2020-03-31   19:34:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för blueseventy Sprint Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 2. Start 15:00, insim 14:00

21_S
Gren 21, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
93  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:17.41   
88  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  1:21.44   
200  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:21.94   
162  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  1:24.28   
196  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  1:25.55   
90  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:29.26   
92  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  1:29.76   
105  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  1:29.98   
109  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  1:32.09   
10  89  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  1:33.13   
11  116  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m  1:36.39   
12  115  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m  1:37.66   
13  128  Taléus Ester  2007  LASS  BG5207  25 m  1:41.01   
14  139  Quarles van Ufford Saga  2008  LASS  BB8008  25 m  1:41.70   
15  199  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  1:43.85   
16  121  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m  1:45.18   
17  124  Almén Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m  1:45.31   
18  169  Fahlström Agnes  2009  MOTALA SS  AA0809  25 m  1:46.94   
19  113  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  1:49.55   
20  119  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m  1:50.92   
21  243  Svensson Agnes  2009  MOTALA SS  AB7209  25 m  2:04.40  EFT 
22  168  Sjögren Ester  2009  MOTALA SS  AA9609  25 m  2:16.86   
23  23  Cedervall Tyra  2008  KATRINEHOL  AR9608  25 m     
24  127  Helstad Vera  2008  LASS  AU5208  25 m     
25  135  Halak Elma  2007  LASS  BL1607  25 m     
26  136  Karlberg Julia  2007  LASS  BL1807  25 m     
13 - 14 år 
71  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:11.74   
215  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:14.08   
72  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:16.03   
191  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:16.80   
73  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:16.97   
87  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  1:19.39   
70  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:19.87   
234  Dunhagen Engla  2006  FINSPÅNG  BB2606  25 m  1:21.45   
63  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  1:21.87   
10  122  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  1:22.94   
11  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  1:22.99   
12  86  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  1:23.25   
13  101  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  1:24.74   
14  65  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  1:25.12   
15  18  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  1:27.06   
16  94  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  1:27.62   
17  76  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:27.76   
18  95  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:29.73   
19  Johansson Hanna  2005  FINSPÅNG  BT3405  25 m  1:31.88   
20  242  Söderqvist Anna  2006  MOTALA SS  BI4606  25 m  1:32.82  EFT 
21  166  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m  1:33.44   
22  22  Skog Agnes  2006  KATRINEHOL  BG4406  25 m  1:38.95   
23  129  Rosenström Emma  2005  LASS  BU1805  25 m  1:40.85   
24  230  Brättorp Ester  2005  ÖSA  BI9405  25 m  1:41.05   
25  130  Olehag-Fornander Moa  2005  LASS  BV9205  25 m  1:47.07   
15 - 99 år 
218  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  1:07.70   
221  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:09.54   
51  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:09.57   
48  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:10.10   
44  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:10.92   
31  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  1:11.75   
216  Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  25 m  1:11.85   
39  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:12.74   
59  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:13.10   
10  153  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  1:14.16   
11  47  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:14.59   
12  181  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:14.83   
13  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:15.27   
14  220  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:16.32   
15  12  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:16.40   
16  62  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:16.97   
17  53  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:17.07   
18  96  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  1:17.85   
19  235  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:19.07  EFT 
20  158  Königsson Lovisa  2002  MOTALA SS  BM5602  25 m  1:19.14   
21  114  Simonsson Isabelle  2002  LASS  BY0602  25 m  1:19.40   
22  75  Ericson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:21.33   
23  180  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  1:21.56   
24  83  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:21.65   
25  156  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  1:22.16   
26  85  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  1:22.76   
27  223  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:25.34   
28  Dyrkell Emmy  2004  FINSPÅNG  BO9604  25 m  1:26.44   
29  17  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:26.53   
30  224  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  1:27.12   
31  227  Sandström Jessica  2003  ÖSA  BU1603  25 m  1:38.64   
32  106  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  1:46.50   
33  97  Yildiz Enya  2002  LASS  BW8602  25 m  1:50.14   
34  138  Karlberg Ebba  2002  LASS  BZ2202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  05 maj 2019 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  13:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner