Program för Speedo Open 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Speedo Open 2019 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:29 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2019 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Damer Öppen |
Finaler (19) |
Beräknad start 15:23 |
Heat 1 (19) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1344 |
3 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
30.04 |
1074 |
4 |
Khadra Liben |
2007 |
|
GÖTEBORG |
|
50m |
|
1158 |
5 |
Julia Holle Granat |
2008 |
BL3007 |
GÖTEBORG |
|
25m |
46.18 |
1617 |
6 |
Ida Pihlblad |
2001 |
BM5201 |
SKARA SS |
|
25m |
32.57 |
1466 |
7 |
Agnes Ottosson |
2007 |
BM3607 |
S 77 |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1465 |
1 |
Engla Back |
2007 |
BI1607 |
S 77 |
|
25m |
40.94 |
1154 |
2 |
Isabelle Keen |
2008 |
AY2008 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.30 |
1424 |
3 |
Tilde Haugsnes |
2007 |
BG3607 |
MASS |
|
25m |
35.87 |
1126 |
4 |
Paloma Consil |
2004 |
BX7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.32 |
1144 |
5 |
Diba Mobini |
2006 |
BQ2606 |
GÖTEBORG |
|
50m |
48.42 |
1496 |
6 |
Thea Runnestad |
2003 |
CC7603 |
S 02 |
|
25m |
33.97 |
1444 |
7 |
Willma Hållinder |
2004 |
BS5404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
34.44 |
1463 |
8 |
Kajsa Witthof |
2007 |
AX2407 |
S 77 |
|
25m |
39.93 |
1420 |
9 |
Lilith Annmark |
2006 |
BL4606 |
MASS |
|
25m |
40.39 |
1132 |
10 |
Tilde Stridh |
2006 |
BK2206 |
GÖTEBORG |
|
25m |
41.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1162 |
1 |
Evelina Berlin |
2008 |
BB5808 |
GÖTEBORG |
|
50m |
46.56 |
1413 |
2 |
Beatrice Stefanescu |
2007 |
AP3607 |
MASS |
|
50m |
45.41 |
1157 |
3 |
Tyra Fredlund |
2007 |
BL4007 |
GÖTEBORG |
|
50m |
42.59 |
1416 |
4 |
Nina Ljunggren |
2007 |
AU9207 |
MASS |
|
50m |
41.11 |
1145 |
5 |
Molly Dahlbäck |
2006 |
BQ9406 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.23 |
1401 |
6 |
Matilda Boreström |
2005 |
BJ6605 |
MASS |
|
50m |
40.83 |
1147 |
7 |
Beatrice Stucinskas |
2007 |
BG4207 |
GÖTEBORG |
|
50m |
41.81 |
1155 |
8 |
Ella Göransson Emgård |
2005 |
BW2205 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.23 |
1410 |
9 |
Elin Hillström |
2007 |
AP6207 |
MASS |
|
50m |
46.14 |
1403 |
10 |
Clara Almqvist |
2006 |
AZ3206 |
MASS |
|
50m |
46.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1387 |
1 |
Tindra Janson |
2005 |
BE9605 |
MASS |
|
50m |
39.03 |
1397 |
2 |
Isa Janson |
2006 |
AU3206 |
MASS |
|
50m |
38.34 |
1102 |
3 |
Klara Rask |
2005 |
AL9405 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.74 |
1120 |
4 |
Ines Norlander |
2006 |
BA1406 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.41 |
1118 |
5 |
Sofia Isberg |
2006 |
BA8206 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.40 |
1130 |
6 |
Elin Johannesson |
2007 |
AX3607 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.40 |
1309 |
7 |
Tuva Honsberg |
2008 |
AE5208 |
KUNGÄLV |
|
50m |
37.66 |
1138 |
8 |
Amanda Ljungberg |
2005 |
BS1205 |
GÖTEBORG |
|
50m |
38.33 |
1129 |
9 |
Ava Abasi |
2006 |
BJ2606 |
GÖTEBORG |
|
50m |
38.72 |
1141 |
10 |
Emma Nedholm |
2005 |
BS7205 |
GÖTEBORG |
|
50m |
39.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1137 |
1 |
Sofia Tikotska |
2007 |
AZ6207 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.90 |
1128 |
2 |
Elsie Nysten |
2006 |
BJ5606 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.57 |
1567 |
3 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
50m |
36.46 |
1107 |
4 |
Alma Mellegård Fastén |
2006 |
AM2406 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.37 |
1537 |
5 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
36.36 |
1103 |
6 |
Nathalie Nyberg |
2003 |
BN5803 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.37 |
1131 |
7 |
Tuva Johannesson |
2007 |
AX7607 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.41 |
1510 |
8 |
Hilda Boman |
2008 |
AA4608 |
SK 1970 |
|
50m |
36.51 |
1273 |
9 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
36.85 |
1491 |
10 |
Ida Franzén |
2006 |
AM0606 |
S 02 |
|
50m |
37.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1108 |
1 |
Nadja Karlsson |
2004 |
BK8404 |
GÖTEBORG |
|
50m |
36.26 |
1461 |
2 |
Hailey Larsson |
2007 |
AK7407 |
S 77 |
|
50m |
35.82 |
1365 |
3 |
Gabriella Rolf |
2004 |
AW7204 |
MASS |
|
50m |
35.52 |
1377 |
4 |
Alice Alsterstad |
2005 |
AY8405 |
MASS |
|
50m |
35.47 |
1370 |
5 |
Fanny Sjöström |
2004 |
BF5804 |
MASS |
|
50m |
35.20 |
1388 |
6 |
Laura Perisic |
2005 |
BE1805 |
MASS |
|
50m |
35.43 |
1352 |
7 |
Elsa Stenfeldt |
2004 |
AJ9204 |
MASS |
|
50m |
35.49 |
1569 |
8 |
Ingrid Josefson |
2007 |
AA7607 |
VARBERG |
|
50m |
35.53 |
1267 |
9 |
Isa Simonsson |
2006 |
AM4206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
36.00 |
1308 |
10 |
Tilda Dohrner |
2006 |
AV7606 |
KUNGÄLV |
|
50m |
36.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1124 |
1 |
Charlize Nyström |
2005 |
BN7405 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.73 |
1578 |
2 |
Märta Arnqvist |
2005 |
BB1205 |
VARBERG |
|
50m |
34.68 |
1399 |
3 |
Maja Burenius |
2006 |
AV5806 |
MASS |
|
50m |
34.59 |
1096 |
4 |
Elma Eklund |
2005 |
AG5205 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.37 |
1577 |
5 |
Stella Geigel |
2007 |
AF8207 |
VARBERG |
|
50m |
34.14 |
1070 |
6 |
Nellie Siversjö |
2006 |
BA6806 |
ELFSBORG |
|
50m |
34.27 |
1373 |
7 |
Ebba Carlström |
2006 |
AJ3606 |
MASS |
|
50m |
34.43 |
1383 |
8 |
Alicia Smith |
2005 |
BB5805 |
MASS |
|
50m |
34.65 |
1121 |
9 |
Selma Hahne |
2004 |
BU5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.70 |
1442 |
10 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
35.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1280 |
1 |
Linnéa Fabian |
2005 |
BL5405 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
34.06 |
1369 |
2 |
Frida Olofsson |
2004 |
BF7804 |
MASS |
|
50m |
33.61 |
1396 |
3 |
Agnes Sjöström |
2006 |
AS3606 |
MASS |
|
50m |
33.57 |
1078 |
4 |
Malin Kaldrup |
2000 |
AA1600 |
GÖTEBORG |
|
50m |
33.51 |
1376 |
5 |
Ingrid Toresäter |
2005 |
AY9405 |
MASS |
|
50m |
33.41 |
1602 |
6 |
Alice Hässlebro |
2004 |
BF8404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.48 |
1576 |
7 |
Felicia Ceveryd |
2005 |
AZ1605 |
VARBERG |
|
50m |
33.52 |
1378 |
8 |
Anna Ström |
2006 |
AM7606 |
MASS |
|
50m |
33.59 |
1326 |
9 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
50m |
33.78 |
1404 |
10 |
Amanda Mankinen |
2006 |
AZ0606 |
MASS |
|
50m |
34.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1095 |
1 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
GÖTEBORG |
|
50m |
33.36 |
1115 |
2 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
50m |
33.23 |
1392 |
3 |
Elsa Blomberg |
2006 |
AS1606 |
MASS |
|
50m |
33.16 |
1538 |
4 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
33.04 |
1485 |
5 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
S 02 |
|
50m |
32.98 |
1594 |
6 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.03 |
1384 |
7 |
Melis Suleyman |
2005 |
BC7405 |
MASS |
|
50m |
33.07 |
1312 |
8 |
Ida Osterman |
2007 |
AR4407 |
KUNGÄLV |
|
50m |
33.18 |
1573 |
9 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
50m |
33.24 |
1597 |
10 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1338 |
1 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
50m |
32.79 |
1568 |
2 |
Ronja Gustafsson |
2006 |
AD4606 |
VARBERG |
|
50m |
32.77 |
1439 |
3 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
32.73 |
1301 |
4 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
50m |
32.70 |
1400 |
5 |
Alva Gadolin |
2006 |
AY3806 |
MASS |
|
50m |
32.59 |
1347 |
6 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
50m |
32.63 |
1560 |
7 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
50m |
32.72 |
1394 |
8 |
Sigrid Carlsson |
2006 |
AS9406 |
MASS |
|
50m |
32.74 |
1542 |
9 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
32.77 |
1328 |
10 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
32.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1358 |
1 |
Elsa Höstner |
2003 |
BG8403 |
MASS |
|
50m |
32.51 |
1264 |
2 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
32.42 |
1057 |
3 |
Linnea Hyvönen |
2005 |
AB2405 |
ELFSBORG |
|
50m |
32.24 |
1270 |
4 |
Sigrid Hildebrand |
2006 |
AP3606 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
32.22 |
1256 |
5 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
32.21 |
1557 |
6 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
50m |
32.21 |
1393 |
7 |
Livia Bravert |
2006 |
AS6406 |
MASS |
|
50m |
32.24 |
1254 |
8 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
32.41 |
1111 |
9 |
Elin Ha |
2006 |
AM7406 |
GÖTEBORG |
|
50m |
32.45 |
1133 |
10 |
Sara Högstedt |
2005 |
BR7605 |
GÖTEBORG |
|
50m |
32.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1325 |
1 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
50m |
32.10 |
1093 |
2 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
32.03 |
1113 |
3 |
Elin Sjöberg |
2005 |
AY9205 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.92 |
1327 |
4 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
50m |
31.73 |
1242 |
5 |
Julia Rosebrink |
2000 |
AO1200 |
KARLSBORG |
|
50m |
31.67 |
1599 |
6 |
Louise Strand |
2005 |
AL3805 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
31.67 |
1063 |
7 |
Emmy Fjeld |
2006 |
AE6806 |
ELFSBORG |
|
50m |
31.81 |
1199 |
8 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
31.95 |
1405 |
9 |
Elin Ryman |
2006 |
AZ7406 |
MASS |
|
50m |
32.08 |
1579 |
10 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
50m |
32.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1596 |
1 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
31.52 |
1090 |
2 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.47 |
1357 |
3 |
Alva Ström |
2003 |
BG5603 |
MASS |
|
50m |
31.26 |
1380 |
4 |
Lia Wallström |
2004 |
BK5804 |
MASS |
|
50m |
31.03 |
1390 |
5 |
Alva Sonberger |
2005 |
BE8605 |
MASS |
|
50m |
30.88 |
1601 |
6 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
30.93 |
1566 |
7 |
Emmi Engström |
2005 |
AL3605 |
VARBERG |
|
50m |
31.17 |
1406 |
8 |
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
AZ8406 |
MASS |
|
50m |
31.37 |
1571 |
9 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
31.48 |
1504 |
10 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
50m |
31.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1443 |
1 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
30.66 |
1535 |
2 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
30.63 |
1098 |
3 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
30.52 |
1440 |
4 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
30.45 |
1372 |
5 |
Anya Chen |
2004 |
BH1604 |
MASS |
|
50m |
30.38 |
1564 |
6 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
VARBERG |
|
50m |
30.44 |
1502 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
30.46 |
1600 |
8 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
30.57 |
1196 |
9 |
Malin Jonsson |
1998 |
BB0698 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.64 |
1570 |
10 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
50m |
30.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1362 |
1 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
50m |
30.32 |
1271 |
2 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.30 |
1197 |
