2020-01-24   13:39:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TomteCupen

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
TomteCupen 2019
Plats: Arrangör: Nässjö SLS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 14 dec 2019 till den 14 dec 2019
17 100m Medley Damer
Sponsor: Tomten
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 7 Ida Jonsson Jönköpings Simsällskap 2005 AJ8405 25m 1:14.70
2 74 Annie Seppälä Smålandsstenars Simsällskap 2004 BD6804 25m 1:14.99
3 70 Gresa Hasi Smålandsstenars Simsällskap 2008 AV3608 25m 1:15.55
4 140 My Persson Sjölander Nässjö SLS 2007 AD9407 25m 1:17.99
5 63 Amanda Thom Smålandsstenars Simsällskap 2005 AV8405 25m 1:18.82
6 65 Ida Thom Smålandsstenars Simsällskap 2007 AF8407 25m 1:19.50
7 182 Mara Nichitelea Värnamo Simsällskap 2006 AM3406 25m 1:19.73 EFT
8 137 Mathilda Rångeby Nässjö SLS 2007 AA5207 25m 1:20.65
9 16 Alva Johannesson Jönköpings Simsällskap 2005 BC2605 25m 1:21.79
10 19 Alma Cosic Jönköpings Simsällskap 2006 AS1206 25m 1:21.95
11 139 Ella Jansson Nässjö SLS 2007 AA5607 25m 1:23.66
12 93 Ingrid Mann Värnamo Simsällskap 2007 AA0407 25m 1:23.70
13 67 Noe Oguni Smålandsstenars Simsällskap 2005 BL7805 25m 1:23.70
14 17 Isabella Isomaa Jönköpings Simsällskap 2007 AG0207 25m 1:24.37
15 21 Ester Sainz Jönköpings Simsällskap 2008 AC8808 25m 1:25.22
16 36 Ajla Sistek Jönköpings Simsällskap 2006 BM7606 25m 1:25.37
17 18 Wilma Ristl Jönköpings Simsällskap 2006 AP8806 25m 1:26.15
18 42 Hana Sistek Jönköpings Simsällskap 2006 BO4806 25m 1:26.43
19 11 Emma Bergqvist Jönköpings Simsällskap 2007 AB9407 25m 1:26.51
20 95 Saga Törefors Värnamo Simsällskap 2006 BD8206 25m 1:27.36
21 66 Lovis Johansson-Magnusson Smålandsstenars Simsällskap 2007 AI3207 25m 1:30.05
22 49 Alva Beard Jönköpings Simsällskap 2006 BS8006 25m 1:30.14
23 96 Elsa Dahlberg Värnamo Simsällskap 2008 AL8608 25m 1:31.14
24 30 Ronja Johansson Magnusson Jönköpings Simsällskap 2007 AU8607 25m 1:32.74
25 13 Lina Liljekvist Jönköpings Simsällskap 2006 AL8806 25m 1:32.77
26 68 Saga Nilsson Smålandsstenars Simsällskap 2008 AG1208 25m 1:33.35
27 9 Elin Engqvist Jönköpings Simsällskap 2005 AK8405 25m 1:33.48
28 104 Siri Gustafsson Värnamo Simsällskap 2007 BE9607 25m 1:33.89
29 37 Ebba Pantzar Jönköpings Simsällskap 2009 AE4609 25m 1:33.95
30 78 Wilma Silvander Tranås Simsällskap 2003 BU6203 25m 1:34.60
31 99 Daria Anghelescu Värnamo Simsällskap 2007 AZ5807 25m 1:34.83
32 77 Matilda Söderberg Tranås Simsällskap 2003 BU7203 25m 1:35.03
33 26 Hanna Sandberg Jönköpings Simsällskap 2007 AP2407 25m 1:35.71
34 98 Bianca Maria Cornea Värnamo Simsällskap 2005 BS1605 25m 1:36.35
35 40 Selma Cosic Jönköpings Simsällskap 2008 AN1808 25m 1:36.77
36 41 Tuva Svensson Jönköpings Simsällskap 2009 AE7609 25m 1:38.13
37 48 Leah Ljungberg Jönköpings Simsällskap 2008 AX7008 25m 1:40.02
38 103 Natalia Teodora Cornea Värnamo Simsällskap 2008 AS1608 25m 1:40.45
39 35 Gréta Soltész Jönköpings Simsällskap 2008 AM5408 25m 1:41.44
40 118 Lowa Lundberg Simklubben Blåkulla
Oskarshamn
2008 AE5408 25m 1:43.30
41 146 Lovisa Hjälle Nässjö SLS 2007 AT8207 25m 1:43.67
42 34 Estelle Davis Jönköpings Simsällskap 2008 AL1608 25m 1:43.86
43 52 Siri Lindblom Jönköpings Simsällskap 2008 AZ9808 25m 1:43.90
44 176 Alexandra Kraft Nässjö SLS 2008 AL6408 25m 1:46.37
45 58 Freja Tistelgren Jönköpings Simsällskap 2008 BD2808 25m 1:47.85
46 43 Sofia Soldesjö Jönköpings Simsällskap 2009 AG8809 25m 1:49.26
47 83 Vera Ahlm Tranås Simsällskap 2006 BS7806 25m 1:50.18
48 47 Samira Sistek Jönköpings Simsällskap 2008 AX6808 25m 1:50.43
49 101 Lovisa Holm Värnamo Simsällskap 2010 AB3410 25m 1:50.60
50 105 Vera Jarl Värnamo Simsällskap 2007 BH5207 25m 1:55.87
51 45 Lilly Rogö Jönköpings Simsällskap 2009 AJ3609 25m 1:59.94
52 33 Jadie Elgh Jönköpings Simsällskap 2009 AC5409 25m 2:02.05
53 53 Tuva Byqvist Jönköpings Simsällskap 2011 AC3211 25m
54 59 Wilma Persson Jönköpings Simsällskap 2009 AT6209 25m
55 55 Signe Schygge Jönköpings Simsällskap 2010 AH7610 25m
56 81 Vilma Söderberg Tranås Simsällskap 2006 BF2406 25m
57 54 Lowa Wahlund Jönköpings Simsällskap 2010 AH7210 25m
58 100 Felicia Johansson Värnamo Simsällskap 2007 BA2207 25m
59 61 Iris Abrahamsson Jönköpings Simsällskap 2008 BG1808 25m
60 57 Tyra Silver Jönköpings Simsällskap 2010 AH7810 25m
61 62 Amelia Titus Jönköpings Simsällskap 2009 AV4609 25m
2019-12-13 19:33:32 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Nässjö SLS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner