2019-10-23   00:57:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Open 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100m Fjärilsim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
574  Nickelsen Rasmus  2003  KVIK  0347AC  50 m  53.82   
1195  Steindl Anton  2000  JÖNKÖPING  AB2900  50 m  55.96   
1615  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  56.25   
570  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  50 m  56.74   
1245  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  56.82   
572  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  56.86   
1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  57.51   
1550  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  58.07   
1297  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  58.80   
10  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  59.26   
11  575  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  50 m  59.85   
12  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:01.45   
13  571  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  1:01.54   
14  1246  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  1:02.22   
15  1086  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  1:02.34   
16  1555  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:02.38   
17  1592  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:02.40   
18  1595  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:02.82   
19  580  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  50 m  1:03.08   
20  1051  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  1:03.71   
21  1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:03.99   
22  568  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  1:04.50   
23  576  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  1:05.44   
24  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  1:06.59   
25  1101  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  1:07.51   
26  1353  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  1:07.60   
27  1473  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  50 m  1:07.63   
28  1561  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  1:07.67   
29  1448  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  1:07.79   
30  1249  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  1:08.91   
31  1223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  50 m  1:09.32   
32  1255  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:09.54   
33  1574  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  1:10.23   
34  1202  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  1:10.35   
35  1094  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  1:10.87   
36  1559  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:11.36   
37  1572  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:11.36   
38  1562  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:11.48   
39  1227  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  1:11.75   
40  1441  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  1:11.88   
41  1268  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  1:12.52   
42  1104  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  1:13.16   
43  1368  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  1:14.18   
44  1374  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:14.90   
45  1407  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  1:15.23   
46  1142  Chen Kevin  2004  GÖTEBORG  AZ2504  50 m  1:15.49   
47  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  1:15.78   
48  1212  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  1:17.25   
49  1386  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m  1:18.06   
50  1367  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  1:19.47   
51  1112  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:19.64   
52  1274  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  50 m  1:21.79   
53  1349  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  1:22.08   
54  1298  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  50 m  1:22.56   
55  1581  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  1:22.68   
56  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:22.91   
57  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  1:26.89   
58  1481  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  1:27.31   
59  1315  Wigstrand Axel  2008  KUNGÄLV  AH3908  50 m  1:27.37   
60  1123  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  1:29.85   
61  1329  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  1:34.33   
62  1110  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  1:35.99   
63  1143  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m  1:41.02   
64  1310  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  1:20.25   
65  1282  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:29.93   
66  1411  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  1:37.58   
67  1127  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  25 m  1:38.35   
68  1409  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  1:38.60   
69  1417  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  1:57.60   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
2_S
Gren 2, 100m Fjärilsim Damer ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
581  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  1:02.74   
578  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  1:03.11   
1351  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  1:03.61   
1337  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  1:03.99   
1207  Johansson Cornelia  2003  JÖNKÖPING  AF1803  50 m  1:05.30   
1201  Magnusson Tova  2002  JÖNKÖPING  AC5802  50 m  1:05.80   
1081  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  1:06.30   
1530  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  1:06.40   
1215  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  1:07.65   
10  1614  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  1:08.66   
11  1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  1:08.79   
12  1356  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  1:09.13   
13  1600  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:09.93   
14  1551  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  1:10.02   
15  1599  Strand Louise  2005  VÄXJÖ SS  AL3805  50 m  1:10.16   
16  1503  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:10.43   
17  1479  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  1:10.44   
18  1049  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  1:10.68   
19  1449  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  1:10.69   
20  1541  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  1:10.78   
21  1548  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  1:10.78   
22  1222  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  50 m  1:10.96   
23  1362  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  1:11.02   
24  1571  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  1:11.11   
25  1484  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  1:11.80   
26  1106  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  1:11.97   
27  1099  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  1:12.47   
28  1505  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  50 m  1:12.59   
29  1210  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  50 m  1:12.63   
30  1067  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  1:12.86   
31  1443  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  50 m  1:12.97   
32  1262  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  50 m  1:12.98   
33  1560  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  1:13.17   
34  1092  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  50 m  1:13.41   
35  1487  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  1:13.47   
36  1375  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  1:13.79   
37  1069  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  50 m  1:13.85   
38  1553  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  1:13.93   
39  579  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  50 m  1:14.03   
40  1359  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  1:14.09   
41  1205  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  1:14.65   
42  1250  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  50 m  1:14.67   
43  1445  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  50 m  1:14.89   
44  1597  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  1:16.56   
45  1594  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  1:16.83   
46  1060  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  1:18.87   
47  1502  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  1:19.05   
48  1063  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  1:19.26   
49  1564  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  1:19.58   
50  1579  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  1:19.58   
51  1090  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  1:20.06   
52  1495  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  1:20.06   
53  1062  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  1:20.24   
54  1439  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  50 m  1:20.32   
55  1361  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  1:21.09   
56  1346  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  1:21.54   
57  1243  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  1:22.05   
58  1070  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  50 m  1:24.55   
59  1462  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  1:24.58   
60  1406  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  1:24.59   
61  1111  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  1:24.65   
62  1055  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  1:24.78   
63  1358  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  1:27.05   
64  1280  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  1:27.46   
65  1279  Ovise Gaëlle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  50 m  1:27.80   
66  1394  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  50 m  1:28.63   
67  1492  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  50 m  1:31.14   
68  1576  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  1:32.12   
69  1384  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  1:32.87   
70  1380  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  1:35.15   
71  1108  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  1:37.14   
72  1120  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  50 m  1:37.25   
73  1121  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  50 m  1:37.89   
74  1118  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  50 m  1:38.23   
75  1377  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  1:39.02   
76  1483  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  50 m  1:39.28   
77  1124  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  50 m  1:39.30   
78  1510  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  1:43.68   
79  1543  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  50 m  1:46.09   
80  1137  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  50 m  1:46.28   
81  1141  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  50 m  1:54.07   
82  1372  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  25 m  1:20.33   
83  1489  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:20.51   
84  1399  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  25 m  1:29.22   
85  1311  Ottosson Louise  2005  KUNGÄLV  BN8405  25 m  1:32.08   
86  1096  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  25 m  1:36.52   
87  1387  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  1:38.49   
88  1396  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  1:44.22   
89  1416  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  1:48.36   
90  1129  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  50 m     
91  1145  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m    RES 
92  1146  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  50 m    RES 
93  1413  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  50 m    RES 
94  1420  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  50 m    RES 
95  1494  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
3_S
Gren 3, 1500m Frisim Herrar Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1332  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  15:46.87   
577  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  50 m  16:20.99   
582  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  50 m  16:40.86   
1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  16:48.63   
1208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  17:50.21   
1482  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  19:29.73   
1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  20:30.89   
1296  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  16:13.78   
1046  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  16:43.49   
10  1438  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  17:09.51   
11  1277  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  17:21.09   
12  1474  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  17:32.80   
13  1598  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  17:38.03   
14  1472  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  25 m  18:07.14   
15  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  19:45.02   
16  1064  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  19:59.36   
17  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  20:32.77   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
4_S
Gren 4, 800m Frisim Damer Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1192  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  50 m  8:49.02   
1135  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  9:05.61   
1134  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  9:12.35   
1337  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  9:22.51   
1197  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  9:35.51   
1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  9:37.73   
1189  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  50 m  9:41.36   
1100  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  9:43.68   
1089  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  50 m  9:55.82   
10  1084  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  9:56.62   
11  1214  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  10:01.83   
12  1479  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  10:05.89   
13  1087  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  50 m  10:08.98   
14  1136  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  50 m  10:19.43   
15  1597  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  10:22.00   
16  1477  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  10:22.56   
17  1049  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  10:28.34   
18  1206  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  10:29.11   
19  1067  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  10:31.53   
20  1601  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  10:36.84   
21  1552  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  10:41.92  RES 
22  1504  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  50 m  11:12.67  RES 
23  1602  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  50 m  11:14.99  RES 
24  1063  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  11:21.33  RES 
25  1567  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  50 m  12:43.19  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1247  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  1:07.76   
1260  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  1:07.76   
1246  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  1:08.30   
1248  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  1:09.15   
1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  1:09.86   
1550  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:10.63   
1547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  1:10.68   
1086  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  1:11.32   
569  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  1:11.41   
10  1345  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  1:12.18   
11  1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:12.52   
12  1202  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  1:12.67   
13  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  1:13.50   
14  583  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  1:13.55   
15  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:14.04   
16  1470  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  1:14.22   
17  1475  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  1:14.43   
18  1591  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  1:14.73   
19  1340  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  1:15.30   
20  1198  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  50 m  1:15.36   
21  1467  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  1:15.61   
22  1259  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  1:16.02   
23  1331  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  1:16.25   
24  1212  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  1:16.40   
25  1216  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  50 m  1:16.61   
26  1441  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  1:16.77   
27  1559  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:16.79   
28  1468  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  1:17.02   
29  1258  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  1:17.07   
30  1476  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  50 m  1:17.12   
31  1555  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:18.15   
32  1223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  50 m  1:20.14   
33  1603  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  50 m  1:21.17   
34  1472  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  50 m  1:21.42   
35  1556  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  1:22.10   
36  1275  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  1:22.32   
37  1473  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  50 m  1:22.47   
38  1297  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  1:23.73   
39  1054  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  1:24.62   
40  1480  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  1:24.67   
41  1374  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:25.57   
42  1486  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  1:25.83   
43  1582  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  50 m  1:27.05   
44  1123  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  1:27.45   
45  1481  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  1:28.34   
46  1575  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  50 m  1:28.98   
47  1302  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  1:29.11   
48  1272  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  1:29.79   
49  1329  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  1:29.88   
50  1274  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  50 m  1:30.48   
51  1112  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:30.54   
52  1572  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:30.79   
53  1110  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  1:30.93   
54  1604  Jönsson Mattias  2006  VÄXJÖ SS  AI8906  50 m  1:33.33   
55  1490  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  1:33.40   
56  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  1:33.48   
57  1385  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  1:33.85   
58  1407  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  1:33.91   
59  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:34.78   
60  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  1:35.08   
61  1367  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  1:36.07   
62  1379  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  50 m  1:36.49   
63  1244  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  50 m  1:38.51   
64  1616  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  1:39.21   
65  1127  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:40.73   
66  1149  Feng Hans  2008  GÖTEBORG  AK4708  50 m  1:41.07   
67  1583  Alström Valdemar  2007  VARBERG  AQ8107  50 m  1:44.11   
68  1143  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m  1:45.21   
69  1116  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  1:45.30   
70  1459  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  1:47.16   
71  1125  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m  1:49.12  RES 
72  1282  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  50 m  1:50.88  RES 
73  1152  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  50 m  2:10.93  RES 
74  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  1:19.27  RES 
75  1493  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  25 m  1:40.42  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Damer ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1186  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  1:11.57   
1551  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  1:14.01   
584  Løvberg Marte  1999  Lambertset    50 m  1:15.28   
1252  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  1:15.44   
573  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  50 m  1:16.24   
1106  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  1:17.75   
1057  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  1:18.46   
1534  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  1:18.52   
1207  Johansson Cornelia  2003  JÖNKÖPING  AF1803  50 m  1:18.71   
10  1355  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  1:18.88   
11  1220  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  1:19.08   
12  1066  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  50 m  1:19.41   
13  1099  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  1:19.45   
14  1553  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  1:19.82   
15  1098  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  50 m  1:19.97   
16  1336  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  1:20.20   
17  1335  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  1:20.37   
18  1199  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  1:20.76   
19  1557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  1:21.37   
20  1263  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  50 m  1:21.40   
21  1596  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  1:21.46   
22  1449  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  1:21.49   
23  1552  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  1:21.50   
24  1485  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  50 m  1:21.59   
25  1337  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  1:21.71   
26  1060  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  1:22.00   
27  1483  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  50 m  1:22.23   
28  1251  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  1:22.27   
29  1215  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  1:22.57   
30  1069  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  50 m  1:22.74   
31  1256  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  1:23.02   
32  1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  1:23.69   
33  1489  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  1:23.71   
34  1597  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  1:24.64   
35  1196  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  50 m  1:24.73   
36  1566  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  50 m  1:24.84   
37  1361  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  1:24.87   
38  1055  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  1:25.07   
39  1325  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  1:25.73   
40  1457  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  1:25.98   
41  1243  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  1:26.49   
42  1115  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  1:26.67   
43  1281  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:26.84   
44  1406  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  1:26.98   
45  1564  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  1:27.18   
46  1404  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  50 m  1:27.47   
47  1601  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  1:27.47   
48  1210  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  50 m  1:27.55   
49  1600  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:27.92   
50  1440  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  50 m  1:27.95   
51  1444  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  50 m  1:27.97   
52  1560  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  1:28.54   
53  1273  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  1:28.60   
54  1346  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  1:29.04   
55  1487  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  1:29.09   
56  1347  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  1:29.20   
57  1097  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  1:29.45   
58  1270  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  1:29.68   
59  1571  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  1:30.49   
60  1492  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  50 m  1:30.77   
61  1568  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  1:31.24   
62  1342  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  1:31.92   
63  1453  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  50 m  1:31.96   
64  1121  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  50 m  1:32.00   
65  1352  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  1:32.09   
66  1392  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  1:32.19   
67  1372  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  50 m  1:32.32   
68  1108  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  1:32.37   
69  1494  Axelsson Tova  2007  S 02  AY5807  50 m  1:32.82   
70  1388  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  1:32.85   
71  1357  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  1:33.17   
72  1326  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  50 m  1:33.40   
73  1133  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  50 m  1:33.41   
74  1384  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  1:33.74   
75  1362  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  1:34.00   
76  1111  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  1:34.03   
77  1096  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  50 m  1:34.59   
78  1400  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m  1:35.13   
79  1090  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  1:35.19   
80  1454  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  1:35.28   
81  1439  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  50 m  1:35.91   
82  1113  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  1:36.22   
83  1387  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  50 m  1:36.28   
84  1328  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  1:36.91   
85  1458  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  50 m  1:37.11   
86  1358  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  1:37.20   
87  1264  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  1:37.35   
88  1364  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  50 m  1:38.76   
89  1397  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  50 m  1:38.87   
90  1138  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  50 m  1:39.42   
91  1510  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  1:39.68   
92  1120  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  50 m  1:39.72   
93  1543  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  50 m  1:40.85   
94  1576  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  1:41.01   
95  1124  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  50 m  1:41.47   
96  1567  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  50 m  1:41.55   
97  1380  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  1:41.75   
98  1360  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  50 m  1:41.99   
99  1579  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  1:42.10   
100  1390  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  1:43.43   
101  1137  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  50 m  1:43.53   
102  1376  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  1:43.83   
103  1145  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m  1:43.95   
104  1370  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  1:44.18   
105  1462  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  1:44.51   
106  1461  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  50 m  1:45.03   
107  1341  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  1:45.69   
108  1095  Mattisson Amalia  2004  GÖTEBORG  AQ7804  50 m  1:45.77   
109  1377  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  1:47.92   
110  1401  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  50 m  1:49.22   
111  1088  Thonander Olivia  2005  GÖTEBORG  AD7605  50 m  1:51.91   
112  1141  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  50 m  1:52.24   
113  1129  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  50 m  1:55.80   
114  1146  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  50 m  1:55.93   
115  1147  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  50 m  1:58.14   
116  1107  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  50 m  1:59.14   
117  1144  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  50 m  2:00.37   
118  1412  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  50 m  2:05.74   
119  1155  Göransson Emgård Ella  2005  GÖTEBORG  BW2205  50 m  2:08.31   
120  1410  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  50 m  2:11.92   
121  1416  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  50 m  2:18.20  RES 
122  1424  Haugsnes Tilde  2007  MASS  BG3607  25 m  1:38.28  RES 
123  1413  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  1:47.41  RES 
124  1396  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  25 m  1:49.40  RES 
125  1465  Back Engla  2007  S 77  BI1607  25 m  1:53.88  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
7_S
Gren 7, 4X200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1228  Jönköpings Simsällskap Lag 1  1997  JÖNKÖPING    50 m  7:33.54   
565  Kvik Herrer 1  1998  KVIK    50 m  7:47.21   
566  Kvik Herrer 2  2001  KVIK    50 m  7:55.46   
1425  Mass Lag 1  1988  MASS    50 m  8:01.73   
567  Kvik Herrer 3  2003  KVIK    50 m  8:15.92   
1283  Kungsbacka Simsällskap Herrar  1993  KUNGSBACKA    50 m  8:20.53   
1229  Jönköpings Simsällskap Lag 2  1998  JÖNKÖPING    50 m  8:21.83   
1437  Mass Lag 2  1995  MASS    50 m  8:47.03   
1497  Simklubben S02  2003  S 02    50 m  8:56.59   
10  1168  Göteborg Sim Lag 1  2001  GÖTEBORG    50 m  9:00.39   
11  1584  Föreningen Varbergs Sim Lag 1  2004  VARBERG    50 m  9:04.27   
12  1319  Kungälvs Simsällskap  1992  KUNGÄLV    50 m  9:06.74   
13  1287  Kungsbacka Simsällskap Lag 2  2004  KUNGSBACKA    50 m  9:06.91   
14  1585  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2000  VARBERG    50 m  9:13.21   
15  1501  Simklubben S02 Lag 2  2002  S 02    50 m  9:17.06   
16  1169  Göteborg Sim Lag 2  2000  GÖTEBORG    50 m  10:46.54   
17  1320  Kungälvs Simsällskap Lag 2  2002  KUNGÄLV    50 m  11:12.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
8_S
Gren 8, 4X200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1173  Göteborg Sim Lag 1  1994  GÖTEBORG    50 m  8:39.07   
1236  Jönköpings Simsällskap Lag 1  1998  JÖNKÖPING    50 m  8:39.35   
564  Kvik Damer  2000  KVIK    50 m  8:40.56   
1229  Jönköpings Simsällskap Lag 2  1998  JÖNKÖPING    50 m  8:58.43   
1174  Göteborg Sim Lag 2  2001  GÖTEBORG    50 m  9:04.52   
1426  Mass Lag 1  2000  MASS    50 m  9:04.85   
1238  Jönköpings Simsällskap Lag 3  1999  JÖNKÖPING    50 m  9:12.81   
1175  Göteborg Sim Lag 3  2001  GÖTEBORG    50 m  9:14.30   
1499  Simklubben S02  2004  S 02    50 m  9:26.31   
10  1436  Mass Lag 2  2000  MASS    50 m  9:33.88   
11  1176  Göteborg Sim Lag 4  1993  GÖTEBORG    50 m  9:44.75   
12  1588  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2003  VARBERG    50 m  9:52.45   
13  1293  Kungsbacka Simsällskap  2004  KUNGSBACKA    50 m  9:59.08   
14  1318  Kungälvs Simsällskap  2003  KUNGÄLV    50 m  10:14.05   
15  1177  Göteborg Sim Lag 5  2003  GÖTEBORG    50 m  10:24.12   
16  1295  Kungsbacka Simsällskap Lag 2  2005  KUNGSBACKA    50 m  10:58.78   
17  1447  Norrtälje Simklubb  NORRTÄLJE    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  30 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:57 
 
9_S
Gren 9, 50m Fjärilsim Herrar Öppe 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
574  Nickelsen Rasmus  2003  KVIK  0347AC  50 m  24.19   
1193  Lövgren Albin  1999  JÖNKÖPING  AC0199  50 m  24.44   
1615  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  24.86   
1550  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  25.32   
1195  Steindl Anton  2000  JÖNKÖPING  AB2900  50 m  25.45   
1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  25.50   
1245  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  25.51   
570  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  50 m  25.64   
572  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  25.82   
10  1190  Malm Markus  1997  JÖNKÖPING  AE7397  50 m  26.06   
11  1200  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  50 m  26.16   
12  1246  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  26.51   
13  1224  Jivanov Peter  2002  JÖNKÖPING  AV8902  50 m  26.60   
14  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  26.62   
15  1297  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  26.78   
16  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  27.14   
17  576  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  27.55   
18  583  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  27.58   
19  571  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  27.65   
20  1086  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  27.66   
21  568  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  28.11   
22  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  28.13   
23  1051  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  28.43   
24  1047  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  50 m  28.44   
25  1592  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  28.57   
26  1595  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  28.93   
27  1555  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  29.02   
28  1382  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  29.20   
29  1473  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  50 m  29.35   
30  1448  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  29.40   
31  1547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  29.45   
32  1142  Chen Kevin  2004  GÖTEBORG  AZ2504  50 m  29.49   
33  1574  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  29.57   
34  1249  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  29.87   
35  1334  Flyman Robin  1995  MASS  BA0795  50 m  29.88   
36  1561  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  29.90   
37  1202  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  29.96   
38  1101  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  30.13   
39  1094  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  30.25   
40  1255  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  30.51   
41  1572  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  30.51   
42  1208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  30.57   
43  1227  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  30.57   
44  1559  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  30.60   
45  1218  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  50 m  30.88   
46  1438  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  30.89   
47  1556  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  30.90   
48  1374  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  31.05   
49  1562  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  31.17   
50  1368  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  31.39   
51  1104  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  31.56   
52  1407  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  32.25   
53  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  33.01   
54  1386  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m  33.02   
55  1349  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  33.34   
56  1539  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  33.88   
57  1329  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  33.98   
58  1367  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  34.32   
59  1616  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  34.69   
60  1244  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  50 m  35.18   
61  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  36.00   
62  1381  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  36.46   
63  1391  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  50 m  36.60   
64  1395  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  50 m  37.05   
65  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  37.09   
66  1323  Leijon Marcus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  37.25   
67  1315  Wigstrand Axel  2008  KUNGÄLV  AH3908  50 m  37.81   
68  1582  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  50 m  38.02   
69  1127  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  38.10   
70  1385  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  38.20   
71  1452  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  38.41   
72  1110  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  38.52   
73  1310  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  50 m  40.56   
74  1143  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m  40.67   
75  1583  Alström Valdemar  2007  VARBERG  AQ8107  50 m  42.28   
76  1116  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  43.15   
77  1140  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  50 m  43.82   
78  1511  Krantz Milton  2006  SK 1970  AQ8506  50 m  45.54   
79  1139  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  50 m  46.45   
80  1314  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m  46.52   
81  1415  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  49.97   
82  1152  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  50 m  50.56   
83  1417  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m  54.86   
84  1313  Framme Linus  2008  KUNGÄLV  AG1308  50 m  55.93   
85  1269  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  31.15   
86  1612  Åberg Dennis  1965  MASS  AB4565  25 m  32.15   
87  1536  Lindblad Oscar  2003  TROLLHÄTTA  AL1903  25 m  34.33   
88  1493  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  25 m  39.91   
89  1409  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  25 m  40.84   
90  1411  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  40.86   
91  1316  Holmén Josef  2007  KUNGÄLV  AN2107  25 m  43.12   
92  1317  Ekdala Axel  2007  KUNGÄLV  AO7907  25 m  45.04   
93  1464  Wassberg Albin  2008  S 77  AJ6908  25 m  50.40   
94  1418  Holmgren Anton  2007  MASS  AK4307  25 m  55.24   
95  1150  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m  58.46   
96  1073  Pettersson Mikael  2006  GÖTEBORG    50 m     
97  1075  Ovcina Dino  2005  GÖTEBORG    50 m     
98  1422  Ahlin ALEXANDER  2009  MASS  AC5709  50 m     
99  1613  Lodeby-Josefsson Kåre  1973  MASS  AC3773  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
10_S
Gren 10, 50m Ryggsim Damer Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1185  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  50 m  29.83   
581  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  30.51   
579  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  50 m  31.53   
1530  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  31.79   
1058  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  32.01   
1408  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  32.95   
1188  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  33.18   
1614  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  33.24   
1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  33.41   
10  1050  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  33.42   
11  1534  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  33.76   
12  1210  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  50 m  33.97   
13  1375  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  34.18   
14  1214  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  34.19   
15  1099  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  34.41   
16  1508  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  34.60   
17  1503  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  34.82   
18  1553  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  34.85   
19  1445  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  50 m  35.01   
20  1502  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  35.19   
21  1359  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  35.34   
22  1097  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  35.41   
23  1355  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  35.48   
24  1257  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  35.55   
25  1376  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  35.66   
26  1082  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  35.67   
27  1601  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  35.72   
28  1083  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  35.77   
29  1199  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  35.95   
30  1570  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  50 m  36.03   
31  1535  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  50 m  36.04   
32  1113  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  36.18   
33  1602  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  50 m  36.18   
34  1406  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  36.32   
35  1564  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  36.35   
36  1080  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  36.44   
37  1055  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  36.50   
38  1196  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  50 m  36.52   
39  1347  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  36.58   
40  1396  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  50 m  36.70   
41  1338  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  36.73   
42  1360  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  50 m  36.91   
43  1068  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  50 m  36.92   
44  1063  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  36.97   
45  1358  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  37.02   
46  1357  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  37.15   
47  1405  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m  37.15   
48  1390  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  37.31   
49  1579  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  37.36   
50  1383  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  50 m  37.38   
51  1243  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  37.42   
52  1548  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  37.42   
53  1346  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  37.71   
54  1089  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  50 m  37.90   
55  1261  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  50 m  37.92   
56  1594  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  37.95   
57  1325  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  37.98   
58  1093  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  38.11   
59  1327  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  38.34   
60  1266  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  50 m  38.53   
61  1111  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  38.54   
62  1271  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  38.54   
63  1307  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  38.59   
64  1242  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  50 m  38.69   
65  1600  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  38.73   
66  1394  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  50 m  38.93   
67  1599  Strand Louise  2005  VÄXJÖ SS  AL3805  50 m  39.13   
68  1538  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  39.14   
69  1384  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  39.15   
70  1328  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  39.17   
71  1568  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  39.18   
72  1370  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  39.22   
73  1557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  39.24   
74  1078  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  39.25   
75  1270  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  39.90   
76  1070  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  50 m  39.98   
77  1267  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  50 m  40.07   
78  1121  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  50 m  40.38   
79  1573  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  40.38   
80  1491  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  40.62   
81  1551  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  40.63   
82  1131  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  50 m  40.93   
83  1145  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m  40.93   
84  1537  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  40.95   
85  1577  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  50 m  41.14   
86  1265  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  50 m  41.26   
87  1095  Mattisson Amalia  2004  GÖTEBORG  AQ7804  50 m  41.27   
88  1373  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  50 m  41.31   
89  1138  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  50 m  41.34   
90  1273  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  41.43   
91  1096  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  50 m  41.59   
92  1326  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  50 m  41.74   
93  1442  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  50 m  41.76   
94  1542  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m  41.81   
95  1378  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  50 m  42.04   
96  1107  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  50 m  42.11   
97  1369  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  50 m  42.27   
98  1392  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  42.28   
99  1388  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  42.34   
100  1352  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  42.82   
101  1308  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  50 m  43.00   
102  1439  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  50 m  43.00   
103  1309  Honsberg Tuva  2008  KUNGÄLV  AE5208  50 m  43.19   
104  1404  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  50 m  43.26   
105  1578  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  50 m  43.65   
106  1580  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  50 m  43.83   
107  1531  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  43.92   
108  1567  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  50 m  43.92   
109  1108  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  43.99   
110  1146  Ek Livia  2007  GÖTEBORG  BF1807  50 m  44.47   
111  1130  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  50 m  44.55   
112  1461  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  50 m  45.07   
113  1397  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  50 m  45.16   
114  1597  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  45.63   
115  1137  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  50 m  46.08   
116  1400  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m  46.13   
117  1399  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  50 m  46.35   
118  1377  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  46.62   
119  1510  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  46.62   
120  1141  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  50 m  46.73   
121  1120  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  50 m  46.97   
122  1387  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  50 m  47.56   
123  1569  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  50 m  47.63   
124  1365  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  50 m  47.77   
125  1128  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  50 m  48.04   
126  1129  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  50 m  48.89   
127  1393  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  50 m  49.96   
128  1147  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  50 m  50.69   
129  1157  Fredlund Tyra  2007  GÖTEBORG  BL4007  50 m  51.85   
130  1144  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  50 m  55.95   
131  1403  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  57.16   
132  1443  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  34.00   
133  1496  Runnestad Thea  2003  S 02  CC7603  25 m  39.41   
134  1126  Consil Paloma  2004  GÖTEBORG  BX7804  25 m  40.53   
135  1401  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  42.20   
136  1420  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  42.40   
137  1416  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  25 m  43.37   
138  1398  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  25 m  43.85   
139  1154  Keen Isabelle  2008  GÖTEBORG  AY2008  25 m  44.75   
140  1118  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  25 m  45.40   
141  1424  Haugsnes Tilde  2007  MASS  BG3607  25 m  46.06   
142  1465  Back Engla  2007  S 77  BI1607  25 m  46.16   
143  1412  Ottosson Linnéa  2007  MASS  AP3407  25 m  47.23   
144  1410  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  25 m  47.91   
145  1413  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  25 m  47.91   
146  1463  Witthof Kajsa  2007  S 77  AX2407  25 m  48.04   
147  1158  Holle Granat Julia  2008  GÖTEBORG  BL3007  25 m  49.04   
148  1162  Berlin Evelina  2008  GÖTEBORG  BB5808  25 m  56.88   
149  1074  Liben Khadra  2007  GÖTEBORG    50 m     
150  1132  Stridh Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2206  50 m     
151  1466  Ottosson Agnes  2007  S 77  BM3607  50 m     
152  1576  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  37.24  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
11_S
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
569  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  2:28.51   
1260  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  2:29.47   
1194  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  50 m  2:29.87   
1247  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  2:30.40   
1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  2:36.76   
1248  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  2:36.80   
1591  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  2:39.84   
1340  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  2:42.21   
1345  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  2:42.65   
10  1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  2:42.69   
11  1470  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  2:45.18   
12  1468  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  2:45.81   
13  1212  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  2:46.88   
14  1216  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  50 m  2:49.03   
15  1323  Leijon Marcus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  2:50.34   
16  1467  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  2:50.60   
17  1441  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  2:50.79   
18  1258  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:51.74   
19  1475  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  2:53.77   
20  1472  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  50 m  2:55.60   
21  1603  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  50 m  2:56.05   
22  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  2:57.75   
23  1275  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  2:59.31   
24  1486  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  3:01.31   
25  1054  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  3:06.09   
26  1539  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  3:06.69   
27  1582  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  50 m  3:12.25   
28  1272  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  3:17.32   
29  1481  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  3:17.64   
30  1402  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  3:17.81   
31  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  3:22.27   
32  1123  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  3:26.78   
33  1122  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  50 m  3:28.61   
34  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  3:31.26   
35  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  3:32.63   
36  1490  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  3:34.42   
37  1604  Jönsson Mattias  2006  VÄXJÖ SS  AI8906  50 m  3:37.94   
38  1438  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  3:41.64   
39  1415  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  3:45.56   
40  1459  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  3:50.67   
41  1125  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m  3:54.71  RES 
42  1127  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  3:55.63  RES 
43  1379  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  50 m  4:03.00  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
12_S
Gren 12, 200m Medley Damer ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
584  Løvberg Marte  1999  Lambertset    50 m  2:20.24   
1203  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  50 m  2:21.19   
1186  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  2:23.51   
1135  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  2:25.56   
1134  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  2:26.51   
1213  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  50 m  2:29.13   
1050  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  2:30.31   
1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:30.83   
1356  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  2:31.22   
10  1207  Johansson Cornelia  2003  JÖNKÖPING  AF1803  50 m  2:33.82   
11  1551  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  2:34.11   
12  1087  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  50 m  2:36.90   
13  1220  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  2:37.14   
14  1049  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  2:37.71   
15  1136  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  50 m  2:37.74   
16  1099  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  2:37.95   
17  1553  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  2:38.25   
18  1614  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  2:39.81   
19  1209  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  50 m  2:40.07   
20  1205  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  2:40.88   
21  1067  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  2:41.03   
22  1069  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  50 m  2:41.89   
23  1484  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  2:42.58   
24  1052  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  2:42.99   
25  1488  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  2:43.41   
26  1222  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  50 m  2:43.87   
27  1210  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  50 m  2:44.03   
28  1361  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  2:44.61   
29  1057  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  2:44.65   
30  1206  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  2:44.85   
31  1560  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  2:44.95   
32  1477  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  2:45.02   
33  1251  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  2:45.08   
34  1106  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  2:45.28   
35  1508  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  2:45.28   
36  1325  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  2:46.27   
37  1571  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  2:47.52   
38  1600  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  2:47.71   
39  1552  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  2:47.89   
40  1445  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  50 m  2:47.98   
41  1487  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  2:48.10   
42  1457  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  2:48.11   
43  1281  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  2:48.19   
44  1256  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  2:48.31   
45  1355  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  2:48.38   
46  1596  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  2:48.41   
47  1503  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  2:49.03   
48  1489  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  2:49.88   
49  1479  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  2:50.32   
50  1250  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  50 m  2:50.71   
51  1098  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  50 m  2:51.36   
52  1362  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  2:51.45   
53  1495  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  2:51.51   
54  1338  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  2:51.53   
55  1599  Strand Louise  2005  VÄXJÖ SS  AL3805  50 m  2:51.75   
56  1093  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  2:52.18   
57  1594  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  2:52.27   
58  1243  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  2:53.45   
59  1557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  2:53.95   
60  1055  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  2:54.62   
61  1090  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  2:54.73   
62  1063  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  2:55.22   
63  1485  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  50 m  2:56.40   
64  1070  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  50 m  2:58.12   
65  1242  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  50 m  2:59.22   
66  1462  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  3:00.80   
67  1453  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  50 m  3:01.70   
68  1115  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  3:02.28   
69  1078  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  3:02.91   
70  1307  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  3:02.98   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
13_S
Gren 13, 100m Frisim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  50.20   
574  Nickelsen Rasmus  2003  KVIK  0347AC  50 m  51.04   
1193  Lövgren Albin  1999  JÖNKÖPING  AC0199  50 m  51.69   
1200  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  50 m  51.86   
1615  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  52.74   
1190  Malm Markus  1997  JÖNKÖPING  AE7397  50 m  53.05   
570  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  50 m  53.52   
1296  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  50 m  53.66   
1246  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  53.72   
10  1550  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  53.83   
11  568  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  54.42   
12  1245  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  54.43   
13  577  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  50 m  54.50   
14  1195  Steindl Anton  2000  JÖNKÖPING  AB2900  50 m  54.68   
15  1224  Jivanov Peter  2002  JÖNKÖPING  AV8902  50 m  54.78   
16  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  54.86   
17  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  56.07   
18  1339  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  56.57   
19  1260  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  56.64   
20  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  56.79   
21  1269  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  50 m  56.86   
22  583  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  57.49   
23  1556  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  57.76   
24  1598  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  58.07   
25  1198  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  50 m  58.22   
26  1047  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  50 m  58.51   
27  1345  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  58.56   
28  582  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  50 m  58.67   
29  1086  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  58.82   
30  1595  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  58.86   
31  1208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  58.87   
32  571  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  58.91   
33  1247  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  59.12   
34  1470  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  59.32   
35  1438  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  59.39   
36  1382  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  59.47   
37  1248  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  59.80   
38  1467  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  59.95   
39  1094  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  1:00.03   
40  1051  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  1:00.13   
41  1555  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:00.14   
42  1331  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  1:00.34   
43  1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:00.45   
44  1592  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:00.46   
45  1562  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:00.75   
46  1476  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  50 m  1:00.82   
47  1334  Flyman Robin  1995  MASS  BA0795  50 m  1:00.88   
48  1223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  50 m  1:00.91   
49  1323  Leijon Marcus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  1:01.13   
50  1441  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  1:01.26   
51  1475  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  1:01.56   
52  1473  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  50 m  1:01.75   
53  1249  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  1:02.03   
54  1561  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  1:02.05   
55  1559  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:02.11   
56  1448  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  1:02.49   
57  1104  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  1:02.53   
58  1218  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  50 m  1:02.57   
59  1547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  1:02.67   
60  1574  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  1:02.79   
61  1101  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  1:03.23   
62  1572  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:03.33   
63  1374  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:04.05   
64  1451  Meurling William  2004  S 77  AG9704  50 m  1:04.67   
65  1407  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  1:04.68   
66  1468  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  1:05.28   
67  1212  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  1:05.46   
68  1582  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  50 m  1:05.51   
69  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  1:05.69   
70  1310  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  50 m  1:06.26   
71  1482  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  1:06.41   
72  1227  Liu David  2004  JÖNKÖPING  AY4704  50 m  1:06.64   
73  1349  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  1:06.66   
74  1244  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  50 m  1:06.78   
75  1604  Jönsson Mattias  2006  VÄXJÖ SS  AI8906  50 m  1:07.10   
76  1581  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  1:07.18   
77  1367  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  1:07.42   
78  1112  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:07.53   
79  1255  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:07.58   
80  1298  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  50 m  1:07.72   
81  1603  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  50 m  1:07.72   
82  1368  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  1:07.79   
83  1386  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m  1:08.28   
84  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  1:08.78   
85  1616  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  1:08.82   
86  1272  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  1:08.86   
87  1275  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  1:09.39   
88  1536  Lindblad Oscar  2003  TROLLHÄTTA  AL1903  50 m  1:09.82   
89  1259  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  1:09.87   
90  1480  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  1:09.95   
91  1274  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  50 m  1:10.17   
92  1452  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  1:10.55   
93  1122  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  50 m  1:11.25   
94  1329  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  1:11.45   
95  1402  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  1:12.08   
96  1481  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  1:12.13   
97  1379  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  50 m  1:12.99   
98  1123  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  1:13.04   
99  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:13.49   
100  1139  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  50 m  1:13.59   
101  1381  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  1:14.14   
102  1385  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  1:14.15   
103  1391  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  50 m  1:15.40   
104  1110  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  1:16.57   
105  1511  Krantz Milton  2006  SK 1970  AQ8506  50 m  1:16.65   
106  1116  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  1:16.94   
107  1127  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:17.08   
108  1143  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m  1:17.67   
109  1395  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  50 m  1:18.66   
110  1459  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  1:21.32   
111  1316  Holmén Josef  2007  KUNGÄLV  AN2107  50 m  1:23.11   
112  1303  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  50 m  1:24.55   
113  1152  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  50 m  1:26.81   
114  1149  Feng Hans  2008  GÖTEBORG  AK4708  50 m  1:26.99   
115  1409  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  50 m  1:27.40   
116  1125  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m  1:27.50   
117  1490  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  1:28.16   
118  1415  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  1:31.40   
119  1417  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m  1:31.86   
120  1411  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  50 m  1:35.99   
121  1165  Knoblock Axel  2009  GÖTEBORG  AJ5909  50 m  1:40.35  RES 
122  1148  Heden Carlsson Oscar  2008  GÖTEBORG  AK5708  50 m  1:46.24  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
14_S
Gren 14, 200m Frisim Damer ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1192  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  50 m  2:00.48   
584  Løvberg Marte  1999  Lambertset    50 m  2:04.06   
1135  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  2:06.95   
1516  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  2:07.90   
581  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  2:08.13   
578  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  2:09.85   
1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:11.95   
1100  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  2:12.86   
1531  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  2:13.14   
10  1213  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  50 m  2:13.28   
11  1189  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  50 m  2:13.43   
12  1188  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  2:14.02   
13  1081  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  2:15.56   
14  1136  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  50 m  2:15.90   
15  1085  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  2:16.21   
16  1197  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  2:16.52   
17  1083  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  2:16.85   
18  1089  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  50 m  2:17.09   
19  1449  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  2:17.09   
20  1087  Hopmark Sara  2004  GÖTEBORG  AJ7204  50 m  2:17.26   
21  1214  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  2:18.17   
22  1084  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  2:18.24   
23  1220  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  2:18.61   
24  1614  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  2:19.10   
25  1351  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  2:19.57   
26  1091  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  2:19.59   
27  1209  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  50 m  2:19.86   
28  1335  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  2:20.22   
29  1479  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  2:20.43   
30  1052  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  2:20.62   
31  1477  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  2:20.66   
32  1067  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  2:20.71   
33  1215  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  2:21.32   
34  1080  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  2:21.71   
35  1487  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  2:22.09   
36  1535  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  50 m  2:22.17   
37  1196  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  50 m  2:22.31   
38  1484  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  2:23.13   
39  1206  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  2:23.14   
40  1503  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  2:23.31   
41  1199  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  2:23.66   
42  1541  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  2:23.68   
43  1097  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  2:24.35   
44  1222  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  50 m  2:24.35   
45  1495  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  2:24.45   
46  1408  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  2:24.53   
47  1068  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  50 m  2:24.70   
48  1057  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  2:25.61   
49  1599  Strand Louise  2005  VÄXJÖ SS  AL3805  50 m  2:25.73   
50  1443  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  50 m  2:26.00   
51  1325  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  2:26.05   
52  1548  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  2:26.79   
53  1362  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  2:26.91   
54  1361  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  2:27.02   
55  1597  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  2:27.43   
56  1061  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  50 m  2:27.45   
57  1328  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  2:27.69   
58  1560  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  2:27.94   
59  1092  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  50 m  2:28.29   
60  1346  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  2:28.50   
61  1280  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  2:29.08   
62  1069  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  50 m  2:29.55   
63  1564  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  2:29.78   
64  1090  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  2:31.98   
65  1457  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  2:32.63   
66  1602  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  50 m  2:33.01   
67  1082  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  2:33.19   
68  1566  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  50 m  2:33.30   
69  1440  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  50 m  2:33.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
15_S
Gren 15, 400m Medley Herrar Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1297  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  4:40.61   
569  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  4:52.54   
1330  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  4:53.89   
1194  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  50 m  4:54.75   
572  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  4:57.34   
1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  5:04.74   
1202  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  5:10.39   
1353  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  5:21.28   
1472  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  50 m  5:31.04   
10  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  5:32.21   
11  1258  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  5:36.51   
12  1054  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  6:04.14   
13  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  6:46.34   
14  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  4:56.50   
15  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  5:57.34   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
16_S
Gren 16, 4X100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1239  Jönköpings Simsällskap Lag 1  1996  JÖNKÖPING    50 m  4:17.97   
1168  Göteborg Sim Lag 1  2001  GÖTEBORG    50 m  4:30.44   
1426  Mass Lag 1  2000  MASS    50 m  4:34.49   
1229  Jönköpings Simsällskap Lag 2  1998  JÖNKÖPING    50 m  4:37.42   
1238  Jönköpings Simsällskap Lag 3  1999  JÖNKÖPING    50 m  4:40.53   
1179  Göteborg Sim Lag 2  2004  GÖTEBORG    50 m  4:40.74   
1435  Mass Lag 2  2002  MASS    50 m  4:44.17   
1180  Göteborg Sim Lag 3  1994  GÖTEBORG    50 m  4:46.81   
1499  Simklubben S02  2004  S 02    50 m  4:47.73   
10  1500  Simklubben S02 Lag 2  2003  S 02    50 m  4:49.28   
11  1181  Göteborg Sim Lag 4  2001  GÖTEBORG    50 m  4:52.34   
12  1287  Kungsbacka Simsällskap Lag 2  2004  KUNGSBACKA    50 m  4:52.52   
13  1588  Föreningen Varbergs Sim Lag 2  2003  VARBERG    50 m  4:52.99   
14  1606  Växjö Simsällskap  2003  VÄXJÖ SS    50 m  4:54.13   
15  1286  Kungsbacka Simsällskap Damer  2002  KUNGSBACKA    50 m  4:58.40   
16  1182  Göteborg Sim Lag 5  2001  GÖTEBORG    50 m  5:05.62   
17  1289  Kungsbacka Simsällskap Lag 3  2005  KUNGSBACKA    50 m  5:14.37   
18  1589  Föreningen Varbergs Sim Lag 3  2002  VARBERG    50 m  5:14.46   
19  1446  Norrtälje Simklubb  2004  NORRTÄLJE    50 m  5:19.93   
20  1318  Kungälvs Simsällskap  2003  KUNGÄLV    50 m  5:27.13   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  31 maj 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  20:16 
 
17_S
Gren 17, 50m Bröstsim Herrar Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1195  Steindl Anton  2000  JÖNKÖPING  AB2900  50 m  30.31   
1260  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  30.36   
1193  Lövgren Albin  1999  JÖNKÖPING  AC0199  50 m  30.58   
1086  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  30.95   
1248  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  31.04   
1194  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  50 m  31.24   
1297  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  31.40   
1247  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  31.46   
582  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  50 m  31.50   
10  1547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  31.94   
11  1550  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  32.39   
12  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  32.52   
13  1198  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  50 m  32.79   
14  1470  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  33.21   
15  1475  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  33.23   
16  1331  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  33.90   
17  1612  Åberg Dennis  1965  MASS  AB4565  50 m  33.92   
18  1345  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  33.97   
19  1258  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  34.01   
20  1323  Leijon Marcus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  34.06   
21  1200  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  50 m  34.37   
22  1591  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  34.46   
23  1047  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  50 m  34.48   
24  1340  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  34.54   
25  1212  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  34.59   
26  1441  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  34.86   
27  1468  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  34.95   
28  1259  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  35.02   
29  1559  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  35.36   
30  1598  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  35.41   
31  1556  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  36.22   
32  1382  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  36.24   
33  1473  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  50 m  36.47   
34  1472  Klebom Hampus  2004  S 02  AC4504  50 m  36.67   
35  1480  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  36.87   
36  1054  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  37.67   
37  1275  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  37.71   
38  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  37.82   
39  1582  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  50 m  37.89   
40  1603  Hermansson Hugo  2004  VÄXJÖ SS  AO6904  50 m  37.93   
41  1379  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  50 m  39.09   
42  1272  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  39.24   
43  1368  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  39.27   
44  1374  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  39.34   
45  1302  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  39.80   
46  1539  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  39.92   
47  1572  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  39.94   
48  1452  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  40.00   
49  1329  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  40.45   
50  1110  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  40.55   
51  1123  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  40.57   
52  1208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  40.59   
53  1244  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  50 m  40.83   
54  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  40.84   
55  1122  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  50 m  40.93   
56  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  41.28   
57  1490  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  41.47   
58  1385  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  41.50   
59  1581  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  41.54   
60  1274  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  50 m  41.79   
61  1616  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  42.68   
62  1367  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  43.51   
63  1592  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  44.37   
64  1407  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  44.49   
65  1381  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  45.34   
66  1127  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  45.72   
67  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  45.94   
68  1143  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m  46.71   
69  1481  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  47.72   
70  1415  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  48.13   
71  1438  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  48.24   
72  1116  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  48.38   
73  1511  Krantz Milton  2006  SK 1970  AQ8506  50 m  49.53   
74  1583  Alström Valdemar  2007  VARBERG  AQ8107  50 m  49.55   
75  1125  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m  49.73   
76  1282  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  50 m  51.07   
77  1303  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  50 m  51.15   
78  1417  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m  51.78   
79  1148  Heden Carlsson Oscar  2008  GÖTEBORG  AK5708  50 m  54.76   
80  1164  Damber Tim  2008  GÖTEBORG  AP4908  50 m  56.81   
81  1152  Högstedt Jakob  2009  GÖTEBORG  AF7309  50 m  59.01   
82  1313  Framme Linus  2008  KUNGÄLV  AG1308  50 m  59.45   
83  1409  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  50 m  1:02.60   
84  1224  Jivanov Peter  2002  JÖNKÖPING  AV8902  25 m  36.07   
85  1604  Jönsson Mattias  2006  VÄXJÖ SS  AI8906  25 m  41.58   
86  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  45.16   
87  1422  Ahlin ALEXANDER  2009  MASS  AC5709  25 m  45.84   
88  1536  Lindblad Oscar  2003  TROLLHÄTTA  AL1903  25 m  47.28   
89  1493  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  25 m  47.90   
90  1140  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m  48.53   
91  1464  Wassberg Albin  2008  S 77  AJ6908  25 m  51.88   
92  1317  Ekdala Axel  2007  KUNGÄLV  AO7907  25 m  52.38   
93  1150  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m  55.37   
94  1423  Finnäs Algot  2007  MASS  AP7307  25 m  56.81   
95  1418  Holmgren Anton  2007  MASS  AK4307  25 m  59.26   
96  1160  Göransson Emgård Erik  2007  GÖTEBORG  AT1107  25 m  59.60   
97  1165  Knoblock Axel  2009  GÖTEBORG  AJ5909  25 m  1:01.58   
98  1073  Pettersson Mikael  2006  GÖTEBORG    50 m     
99  1075  Ovcina Dino  2005  GÖTEBORG    50 m     
100  1167  Rauch Brian  2006  GÖTEBORG  AX7306  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 juni 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:27 
 
18_S
Gren 18, 50m Frisim Damer Öppen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1186  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  25.71   
1185  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  50 m  26.13   
581  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  26.79   
584  Løvberg Marte  1999  Lambertset    50 m  26.84   
1549  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  26.95   
1333  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  27.54   
1203  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  50 m  27.75   
1530  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  27.75   
1351  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  28.16   
10  1209  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  50 m  28.21   
11  1059  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  28.26   
12  578  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  28.29   
13  1449  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  28.32   
14  1188  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  28.48   
15  1337  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  28.52   
16  1300  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  28.56   
17  1614  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  28.57   
18  1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  28.64   
19  1081  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  28.82   
20  1215  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  28.91   
21  1091  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  29.14   
22  1487  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  29.17   
23  1335  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  29.29   
24  1503  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  29.32   
25  1250  Hopmark Tina  2002  KUNGSBACKA  BE9602  50 m  29.42   
26  1551  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  29.46   
27  1083  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  29.53   
28  1088  Thonander Olivia  2005  GÖTEBORG  AD7605  50 m  29.53   
29  1346  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  29.57   
30  1355  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  29.63   
31  1541  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  29.66   
32  1136  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  50 m  29.68   
33  1531  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  29.70   
34  1471  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  50 m  29.74   
35  1534  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  29.76   
36  1061  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  50 m  29.79   
37  1243  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  29.81   
38  1099  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  29.82   
39  1508  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  29.83   
40  1068  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  50 m  29.92   
41  1548  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  29.94   
42  1253  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  29.97   
43  1080  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  30.06   
44  1085  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  30.14   
45  1197  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  30.15   
46  1375  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  30.29   
47  1271  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  30.30   
48  1207  Johansson Cornelia  2003  JÖNKÖPING  AF1803  50 m  30.31   
49  1362  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  30.32   
50  1055  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  30.34   
51  1372  Chen Anya  2004  MASS  BH1604  50 m  30.38   
52  1564  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  30.44   
53  1440  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  50 m  30.45   
54  1502  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  30.46   
55  1098  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  50 m  30.52   
56  1600  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  30.57   
57  1535  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  50 m  30.63   
58  1196  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  50 m  30.64   
59  1443  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  50 m  30.66   
60  1570  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  50 m  30.81   
61  1390  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  30.88   
62  1601  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  30.93   
63  1380  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  31.03   
64  1566  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  50 m  31.17   
65  1357  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  31.26   
66  1406  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  31.37   
67  1090  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  31.47   
68  1571  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  31.48   
69  1596  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  31.52   
70  1504  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  50 m  31.65   
71  1242  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  50 m  31.67   
72  1599  Strand Louise  2005  VÄXJÖ SS  AL3805  50 m  31.67   
73  1327  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  31.73   
74  1063  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  31.81   
75  1113  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  31.92   
76  1199  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  31.95   
77  1093  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  32.03   
78  1405  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m  32.08   
79  1325  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  32.10   
80  1579  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  32.18   
81  1256  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  32.21   
82  1557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  32.21   
83  1270  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  50 m  32.22   
84  1057  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  32.24   
85  1393  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  50 m  32.24   
86  1254  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  32.41   
87  1264  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  32.42   
88  1111  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  32.45   
89  1358  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  32.51   
90  1133  Högstedt Sara  2005  GÖTEBORG  BR7605  50 m  32.59   
91  1400  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m  32.59   
92  1347  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  32.63   
93  1301  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  32.70   
94  1560  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  32.72   
95  1439  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  50 m  32.73   
96  1394  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  50 m  32.74   
97  1542  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m  32.77   
98  1568  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  32.77   
99  1338  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  32.79   
100  1328  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  32.96   
101  1485  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  50 m  32.98   
102  1594  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  33.03   
103  1538  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  33.04   
104  1384  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  33.07   
105  1392  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  33.16   
106  1312  Osterman Ida  2007  KUNGÄLV  AR4407  50 m  33.18   
107  1115  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  33.23   
108  1573  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  33.24   
109  1095  Mattisson Amalia  2004  GÖTEBORG  AQ7804  50 m  33.36   
110  1597  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  33.38   
111  1376  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  33.41   
112  1602  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  50 m  33.48   
113  1078  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  33.51   
114  1576  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  33.52   
115  1396  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  50 m  33.57   
116  1378  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  50 m  33.59   
117  1369  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  50 m  33.61   
118  1326  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  50 m  33.78   
119  1280  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  34.06   
120  1404  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  50 m  34.12   
121  1577  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  50 m  34.14   
122  1070  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  50 m  34.27   
123  1096  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  50 m  34.37   
124  1373  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  50 m  34.43   
125  1399  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  50 m  34.59   
126  1383  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  50 m  34.65   
127  1578  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  50 m  34.68   
128  1121  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  50 m  34.70   
129  1124  Nyström Charlize  2005  GÖTEBORG  BN7405  50 m  34.73   
130  1442  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  50 m  35.08   
131  1370  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  35.20   
132  1388  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  35.43   
133  1377  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  35.47   
134  1352  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  35.49   
135  1365  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  50 m  35.52   
136  1569  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  50 m  35.53   
137  1461  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  50 m  35.82   
138  1267  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  50 m  36.00   
139  1108  Karlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  36.26   
140  1308  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  50 m  36.27   
141  1537  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  36.36   
142  1103  Nyberg Nathalie  2003  GÖTEBORG  BN5803  50 m  36.37   
143  1107  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  50 m  36.37   
144  1131  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  50 m  36.41   
145  1567  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  50 m  36.46   
146  1510  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  36.51   
147  1128  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  50 m  36.57   
148  1273  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  36.85   
149  1137  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  AZ6207  50 m  36.90   
150  1491  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  37.30   
151  1118  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  50 m  37.40   
152  1130  Johannesson Elin  2007  GÖTEBORG  AX3607  50 m  37.40   
153  1120  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  50 m  37.41   
154  1309  Honsberg Tuva  2008  KUNGÄLV  AE5208  50 m  37.66   
155  1102  Rask Klara  2005  GÖTEBORG  AL9405  50 m  37.74   
156  1138  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  50 m  38.33   
157  1397  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  50 m  38.34   
158  1129  Abasi Ava  2006  GÖTEBORG  BJ2606  50 m  38.72   
159  1387  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  50 m  39.03   
160  1141  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  50 m  39.24   
161  1145  Dahlbäck Molly  2006  GÖTEBORG  BQ9406  50 m  40.23   
162  1401  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  50 m  40.83   
163  1416  Ljunggren Nina  2007  MASS  AU9207  50 m  41.11   
164  1147  Stucinskas Beatrice  2007  GÖTEBORG  BG4207  50 m  41.81   
165  1157  Fredlund Tyra  2007  GÖTEBORG  BL4007  50 m  42.59   
166  1155  Göransson Emgård Ella  2005  GÖTEBORG  BW2205  50 m  43.23   
167  1413  Stefanescu Beatrice  2007  MASS  AP3607  50 m  45.41   
168  1410  Hillström Elin  2007  MASS  AP6207  50 m  46.14   
169  1162  Berlin Evelina  2008  GÖTEBORG  BB5808  50 m  46.56   
170  1403  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  50 m  46.85   
171  1144  Mobini Diba  2006  GÖTEBORG  BQ2606  50 m  48.42   
172  1496  Runnestad Thea  2003  S 02  CC7603  25 m  33.97   
173  1126  Consil Paloma  2004  GÖTEBORG  BX7804  25 m  34.32   
174  1444  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m  34.44   
175  1424  Haugsnes Tilde  2007  MASS  BG3607  25 m  35.87   
176  1463  Witthof Kajsa  2007  S 77  AX2407  25 m  39.93   
177  1154  Keen Isabelle  2008  GÖTEBORG  AY2008  25 m  40.30   
178  1420  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  25 m  40.39   
179  1465  Back Engla  2007  S 77  BI1607  25 m  40.94   
180  1132  Stridh Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2206  25 m  41.27   
181  1158  Holle Granat Julia  2008  GÖTEBORG  BL3007  25 m  46.18   
182  1074  Liben Khadra  2007  GÖTEBORG    50 m     
183  1466  Ottosson Agnes  2007  S 77  BM3607  50 m     
184  1344  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  30.04  EXT 
185  1617  Pihlblad Ida  2001  SKARA SS  BM5201  25 m  32.57  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 juni 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:27 
 
19_S
Gren 19, 200m Fjärilsim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1190  Malm Markus  1997  JÖNKÖPING  AE7397  50 m  2:03.09   
572  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  50 m  2:11.03   
570  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  50 m  2:12.95   
1046  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  2:16.14   
577  Rasmussen Christian  1998  KVIK  9867AF  50 m  2:17.92   
1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  2:18.12   
569  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  2:19.67   
1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  2:21.54   
571  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  2:22.42   
10  1051  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  2:26.78   
11  1592  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  2:27.70   
12  1555  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  2:30.32   
13  1101  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  2:32.41   
14  1249  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  2:34.30   
15  1223  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  50 m  2:34.57   
16  1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  2:37.67   
17  1268  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  2:43.45   
18  1255  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  2:46.53   
19  1561  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  2:50.32   
20  1112  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  3:08.21   
21  1218  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  2:37.00   
22  1142  Chen Kevin  2004  GÖTEBORG  AZ2504  25 m  2:47.75   
23  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  3:00.58   
24  1094  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m     
25  1386  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 juni 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:27 
 
20_S
Gren 20, 200m Ryggsim Damer ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
579  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  50 m  2:24.01   
1324  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:31.51   
1058  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  2:31.91   
1477  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  2:33.70   
1614  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  2:34.42   
1515  Kapron Nikita  2003  SKÖVDE SS  AL2803  50 m  2:35.02   
1508  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  2:35.13   
1408  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  2:35.19   
1488  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  2:35.65   
10  1052  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  2:36.11   
11  1056  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  50 m  2:37.06   
12  1053  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  2:37.66   
13  1059  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  2:38.62   
14  1210  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  50 m  2:38.68   
15  1554  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  2:39.31   
16  1445  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  50 m  2:39.54   
17  1197  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  2:40.73   
18  1049  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  2:41.01   
19  1359  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  2:41.04   
20  1205  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  2:41.21   
21  1083  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  2:41.27   
22  1553  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  2:41.95   
23  1099  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  2:42.02   
24  1257  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  2:42.84   
25  1097  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  2:43.04   
26  1215  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  2:43.40   
27  1082  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  2:44.12   
28  1502  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  2:46.90   
29  1199  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  2:47.21   
30  1375  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  2:47.43   
31  1495  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  2:48.00   
32  1361  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  2:49.04   
33  1338  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  2:50.10   
34  1376  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  2:52.23   
35  1538  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  2:54.66   
36  1070  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  50 m  2:55.17   
37  1063  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  2:55.35   
38  1093  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  2:56.79   
39  1579  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  2:57.39   
40  1602  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  50 m  2:57.60   
41  1594  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  2:57.63   
42  1347  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  50 m  2:57.68   
43  1325  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  2:58.27   
44  1055  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  2:58.37   
45  1492  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  50 m  2:58.50   
46  1370  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  2:59.46   
47  1357  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  2:59.85   
48  1453  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  50 m  3:00.25   
49  1301  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  3:00.41   
50  1454  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  3:02.10   
51  1573  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  3:04.67   
52  1106  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  3:06.36   
53  1460  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  50 m  3:07.66   
54  1267  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  50 m  3:09.63   
55  1491  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  3:09.64   
56  1390  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  3:11.83   
57  1455  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  50 m  3:14.26   
58  1273  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  3:18.06   
59  1458  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  50 m  3:23.62   
60  1396  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  50 m  3:40.90   
61  1397  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  50 m  4:03.20   
62  1388  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  4:15.20   
63  1457  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  2:44.51   
64  1489  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  2:47.95   
65  1406  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  25 m  2:52.27   
66  1311  Ottosson Louise  2005  KUNGÄLV  BN8405  25 m  2:59.52   
67  1462  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  3:01.08   
68  1393  Bravert Livia  2006  MASS  AS6406  25 m  3:06.89   
69  1378  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  3:07.62   
70  1138  Ljungberg Amanda  2005  GÖTEBORG  BS1205  25 m  3:08.28   
71  1383  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  3:08.99   
72  1373  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  3:09.11   
73  1131  Johannesson Tuva  2007  GÖTEBORG  AX7607  25 m  3:13.04   
74  1312  Osterman Ida  2007  KUNGÄLV  AR4407  50 m     
75  1398  Kinnander Freja  2007  MASS  AI3407  50 m     
76  1400  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m     
77  1405  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 juni 2019 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  12:27 
 
21_S
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
583  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  59.43   
1550  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  59.55   
576  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  1:01.95   
1297  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  1:02.80   
1047  Sjöström Viktor  2001  ELFSBORG  AB2101  50 m  1:03.87   
1595  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:04.36   
1350  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:04.92   
1448  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  1:04.97   
1202  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  50 m  1:05.36   
10  1438  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  1:05.95   
11  1046  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  1:06.05   
12  568  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  50 m  1:06.22   
13  1382  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  1:06.64   
14  1104  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  1:06.77   
15  1473  Zasowski Philip  2002  S 02  AM5302  50 m  1:07.42   
16  1555  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:07.64   
17  1467  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  1:08.20   
18  1348  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  1:09.32   
19  1353  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  1:09.88   
20  1216  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  50 m  1:10.36   
21  1593  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  1:10.86   
22  1368  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  1:11.00   
23  1562  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:11.71   
24  1468  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  1:12.00   
25  1208  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  1:12.02   
26  1591  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  1:13.14   
27  1561  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  1:13.66   
28  1379  Olsson Vincent  2004  MASS  AS8304  50 m  1:13.90   
29  1451  Meurling William  2004  S 77  AG9704  50 m  1:14.11   
30  1212  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  50 m  1:14.28   
31  1482  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  1:14.62   
32  1086  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  1:15.21   
33  1112  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:15.25   
34  1218  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  50 m  1:15.61   
35  1323  Leijon Marcus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  1:16.16   
36  1367  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  1:16.31   
37  1604  Jönsson Mattias  2006  VÄXJÖ SS  AI8906  50 m  1:16.41   
38  1581  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  1:16.45   
39  1381  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  1:16.91   
40  1371  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  1:17.11   
41  1298  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  50 m  1:17.93   
42  1054  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  1:18.47   
43  1574  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  1:18.58   
44  1349  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  1:19.05   
45  1559  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:19.11   
46  1366  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:20.36   
47  1486  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  1:20.55   
48  1598  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  1:20.60   
49  1123  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  50 m  1:20.71   
50  1582  Malmström Willgot  2005  VARBERG  AR7305  50 m  1:21.66   
51  1506  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:22.09   
52  1272  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  1:22.46   
53  1539  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  1:22.67   
54  1122  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  50 m  1:23.26   
55  1385  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  1:23.34   
56  1507  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  1:23.55   
57  1374  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505