Program för Östsvenska Cupen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1, Lördag förmiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 jun 2019 till den 8 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Hillevi Lindgren |
2009 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Lovisa Sundqvist |
2010 |
OSKARSHAMN |
1:05.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Jasmine Eriksson |
2009 |
OSKARSHAMN |
1:05.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Anja Wallin |
2011 |
OSKARSHAMN |
1:03.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Lilly Rogö |
2009 |
JÖNKÖPING |
1:02.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Elwyn Revelj |
2010 |
OSKARSHAMN |
58.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Nikki Malm |
2010 |
JÖNKÖPING |
59.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Alexandra Eisfeld |
2009 |
JÖNKÖPING |
1:02.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
1 |
|
Astrid Kling |
2010 |
OSKARSHAMN |
57.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
|
Tira Thordin |
2009 |
VÄXJÖ SS |
56.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
3 |
|
Tove Banérsson |
2009 |
BLÅKULLA |
53.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Tuva Svensson |
2009 |
JÖNKÖPING |
51.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
5 |
|
Ellen Skarpnord |
2009 |
KALMAR SS |
53.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Sofia Soldesjö |
2009 |
JÖNKÖPING |
55.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
1 |
|
Lovisa Holm |
2010 |
VÄRNAMO SS |
49.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
|
Alva Gunnarsson |
2010 |
KALMAR SS |
48.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
|
Agnes Andersson |
2009 |
VÄXJÖ SS |
47.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Ebba Pantzar |
2009 |
JÖNKÖPING |
44.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
OSKARSHAMN |
46.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
6 |
|
Felicia Almquist |
2010 |
OSKARSHAMN |
47.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-08 08:50:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|