2022-06-30   10:19:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP vanhojen pitkät

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

3_S
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Otava Aino  1999  Cetus  99A484  50 m  4:18.02  4:10.02   
Rinne Nea  1995  Cetus  95A833  25 m  4:17.10  4:17.10   
Slr Ida  2001  Cetus  01A578  50 m  4:33.79  4:25.79   
Riihinen Ronja  2000  Cetus  00A801  25 m  4:28.51  4:28.51   
Kalenius Lyydia  2000  Cetus  00A252  25 m  4:29.81  4:29.81   
Koivu Sini  1999  Cetus  99A482  25 m  4:31.19  4:31.19   
Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  4:31.82  4:31.82   
Lindroos Kira  2005  Cetus    25 m  4:34.30  4:34.30   
Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  4:34.37  4:34.37   
10  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  4:36.45  4:36.45   
11  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  4:38.60  4:38.60   
12  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  4:46.73  4:38.73   
13  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  4:38.84  4:38.84   
14  Vahtola Inka  2005  Cetus    25 m  4:42.76  4:42.76   
15  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  4:43.79  4:43.79   
16  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  25 m  4:44.36  4:44.36   
17  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  25 m  4:46.33  4:46.33   
18  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  50 m  4:56.20  4:48.20   
19  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  4:57.14  4:49.14   
20  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  4:57.14  4:49.14   
21  Rossi Lumi  2005  Cetus    25 m  4:49.87  4:49.87   
22  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  4:58.41  4:50.41   
23  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  4:59.39  4:51.39   
24  Kousa Laura  2005  Cetus    25 m  4:53.93  4:53.93   
25  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  25 m  4:55.31  4:55.31   
26  Kettunen Ellen  2005  Cetus    25 m  4:58.09  4:58.09   
27  Rissanen Aada  2004  Cetus  04A305  25 m  4:58.72  4:58.72   
28  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  25 m  4:58.72  4:58.72   
29  Savonen Jasmin  2005  Cetus    25 m  4:58.98  4:58.98   
30  Ryynnen Sde  2005  Cetus    25 m  5:00.30  5:00.30   
31  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  50 m  5:10.88  5:02.88   
32  Hakkarainen Anna  2005  Cetus    25 m  5:03.87  5:03.87   
33  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  25 m  5:05.08  5:05.08   
34  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  50 m  5:14.10  5:06.10   
35  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  25 m  5:07.86  5:07.86   
36  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  50 m  5:16.85  5:08.85   
37  Siltala Iida  2005  Cetus    25 m  5:10.47  5:10.47   
38  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  25 m  5:13.81  5:13.81   
39  Puranen Miia  2001  Cetus  01A509  25 m  5:14.95  5:14.95   
40  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  25 m  5:15.39  5:15.39   
41  Rinne Sofia  2005  Cetus    25 m  5:19.83  5:19.83   
42  Ruha Elina  2005  Cetus    25 m  5:20.33  5:20.33   
43  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  50 m  5:28.39  5:20.39   
44  Wacklin Cami  2002  Cetus  02A131  50 m  5:29.08  5:21.08   
45  Nevalainen Lotta  2005  Cetus    25 m  5:21.21  5:21.21   
46  Severinkangas Janita  2004  Cetus  04A650  50 m  5:29.23  5:21.23   
47  Rantanen Rina  2005  Cetus    25 m  5:23.12  5:23.12   
48  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  50 m  5:33.35  5:25.35   
49  Koroknay-Pl Beata  2004  Cetus  04A678  25 m  5:25.37  5:25.37   
50  Ilonen Linda  2004  Cetus  04A986  50 m  5:33.51  5:25.51   
51  Lindfors Juulia  2005  Cetus    25 m  5:30.69  5:30.69   
52  Alakrkk Linnea  2004  Cetus  04B094  50 m  5:42.77  5:34.77   
53  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  5:36.43  5:36.43   
54  Lnnberg Emma  2005  Cetus    25 m  5:36.54  5:36.51   
55  Pivrinta Siiri  2005  Cetus    25 m  5:38.07  5:38.07   
56  Brusila Maisa  2004  Cetus  04A887  25 m  5:41.95  5:41.95   
57  Ristevirta Ronja  2005  Cetus    50 m  5:51.53  5:43.53   
58  Hollstrm Nea  2005  Cetus    25 m  5:51.98  5:51.98   
59  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  50 m  6:11.58  6:03.58   
60  Hakala Tuike  2001  Cetus  01B372  25 m  6:09.21  6:09.21   
61  Tahvananinen Milla  2005  Cetus    25 m  6:17.25  6:17.25   
62  Kinnunen Leenu  2005  Cetus    25 m  6:22.77  6:22.77   
63  Lax Taru  2005  Cetus    50 m  6:33.73  6:25.73   
64  Autio Emma  2005  Cetus    25 m  6:56.59  6:56.59   
65  Lindqvist Silvia  2005  Cetus    25 m       
66  Lipiinen Stephanie  2002  Cetus  02B250  25 m       
67  Nenonen Sohvi  1999  Cetus  99A092  25 m       
68  Pennanen Laura  2003  Cetus  03B302  25 m       
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  07 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  10:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner