Program for Kronborg Open 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:58.99 | |
2 | 410 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:11.42 | |
3 | 214 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 5:12.27 | |
4 | 547 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 5:21.39 | |
5 | 196 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 5:22.54 | |
6 | 195 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 5:22.86 | |
7 | 615 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 5:25.33 | |
8 | 543 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 5:35.42 | |
9 | 380 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 5:43.18 | |
10 | 554 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 5:52.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 613 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 4:19.68 | |
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 4:21.49 | |
3 | 119 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 4:30.83 | |
4 | 217 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 4:42.84 | |
5 | 218 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 4:43.26 | |
6 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:48.08 | |
7 | 471 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 4:49.91 | |
8 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 4:55.63 | |
9 | 540 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 5:05.49 | |
10 | 191 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 5:15.23 | |
11 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 5:25.95 | |
12 | 558 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 5:37.45 | |
13 | 605 | Lockhart Noah | 2003 | Oslo IL | 50 m | 5:45.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 50 m | 26.62 | |
2 | 418 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 28.85 | |
3 | 596 | Rossebø Katinka | 1999 | Oslo IL | 50 m | 29.11 | ||
4 | 262 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 29.21 | |
5 | 547 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 29.29 | |
6 | 411 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 29.40 | |
7 | 417 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 29.70 | |
8 | 507 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 30.49 | |
9 | 28 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.58 | |
10 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 30.90 | |
11 | 504 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 30.93 | |
12 | 506 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 31.07 | |
13 | 421 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 31.62 | |
14 | 381 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 31.68 | |
15 | 8 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
16 | 589 | Fjeldstad Malene | 2000 | Oslo IL | 50 m | 31.85 | ||
17 | 597 | Rølland Maria | 1998 | Oslo IL | 50 m | 31.96 | ||
18 | 294 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 31.97 | |
19 | 591 | Eriksen Pauline Hellesø | 2001 | Oslo IL | 50 m | 32.00 | ||
20 | 484 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 50 m | 32.45 | |
21 | 382 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 32.49 | |
22 | 541 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 32.72 | |
23 | 263 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 33.01 | |
24 | 388 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 33.03 | |
25 | 57 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 33.21 | |
26 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 33.31 | ||
27 | 393 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 33.70 | |
28 | 19 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 33.76 | |
29 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 33.79 | |
30 | 387 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 33.81 | |
31 | 40 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 34.09 | |
32 | 101 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 50 m | 34.12 | |
33 | 619 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 35.72 | |
34 | 386 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 35.80 | |
35 | 554 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 37.58 | |
36 | 566 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 38.25 | |
37 | 86 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 38.67 | |
38 | 573 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 41.51 | |
39 | 309 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 41.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 23.70 | |
2 | 142 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 24.39 | |
3 | 588 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | Oslo IL | 50 m | 24.85 | ||
4 | 414 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 25.28 | |
5 | 550 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 25.71 | |
6 | 423 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 25.95 | |
7 | 499 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 26.27 | |
8 | 606 | Fedorcsak Adam | 2001 | Oslo IL | 50 m | 26.54 | ||
9 | 594 | Nygaard Marius | 1997 | Oslo IL | 50 m | 26.73 | ||
10 | 213 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 26.99 | |
11 | 500 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 27.04 | |
12 | 505 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 27.33 | |
13 | 599 | Welschof Joshua | 1999 | Oslo IL | 50 m | 27.46 | ||
14 | 607 | Vang Bengt | 1999 | Oslo IL | 50 m | 27.58 | ||
15 | 391 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 27.69 | |
16 | 390 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 27.88 | |
17 | 548 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 27.99 | |
18 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 28.00 | |
19 | 422 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 28.09 | |
20 | 557 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 28.14 | |
21 | 416 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 28.21 | |
22 | 602 | Belsvik Magnus | 2002 | Oslo IL | 50 m | 28.38 | ||
23 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 28.82 | |
24 | 113 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 28.85 | |
25 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 28.88 | |
26 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 29.00 | |
27 | 470 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 29.01 | |
28 | 559 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 29.13 | |
29 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 29.17 | |
30 | 384 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 29.47 | |
31 | 99 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 29.78 | |
32 | 603 | Straume Harald | 2001 | Oslo IL | 50 m | 29.89 | ||
33 | 220 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 30.09 | |
34 | 605 | Lockhart Noah | 2003 | Oslo IL | 50 m | 30.25 | ||
35 | 419 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 30.34 | |
36 | 296 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 31.11 | |
37 | 389 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 31.26 | |
38 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 31.32 | |
39 | 359 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 31.72 | |
40 | 108 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 32.55 | |
41 | 558 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 33.01 | |
42 | 105 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 33.92 | |
43 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 35.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 50 m | 27.12 | |
2 | 215 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 30.24 | |
3 | 29 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 30.48 | |
4 | 598 | Stoebner Sara | 1998 | Oslo IL | 50 m | 30.60 | ||
5 | 415 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 30.87 | |
6 | 544 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 30.87 | |
7 | 592 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Oslo IL | 50 m | 31.11 | ||
8 | 507 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.26 | |
9 | 504 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.52 | |
10 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 32.09 | |
11 | 97 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 32.63 | |
12 | 589 | Fjeldstad Malene | 2000 | Oslo IL | 50 m | 32.97 | ||
13 | 590 | Fornasari Julie | 2003 | Oslo IL | 50 m | 32.98 | ||
14 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 33.06 | |
15 | 596 | Rossebø Katinka | 1999 | Oslo IL | 50 m | 33.38 | ||
16 | 595 | Paus Emilie | 2002 | Oslo IL | 50 m | 33.44 | ||
17 | 20 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 34.00 | |
18 | 381 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 34.09 | |
19 | 26 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 34.55 | |
20 | 40 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 34.71 | |
21 | 96 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 34.92 | |
22 | 385 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 35.10 | |
23 | 2 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 35.13 | |
24 | 420 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 35.31 | |
25 | 412 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 35.94 | |
26 | 543 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 36.47 | |
27 | 404 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 36.83 | |
28 | 403 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 36.99 | |
29 | 573 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 41.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 613 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 25.91 | |
2 | 497 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 26.20 | |
3 | 142 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 26.60 | |
4 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 27.43 | |
5 | 414 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.88 | |
6 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 28.60 | |
7 | 423 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 29.00 | |
8 | 550 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 29.00 | |
9 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 29.05 | |
10 | 587 | Bergman Andreas | 1993 | Oslo IL | 50 m | 30.56 | ||
11 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 30.98 | |
12 | 112 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 31.14 | |
13 | 10 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 32.39 | |
14 | 389 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 32.90 | |
15 | 391 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 34.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 33.45 | |
2 | 101 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 50 m | 34.05 | |
3 | 597 | Rølland Maria | 1998 | Oslo IL | 50 m | 34.15 | ||
4 | 190 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 34.31 | |
5 | 551 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 35.51 | |
6 | 354 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.19 | |
7 | 545 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 36.52 | |
8 | 393 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 36.79 | |
9 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 37.16 | ||
10 | 552 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 37.43 | |
11 | 97 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 37.74 | |
12 | 619 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 38.15 | |
13 | 409 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 38.68 | |
14 | 387 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 38.85 | |
15 | 109 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | KSLS | AH1401 | 50 m | 38.90 | |
16 | 96 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 38.94 | |
17 | 380 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 39.42 | |
18 | 620 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 39.97 | |
19 | 554 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 41.93 | |
20 | 362 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 46.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 27.89 | |
2 | 498 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 29.54 | |
3 | 607 | Vang Bengt | 1999 | Oslo IL | 50 m | 29.65 | ||
4 | 557 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 30.01 | |
5 | 220 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 31.63 | |
6 | 548 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 31.64 | |
7 | 390 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 31.69 | |
8 | 600 | Haugholt Anders Eide | 2002 | Oslo IL | 50 m | 31.71 | ||
9 | 500 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 31.85 | |
10 | 419 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 31.92 | |
11 | 113 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 32.33 | |
12 | 550 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 32.65 | |
13 | 383 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 32.70 | |
14 | 601 | Lieng Isac | 2002 | Oslo IL | 50 m | 32.80 | ||
15 | 606 | Fedorcsak Adam | 2001 | Oslo IL | 50 m | 33.32 | ||
16 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 33.40 | |
17 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 33.40 | |
18 | 617 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 33.86 | |
19 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 34.11 | |
20 | 359 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 34.35 | |
21 | 559 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 35.17 | |
22 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 35.22 | |
23 | 24 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 36.21 | |
24 | 391 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 38.68 | |
25 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 41.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 50 m | 24.97 | |
2 | 411 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 27.10 | |
3 | 417 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 27.32 | |
4 | 29 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 27.47 | |
5 | 28 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 27.53 | |
6 | 418 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 27.59 | |
7 | 484 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 27.85 | |
8 | 544 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 27.91 | |
9 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 28.04 | |
10 | 214 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 28.12 | |
11 | 415 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 28.21 | |
12 | 590 | Fornasari Julie | 2003 | Oslo IL | 50 m | 28.32 | ||
13 | 506 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 28.33 | |
14 | 551 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 28.47 | |
15 | 410 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 28.53 | |
16 | 504 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 28.66 | |
17 | 11 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 28.72 | |
18 | 354 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 28.79 | |
19 | 355 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 28.79 | |
20 | 592 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Oslo IL | 50 m | 28.80 | ||
21 | 26 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 28.88 | |
22 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 28.88 | |
23 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.95 | |
24 | 356 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 29.03 | |
25 | 421 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 29.06 | |
26 | 507 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.06 | |
27 | 597 | Rølland Maria | 1998 | Oslo IL | 50 m | 29.08 | ||
28 | 294 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 29.27 | |
29 | 57 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 29.28 | |
30 | 4 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 29.36 | |
31 | 215 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 29.46 | |
32 | 263 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 29.62 | |
33 | 109 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | KSLS | AH1401 | 50 m | 29.68 | |
34 | 358 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 29.88 | |
35 | 591 | Eriksen Pauline Hellesø | 2001 | Oslo IL | 50 m | 30.08 | ||
36 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 30.21 | ||
37 | 412 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 30.35 | |
38 | 618 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.37 | |
39 | 541 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 30.40 | |
40 | 2 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | 30.44 | |
41 | 420 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 30.45 | |
42 | 382 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 30.50 | |
43 | 403 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 30.91 | |
44 | 385 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 30.98 | |
45 | 19 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 31.15 | |
46 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.21 | |
47 | 482 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 31.35 | |
48 | 22 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 31.36 | |
49 | 388 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 31.48 | |
50 | 404 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 31.82 | |
51 | 362 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 31.84 | |
52 | 386 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 32.00 | |
53 | 595 | Paus Emilie | 2002 | Oslo IL | 50 m | 32.67 | ||
54 | 620 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 32.80 | |
55 | 409 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 33.32 | |
56 | 573 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 34.31 | |
57 | 86 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 34.84 | |
58 | 566 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 34.87 | |
59 | 309 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 35.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 22.57 | |
2 | 550 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 22.80 | |
3 | 7 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 22.85 | |
4 | 594 | Nygaard Marius | 1997 | Oslo IL | 50 m | 24.16 | ||
5 | 218 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 24.58 | |
6 | 508 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 50 m | 24.72 | |
7 | 599 | Welschof Joshua | 1999 | Oslo IL | 50 m | 24.78 | ||
8 | 414 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 25.03 | |
9 | 217 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 25.23 | |
10 | 505 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 25.58 | |
11 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 25.59 | |
12 | 213 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 25.73 | |
13 | 391 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 25.81 | |
14 | 548 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 25.81 | |
15 | 479 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 25.87 | |
16 | 24 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 26.08 | |
17 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 26.10 | |
18 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 26.21 | |
19 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 26.23 | |
20 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 26.34 | |
21 | 422 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 26.45 | |
22 | 470 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 26.57 | |
23 | 601 | Lieng Isac | 2002 | Oslo IL | 50 m | 26.66 | ||
24 | 194 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 26.88 | |
25 | 113 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 27.11 | |
26 | 587 | Bergman Andreas | 1993 | Oslo IL | 50 m | 27.18 | ||
27 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 27.34 | |
28 | 616 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 27.35 | |
29 | 390 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 27.36 | |
30 | 603 | Straume Harald | 2001 | Oslo IL | 50 m | 27.37 | ||
31 | 383 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 27.46 | |
32 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 27.49 | |
33 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 27.73 | |
34 | 384 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 27.79 | |
35 | 602 | Belsvik Magnus | 2002 | Oslo IL | 50 m | 27.93 | ||
36 | 112 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 28.08 | |
37 | 604 | Kvalheim August | 2001 | Oslo IL | 50 m | 28.46 | ||
38 | 99 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 28.57 | |
39 | 540 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 28.62 | |
40 | 416 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 28.72 | |
41 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 28.79 | |
42 | 296 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 28.84 | |
43 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 28.93 | |
44 | 617 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 29.03 | |
45 | 108 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 29.29 | |
46 | 105 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 29.56 | |
47 | 610 | Jørgensen Carsten | 1985 | HELSINGØR | 50 m | 36.19 | ||
48 | 558 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 49.12 | |
2 | 7 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 49.63 | |
3 | 550 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 50.71 | |
4 | 119 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 51.36 | |
5 | 588 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | Oslo IL | 50 m | 51.72 | ||
6 | 9 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 51.94 | |
7 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 52.09 | |
8 | 508 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 50 m | 52.63 | |
9 | 124 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 53.07 | |
10 | 118 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 53.33 | |
11 | 497 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 53.35 | |
12 | 217 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 53.56 | |
13 | 414 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 53.62 | |
14 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 54.21 | |
15 | 499 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 54.48 | |
16 | 423 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 54.63 | |
17 | 505 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 54.74 | |
18 | 546 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 54.83 | |
19 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 54.97 | |
20 | 218 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 55.27 | |
21 | 548 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 55.67 | |
22 | 391 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 55.76 | |
23 | 361 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 56.06 | |
24 | 157 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 56.15 | |
25 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 56.32 | |
26 | 122 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 56.59 | |
27 | 123 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 56.99 | |
28 | 390 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 57.02 | |
29 | 557 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 57.13 | |
30 | 601 | Lieng Isac | 2002 | Oslo IL | 50 m | 57.17 | ||
31 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 57.21 | |
32 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 57.27 | |
33 | 479 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 57.37 | |
34 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 57.52 | |
35 | 383 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 57.67 | |
36 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 57.75 | |
37 | 602 | Belsvik Magnus | 2002 | Oslo IL | 50 m | 57.77 | ||
38 | 587 | Bergman Andreas | 1993 | Oslo IL | 50 m | 57.82 | ||
39 | 384 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 57.95 | |
40 | 125 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 58.00 | |
41 | 491 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 58.07 | |
42 | 360 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 58.18 | |
43 | 422 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 58.19 | |
44 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 58.30 | |
45 | 220 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 58.55 | |
46 | 416 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 58.61 | |
47 | 194 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 50 m | 58.81 | |
48 | 293 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 58.97 | |
49 | 470 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 59.15 | |
50 | 616 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 59.24 | |
51 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 59.26 | |
52 | 192 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 50 m | 59.52 | |
53 | 112 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 59.85 | |
54 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:00.01 | |
55 | 221 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:00.22 | |
56 | 540 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 1:00.81 | |
57 | 558 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:01.08 | |
58 | 99 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 1:01.58 | |
59 | 604 | Kvalheim August | 2001 | Oslo IL | 50 m | 1:01.83 | ||
60 | 153 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:01.90 | |
61 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:02.53 | |
62 | 105 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 1:02.92 | |
63 | 160 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 50 m | 1:03.35 | |
64 | 108 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 1:03.40 | |
65 | 222 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:03.42 | |
66 | 389 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:04.04 | |
67 | 600 | Haugholt Anders Eide | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:04.57 | ||
68 | 296 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:05.32 | |
69 | 34 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | 1:13.01 | |
70 | 610 | Jørgensen Carsten | 1985 | HELSINGØR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 12, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Paaske Andrea | 2001 | JYLLINGE | 0186AF | 25 m | 2:02.70 | |
2 | 186 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | JYLLINGE | 0066AO | 25 m | 2:06.32 | |
3 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:06.54 | |
4 | 187 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 2:06.97 | |
5 | 195 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 2:07.43 | |
6 | 120 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:09.52 | |
7 | 188 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | JYLLINGE | 0126AC | 25 m | 2:09.59 | |
8 | 291 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:10.43 | |
9 | 506 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:11.45 | |
10 | 549 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:11.80 | |
11 | 412 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:12.47 | |
12 | 589 | Fjeldstad Malene | 2000 | Oslo IL | 50 m | 2:13.01 | ||
13 | 418 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:13.94 | |
14 | 355 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:14.03 | |
15 | 417 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:14.11 | |
16 | 590 | Fornasari Julie | 2003 | Oslo IL | 50 m | 2:15.10 | ||
17 | 410 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:15.14 | |
18 | 415 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:16.37 | |
19 | 260 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:16.76 | |
20 | 411 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 2:16.78 | |
21 | 544 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:16.99 | |
22 | 507 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:17.87 | |
23 | 420 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:19.96 | |
24 | 109 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | KSLS | AH1401 | 50 m | 2:20.40 | |
25 | 57 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:20.52 | |
26 | 482 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:22.99 | |
27 | 421 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 2:23.00 | |
28 | 618 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:23.36 | |
29 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:23.61 | |
30 | 612 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 2:24.53 | |
31 | 8 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:25.82 | |
32 | 22 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:25.89 | |
33 | 485 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:26.26 | |
34 | 387 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 2:26.63 | |
35 | 595 | Paus Emilie | 2002 | Oslo IL | 50 m | 2:27.53 | ||
36 | 19 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:27.78 | |
37 | 51 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:28.16 | |
38 | 159 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 2:28.84 | |
39 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:29.39 | |
40 | 541 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 2:32.61 | |
41 | 404 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:34.58 | |
42 | 263 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 2:36.52 | |
43 | 386 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 2:37.13 | |
44 | 362 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 2:40.29 | |
45 | 566 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 2:55.43 | |
46 | 573 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 498 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:21.85 | |
2 | 122 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:22.58 | |
3 | 607 | Vang Bengt | 1999 | Oslo IL | 50 m | 2:27.43 | ||
4 | 30 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:29.54 | |
5 | 419 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 2:30.27 | |
6 | 125 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 2:32.90 | |
7 | 200 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:38.75 | |
8 | 617 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 2:39.85 | |
9 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:40.29 | |
10 | 359 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:40.54 | |
11 | 113 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 2:43.80 | |
12 | 479 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 2:50.98 | |
13 | 171 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:51.72 | |
14 | 604 | Kvalheim August | 2001 | Oslo IL | 50 m | 2:52.50 | ||
15 | 153 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 3:08.50 | |
16 | 213 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:11.12 | |
2 | 190 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:12.36 | |
3 | 101 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 50 m | 1:13.93 | |
4 | 551 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:15.56 | |
5 | 6 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:16.17 | |
6 | 393 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:16.60 | |
7 | 212 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:17.49 | |
8 | 597 | Rølland Maria | 1998 | Oslo IL | 50 m | 1:17.88 | ||
9 | 502 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:18.01 | |
10 | 185 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 1:19.55 | |
11 | 552 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:19.57 | |
12 | 545 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:19.91 | |
13 | 97 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:20.39 | |
14 | 354 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:20.95 | |
15 | 96 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 1:22.48 | |
16 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:22.79 | ||
17 | 169 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:23.46 | |
18 | 619 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.82 | |
19 | 380 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:24.47 | |
20 | 409 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:25.08 | |
21 | 489 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:25.23 | |
22 | 590 | Fornasari Julie | 2003 | Oslo IL | 50 m | 1:25.76 | ||
23 | 164 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 1:28.84 | |
24 | 163 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:31.57 | |
25 | 494 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:37.33 | |
26 | 375 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 1:39.28 | |
27 | 159 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 50 m | 1:44.95 | |
28 | 309 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:56.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:19.89 | |
2 | 598 | Stoebner Sara | 1998 | Oslo IL | 50 m | 2:22.33 | ||
3 | 589 | Fjeldstad Malene | 2000 | Oslo IL | 50 m | 2:26.03 | ||
4 | 260 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:26.15 | |
5 | 592 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Oslo IL | 50 m | 2:26.38 | ||
6 | 415 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:28.11 | |
7 | 381 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:29.37 | |
8 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:30.61 | |
9 | 20 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:32.79 | |
10 | 554 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:33.53 | |
11 | 504 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:34.55 | |
12 | 595 | Paus Emilie | 2002 | Oslo IL | 50 m | 2:36.47 | ||
13 | 412 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:36.94 | |
14 | 40 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.09 | |
15 | 543 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:37.12 | |
16 | 420 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:39.36 | |
17 | 247 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:45.58 | |
18 | 549 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:50.33 | |
19 | 362 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 3:16.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 613 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 55.10 | |
2 | 118 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 55.38 | |
3 | 497 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 56.22 | |
4 | 124 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 57.81 | |
5 | 357 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 58.90 | |
6 | 414 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 59.06 | |
7 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 59.61 | |
8 | 550 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:00.56 | |
9 | 499 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:00.92 | |
10 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:01.69 | |
11 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:02.57 | |
12 | 606 | Fedorcsak Adam | 2001 | Oslo IL | 50 m | 1:04.41 | ||
13 | 546 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:05.03 | |
14 | 587 | Bergman Andreas | 1993 | Oslo IL | 50 m | 1:06.65 | ||
15 | 221 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:06.66 | |
16 | 557 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:07.14 | |
17 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:07.29 | |
18 | 123 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:08.25 | |
19 | 491 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:09.09 | |
20 | 605 | Lockhart Noah | 2003 | Oslo IL | 50 m | 1:09.62 | ||
21 | 389 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:10.08 | |
22 | 220 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.28 | |
23 | 261 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:10.38 | |
24 | 10 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:11.18 | |
25 | 160 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 50 m | 1:11.84 | |
26 | 222 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:12.61 | |
27 | 600 | Haugholt Anders Eide | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:13.92 | ||
28 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:18.75 | |
29 | 470 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:20.28 | |
30 | 296 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:21.39 | |
31 | 34 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:22.07 | |
32 | 360 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:24.04 | |
33 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:25.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | JYLLINGE | 0232AJ | 25 m | 2:19.62 | |
2 | 551 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:22.95 | |
3 | 410 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:26.89 | |
4 | 506 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:27.21 | |
5 | 544 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 2:27.53 | |
6 | 120 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:31.25 | |
7 | 97 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:32.90 | |
8 | 393 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:33.79 | |
9 | 547 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:34.01 | |
10 | 109 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | KSLS | AH1401 | 50 m | 2:36.63 | |
11 | 169 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 2:38.85 | |
12 | 612 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 2:42.14 | |
13 | 96 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 2:42.50 | |
14 | 380 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:43.82 | |
15 | 51 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:45.12 | |
16 | 387 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 2:45.76 | |
17 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:53.80 | |
18 | 489 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 2:54.53 | |
19 | 409 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 3:01.94 | |
20 | 163 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 3:10.12 | |
21 | 375 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 3:13.29 | |
22 | 573 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 3:28.96 | |
23 | 309 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:41.03 | |
24 | 164 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 18, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 3:57.13 | |
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 4:02.53 | |
3 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:08.17 | |
4 | 119 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 4:08.33 | |
5 | 602 | Belsvik Magnus | 2002 | Oslo IL | 50 m | 4:11.70 | ||
6 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 4:23.27 | |
7 | 601 | Lieng Isac | 2002 | Oslo IL | 50 m | 4:25.14 | ||
8 | 122 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 4:28.67 | |
9 | 548 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 4:29.15 | |
10 | 31 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 4:29.53 | |
11 | 171 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 4:31.90 | |
12 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 4:31.98 | |
13 | 192 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 50 m | 4:32.15 | |
14 | 293 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 4:34.63 | |
15 | 112 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 4:35.65 | |
16 | 384 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 4:40.11 | |
17 | 105 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 4:43.34 | |
18 | 99 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 4:45.90 | |
19 | 540 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 4:52.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 50 m | 1:00.48 | |
2 | 188 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | JYLLINGE | 0126AC | 50 m | 1:03.10 | |
3 | 596 | Rossebø Katinka | 1999 | Oslo IL | 50 m | 1:04.14 | ||
4 | 418 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:04.39 | |
5 | 195 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 1:06.56 | |
6 | 417 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:06.73 | |
7 | 262 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:07.08 | |
8 | 190 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:07.96 | |
9 | 196 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 25 m | 1:08.01 | |
10 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:08.29 | |
11 | 411 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:08.77 | |
12 | 4 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
13 | 291 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:09.83 | |
14 | 485 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:11.16 | |
15 | 381 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:11.43 | |
16 | 502 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:11.64 | |
17 | 421 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:12.75 | |
18 | 57 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.03 | |
19 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:13.09 | |
20 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:13.39 | |
21 | 8 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:13.43 | |
22 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:13.63 | |
23 | 591 | Eriksen Pauline Hellesø | 2001 | Oslo IL | 50 m | 1:15.58 | ||
24 | 263 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:15.77 | |
25 | 40 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:15.88 | |
26 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:16.81 | ||
27 | 543 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:16.82 | |
28 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:18.83 | |
29 | 388 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:19.21 | |
30 | 494 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 1:26.21 | |
31 | 86 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 1:31.79 | |
32 | 309 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 606 | Fedorcsak Adam | 2001 | Oslo IL | 50 m | 2:07.12 | ||
2 | 218 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 2:07.79 | |
3 | 423 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:11.23 | |
4 | 157 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:11.34 | |
5 | 471 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:12.08 | |
6 | 217 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 2:12.32 | |
7 | 500 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 2:13.16 | |
8 | 213 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 2:13.82 | |
9 | 5 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:14.01 | |
10 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:17.60 | |
11 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:20.10 | |
12 | 416 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:21.30 | |
13 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:24.56 | |
14 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:25.16 | |
15 | 559 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:28.64 | |
16 | 191 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:30.30 | |
17 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:35.11 | |
18 | 605 | Lockhart Noah | 2003 | Oslo IL | 50 m | 2:35.62 | ||
19 | 422 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 56.47 | |
2 | 418 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 58.80 | |
3 | 484 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 59.65 | |
4 | 417 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 59.77 | |
5 | 411 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 59.87 | |
6 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 59.95 | |
7 | 120 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 59.96 | |
8 | 549 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:00.13 | |
9 | 506 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:00.94 | |
10 | 29 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 1:01.11 | |
11 | 28 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:01.20 | |
12 | 590 | Fornasari Julie | 2003 | Oslo IL | 50 m | 1:01.27 | ||
13 | 415 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:01.61 | |
14 | 294 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:01.74 | |
15 | 215 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:01.99 | |
16 | 410 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:02.21 | |
17 | 596 | Rossebø Katinka | 1999 | Oslo IL | 50 m | 1:02.32 | ||
18 | 356 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:02.38 | |
19 | 421 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:02.43 | |
20 | 381 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:02.73 | |
21 | 542 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:03.18 | |
22 | 507 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:03.34 | |
23 | 412 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:03.46 | |
24 | 11 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:03.51 | |
25 | 15 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:03.90 | |
26 | 26 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:03.90 | |
27 | 57 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:03.94 | |
28 | 109 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | KSLS | AH1401 | 50 m | 1:04.34 | |
29 | 485 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:04.39 | |
30 | 504 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:04.59 | |
31 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:05.18 | |
32 | 618 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.55 | |
33 | 420 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:05.56 | |
34 | 358 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:05.65 | |
35 | 482 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:06.14 | |
36 | 247 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:06.47 | |
37 | 591 | Eriksen Pauline Hellesø | 2001 | Oslo IL | 50 m | 1:06.80 | ||
38 | 8 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:06.86 | |
39 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:06.89 | ||
40 | 387 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:06.98 | |
41 | 263 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:07.22 | |
42 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:08.17 | |
43 | 494 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:08.62 | |
44 | 362 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:08.81 | |
45 | 404 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:09.31 | |
46 | 543 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:10.16 | |
47 | 595 | Paus Emilie | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:10.26 | ||
48 | 386 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:11.26 | |
49 | 164 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 1:11.70 | |
50 | 375 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 1:12.19 | |
51 | 566 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:15.44 | |
52 | 159 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 50 m | 1:15.72 | |
53 | 409 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:16.44 | |
54 | 86 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 1:19.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Carlsen Christoffer | 1992 | HS | AM1192 | 50 m | 1:48.93 | |
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 1:50.92 | |
3 | 119 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 1:52.31 | |
4 | 588 | Bøen Sigurd Holten | 1997 | Oslo IL | 50 m | 1:53.13 | ||
5 | 218 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 1:56.67 | |
6 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:57.26 | |
7 | 587 | Bergman Andreas | 1993 | Oslo IL | 50 m | 1:59.18 | ||
8 | 505 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:00.42 | |
9 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:00.63 | |
10 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:00.64 | |
11 | 559 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:01.93 | |
12 | 423 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:06.08 | |
13 | 123 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 2:06.97 | |
14 | 112 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:09.02 | |
15 | 557 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:10.23 | |
16 | 157 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:10.42 | |
17 | 416 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:10.83 | |
18 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:10.84 | |
19 | 384 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:11.04 | |
20 | 558 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:11.71 | |
21 | 24 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 2:12.94 | |
22 | 616 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 2:13.98 | |
23 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:14.26 | |
24 | 99 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 2:15.04 | |
25 | 105 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 2:15.35 | |
26 | 604 | Kvalheim August | 2001 | Oslo IL | 50 m | 2:16.08 | ||
27 | 222 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:16.45 | |
28 | 221 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:17.68 | |
29 | 422 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:18.33 | |
30 | 108 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 2:19.11 | |
31 | 389 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:20.72 | |
32 | 296 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:23.58 | |
33 | 605 | Lockhart Noah | 2003 | Oslo IL | 50 m | 2:24.25 | ||
34 | 160 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 50 m | 2:27.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:34.48 | |
2 | 393 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:42.90 | |
3 | 502 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:43.12 | |
4 | 212 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:45.10 | |
5 | 101 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 50 m | 2:45.89 | |
6 | 552 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:47.55 | |
7 | 6 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 2:49.24 | |
8 | 96 | Halvarsson Frida Jarl | 2003 | KSLS | AW9603 | 50 m | 2:53.03 | |
9 | 597 | Rølland Maria | 1998 | Oslo IL | 50 m | 2:55.34 | ||
10 | 545 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 2:55.51 | |
11 | 169 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 2:58.18 | |
12 | 97 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:58.72 | |
13 | 380 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:59.84 | |
14 | 489 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 3:01.90 | |
15 | 619 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:03.76 | |
16 | 409 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 3:04.82 | |
17 | 164 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 3:10.21 | |
18 | 543 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 3:12.58 | |
19 | 163 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 3:36.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 1:00.87 | |
2 | 9 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:02.03 | |
3 | 498 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:04.67 | |
4 | 119 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 1:05.87 | |
5 | 607 | Vang Bengt | 1999 | Oslo IL | 50 m | 1:06.68 | ||
6 | 122 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:07.33 | |
7 | 390 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:07.86 | |
8 | 220 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:08.83 | |
9 | 419 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 1:08.88 | |
10 | 470 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:08.92 | |
11 | 125 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:09.41 | |
12 | 113 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 1:09.81 | |
13 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:11.43 | |
14 | 594 | Nygaard Marius | 1997 | Oslo IL | 50 m | 1:12.88 | ||
15 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:13.21 | |
16 | 600 | Haugholt Anders Eide | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:13.24 | ||
17 | 383 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:13.66 | |
18 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:13.88 | |
19 | 617 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 1:13.97 | |
20 | 540 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:16.92 | |
21 | 603 | Straume Harald | 2001 | Oslo IL | 50 m | 1:17.66 | ||
22 | 222 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:18.10 | |
23 | 221 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:20.14 | |
24 | 153 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:28.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 118 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 2:02.88 | |
2 | 497 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:04.19 | |
3 | 124 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 2:07.06 | |
4 | 213 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 2:08.25 | |
5 | 498 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:09.78 | |
6 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:12.99 | |
7 | 171 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:16.76 | |
8 | 112 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 2:19.68 | |
9 | 200 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:20.80 | |
10 | 556 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:21.82 | |
11 | 491 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:23.03 | |
12 | 558 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:25.85 | |
13 | 89 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 2:29.37 | |
14 | 105 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 2:35.39 | |
15 | 546 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:48.53 | |
16 | 34 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 2:54.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 50 m | 1:05.02 | |
2 | 598 | Stoebner Sara | 1998 | Oslo IL | 50 m | 1:05.66 | ||
3 | 507 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:05.97 | |
4 | 29 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 1:06.49 | |
5 | 415 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:06.65 | |
6 | 215 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:06.83 | |
7 | 542 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:06.93 | |
8 | 592 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Oslo IL | 50 m | 1:07.86 | ||
9 | 381 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:07.99 | |
10 | 417 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:08.51 | |
11 | 589 | Fjeldstad Malene | 2000 | Oslo IL | 50 m | 1:08.86 | ||
12 | 504 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:08.99 | |
13 | 32 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:09.06 | |
14 | 410 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:09.82 | |
15 | 20 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:10.52 | |
16 | 547 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:10.58 | |
17 | 411 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:10.90 | |
18 | 40 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:11.96 | |
19 | 590 | Fornasari Julie | 2003 | Oslo IL | 50 m | 1:12.32 | ||
20 | 554 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:12.64 | |
21 | 595 | Paus Emilie | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:12.66 | ||
22 | 57 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:12.71 | |
23 | 549 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:13.06 | |
24 | 97 | Halvarsson Olivia Jarl | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 1:13.24 | |
25 | 294 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:13.60 | |
26 | 485 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:13.61 | |
27 | 421 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:13.75 | |
28 | 13 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:13.98 | |
29 | 618 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:15.71 | |
30 | 169 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 1:16.40 | |
31 | 26 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:16.51 | |
32 | 380 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:17.37 | |
33 | 596 | Rossebø Katinka | 1999 | Oslo IL | 50 m | 1:17.64 | ||
34 | 502 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:17.68 | |
35 | 404 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:19.23 | |
36 | 593 | Liu Bingying | 2002 | Oslo IL | 50 m | 1:19.90 | ||
37 | 482 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:19.94 | |
38 | 362 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:20.16 | |
39 | 263 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:21.26 | |
40 | 619 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:22.83 | |
41 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:23.21 | |
42 | 159 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 50 m | 1:27.78 | |
43 | 86 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 50 m | 1:28.40 | |
44 | 566 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:29.12 | |
45 | 163 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:30.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 27, 200m Medley Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 613 | Sjödin Simon | 1986 | SK NEPTUN | AG6786 | 50 m | 1:58.02 | |
2 | 121 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 1:59.40 | |
3 | 119 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 2:03.83 | |
4 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:11.26 | |
5 | 606 | Fedorcsak Adam | 2001 | Oslo IL | 50 m | 2:14.00 | ||
6 | 122 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:16.13 | |
7 | 413 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:18.78 | |
8 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:20.49 | |
9 | 220 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:21.77 | |
10 | 601 | Lieng Isac | 2002 | Oslo IL | 50 m | 2:22.95 | ||
11 | 602 | Belsvik Magnus | 2002 | Oslo IL | 50 m | 2:23.38 | ||
12 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:24.64 | |
13 | 540 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:24.72 | |
14 | 419 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 2:25.98 | |
15 | 14 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:26.09 | |
16 | 559 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:27.33 | |
17 | 600 | Haugholt Anders Eide | 2002 | Oslo IL | 50 m | 2:27.41 | ||
18 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:27.65 | |
19 | 222 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:33.39 | |
20 | 153 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 2:35.27 | |
21 | 221 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:35.95 | |
22 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:36.30 | |
23 | 108 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 50 m | 2:41.57 | |
24 | 616 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 2:45.21 | |
25 | 34 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 2:58.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 28, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:24.34 | |
2 | 120 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 4:32.69 | |
3 | 615 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 4:33.29 | |
4 | 412 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 4:38.89 | |
5 | 589 | Fjeldstad Malene | 2000 | Oslo IL | 50 m | 4:39.66 | ||
6 | 420 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 4:48.88 | |
7 | 554 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 4:56.45 | |
8 | 494 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.67 | |
9 | 101 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 50 m | 4:57.95 | |
10 | 295 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:05.65 | |
11 | 22 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 5:10.87 | |
12 | 375 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 6:25.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 29, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 53.04 | |
2 | 499 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 56.97 | |
3 | 423 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 57.42 | |
4 | 218 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 57.69 | |
5 | 606 | Fedorcsak Adam | 2001 | Oslo IL | 50 m | 57.69 | ||
6 | 500 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 58.66 | |
7 | 213 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 59.71 | |
8 | 157 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 59.73 | |
9 | 219 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 59.87 | |
10 | 471 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 1:00.29 | |
11 | 497 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:00.53 | |
12 | 607 | Vang Bengt | 1999 | Oslo IL | 50 m | 1:00.64 | ||
13 | 599 | Welschof Joshua | 1999 | Oslo IL | 50 m | 1:00.88 | ||
14 | 505 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:00.93 | |
15 | 123 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:01.34 | |
16 | 424 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:01.50 | |
17 | 171 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:01.79 | |
18 | 45 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:02.16 | |
19 | 416 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:02.63 | |
20 | 422 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:03.38 | |
21 | 501 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:03.50 | |
22 | 470 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:03.81 | |
23 | 16 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:04.06 | |
24 | 503 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:04.28 | |
25 | 469 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:04.61 | |
26 | 113 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 1:04.94 | |
27 | 605 | Lockhart Noah | 2003 | Oslo IL | 50 m | 1:05.22 | ||
28 | 99 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 50 m | 1:06.85 | |
29 | 384 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:07.24 | |
30 | 125 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:07.40 | |
31 | 389 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:09.70 | |
32 | 491 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:11.41 | |
33 | 296 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:14.37 | |
34 | 292 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:15.64 | |
35 | 160 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 50 m | 1:16.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 30, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 547 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:22.06 | |
2 | 4 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:34.25 | |
3 | 109 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | KSLS | AH1401 | 50 m | 2:36.41 | |
4 | 40 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:50.04 | |
5 | 8 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:57.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 101, 400m Medley Damer |
Sponsor: Miss Bagel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 5:09.64 | |
2 | 193 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 5:14.17 | |
3 | 476 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 5:23.11 | |
4 | 318 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 5:25.53 | |
5 | 529 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 5:29.92 | |
6 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 5:39.50 | |
7 | 326 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 5:44.64 | |
8 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 5:53.99 | |
9 | 207 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 6:02.39 | |
10 | 364 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 6:28.02 | |
11 | 82 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 6:59.99 | |
12 | 206 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 102, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:43.87 | |
2 | 322 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 4:49.15 | |
3 | 331 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:51.36 | |
4 | 211 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 4:56.81 | |
5 | 132 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:58.25 | |
6 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 4:58.70 | |
7 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 5:03.49 | |
8 | 537 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 5:08.92 | |
9 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 5:17.43 | |
10 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 5:18.27 | |
11 | 325 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 5:19.59 | |
12 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 5:26.84 | |
13 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 5:59.70 | |
14 | 567 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 103, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Coffee Trade |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 30.33 | |
2 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 30.41 | |
3 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 30.62 | |
4 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 31.12 | |
5 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 31.21 | |
6 | 321 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 31.52 | |
7 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 31.53 | |
8 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 31.79 | |
9 | 329 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 31.92 | |
10 | 320 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 32.08 | |
11 | 398 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 32.44 | |
12 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 32.49 | |
13 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 32.66 | |
14 | 473 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 33.06 | |
15 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 33.53 | |
16 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 33.62 | |
17 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 33.62 | |
18 | 334 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 33.69 | |
19 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 33.86 | |
20 | 127 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 33.95 | |
21 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 34.09 | |
22 | 324 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 34.09 | |
23 | 475 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 34.15 | |
24 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 34.76 | |
25 | 472 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 34.87 | |
26 | 570 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 35.00 | |
27 | 130 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 35.19 | |
28 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 35.20 | |
29 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 35.28 | |
30 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 35.44 | |
31 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 35.48 | |
32 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 35.48 | |
33 | 117 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 35.53 | |
34 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 35.54 | |
35 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 35.66 | |
36 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 35.67 | |
37 | 126 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 35.81 | |
38 | 23 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 35.82 | |
39 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 35.97 | |
40 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 36.05 | |
41 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 36.05 | |
42 | 59 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 36.12 | |
43 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 36.47 | |
44 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 36.51 | |
45 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 36.51 | |
46 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 36.53 | |
47 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 36.54 | |
48 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 36.78 | |
49 | 73 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 36.84 | |
50 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 36.91 | |
51 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.18 | |
52 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 37.20 | |
53 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 37.27 | |
54 | 64 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 38.17 | |
55 | 79 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 38.54 | |
56 | 438 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 38.77 | |
57 | 576 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 38.85 | |
58 | 110 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 38.98 | |
59 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 39.36 | |
60 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 39.58 | |
61 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 39.71 | |
62 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 39.79 | |
63 | 538 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 40.16 | |
64 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 40.50 | |
65 | 106 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | 40.61 | |
66 | 512 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 40.69 | |
67 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 40.70 | |
68 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 40.74 | |
69 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 41.23 | |
70 | 274 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 50 m | 42.12 | |
71 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 42.22 | |
72 | 56 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 42.62 | |
73 | 55 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 42.79 | |
74 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 42.87 | |
75 | 562 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 43.09 | |
76 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 43.21 | |
77 | 275 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 50 m | 43.43 | |
78 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 43.82 | |
79 | 461 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 44.04 | |
80 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 44.17 | |
81 | 444 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 44.55 | |
82 | 44 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 45.78 | |
83 | 54 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 46.55 | |
84 | 35 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 46.74 | |
85 | 82 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 46.95 | |
86 | 78 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 47.08 | |
87 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 47.24 | |
88 | 533 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 48.17 | |
89 | 523 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 52.09 | |
90 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 57.32 | |
91 | 36 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 58.87 | |
92 | 39 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 59.51 | |
93 | 520 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:03.77 | |
94 | 443 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | ||
95 | 449 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | ||
96 | 456 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 104, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Danone |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 27.21 | |
2 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 28.05 | |
3 | 402 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 28.51 | |
4 | 333 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 28.61 | |
5 | 198 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 29.07 | |
6 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 29.50 | |
7 | 307 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 29.63 | |
8 | 405 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 29.63 | |
9 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 29.90 | |
10 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 30.03 | |
11 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 30.22 | |
12 | 325 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 30.27 | |
13 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 30.36 | |
14 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 30.50 | |
15 | 477 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 30.56 | |
16 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 30.64 | |
17 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 30.68 | |
18 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 30.73 | |
19 | 179 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 30.96 | |
20 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 31.40 | |
21 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 31.46 | |
22 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 31.73 | |
23 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 31.75 | |
24 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 25 m | 31.76 | |
25 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 31.96 | |
26 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 32.41 | |
27 | 327 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 32.45 | |
28 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 32.66 | |
29 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 32.75 | |
30 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 32.94 | |
31 | 575 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 33.03 | |
32 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 33.52 | |
33 | 313 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 33.58 | |
34 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 33.61 | |
35 | 107 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 33.81 | |
36 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 34.02 | |
37 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 34.08 | |
38 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 34.20 | |
39 | 481 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 34.20 | |
40 | 429 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 34.58 | |
41 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 34.64 | |
42 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 34.81 | |
43 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 34.81 | |
44 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 34.92 | |
45 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 34.94 | |
46 | 578 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 34.97 | |
47 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 35.03 | |
48 | 407 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 35.07 | |
49 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 35.09 | |
50 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 35.15 | |
51 | 289 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 35.32 | |
52 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 35.68 | |
53 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 35.69 | |
54 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 35.71 | |
55 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 35.96 | |
56 | 517 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 36.18 | |
57 | 428 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 36.29 | |
58 | 521 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 36.59 | |
59 | 535 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 36.82 | |
60 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 36.98 | |
61 | 431 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 38.77 | |
62 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 39.13 | |
63 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 39.36 | |
64 | 436 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 39.74 | |
65 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 40.26 | |
66 | 114 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 40.42 | |
67 | 46 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 40.80 | |
68 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 41.64 | |
69 | 446 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 42.81 | |
70 | 80 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 42.87 | |
71 | 43 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 43.10 | |
72 | 52 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 43.68 | |
73 | 448 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 43.88 | |
74 | 524 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 44.13 | |
75 | 455 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 44.33 | |
76 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 45.01 | |
77 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 45.40 | |
78 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 48.07 | |
79 | 579 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 49.80 | |
80 | 457 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 1:00.64 | |
81 | 465 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 105, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Canon |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 30.72 | |
2 | 326 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 31.30 | |
3 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 31.76 | |
4 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 31.86 | |
5 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 32.13 | |
6 | 136 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 32.29 | |
7 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 32.66 | |
8 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 32.77 | |
9 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 32.92 | |
10 | 318 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 33.17 | |
11 | 406 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 33.42 | |
12 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 33.60 | |
13 | 65 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 33.68 | |
14 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 33.82 | |
15 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 34.20 | |
16 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 34.31 | |
17 | 137 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 34.47 | |
18 | 84 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 50 m | 34.53 | |
19 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 35.30 | |
20 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 35.33 | |
21 | 529 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 35.37 | |
22 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 35.70 | |
23 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 35.90 | |
24 | 73 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 35.92 | |
25 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 36.13 | |
26 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 36.21 | |
27 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 36.44 | |
28 | 83 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 36.69 | |
29 | 395 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 36.79 | |
30 | 328 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 36.94 | |
31 | 324 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 36.97 | |
32 | 117 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 36.98 | |
33 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 37.07 | |
34 | 27 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 37.47 | |
35 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 37.57 | |
36 | 539 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 37.77 | |
37 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 37.81 | |
38 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 37.84 | |
39 | 76 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 37.90 | |
40 | 71 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 37.92 | |
41 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 38.18 | |
42 | 334 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 38.41 | |
43 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 38.60 | |
44 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 38.65 | |
45 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 38.65 | |
46 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 39.07 | |
47 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 39.19 | |
48 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 39.23 | |
49 | 274 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 50 m | 39.30 | |
50 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 39.33 | |
51 | 59 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 39.93 | |
52 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 40.57 | |
53 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 40.78 | |
54 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 41.42 | |
55 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 41.46 | |
56 | 44 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 41.77 | |
57 | 444 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 41.81 | |
58 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 41.86 | |
59 | 93 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 41.91 | |
60 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 42.40 | |
61 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 42.48 | |
62 | 106 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | 42.63 | |
63 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 42.64 | |
64 | 512 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 42.74 | |
65 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 42.86 | |
66 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 42.89 | |
67 | 228 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 43.25 | |
68 | 427 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 44.63 | |
69 | 269 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 44.74 | |
70 | 461 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 44.90 | |
71 | 36 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 44.97 | |
72 | 88 | Corluka Ana | 2006 | KSLS | AS5806 | 50 m | 44.97 | |
73 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 45.54 | |
74 | 523 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 45.73 | |
75 | 54 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 46.01 | |
76 | 39 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 46.51 | |
77 | 55 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 46.51 | |
78 | 229 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 46.51 | |
79 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 48.26 | |
80 | 580 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 48.33 | |
81 | 230 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 48.62 | |
82 | 574 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 49.11 | |
83 | 454 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 50 m | 51.40 | |
84 | 459 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 50 m | 51.58 | |
85 | 520 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 51.94 | |
86 | 514 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 52.28 | |
87 | 452 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 50 m | 55.41 | |
88 | 462 | Mortensen Thea T. | 2008 | HELSINGØR | 0804AM | 50 m | 55.70 | |
89 | 447 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 50 m | 1:01.71 | |
90 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
91 | 623 | Ryttergaard Thea | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 106, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Deloitte |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 27.94 | |
2 | 135 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 28.66 | |
3 | 134 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 30.20 | |
4 | 241 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 31.12 | |
5 | 333 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 31.50 | |
6 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 31.61 | |
7 | 565 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 31.76 | |
8 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 31.93 | |
9 | 331 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 32.15 | |
10 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 33.15 | |
11 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 33.37 | |
12 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 33.69 | |
13 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 33.69 | |
14 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 34.01 | |
15 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 34.16 | |
16 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 34.25 | |
17 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 34.58 | |
18 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 25 m | 34.72 | |
19 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 35.01 | |
20 | 307 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 35.05 | |
21 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 35.46 | |
22 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 35.68 | |
23 | 530 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 35.78 | |
24 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 35.87 | |
25 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 36.08 | |
26 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 36.44 | |
27 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 36.49 | |
28 | 287 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 36.88 | |
29 | 47 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 37.09 | |
30 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 37.41 | |
31 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 50 m | 37.54 | |
32 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 37.61 | |
33 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 37.98 | |
34 | 429 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 38.03 | |
35 | 46 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 38.48 | |
36 | 428 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 38.80 | |
37 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 38.86 | |
38 | 555 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 39.33 | |
39 | 431 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 39.74 | |
40 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 39.80 | |
41 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 39.90 | |
42 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 39.95 | |
43 | 115 | Tram Oscar | 2004 | KSLS | AE4704 | 50 m | 39.95 | |
44 | 457 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 40.27 | |
45 | 446 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 40.75 | |
46 | 439 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 41.96 | |
47 | 448 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 42.44 | |
48 | 61 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 42.54 | |
49 | 455 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 42.67 | |
50 | 524 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 42.81 | |
51 | 450 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 50 m | 44.18 | |
52 | 453 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 50 m | 44.31 | |
53 | 583 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | 44.59 | |
54 | 528 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 44.98 | |
55 | 433 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 45.42 | |
56 | 621 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 50 m | 46.28 | |
57 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 46.90 | |
58 | 579 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 47.06 | |
59 | 467 | Pedersen William Stenå | 2008 | HELSINGØR | 0883AH | 50 m | 48.22 | |
60 | 518 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 48.61 | |
61 | 465 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 50 m | 50.11 | |
62 | 460 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 50 m | 50.61 | |
63 | 458 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 50 m | 54.42 | |
64 | 466 | Tarp Oliver | 2009 | HELSINGØR | 0957AB | 50 m | 54.76 | |
65 | 463 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 50 m | 56.51 | |
66 | 451 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 50 m | 1:01.19 | |
67 | 464 | Nielsen Theodor Menck | 2009 | HELSINGØR | 0977AB | 50 m | 1:03.75 | |
68 | 622 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 107, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Jacob Ernst Food |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 33.84 | |
2 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 34.18 | |
3 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 34.88 | |
4 | 131 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 34.98 | |
5 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 35.22 | |
6 | 398 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 35.49 | |
7 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 36.05 | |
8 | 207 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 36.09 | |
9 | 538 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 36.16 | |
10 | 321 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 36.31 | |
11 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 36.33 | |
12 | 401 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 37.16 | |
13 | 126 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 37.22 | |
14 | 206 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 37.27 | |
15 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 37.37 | |
16 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 37.96 | |
17 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 38.16 | |
18 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 38.36 | |
19 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 38.42 | |
20 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 38.65 | |
21 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 38.72 | |
22 | 475 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 38.86 | |
23 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 39.45 | |
24 | 27 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 40.17 | |
25 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 40.20 | |
26 | 472 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 40.42 | |
27 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 40.46 | |
28 | 326 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 40.96 | |
29 | 320 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 41.11 | |
30 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 41.12 | |
31 | 111 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 41.48 | |
32 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 41.66 | |
33 | 226 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 41.77 | |
34 | 562 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 41.86 | |
35 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 42.00 | |
36 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 42.01 | |
37 | 231 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 42.11 | |
38 | 561 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 42.18 | |
39 | 79 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 42.51 | |
40 | 576 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 42.51 | |
41 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 42.57 | |
42 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 42.76 | |
43 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 43.03 | |
44 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 43.53 | |
45 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 50 m | 43.59 | |
46 | 88 | Corluka Ana | 2006 | KSLS | AS5806 | 50 m | 43.67 | |
47 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 43.68 | |
48 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 43.78 | |
49 | 85 | Björkholm Matilda | 2005 | KSLS | AK5805 | 50 m | 43.81 | |
50 | 56 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 43.94 | |
51 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 43.94 | |
52 | 35 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 44.62 | |
53 | 227 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 45.35 | |
54 | 64 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 45.56 | |
55 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 50 m | 45.69 | |
56 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 45.88 | |
57 | 533 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 45.93 | |
58 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 46.28 | |
59 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 46.53 | |
60 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 46.55 | |
61 | 78 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 47.32 | |
62 | 274 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 50 m | 47.47 | |
63 | 461 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 47.95 | |
64 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 48.43 | |
65 | 560 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 48.75 | |
66 | 456 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | 49.41 | |
67 | 427 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 49.44 | |
68 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 49.46 | |
69 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 49.61 | |
70 | 82 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 49.87 | |
71 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 49.99 | |
72 | 269 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 51.75 | |
73 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 51.93 | |
74 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 52.30 | |
75 | 443 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 53.94 | |
76 | 580 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 54.11 | |
77 | 275 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 50 m | 54.26 | |
78 | 449 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | 54.93 | |
79 | 452 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 50 m | 56.98 | |
80 | 459 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 50 m | 1:01.83 | |
81 | 462 | Mortensen Thea T. | 2008 | HELSINGØR | 0804AM | 50 m | 1:02.51 | |
82 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
83 | 623 | Ryttergaard Thea | 2008 | HELSINGØR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 108, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 31.19 | |
2 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 33.11 | |
3 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 34.12 | |
4 | 129 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 34.19 | |
5 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 34.34 | |
6 | 132 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 34.37 | |
7 | 313 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 34.40 | |
8 | 128 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 34.50 | |
9 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 34.85 | |
10 | 537 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 35.19 | |
11 | 397 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 35.63 | |
12 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 35.66 | |
13 | 107 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 36.15 | |
14 | 179 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 36.71 | |
15 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 37.45 | |
16 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 38.57 | |
17 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 38.72 | |
18 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 38.83 | |
19 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 39.04 | |
20 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 39.43 | |
21 | 47 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 39.51 | |
22 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 39.54 | |
23 | 521 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 39.58 | |
24 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 39.61 | |
25 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 40.09 | |
26 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 40.11 | |
27 | 517 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 40.28 | |
28 | 578 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 40.52 | |
29 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 40.80 | |
30 | 21 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 41.49 | |
31 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 42.39 | |
32 | 436 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 42.79 | |
33 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 43.59 | |
34 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 44.46 | |
35 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 45.27 | |
36 | 52 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 45.53 | |
37 | 61 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 45.86 | |
38 | 527 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 46.01 | |
39 | 455 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 46.58 | |
40 | 446 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 46.66 | |
41 | 448 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 46.73 | |
42 | 583 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | 47.84 | |
43 | 80 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 50.53 | |
44 | 621 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 50 m | 51.78 | |
45 | 528 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 52.01 | |
46 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 52.59 | |
47 | 579 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 53.33 | |
48 | 518 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 53.38 | |
49 | 43 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 53.63 | |
50 | 460 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 50 m | 54.08 | |
51 | 450 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 50 m | 1:01.00 | |
52 | 458 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 50 m | 1:01.67 | |
53 | 287 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 109, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: SportDirect Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 27.89 | |
2 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 28.57 | |
3 | 127 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 28.76 | |
4 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 29.18 | |
5 | 131 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 29.29 | |
6 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 29.31 | |
7 | 130 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.36 | |
8 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 29.36 | |
9 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 29.43 | |
10 | 329 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 29.44 | |
11 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 29.45 | |
12 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 29.52 | |
13 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 29.71 | |
14 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 29.74 | |
15 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 29.85 | |
16 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 29.86 | |
17 | 84 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 50 m | 29.98 | |
18 | 65 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 30.06 | |
19 | 476 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 30.11 | |
20 | 137 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 30.15 | |
21 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 30.17 | |
22 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 30.19 | |
23 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.50 | |
24 | 561 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 30.59 | |
25 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 30.62 | |
26 | 136 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 30.63 | |
27 | 406 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 30.75 | |
28 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 30.81 | |
29 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 31.07 | |
30 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 31.11 | |
31 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 31.19 | |
32 | 473 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 31.21 | |
33 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 31.41 | |
34 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 31.42 | |
35 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 31.65 | |
36 | 576 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 31.68 | |
37 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 31.70 | |
38 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 31.71 | |
39 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 31.75 | |
40 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 31.76 | |
41 | 23 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 31.84 | |
42 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 31.91 | |
43 | 539 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 31.93 | |
44 | 401 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 31.98 | |
45 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 32.07 | |
46 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 32.21 | |
47 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 32.31 | |
48 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 32.37 | |
49 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 32.46 | |
50 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 32.60 | |
51 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 32.60 | |
52 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 32.65 | |
53 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 32.65 | |
54 | 398 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 32.70 | |
55 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 32.79 | |
56 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 32.82 | |
57 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 32.85 | |
58 | 328 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 32.86 | |
59 | 395 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 32.87 | |
60 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 32.87 | |
61 | 64 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 33.01 | |
62 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 33.04 | |
63 | 570 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 33.12 | |
64 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 33.31 | |
65 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 33.51 | |
66 | 111 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 33.53 | |
67 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 33.60 | |
68 | 93 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 33.78 | |
69 | 83 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 33.84 | |
70 | 44 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 33.87 | |
71 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 33.98 | |
72 | 438 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 34.01 | |
73 | 59 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 34.05 | |
74 | 226 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 34.23 | |
75 | 76 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 34.25 | |
76 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 34.28 | |
77 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 34.46 | |
78 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 34.49 | |
79 | 88 | Corluka Ana | 2006 | KSLS | AS5806 | 50 m | 34.66 | |
80 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 34.68 | |
81 | 85 | Björkholm Matilda | 2005 | KSLS | AK5805 | 50 m | 34.75 | |
82 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 34.91 | |
83 | 275 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 50 m | 35.31 | |
84 | 512 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 35.31 | |
85 | 71 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 35.39 | |
86 | 106 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | 35.39 | |
87 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 35.64 | |
88 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 35.72 | |
89 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 35.87 | |
90 | 78 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 35.89 | |
91 | 560 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 36.14 | |
92 | 110 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 36.18 | |
93 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 36.18 | |
94 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 36.19 | |
95 | 444 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 36.47 | |
96 | 461 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 36.59 | |
97 | 35 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 36.68 | |
98 | 427 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 36.73 | |
99 | 231 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 36.87 | |
100 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 37.01 | |
101 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 37.23 | |
102 | 574 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 37.38 | |
103 | 228 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 37.62 | |
104 | 56 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 37.63 | |
105 | 54 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 37.68 | |
106 | 449 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 50 m | 37.97 | |
107 | 227 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 38.16 | |
108 | 55 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 38.28 | |
109 | 36 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 38.38 | |
110 | 229 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 50 m | 39.08 | |
111 | 269 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 39.36 | |
112 | 443 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 50 m | 39.38 | |
113 | 456 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 50 m | 40.73 | |
114 | 82 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 40.79 | |
115 | 39 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 41.21 | |
116 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 41.51 | |
117 | 230 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 41.85 | |
118 | 523 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 42.04 | |
119 | 580 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 42.79 | |
120 | 459 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 50 m | 43.36 | |
121 | 514 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 44.11 | |
122 | 520 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 44.41 | |
123 | 452 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 50 m | 45.59 | |
124 | 462 | Mortensen Thea T. | 2008 | HELSINGØR | 0804AM | 50 m | 45.62 | |
125 | 454 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 50 m | 47.23 | |
126 | 447 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 50 m | 48.59 | |
127 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 110, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: InterSport Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 26.24 | |
2 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 27.06 | |
3 | 397 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 27.43 | |
4 | 565 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 27.47 | |
5 | 313 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 27.59 | |
6 | 307 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 27.87 | |
7 | 135 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 27.95 | |
8 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 28.07 | |
9 | 402 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 28.07 | |
10 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 28.13 | |
11 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 28.20 | |
12 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 28.29 | |
13 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 28.33 | |
14 | 129 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 28.47 | |
15 | 325 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 28.55 | |
16 | 405 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 28.65 | |
17 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 28.71 | |
18 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 28.81 | |
19 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 28.81 | |
20 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 28.99 | |
21 | 477 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 29.08 | |
22 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 29.19 | |
23 | 134 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 29.20 | |
24 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 29.31 | |
25 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 29.34 | |
26 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 29.41 | |
27 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 29.44 | |
28 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 29.45 | |
29 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 29.53 | |
30 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 29.58 | |
31 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 29.60 | |
32 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 30.01 | |
33 | 241 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 30.11 | |
34 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 30.18 | |
35 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 30.20 | |
36 | 575 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 30.20 | |
37 | 327 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 30.30 | |
38 | 289 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 30.63 | |
39 | 407 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 30.78 | |
40 | 47 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 30.85 | |
41 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 30.87 | |
42 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 30.93 | |
43 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 31.32 | |
44 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 31.45 | |
45 | 530 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 31.61 | |
46 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 31.72 | |
47 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 31.77 | |
48 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 31.83 | |
49 | 287 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 50 m | 31.96 | |
50 | 46 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 31.99 | |
51 | 115 | Tram Oscar | 2004 | KSLS | AE4704 | 50 m | 32.09 | |
52 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 50 m | 32.43 | |
53 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 32.47 | |
54 | 455 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 32.49 | |
55 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 32.56 | |
56 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 32.56 | |
57 | 429 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 33.09 | |
58 | 431 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 33.16 | |
59 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 33.21 | |
60 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 33.23 | |
61 | 436 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 33.28 | |
62 | 535 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 33.29 | |
63 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 33.34 | |
64 | 428 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 33.70 | |
65 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 33.72 | |
66 | 527 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 33.82 | |
67 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 33.98 | |
68 | 439 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 34.15 | |
69 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 34.21 | |
70 | 555 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 50 m | 34.29 | |
71 | 446 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 34.57 | |
72 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 34.62 | |
73 | 114 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 34.93 | |
74 | 43 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 35.10 | |
75 | 52 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 35.50 | |
76 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 35.63 | |
77 | 528 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 35.82 | |
78 | 80 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 36.03 | |
79 | 448 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 50 m | 36.11 | |
80 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 36.14 | |
81 | 524 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 36.16 | |
82 | 518 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 36.22 | |
83 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 36.64 | |
84 | 433 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 36.88 | |
85 | 579 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 36.88 | |
86 | 61 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 37.28 | |
87 | 453 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 50 m | 37.38 | |
88 | 621 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 50 m | 38.21 | |
89 | 450 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 50 m | 38.29 | |
90 | 583 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | 38.45 | |
91 | 467 | Pedersen William Stenå | 2008 | HELSINGØR | 0883AH | 50 m | 39.99 | |
92 | 457 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 50 m | 40.19 | |
93 | 465 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 50 m | 40.83 | |
94 | 460 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 50 m | 42.20 | |
95 | 458 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 50 m | 43.26 | |
96 | 466 | Tarp Oliver | 2009 | HELSINGØR | 0957AB | 50 m | 43.39 | |
97 | 463 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 50 m | 46.32 | |
98 | 451 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 50 m | 47.24 | |
99 | 464 | Nielsen Theodor Menck | 2009 | HELSINGØR | 0977AB | 50 m | 56.27 | |
100 | 622 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 111, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Forlaget COBOLT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 55.84 | |
2 | 224 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 56.02 | |
3 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 56.88 | |
4 | 225 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 58.03 | |
5 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 58.50 | |
6 | 128 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 58.77 | |
7 | 565 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 59.56 | |
8 | 397 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 59.74 | |
9 | 129 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:00.11 | |
10 | 135 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:00.13 | |
11 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:00.68 | |
12 | 313 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:00.96 | |
13 | 173 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:01.31 | |
14 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:01.32 | |
15 | 367 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 1:01.32 | |
16 | 366 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 1:01.33 | |
17 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:01.38 | |
18 | 307 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:01.52 | |
19 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:01.63 | |
20 | 402 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:01.66 | |
21 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:02.05 | |
22 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:02.18 | |
23 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:02.48 | |
24 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:02.55 | |
25 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:02.90 | |
26 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:02.93 | |
27 | 223 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 1:02.98 | |
28 | 179 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 1:03.22 | |
29 | 477 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:03.50 | |
30 | 134 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:03.59 | |
31 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:03.86 | |
32 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:04.04 | |
33 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:04.25 | |
34 | 181 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 1:04.43 | |
35 | 575 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:04.64 | |
36 | 368 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 1:04.73 | |
37 | 481 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:04.74 | |
38 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:04.76 | |
39 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:04.95 | |
40 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:05.22 | |
41 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 50 m | 1:05.36 | |
42 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:05.39 | |
43 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:05.54 | |
44 | 337 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:05.82 | |
45 | 371 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:05.95 | |
46 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 1:06.02 | |
47 | 327 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:06.17 | |
48 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:06.77 | |
49 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:06.82 | |
50 | 346 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:06.86 | |
51 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:06.92 | |
52 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:07.42 | |
53 | 166 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:07.84 | |
54 | 289 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:08.18 | |
55 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:08.48 | |
56 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:08.50 | |
57 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 1:08.65 | |
58 | 493 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:08.80 | |
59 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:08.81 | |
60 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 1:09.11 | |
61 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:09.12 | |
62 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:09.39 | |
63 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 1:09.66 | |
64 | 369 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:09.85 | |
65 | 535 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:10.14 | |
66 | 165 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 1:10.47 | |
67 | 555 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:10.65 | |
68 | 567 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 1:10.67 | |
69 | 372 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 1:10.90 | |
70 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 1:10.93 | |
71 | 287 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 50 m | 1:11.46 | |
72 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:11.83 | |
73 | 115 | Tram Oscar | 2004 | KSLS | AE4704 | 50 m | 1:11.92 | |
74 | 170 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 1:11.98 | |
75 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:12.28 | |
76 | 611 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:12.56 | |
77 | 42 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 50 m | 1:12.77 | |
78 | 572 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:12.84 | |
79 | 351 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:12.96 | |
80 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:13.02 | |
81 | 429 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 1:13.13 | |
82 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:13.27 | |
83 | 578 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:13.89 | |
84 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:14.30 | |
85 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:14.35 | |
86 | 428 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 1:14.58 | |
87 | 370 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 1:14.81 | |
88 | 431 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 1:15.47 | |
89 | 436 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:15.84 | |
90 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:16.45 | |
91 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 1:16.97 | |
92 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:17.11 | |
93 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:17.32 | |
94 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:17.88 | |
95 | 145 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 50 m | 1:18.16 | |
96 | 439 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:18.20 | |
97 | 43 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:18.45 | |
98 | 114 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 1:18.97 | |
99 | 524 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:19.40 | |
100 | 146 | Björk Sebastian | 2007 | SK LÖDDE | AA5907 | 50 m | 1:20.35 | |
101 | 162 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | 1:21.58 | |
102 | 154 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 50 m | 1:22.22 | |
103 | 433 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 1:23.69 | |
104 | 528 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:24.09 | |
105 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 1:25.20 | |
106 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 1:29.20 | |
107 | 152 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 50 m | 1:31.60 | |
108 | 147 | Björk Simon | 2009 | SK LÖDDE | AB8109 | 50 m | ||
109 | 151 | Delfin Melvin | 2008 | SK LÖDDE | AI9708 | 50 m | ||
110 | 155 | Eriksson Leo | 2008 | SK LÖDDE | AA0308 | 50 m | ||
111 | 161 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 112, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: OLKA Sportsrejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:13.46 | |
2 | 324 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 2:14.04 | |
3 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:15.08 | |
4 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:16.45 | |
5 | 321 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:16.56 | |
6 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:18.20 | |
7 | 329 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:18.81 | |
8 | 136 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:18.95 | |
9 | 131 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:19.06 | |
10 | 193 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 2:19.11 | |
11 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 2:20.14 | |
12 | 137 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:21.16 | |
13 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:22.65 | |
14 | 475 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:23.51 | |
15 | 317 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:23.82 | |
16 | 378 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:23.91 | |
17 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:24.34 | |
18 | 349 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:24.41 | |
19 | 127 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:24.48 | |
20 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:25.16 | |
21 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:25.28 | |
22 | 472 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 2:25.70 | |
23 | 483 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:25.85 | |
24 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 2:26.73 | |
25 | 476 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:26.83 | |
26 | 126 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:27.34 | |
27 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 2:27.35 | |
28 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:28.75 | |
29 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:28.95 | |
30 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:29.30 | |
31 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:29.65 | |
32 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:30.25 | |
33 | 111 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 2:30.31 | |
34 | 328 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:31.29 | |
35 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:31.72 | |
36 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:32.07 | |
37 | 529 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:32.31 | |
38 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 2:33.58 | |
39 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 2:33.64 | |
40 | 117 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 2:34.15 | |
41 | 377 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:34.44 | |
42 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:34.66 | |
43 | 23 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:34.99 | |
44 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:34.99 | |
45 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:35.29 | |
46 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:36.19 | |
47 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:36.33 | |
48 | 570 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:36.69 | |
49 | 343 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 2:37.01 | |
50 | 365 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 2:37.38 | |
51 | 84 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 50 m | 2:37.46 | |
52 | 473 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:37.90 | |
53 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:37.96 | |
54 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:38.57 | |
55 | 143 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 2:38.63 | |
56 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 2:39.21 | |
57 | 353 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 2:40.52 | |
58 | 338 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 2:40.61 | |
59 | 374 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 2:40.96 | |
60 | 364 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 2:41.02 | |
61 | 492 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 2:41.86 | |
62 | 438 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 2:42.08 | |
63 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 2:42.87 | |
64 | 363 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 2:42.88 | |
65 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:43.07 | |
66 | 83 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 2:44.95 | |
67 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:45.15 | |
68 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:45.34 | |
69 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 2:45.68 | |
70 | 395 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:46.64 | |
71 | 71 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:47.93 | |
72 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 2:48.39 | |
73 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 2:49.81 | |
74 | 93 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 2:50.16 | |
75 | 298 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 2:50.27 | |
76 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 2:51.07 | |
77 | 76 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:51.27 | |
78 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:52.12 | |
79 | 226 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 2:52.22 | |
80 | 478 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:53.57 | |
81 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 2:57.42 | |
82 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 2:59.19 | |
83 | 480 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 3:02.83 | |
84 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 3:07.83 | |
85 | 74 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 3:08.46 | |
86 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:09.97 | |
87 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 3:10.40 | |
88 | 315 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 3:13.24 | |
89 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:17.71 | |
90 | 33 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 3:23.87 | |
91 | 514 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 3:27.36 | |
92 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 3:29.62 | |
93 | 227 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:31.98 | |
94 | 53 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 3:34.73 | |
95 | 488 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 3:50.25 | |
96 | 106 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | ||
97 | 144 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 50 m | ||
98 | 168 | Sjögren Eleonora | 2006 | SK LÖDDE | AW9206 | 50 m | ||
99 | 172 | Witzell Anna | 2007 | SK LÖDDE | AD1607 | 50 m | ||
100 | 228 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 50 m | ||
101 | 229 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 50 m | ||
102 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 113, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Estivo Travel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:29.56 | |
2 | 132 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:30.26 | |
3 | 197 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:31.88 | |
4 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:39.94 | |
5 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 2:42.42 | |
6 | 367 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 2:46.57 | |
7 | 327 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:47.14 | |
8 | 537 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:48.06 | |
9 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:48.12 | |
10 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:49.21 | |
11 | 107 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 2:50.80 | |
12 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:51.88 | |
13 | 530 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:52.70 | |
14 | 337 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:53.44 | |
15 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:55.59 | |
16 | 241 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 2:56.98 | |
17 | 325 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:57.77 | |
18 | 535 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:59.50 | |
19 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:03.12 | |
20 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:04.82 | |
21 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 3:05.18 | |
22 | 493 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 3:06.40 | |
23 | 170 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 3:08.79 | |
24 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 3:09.25 | |
25 | 517 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:10.41 | |
26 | 371 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:11.03 | |
27 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 3:12.75 | |
28 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 3:13.37 | |
29 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:15.01 | |
30 | 21 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 3:18.39 | |
31 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 3:18.42 | |
32 | 578 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 3:18.43 | |
33 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 3:18.69 | |
34 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 3:20.39 | |
35 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 3:26.41 | |
36 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 3:29.07 | |
37 | 346 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:29.09 | |
38 | 351 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 3:37.94 | |
39 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 3:40.22 | |
40 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:42.03 | |
41 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 3:45.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 114, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Espergærde Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 1:13.30 | |
2 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:15.70 | |
3 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.96 | |
4 | 398 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:16.36 | |
5 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:16.81 | |
6 | 207 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 1:18.45 | |
7 | 539 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.13 | |
8 | 538 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:19.46 | |
9 | 206 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 1:19.52 | |
10 | 401 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:22.23 | |
11 | 379 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.89 | |
12 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:23.32 | |
13 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:23.80 | |
14 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:24.41 | |
15 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 1:25.23 | |
16 | 350 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:25.41 | |
17 | 343 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:25.51 | |
18 | 111 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 1:26.16 | |
19 | 562 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:27.34 | |
20 | 177 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:27.72 | |
21 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:27.94 | |
22 | 490 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:28.00 | |
23 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 1:28.47 | |
24 | 27 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:28.66 | |
25 | 73 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:28.96 | |
26 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:29.22 | |
27 | 376 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 1:29.51 | |
28 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 1:29.73 | |
29 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:30.48 | |
30 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 1:30.74 | |
31 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:30.92 | |
32 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:31.22 | |
33 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:31.56 | |
34 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:32.15 | |
35 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:32.51 | |
36 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:33.01 | |
37 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:33.35 | |
38 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:33.46 | |
39 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:33.53 | |
40 | 353 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 1:33.86 | |
41 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:33.94 | |
42 | 143 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 1:34.36 | |
43 | 79 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:34.75 | |
44 | 533 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:35.08 | |
45 | 231 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:35.28 | |
46 | 226 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:35.74 | |
47 | 110 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 1:35.97 | |
48 | 88 | Corluka Ana | 2006 | KSLS | AS5806 | 50 m | 1:36.00 | |
49 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:36.93 | |
50 | 339 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:37.17 | |
51 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 1:37.36 | |
52 | 76 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:37.92 | |
53 | 227 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:38.57 | |
54 | 93 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 1:39.21 | |
55 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:39.27 | |
56 | 560 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:39.45 | |
57 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:39.79 | |
58 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:39.85 | |
59 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:40.28 | |
60 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:41.49 | |
61 | 274 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 50 m | 1:41.72 | |
62 | 495 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:41.80 | |
63 | 480 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:42.21 | |
64 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:43.27 | |
65 | 427 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 1:44.26 | |
66 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:44.43 | |
67 | 561 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:45.54 | |
68 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:46.72 | |
69 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:47.17 | |
70 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:47.51 | |
71 | 65 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:48.53 | |
72 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:50.61 | |
73 | 167 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 50 m | 1:52.22 | |
74 | 496 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:54.80 | |
75 | 53 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:54.81 | |
76 | 229 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:55.77 | |
77 | 158 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 50 m | 1:57.51 | |
78 | 486 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:57.86 | |
79 | 487 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:00.78 | |
80 | 156 | Gillerfors Vilma | 2006 | SK LÖDDE | BB2206 | 50 m | ||
81 | 168 | Sjögren Eleonora | 2006 | SK LÖDDE | AW9206 | 50 m | ||
82 | 172 | Witzell Anna | 2007 | SK LÖDDE | AD1607 | 50 m | ||
83 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 115, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Coloplast |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:28.43 | |
2 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:29.83 | |
3 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:30.21 | |
4 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:31.20 | |
5 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:34.07 | |
6 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:36.08 | |
7 | 406 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:37.06 | |
8 | 377 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:40.53 | |
9 | 328 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:40.58 | |
10 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:40.64 | |
11 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:41.03 | |
12 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:41.82 | |
13 | 324 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:43.75 | |
14 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 2:43.94 | |
15 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 2:44.08 | |
16 | 317 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:45.23 | |
17 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:45.53 | |
18 | 350 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:45.68 | |
19 | 349 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:45.92 | |
20 | 478 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:50.83 | |
21 | 364 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 2:52.78 | |
22 | 395 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:52.87 | |
23 | 83 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 2:52.98 | |
24 | 71 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:54.69 | |
25 | 338 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 2:55.51 | |
26 | 473 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 3:00.12 | |
27 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:05.99 | |
28 | 339 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:06.13 | |
29 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:11.72 | |
30 | 74 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 3:13.27 | |
31 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 3:25.31 | |
32 | 488 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 3:32.11 | |
33 | 514 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 3:58.17 | |
34 | 228 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 116, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: KMD Ironman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:02.41 | |
2 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:02.83 | |
3 | 134 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:05.21 | |
4 | 173 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:05.23 | |
5 | 128 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:05.29 | |
6 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:05.99 | |
7 | 565 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:06.93 | |
8 | 368 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 1:07.47 | |
9 | 201 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:07.60 | |
10 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:08.28 | |
11 | 313 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:08.32 | |
12 | 224 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:08.60 | |
13 | 402 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:08.67 | |
14 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:08.97 | |
15 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:09.05 | |
16 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:10.10 | |
17 | 225 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:11.12 | |
18 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:11.43 | |
19 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:11.77 | |
20 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:11.93 | |
21 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:12.25 | |
22 | 397 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:12.65 | |
23 | 575 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:12.98 | |
24 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:13.17 | |
25 | 241 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:13.23 | |
26 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.45 | |
27 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:13.51 | |
28 | 223 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 1:13.55 | |
29 | 132 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:13.68 | |
30 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:13.93 | |
31 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:15.17 | |
32 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:15.48 | |
33 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:16.20 | |
34 | 307 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:16.21 | |
35 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:17.01 | |
36 | 166 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:17.60 | |
37 | 346 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:17.94 | |
38 | 107 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 1:18.08 | |
39 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:18.48 | |
40 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:18.66 | |
41 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:18.83 | |
42 | 287 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:18.96 | |
43 | 170 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 1:19.85 | |
44 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:20.00 | |
45 | 517 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:20.07 | |
46 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:20.60 | |
47 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:20.61 | |
48 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:21.16 | |
49 | 481 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:21.49 | |
50 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 50 m | 1:21.63 | |
51 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:21.80 | |
52 | 493 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:21.82 | |
53 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:22.12 | |
54 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:22.57 | |
55 | 429 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 1:22.85 | |
56 | 289 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:23.32 | |
57 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:23.37 | |
58 | 572 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:23.40 | |
59 | 555 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:23.46 | |
60 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:23.68 | |
61 | 351 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:23.68 | |
62 | 369 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:24.11 | |
63 | 372 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:25.34 | |
64 | 611 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:27.24 | |
65 | 431 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 1:27.78 | |
66 | 428 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 50 m | 1:28.43 | |
67 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:28.67 | |
68 | 114 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 1:29.32 | |
69 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 1:29.73 | |
70 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:30.24 | |
71 | 43 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:31.20 | |
72 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 1:31.85 | |
73 | 436 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:32.75 | |
74 | 528 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:32.77 | |
75 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 1:33.18 | |
76 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:33.67 | |
77 | 524 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:34.27 | |
78 | 42 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 50 m | 1:34.40 | |
79 | 439 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:34.46 | |
80 | 115 | Tram Oscar | 2004 | KSLS | AE4704 | 50 m | 1:34.83 | |
81 | 162 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | 1:37.92 | |
82 | 433 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 1:38.34 | |
83 | 370 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 1:38.49 | |
84 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 1:42.64 | |
85 | 152 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 50 m | 1:47.70 | |
86 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 2:04.36 | |
87 | 146 | Björk Sebastian | 2007 | SK LÖDDE | AA5907 | 50 m | ||
88 | 154 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 50 m | ||
89 | 161 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 117, 200m Medley Damer |
Sponsor: Comfort Teltudlejning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:29.83 | |
2 | 329 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:32.07 | |
3 | 476 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:32.67 | |
4 | 529 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:37.17 | |
5 | 406 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:37.73 | |
6 | 328 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:37.86 | |
7 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:37.95 | |
8 | 539 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:38.78 | |
9 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:38.97 | |
10 | 207 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 2:39.69 | |
11 | 349 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:39.82 | |
12 | 475 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:40.96 | |
13 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 2:41.03 | |
14 | 131 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:42.14 | |
15 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 2:42.21 | |
16 | 127 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:43.06 | |
17 | 350 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:43.90 | |
18 | 126 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:44.26 | |
19 | 206 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 2:46.66 | |
20 | 137 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:46.94 | |
21 | 136 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:46.95 | |
22 | 65 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:47.18 | |
23 | 130 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:48.49 | |
24 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:49.71 | |
25 | 472 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 2:49.75 | |
26 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:50.46 | |
27 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:51.50 | |
28 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 2:52.47 | |
29 | 343 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 2:52.83 | |
30 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:53.20 | |
31 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:53.60 | |
32 | 338 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 2:53.72 | |
33 | 73 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:53.74 | |
34 | 401 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 2:54.52 | |
35 | 117 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 2:54.59 | |
36 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:54.79 | |
37 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:54.82 | |
38 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:55.04 | |
39 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:55.57 | |
40 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 2:55.70 | |
41 | 143 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 2:56.31 | |
42 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 2:56.68 | |
43 | 538 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:56.79 | |
44 | 379 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 2:57.03 | |
45 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 2:57.46 | |
46 | 339 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 2:57.53 | |
47 | 177 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:57.98 | |
48 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:58.40 | |
49 | 376 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 2:58.49 | |
50 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 2:59.78 | |
51 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:59.90 | |
52 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 3:00.43 | |
53 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:01.71 | |
54 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 3:01.82 | |
55 | 365 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 3:02.34 | |
56 | 490 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:02.56 | |
57 | 79 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 3:03.27 | |
58 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:03.99 | |
59 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 3:04.49 | |
60 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 3:04.84 | |
61 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 3:07.62 | |
62 | 561 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 3:07.83 | |
63 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:08.58 | |
64 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 3:08.76 | |
65 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 3:08.79 | |
66 | 570 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 3:08.96 | |
67 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:09.48 | |
68 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 3:09.98 | |
69 | 438 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 3:10.06 | |
70 | 378 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 3:11.62 | |
71 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 3:11.81 | |
72 | 33 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 3:12.86 | |
73 | 274 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 50 m | 3:13.77 | |
74 | 298 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 3:13.83 | |
75 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:14.62 | |
76 | 533 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:14.99 | |
77 | 562 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 3:15.54 | |
78 | 110 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 3:15.93 | |
79 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:18.12 | |
80 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 3:22.91 | |
81 | 315 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 3:31.43 | |
82 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:37.05 | |
83 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:38.33 | |
84 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 3:38.76 | |
85 | 27 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | ||
86 | 363 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | ||
87 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 50 m | ||
88 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 118, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Master - value people |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 4:16.28 | |
2 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 4:23.86 | |
3 | 129 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:30.96 | |
4 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 4:31.43 | |
5 | 313 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 4:38.13 | |
6 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 4:40.76 | |
7 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 4:41.14 | |
8 | 367 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 4:47.11 | |
9 | 366 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 4:49.83 | |
10 | 325 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 4:50.47 | |
11 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 4:50.93 | |
12 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 4:51.31 | RES |
13 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 4:53.97 | RES |
14 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 4:55.15 | RES |
15 | 327 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 4:57.82 | RES |
16 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 4:58.46 | RES |
17 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 5:08.21 | RES |
18 | 179 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 5:09.37 | RES |
19 | 567 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 5:10.10 | RES |
20 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 5:15.63 | RES |
21 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 5:22.91 | RES |
22 | 166 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 5:26.55 | RES |
23 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 5:32.81 | RES |
24 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 5:54.81 | RES |
25 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 6:18.32 | RES |
26 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 6:24.07 | RES |
27 | 42 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 50 m | 6:35.25 | RES |
28 | 162 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | RES | |
29 | 181 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | RES | |
30 | 575 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 119, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Comwell Borupgaard |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:06.32 | |
2 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:07.47 | |
3 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.33 | |
4 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:09.54 | |
5 | 193 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:09.70 | |
6 | 329 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
7 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.21 | |
8 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:10.63 | |
9 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.54 | |
10 | 321 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:12.30 | |
11 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:13.13 | |
12 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:14.76 | |
13 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:14.83 | |
14 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.28 | |
15 | 374 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:15.68 | |
16 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:15.73 | |
17 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:15.98 | |
18 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:16.76 | |
19 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:16.80 | |
20 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 1:17.14 | |
21 | 324 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.55 | |
22 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:18.14 | |
23 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:18.21 | |
24 | 317 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:18.59 | |
25 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:18.61 | |
26 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:18.66 | |
27 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:18.68 | |
28 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 1:20.17 | |
29 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:20.28 | |
30 | 492 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:20.40 | |
31 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 1:22.07 | |
32 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:23.86 | |
33 | 483 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:24.04 | |
34 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:24.12 | |
35 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:24.96 | |
36 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:25.13 | |
37 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:25.46 | |
38 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.93 | |
39 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:26.00 | |
40 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:26.05 | |
41 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:26.24 | |
42 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 1:27.60 | |
43 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:28.34 | |
44 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:29.04 | |
45 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:29.52 | |
46 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:30.57 | |
47 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:35.01 | |
48 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:41.06 | |
49 | 33 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:41.19 | |
50 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:42.70 | |
51 | 495 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:52.11 | |
52 | 487 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:59.42 | |
53 | 486 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 2:19.56 | |
54 | 144 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 50 m | ||
55 | 156 | Gillerfors Vilma | 2006 | SK LÖDDE | BB2206 | 50 m | ||
56 | 167 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 50 m | ||
57 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 120, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: HOME |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:27.24 | |
2 | 477 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:38.37 | |
3 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:43.80 | |
4 | 337 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:45.00 | |
5 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:45.66 | |
6 | 537 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:45.68 | |
7 | 325 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:45.70 | |
8 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:46.33 | |
9 | 530 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:47.12 | |
10 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 50 m | 3:12.11 | |
11 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 3:12.31 | |
12 | 165 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | ||
13 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 50 m | ||
14 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 50 m | ||
15 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 121, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Miss Bagel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:01.60 | |
2 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:02.10 | |
3 | 127 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:02.25 | |
4 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:02.26 | |
5 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:02.82 | |
6 | 136 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:03.09 | |
7 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:03.12 | |
8 | 130 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:03.16 | |
9 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:03.57 | |
10 | 378 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:03.70 | |
11 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 1:03.95 | |
12 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:04.07 | |
13 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:04.11 | |
14 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:04.33 | |
15 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 1:04.97 | |
16 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:05.79 | |
17 | 561 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:06.05 | |
18 | 475 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:06.23 | |
19 | 476 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:06.23 | |
20 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:06.37 | |
21 | 483 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:06.45 | |
22 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 1:06.65 | |
23 | 137 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.66 | |
24 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:06.66 | |
25 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 1:07.15 | |
26 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:07.18 | |
27 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:07.22 | |
28 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:07.29 | |
29 | 349 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:07.30 | |
30 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 1:07.42 | |
31 | 65 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:07.81 | |
32 | 84 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 50 m | 1:08.25 | |
33 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:08.29 | |
34 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:08.37 | |
35 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:08.45 | |
36 | 23 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:08.71 | |
37 | 350 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:08.75 | |
38 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:08.75 | |
39 | 377 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:09.03 | |
40 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:09.04 | |
41 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:09.33 | |
42 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:09.42 | |
43 | 111 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 1:09.69 | |
44 | 473 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:09.71 | |
45 | 73 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:09.89 | |
46 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:09.93 | |
47 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 1:10.06 | |
48 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:10.07 | |
49 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:10.09 | |
50 | 334 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:10.22 | |
51 | 539 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:10.41 | |
52 | 365 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 1:10.42 | |
53 | 117 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 1:10.44 | |
54 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:10.55 | |
55 | 576 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:10.72 | |
56 | 570 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:10.75 | |
57 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:10.87 | |
58 | 343 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:10.89 | |
59 | 143 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 1:10.94 | |
60 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:11.25 | |
61 | 338 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:11.46 | |
62 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:11.49 | |
63 | 379 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:11.55 | |
64 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 1:11.68 | |
65 | 363 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 1:11.99 | |
66 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:12.05 | |
67 | 490 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:12.14 | |
68 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:12.16 | |
69 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:12.17 | |
70 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:12.43 | |
71 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 1:12.48 | |
72 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:12.65 | |
73 | 374 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:13.03 | |
74 | 199 | Gydesen Liva | 2005 | LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 1:13.05 | |
75 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:13.24 | |
76 | 83 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 1:13.28 | |
77 | 395 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 1:13.55 | |
78 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:13.66 | |
79 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 1:13.68 | |
80 | 538 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:13.94 | |
81 | 202 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 50 m | 1:13.98 | |
82 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:14.07 | |
83 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:14.27 | |
84 | 364 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:14.35 | |
85 | 176 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 50 m | 1:14.83 | |
86 | 438 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 1:14.84 | |
87 | 74 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:15.11 | |
88 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:15.33 | |
89 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:15.56 | |
90 | 478 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:15.94 | |
91 | 353 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 1:16.12 | |
92 | 71 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:16.14 | |
93 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:16.24 | |
94 | 339 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:16.37 | |
95 | 203 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:16.42 | |
96 | 106 | Molin Filippa | 2005 | KSLS | AK1205 | 50 m | 1:16.59 | |
97 | 93 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 1:16.60 | |
98 | 315 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:16.69 | |
99 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:16.82 | |
100 | 79 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:16.88 | |
101 | 495 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:16.94 | |
102 | 560 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:17.46 | |
103 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:17.62 | |
104 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:17.84 | |
105 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:18.01 | |
106 | 207 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 1:18.53 | |
107 | 226 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:18.60 | |
108 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:18.63 | |
109 | 33 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:18.93 | |
110 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:18.94 | |
111 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:19.37 | |
112 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:19.44 | |
113 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:19.52 | |
114 | 76 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:19.58 | |
115 | 85 | Björkholm Matilda | 2005 | KSLS | AK5805 | 50 m | 1:19.76 | |
116 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:19.98 | |
117 | 512 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:19.98 | |
118 | 54 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:20.32 | |
119 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:20.85 | |
120 | 144 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 50 m | 1:21.52 | |
121 | 110 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 1:21.98 | |
122 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:22.31 | |
123 | 231 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:23.08 | |
124 | 35 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:23.77 | |
125 | 204 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:24.12 | |
126 | 298 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:24.21 | |
127 | 427 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 1:24.65 | |
128 | 36 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 1:25.32 | |
129 | 228 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:26.61 | |
130 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:26.87 | |
131 | 39 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:27.84 | |
132 | 227 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:28.49 | |
133 | 229 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:28.95 | |
134 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:31.39 | |
135 | 230 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:36.50 | |
136 | 514 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:36.89 | |
137 | 523 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:37.00 | |
138 | 486 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:38.62 | |
139 | 580 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:38.79 | |
140 | 158 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 50 m | 1:38.80 | |
141 | 520 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:41.85 | |
142 | 53 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:49.93 | |
143 | 488 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:51.57 | |
144 | 156 | Gillerfors Vilma | 2006 | SK LÖDDE | BB2206 | 50 m | ||
145 | 167 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 50 m | ||
146 | 168 | Sjögren Eleonora | 2006 | SK LÖDDE | AW9206 | 50 m | ||
147 | 172 | Witzell Anna | 2007 | SK LÖDDE | AD1607 | 50 m | ||
148 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 122, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Pearly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:00.30 | |
2 | 128 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:05.26 | |
3 | 537 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:07.31 | |
4 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:09.27 | |
5 | 225 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:09.68 | |
6 | 48 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:09.76 | |
7 | 397 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:11.88 | |
8 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:13.30 | |
9 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:13.66 | |
10 | 565 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:13.71 | |
11 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:15.27 | |
12 | 366 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 2:15.32 | |
13 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:15.79 | |
14 | 132 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:16.03 | |
15 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:16.12 | |
16 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 2:16.93 | |
17 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:16.93 | |
18 | 477 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:17.73 | |
19 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 2:17.77 | |
20 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:17.93 | |
21 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:18.39 | |
22 | 530 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:18.55 | |
23 | 134 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 2:19.67 | |
24 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 2:19.87 | |
25 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:20.59 | |
26 | 179 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 2:20.75 | |
27 | 223 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 2:21.59 | |
28 | 18 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 2:21.69 | |
29 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 2:22.23 | |
30 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 2:23.77 | |
31 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:23.86 | |
32 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:23.96 | |
33 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:25.28 | |
34 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 2:26.63 | |
35 | 337 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:26.69 | |
36 | 181 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 2:27.21 | |
37 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:29.95 | |
38 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 2:30.00 | |
39 | 481 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 2:30.00 | |
40 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 2:30.68 | |
41 | 493 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:31.91 | |
42 | 166 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 2:32.38 | |
43 | 555 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:32.43 | |
44 | 372 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:33.05 | |
45 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:33.83 | |
46 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 50 m | 2:35.52 | |
47 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 2:36.72 | |
48 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 2:37.50 | |
49 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:38.22 | |
50 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:38.91 | |
51 | 370 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 2:39.53 | |
52 | 527 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 2:39.68 | |
53 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:39.81 | |
54 | 49 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 2:40.26 | |
55 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 2:41.78 | |
56 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 2:42.26 | |
57 | 572 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:44.08 | |
58 | 115 | Tram Oscar | 2004 | KSLS | AE4704 | 50 m | 2:52.62 | |
59 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 2:57.87 | |
60 | 114 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 2:58.58 | |
61 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 3:10.50 | |
62 | 433 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | 3:12.34 | |
63 | 241 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 3:21.44 | |
64 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | ||
65 | 154 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 50 m | ||
66 | 162 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | ||
67 | 431 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | ||
68 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 123, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Coffee Trade |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:43.44 | |
2 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:44.07 | |
3 | 100 | Ipsa Olivia Klint | 2005 | KSLS | AK0205 | 50 m | 2:45.55 | |
4 | 398 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 2:46.20 | |
5 | 131 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:47.63 | |
6 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:47.90 | |
7 | 318 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:50.02 | |
8 | 529 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:50.32 | |
9 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:50.91 | |
10 | 206 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | 2:51.69 | |
11 | 538 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 2:51.76 | |
12 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:51.86 | |
13 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 2:52.38 | |
14 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:53.59 | |
15 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:53.77 | |
16 | 492 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:54.59 | |
17 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:55.77 | |
18 | 126 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:56.13 | |
19 | 379 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 2:58.50 | |
20 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:59.16 | |
21 | 401 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 2:59.45 | |
22 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 3:00.01 | |
23 | 562 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 3:01.15 | |
24 | 320 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:02.17 | |
25 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 3:02.93 | |
26 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 3:03.41 | |
27 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:05.34 | |
28 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:07.20 | |
29 | 177 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:07.21 | |
30 | 175 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
31 | 326 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:08.27 | |
32 | 111 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 3:08.29 | |
33 | 343 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 3:08.65 | |
34 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 3:09.96 | |
35 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:10.81 | |
36 | 376 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 3:11.74 | |
37 | 472 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 3:12.06 | |
38 | 426 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 3:13.84 | |
39 | 27 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:14.80 | |
40 | 349 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:14.96 | |
41 | 143 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 3:17.32 | |
42 | 533 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:18.10 | |
43 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 3:18.13 | |
44 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:19.22 | |
45 | 490 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:19.88 | |
46 | 35 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 3:24.13 | |
47 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 3:25.00 | |
48 | 339 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:25.01 | |
49 | 227 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:25.67 | |
50 | 110 | Petersson Ellie | 2005 | KSLS | BF1405 | 50 m | 3:26.25 | |
51 | 226 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 3:27.64 | |
52 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 3:28.21 | |
53 | 338 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:29.71 | |
54 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 3:31.60 | |
55 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:32.51 | |
56 | 272 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 3:33.83 | |
57 | 440 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 3:36.47 | |
58 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:37.57 | |
59 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:44.83 | |
60 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:47.53 | |
61 | 204 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 3:52.65 | |
62 | 284 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 3:55.31 | |
63 | 174 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 3:56.76 | |
64 | 172 | Witzell Anna | 2007 | SK LÖDDE | AD1607 | 50 m | ||
65 | 353 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | ||
66 | 441 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | ||
67 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 124, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Danone |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.31 | |
2 | 223 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 1:12.31 | |
3 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:14.19 | |
4 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:14.83 | |
5 | 129 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:14.88 | |
6 | 402 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:15.37 | |
7 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:16.49 | |
8 | 331 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:16.60 | |
9 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.78 | |
10 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:17.11 | |
11 | 368 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 1:17.42 | |
12 | 333 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:18.27 | |
13 | 224 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:18.98 | |
14 | 107 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 1:19.60 | |
15 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:21.34 | |
16 | 521 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 1:22.73 | |
17 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:23.05 | |
18 | 535 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:23.83 | |
19 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:24.83 | |
