Ohjelma UGP 3 2018-2019, Eskilstuna
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 3 (50m) 2018-2019 Eskilstuna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
74 |
|
Hugo Swanson |
Gävle Simsällskap |
2006 |
AA6106 |
25m |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Filip Hallin |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AD6106 |
25m |
2:59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Elias Jansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC3706 |
25m |
3:08.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
301 |
|
Noel Spelling |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AJ4106 |
25m |
3:21.05 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Stig Larsson |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AS1506 |
25m |
3:23.67 |
|
|
6 |
|
|
|
Upsala Simsällskap |
|
|
50m |
3:35.08 |
|
|
199 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
|
7 |
|
|
|
Upsala Simsällskap |
|
|
50m |
3:47.95 |
|
|
202 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
|
8 |
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
50m |
|
|
|
44 |
|
Olle Thorsén |
2006 |
AA6706 |
|
9 |
|
|
|
Eskilstuna Simklubb |
|
|
50m |
|
EFT |
|
328 |
|
Genti Maleta |
2006 |
|
|
10 |
|
|
|
Karlstads Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
127 |
|
Erik Bjurenhed |
2006 |
AI2506 |
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
144 |
|
Botvid Wiell |
Sala Simsällskap |
2005 |
AB3305 |
25m |
2:52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Samuel Sjökvist |
Gävle Simsällskap |
2005 |
AQ0705 |
25m |
2:53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
196 |
|
Ravi Parekh |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL7705 |
25m |
2:55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
268 |
|
Gustav Larsson |
Örebro Simallians |
2005 |
AQ0105 |
25m |
3:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Lukas Franz |
Karlskoga Simförening |
2005 |
AJ5905 |
25m |
3:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
284 |
|
Hugo Klang |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AH0705 |
25m |
3:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
295 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
3:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
194 |
|
Nils Fröman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL6705 |
25m |
3:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
241 |
|
Gustav Löfqvist |
Västerås Simsällskap |
2005 |
AS4505 |
50m |
3:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
188 |
|
Edvin Pitic |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AH2105 |
50m |
3:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Artur Norman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL2705 |
25m |
4:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
218 |
|
Lucas Sterling |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AC6704 |
25m |
2:31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Daniel Ruijs |
Borlänge Simsällskap |
2004 |
AE5504 |
25m |
2:33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
130 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
2:42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
115 |
|
Marcus Bülund |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AE4304 |
25m |
2:43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
147 |
|
Olle Nilsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AL3104 |
25m |
2:44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
William Rismyhr |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK5104 |
25m |
3:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Mårten Emilsson |
Nora Simsällskap |
2004 |
AX1904 |
25m |
3:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
270 |
|
Rasmus Falk |
Örebro Simallians |
2004 |
AW3704 |
25m |
3:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Gustav Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AI4104 |
25m |
3:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
164 |
|
Mikael Söderberg |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AA9303 |
25m |
2:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
Ludvig Mathisen |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
AD7903 |
25m |
2:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
214 |
|
Gustaf Walldén |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AE8503 |
25m |
2:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Alex Ly |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AE6103 |
25m |
2:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Melker Rosengren |
Gävle Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
2:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
219 |
|
Tom Dijkhuizen |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AH5703 |
25m |
2:43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
279 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
2:50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Måns Rydergren |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AP8703 |
25m |
3:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Gabriel Raicu |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AW8103 |
25m |
3:00.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Anton Sölveskog |
Hudiksvalls Simsällskap |
2003 |
AX6103 |
25m |
3:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
230 |
|
Gustav Ulfvebrand |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AT4103 |
50m |
3:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Alex Kalinichenko |
Borlänge Simsällskap |
2003 |
BR0503 |
50m |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-18 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
68 |
|
Jakob Källquist |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AC0901 |
25m |
2:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Edwin Nystrand |
Sala Simsällskap |
2002 |
AE8902 |
25m |
2:32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
2:36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
2:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
249 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
2:53.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 och äldre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-09 19:59:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|