3 |
Agnes Arberg |
2001 |
AF6201 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.15 |
1080 |
4 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
30.06 |
1548 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
29.94 |
1253 |
6 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
29.97 |
1085 |
7 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
30.14 |
1375 |
8 |
Matilda Lundberg |
2005 |
AY6605 |
MASS |
|
50m |
30.29 |
1207 |
9 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.31 |
1055 |
10 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
50m |
30.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1508 |
1 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
50m |
29.83 |
1243 |
2 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
50m |
29.81 |
1534 |
3 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
29.76 |
1531 |
4 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
29.70 |
1541 |
5 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
29.66 |
1136 |
6 |
Sofia Hein |
2004 |
BY7804 |
GÖTEBORG |
|
50m |
29.68 |
1471 |
7 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
50m |
29.74 |
1061 |
8 |
Ebba Skoog |
2004 |
AZ2404 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.79 |
1099 |
9 |
Saga Johannesson |
2005 |
AE3705 |
GÖTEBORG |
|
50m |
29.82 |
1068 |
10 |
Amanda Böhrén |
2005 |
AU8405 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1346 |
1 |
Melissa Nyberg |
2003 |
AW7403 |
MASS |
|
50m |
29.57 |
1083 |
2 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
29.53 |
1250 |
3 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
29.42 |
1335 |
4 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
50m |
29.29 |
1091 |
5 |
Polina Zhirkova |
2004 |
AN4204 |
GÖTEBORG |
|
50m |
29.14 |
1487 |
6 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
50m |
29.17 |
1503 |
7 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
50m |
29.32 |
1551 |
8 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
29.46 |
1088 |
9 |
Olivia Thonander |
2005 |
AD7605 |
GÖTEBORG |
|
50m |
29.53 |
1355 |
10 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
50m |
29.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1081 |
1 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
28.82 |
1614 |
2 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
50m |
28.57 |
1337 |
3 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
50m |
28.52 |
1449 |
4 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
50m |
28.32 |
1059 |
5 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
50m |
28.26 |
578 |
6 |
Liva Schmid |
2000 |
0012AV |
KVIK |
|
50m |
28.29 |
1188 |
7 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.48 |
1300 |
8 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
50m |
28.56 |
1324 |
9 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
50m |
28.64 |
1215 |
10 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1351 |
1 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
28.16 |
1530 |
2 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
27.75 |
1549 |
3 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
50m |
26.95 |
581 |
4 |
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
0222AA |
KVIK |
|
50m |
26.79 |
1186 |
5 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
25.71 |
1185 |
6 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
26.13 |
584 |
7 |
Marte Løvberg |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
26.84 |
1333 |
8 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
27.54 |
1203 |
9 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
27.75 |
1209 |
10 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.21 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2019 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:29 |
|