20 | 493 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:24.91 | |
21 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:27.44 | |
22 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:27.62 | |
23 | 437 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 1:28.41 | |
24 | 371 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:28.42 | |
25 | 102 | Ljunggren Malte | 2006 | KSLS | AJ1106 | 50 m | 1:28.96 | |
26 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:29.41 | |
27 | 170 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 1:29.42 | |
28 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:30.29 | |
29 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:30.67 | |
30 | 369 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:30.67 | |
31 | 578 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:31.27 | |
32 | 115 | Tram Oscar | 2004 | KSLS | AE4704 | 50 m | 1:31.70 | |
33 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:31.95 | |
34 | 21 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:32.02 | |
35 | 611 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:33.82 | |
36 | 527 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 1:33.99 | |
37 | 346 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:34.12 | |
38 | 225 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:35.59 | |
39 | 567 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 1:35.87 | |
40 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:36.59 | |
41 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:36.89 | |
42 | 436 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:38.51 | |
43 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:38.62 | |
44 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:39.42 | |
45 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:40.16 | |
46 | 165 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 1:40.21 | |
47 | 439 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:42.67 | |
48 | 429 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 1:42.83 | |
49 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:50.24 | |
50 | 146 | Björk Sebastian | 2007 | SK LÖDDE | AA5907 | 50 m | 1:50.35 | |
51 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 50 m | 1:52.57 | |
52 | 154 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 50 m | 1:52.89 | |
53 | 287 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 50 m | 1:53.00 | |
54 | 518 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:56.58 | |
55 | 162 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | 1:57.79 | |
56 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | 1:59.81 | |
57 | 152 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 50 m | 2:07.43 | |
58 | 145 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 50 m | ||
59 | 147 | Björk Simon | 2009 | SK LÖDDE | AB8109 | 50 m | ||
60 | 151 | Delfin Melvin | 2008 | SK LÖDDE | AI9708 | 50 m | ||
61 | 161 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 50 m | ||
62 | 433 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 125, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Canon |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:14.69 | |
2 | 135 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:16.22 | |
3 | 331 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:19.27 | |
4 | 322 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:22.86 | |
5 | 201 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:23.71 | |
6 | 368 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 50 m | 2:24.06 | |
7 | 173 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 2:25.28 | |
8 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:27.07 | |
9 | 333 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:27.49 | |
10 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:32.46 | |
11 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:32.49 | |
12 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:33.45 | |
13 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:34.15 | |
14 | 337 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:36.00 | |
15 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:36.91 | |
16 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:37.44 | |
17 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:41.36 | |
18 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 2:41.98 | |
19 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 2:42.47 | |
20 | 346 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:43.78 | |
21 | 225 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:47.55 | |
22 | 166 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 2:49.78 | |
23 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:52.17 | |
24 | 434 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 2:52.31 | |
25 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:52.38 | |
26 | 87 | Carlsson Melvin | 2005 | KSLS | AG7505 | 50 m | 2:53.23 | |
27 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 2:54.19 | |
28 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:55.34 | |
29 | 367 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 2:55.72 | |
30 | 104 | Melin Ozzy | 2006 | KSLS | AJ3106 | 50 m | 3:20.11 | |
31 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 126, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Deloitte |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:07.06 | |
2 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:08.80 | |
3 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:09.42 | |
4 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.11 | |
5 | 136 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:10.21 | |
6 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:10.32 | |
7 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:10.77 | |
8 | 483 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:10.91 | |
9 | 326 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:11.04 | |
10 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:11.13 | |
11 | 476 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:11.32 | |
12 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:11.55 | |
13 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.68 | |
14 | 318 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:12.02 | |
15 | 65 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:13.26 | |
16 | 377 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:13.48 | |
17 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:14.04 | |
18 | 137 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.40 | |
19 | 126 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:15.76 | |
20 | 130 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:16.26 | |
21 | 84 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 50 m | 1:16.62 | |
22 | 127 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:16.70 | |
23 | 529 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:16.78 | |
24 | 270 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:17.01 | |
25 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:17.23 | |
26 | 288 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:17.34 | |
27 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 1:17.39 | |
28 | 350 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:17.77 | |
29 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:17.84 | |
30 | 334 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:18.18 | |
31 | 492 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:18.24 | |
32 | 398 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:18.25 | |
33 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:18.31 | |
34 | 73 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:18.48 | |
35 | 303 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:18.75 | |
36 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:18.78 | |
37 | 83 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 1:18.91 | |
38 | 539 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.06 | |
39 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:19.25 | |
40 | 117 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 1:19.46 | |
41 | 376 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 1:19.63 | |
42 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 1:20.38 | |
43 | 71 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:20.47 | |
44 | 395 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:20.56 | |
45 | 401 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:21.06 | |
46 | 378 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:21.13 | |
47 | 286 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:21.14 | |
48 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:21.17 | |
49 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:21.23 | |
50 | 473 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:21.24 | |
51 | 475 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:21.51 | |
52 | 79 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:21.60 | |
53 | 175 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:21.75 | |
54 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:21.78 | |
55 | 522 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:21.97 | |
56 | 364 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:22.03 | |
57 | 425 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:22.08 | |
58 | 177 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:22.10 | |
59 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:22.17 | |
60 | 338 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:22.43 | |
61 | 276 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:22.59 | |
62 | 74 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:22.86 | |
63 | 203 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:23.08 | |
64 | 202 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:23.22 | |
65 | 103 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 1:23.67 | |
66 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:23.90 | |
67 | 116 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 1:24.00 | |
68 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:24.29 | |
69 | 570 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:24.79 | |
70 | 199 | Gydesen Liva | 2005 | LAKSEN | 0568AZ | 25 m | 1:24.94 | |
71 | 442 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 1:25.02 | |
72 | 76 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:25.28 | |
73 | 285 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:25.31 | |
74 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:25.45 | |
75 | 339 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:25.77 | |
76 | 365 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 1:25.83 | |
77 | 299 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:25.86 | |
78 | 306 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:26.34 | |
79 | 435 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:26.46 | |
80 | 93 | Gulin Novalie | 2006 | KSLS | AS9806 | 50 m | 1:26.54 | |
81 | 478 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:26.78 | |
82 | 302 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:26.79 | |
83 | 33 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:26.97 | |
84 | 526 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:27.12 | |
85 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:27.12 | |
86 | 562 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:27.27 | |
87 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:27.87 | |
88 | 438 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 1:27.91 | |
89 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:28.23 | |
90 | 343 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:28.73 | |
91 | 509 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:29.30 | |
92 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:29.67 | |
93 | 315 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:29.98 | |
94 | 314 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:30.12 | |
95 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:30.31 | |
96 | 576 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:30.48 | |
97 | 512 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:32.67 | |
98 | 533 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:32.86 | |
99 | 301 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:33.25 | |
100 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:33.57 | |
101 | 298 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:34.05 | |
102 | 167 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 50 m | 1:36.21 | |
103 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:36.38 | |
104 | 495 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:36.71 | |
105 | 363 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 1:38.07 | |
106 | 228 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:38.08 | |
107 | 427 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 1:38.32 | |
108 | 144 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 50 m | 1:38.46 | |
109 | 54 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:38.66 | |
110 | 231 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 50 m | 1:39.09 | |
111 | 488 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:39.82 | |
112 | 581 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:40.94 | |
113 | 523 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:42.01 | |
114 | 158 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 50 m | 1:42.78 | |
115 | 39 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:43.59 | |
116 | 229 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:45.19 | |
117 | 582 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:46.08 | |
118 | 36 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 1:46.62 | |
119 | 486 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:48.17 | |
120 | 230 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:49.51 | |
121 | 516 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:50.23 | |
122 | 514 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:52.59 | |
123 | 520 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:55.10 | |
124 | 35 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:55.78 | |
125 | 580 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:59.26 | |
126 | 53 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 50 m | ||
127 | 156 | Gillerfors Vilma | 2006 | SK LÖDDE | BB2206 | 50 m | ||
128 | 168 | Sjögren Eleonora | 2006 | SK LÖDDE | AW9206 | 50 m | ||
129 | 586 | Handberg Mathilde Fogelberg | 2005 | HVIDOVRE | 0504BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 127, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Jacob Ernst Food |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:12.70 | |
2 | 132 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:21.07 | |
3 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:22.12 | |
4 | 135 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:22.89 | |
5 | 129 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:22.98 | |
6 | 267 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:24.26 | |
7 | 224 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:25.53 | |
8 | 537 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:25.92 | |
9 | 48 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:28.18 | |
10 | 223 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 2:31.02 | |
11 | 565 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:31.72 | |
12 | 367 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 2:31.91 | |
13 | 337 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:32.22 | |
14 | 179 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 50 m | 2:32.38 | |
15 | 530 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:32.75 | |
16 | 305 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:33.28 | |
17 | 397 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:35.21 | |
18 | 366 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 2:36.83 | |
19 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 2:38.30 | |
20 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:38.47 | |
21 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:39.38 | |
22 | 181 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | JYLLINGE | 0429AA | 50 m | 2:39.98 | |
23 | 107 | Olsson Jacob | 2006 | KSLS | AE8506 | 50 m | 2:40.03 | |
24 | 477 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:40.42 | |
25 | 510 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:40.97 | |
26 | 134 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 2:41.59 | |
27 | 178 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 2:44.26 | |
28 | 241 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 2:44.50 | |
29 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 2:45.00 | |
30 | 308 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 2:45.92 | |
31 | 521 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 2:46.18 | |
32 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:46.33 | |
33 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:47.08 | |
34 | 563 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 2:47.14 | |
35 | 278 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:47.49 | |
36 | 346 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:49.43 | |
37 | 493 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:49.89 | |
38 | 49 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 2:50.36 | |
39 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:50.54 | |
40 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:50.95 | |
41 | 372 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:51.53 | |
42 | 371 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 2:51.86 | |
43 | 170 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 2:52.17 | |
44 | 515 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:53.81 | |
45 | 535 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:59.32 | |
46 | 567 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 2:59.52 | |
47 | 369 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 3:00.95 | |
48 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 3:06.08 | |
49 | 572 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 3:06.11 | |
50 | 279 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 3:07.61 | |
51 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 3:07.70 | |
52 | 578 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 3:09.34 | |
53 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 3:10.31 | |
54 | 527 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 50 m | 3:12.93 | |
55 | 114 | Svensson Linus | 2005 | KSLS | AN8905 | 50 m | 3:20.95 | |
56 | 37 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 0425AN | 50 m | 3:29.08 | |
57 | 162 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 50 m | 3:40.29 | |
58 | 304 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | ||
59 | 370 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 128, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 4:42.33 | |
2 | 399 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 4:43.94 | |
3 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 4:47.11 | |
4 | 131 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 4:48.49 | |
5 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 4:51.37 | |
6 | 569 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 4:51.75 | |
7 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 4:53.71 | |
8 | 320 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 4:54.06 | |
9 | 536 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 5:00.13 | |
10 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 5:01.46 | |
11 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 5:04.87 | |
12 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 5:08.26 | |
13 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 5:09.24 | |
14 | 472 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 5:09.74 | |
15 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 5:10.97 | |
16 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 5:11.40 | |
17 | 561 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 5:11.66 | RES |
18 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 5:14.44 | RES |
19 | 143 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 5:17.29 | RES |
20 | 334 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 5:18.10 | RES |
21 | 17 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 5:24.12 | RES |
22 | 312 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 5:28.61 | RES |
23 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 5:29.49 | RES |
24 | 568 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 5:29.85 | RES |
25 | 207 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 50 m | 5:40.40 | RES |
26 | 174 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 6:03.30 | RES |
27 | 176 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 50 m | 6:05.13 | RES |
28 | 206 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 129, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: SportDirect Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.01 | |
2 | 408 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 59.90 | |
3 | 245 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:01.45 | |
4 | 333 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:02.42 | |
5 | 48 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:03.86 | |
6 | 66 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:06.49 | |
7 | 265 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:06.59 | |
8 | 232 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:06.82 | |
9 | 331 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:07.55 | |
10 | 238 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:07.69 | |
11 | 474 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:07.82 | |
12 | 257 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.58 | |
13 | 173 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:08.74 | |
14 | 243 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:09.32 | |
15 | 335 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:09.37 | |
16 | 255 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:09.64 | |
17 | 62 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:09.69 | |
18 | 266 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:09.70 | |
19 | 95 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 1:10.50 | |
20 | 205 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:11.50 | |
21 | 58 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:12.20 | |
22 | 481 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:12.38 | |
23 | 38 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:13.32 | |
24 | 237 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:14.63 | |
25 | 340 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:14.96 | |
26 | 138 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:14.98 | |
27 | 336 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:15.26 | |
28 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:15.62 | |
29 | 258 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:15.64 | |
30 | 271 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:17.22 | |
31 | 525 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:17.95 | |
32 | 564 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:18.25 | |
33 | 63 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:18.38 | |
34 | 256 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:18.74 | |
35 | 75 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:19.25 | |
36 | 521 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 50 m | 1:19.26 | |
37 | 50 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:19.40 | |
38 | 254 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:19.53 | |
39 | 244 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:19.61 | |
40 | 90 | Ekelund Gabriel | 2006 | KSLS | AI7906 | 50 m | 1:22.14 | |
41 | 25 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 1:22.96 | |
42 | 165 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 1:23.19 | |
43 | 344 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:23.51 | |
44 | 341 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:23.65 | |
45 | 519 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:24.00 | |
46 | 49 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:25.65 | |
47 | 611 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:27.91 | |
48 | 571 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:29.21 | |
49 | 41 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:30.70 | |
50 | 259 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:32.45 | |
51 | 281 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:32.83 | |
52 | 268 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:33.22 | |
53 | 239 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 50 m | 1:34.89 | |
54 | 283 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 50 m | 1:38.82 | |
55 | 152 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 50 m | 1:56.99 | |
56 | 316 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 130, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: InterSport Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:27.02 | |
2 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:29.99 | |
3 | 326 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:36.02 | |
4 | 320 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:46.04 | |
5 | 330 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:50.06 | |
6 | 349 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:50.65 | |
7 | 280 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:52.97 | |
8 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 2:55.00 | |
9 | 277 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:01.58 | |
10 | 374 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:11.57 | |
11 | 350 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:16.88 | |
12 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |