Ohjelma Danish Open 2019 & DMJ-L 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
5. apr 2019 to 9. apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1500m Frisvømning Damer, DO og DMJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:38.88 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Allerød Sv |
DEN |
Barcelona, Spanien |
|
30-07-2013 |
|
|
|
16:38.02 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Allerød Sv |
DEN |
Esbjerg, Danmark |
|
03-07-2004 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Klub |
Født |
Licens |
Svø mme hal |
Tilmeldi ngs tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
239 |
|
Maria Grandt |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
16:35.71 |
|
|
|
1998 |
9806AF |
|
|
|
|
2 |
282 |
|
Helena Rosendahl Bach |
Holstebro Svømme Club |
|
|
50m |
16:46.59 |
|
|
|
2000 |
0074AM |
|
|
|
|
3 |
245 |
|
Josefine Strand Nielsen |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
17:07.44 |
|
|
|
2000 |
0048AI |
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Silja Nielsdóttir Hansen |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
50m |
17:13.26 |
|
|
|
2001 |
0104AT |
|
|
|
|
5 |
255 |
|
Emilie Krog |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
17:18.51 |
|
|
|
2002 |
0224AU |
|
|
|
|
6 |
373 |
|
Michelle Mortensen |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
50m |
17:18.83 |
|
|
|
2002 |
0274AH |
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Jackie Gade |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
50m |
17:19.09 |
|
|
|
1998 |
9836AS |
|
|
|
|
8 |
679 |
|
Martine Hallberg |
Sandnes SLK |
2002 |
K140602 MAR03 |
50m |
17:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
535 |
|
Thea Søe Bach |
Thisted Svømmeklub |
2002 |
0222AD |
50m |
17:29.62 |
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Anna Aavang Brendstrup |
JGI Svømning |
2000 |
0066AO |
50m |
17:31.07 |
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Sofie Nielsen |
Slagelse Svømmeklub |
2001 |
0198AF |
50m |
17:55.53 |
|
|
|
|
|
12 |
668 |
|
Ingeborg Muri Stangeland |
Bryne Symjeklubb |
2001 |
|
50m |
17:55.79 |
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Maria Lund |
Sigma Swim Birkerød |
2003 |
0334AH |
50m |
17:57.47 |
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Katja Kjær Nielsen |
Ringsted Svømme Klub |
2002 |
0268AU |
50m |
18:03.62 |
|
|
|
|
|
15 |
618 |
|
Cecilie Baraviec |
H2Odense |
2000 |
0016AB |
50m |
18:10.75 |
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Lærke Toft Ruby |
JGI Svømning |
1999 |
9996AG |
50m |
18:11.33 |
|
|
|
|
|
17 |
523 |
|
Helena Berg Wenk |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2000 |
0052AD |
50m |
18:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
609 |
|
Emilie Wolf Sørensen |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
2003 |
0362AL |
50m |
18:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
511 |
|
Sofie Hertzberg |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2002 |
0262AK |
50m |
18:19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
331 |
|
Helena Hvid Hansen |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
50m |
18:19.75 |
|
|
|
2001 |
0186AR |
|
21 |
428 |
|
Frederikke Skau Hansen |
DeltaSwim |
|
|
50m |
18:29.01 |
|
|
|
2002 |
0204AJ |
|
|
|
|
22 |
413 |
|
Søs Freund |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
50m |
18:35.18 |
|
|
|
2004 |
0454AG |
|
|
|
|
23 |
569 |
|
Svava Kj. Gregersen |
Vejle Svømmeklub |
|
|
50m |
18:48.11 |
|
|
|
2004 |
0426AC |
|
|
|
|
24 |
616 |
|
Aurelia Pedersen |
H2Odense |
|
|
50m |
18:52.62 |
|
|
|
2004 |
0414AA |
|
|
|
|
25 |
521 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
50m |
18:56.63 |
|
|
|
2004 |
0476AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
302 |
|
Mathilde Nielsen |
Holbæk Svømme Klub |
2003 |
0392AH |
50m |
18:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-04-2019 19:35.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|