2020-05-29   16:56:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för blueseventy Sprint Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 2. Start 15:00, insim 14:00

22_S
Gren 22, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
133  Hassani Arsham  2007  LASS  AQ8507  25 m  1:20.35   
21  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  1:24.84   
102  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  1:28.99   
100  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  1:29.91   
82  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  1:30.62   
Glawing Kasper  2008  FINSPÅNG  AA7108  25 m  1:31.70   
125  Berntsson Elis  2009  LASS  AE5109  25 m  1:35.48   
66  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  1:36.12   
118  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m  1:40.19   
10  Sjöberg Oliver  2007  FINSPÅNG  AP5907  25 m  1:53.01   
11  123  Lilllskogen Ture  2009  LASS  AE3309  25 m  1:55.41   
12  108  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  1:56.82   
13  132  Sillén Viggo  2007  LASS  AQ8307  25 m  1:57.00   
14  172  Eriksson Vincent  2009  MOTALA SS  AD7509  25 m  1:58.16   
15  120  Saleh Darin  2007  LASS  AL0907  25 m     
13 - 14 år 
187  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:06.94   
157  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:07.77   
99  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:11.87   
74  Ericson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  1:12.57   
198  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  25 m  1:13.60   
Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  1:15.96   
190  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  1:17.16   
67  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:17.78   
98  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:18.91   
10  84  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:19.50   
11  245  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:20.64  EFT 
12  165  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  1:23.46   
13  80  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:23.82   
14  177  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  1:24.61  EFT 
15  160  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:24.75   
16  239  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  25 m  1:27.35  EFT 
17  193  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m  1:28.12   
18  78  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:28.40   
19  24  Blomqvist Erik  2006  KATRINEHOL  AV6106  25 m  1:32.74   
20  19  Eriksson Felix  2005  KATRINEHOL  AI0705  25 m  1:35.65   
21  197  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  1:37.75   
22  228  Crommert Vilhelm  2005  ÖSA  AP2905  25 m  1:37.75   
23  231  Karlsson Alexander  2005  ÖSA  AU1105  25 m  1:38.87   
24  69  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  1:42.31   
25  170  Ramberg Lucas  2006  MOTALA SS  AR9706  25 m  1:50.68   
15 - 99 år 
34  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  56.99   
30  Falk Martin  1999  LASS  AC1199  25 m  58.66   
35  Grimberg Filip  1998  LASS  AL0198  25 m  58.72   
37  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  59.19   
27  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  1:00.53   
38  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  1:02.39   
151  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  1:03.78   
57  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:03.99   
11  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:04.45   
10  64  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:05.55   
11  50  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:05.90   
12  40  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  1:06.05   
13  134  Hassani Kian  2003  LASS  BR0303  25 m  1:06.56   
14  219  Wallin Anton  2000  ÖSA  AM7700  25 m  1:06.66   
15  81  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:07.44   
16  14  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:07.91   
17  41  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  1:08.30   
18  52  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:08.44   
19  60  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  1:10.41   
20  29  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  1:11.24   
21  222  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:12.00   
22  55  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:14.25   
23  56  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  1:14.78   
24  15  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  1:15.57   
25  20  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  1:18.66   
26  Mouafak Amer  2004  FINSPÅNG  AZ8704  25 m     
27  26  Vizins Benjamin  2002  LASS    25 m     
28  210  Pehlivanovic Amir  2004  NKK  BW3704  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  05 maj 2019 
Licensierad till: Motala Simsällskap  Utskriftstid  13:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner