Program for Rosenlundsbadet Sprint 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Rosenlundsbadet Sprint 2019 |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
20:08 |
|
|
Arrangör |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 april 2019 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim P 17oä |
Försök (4) |
0 år och äldre: Axel Pettersson (1995) 26.57 2014-05-03 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
34.05 |
|
186 |
3 |
Henrik Eriksson |
2002 |
AJ6902 |
MOTALA SS |
|
50m |
31.20 |
|
12 |
4 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.51 |
|
84 |
5 |
Eldin Nukovic |
2002 |
AE5102 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.35 |
|
323 |
6 |
Oscar Wilhelmsson |
2002 |
AM3902 |
ÖSA |
|
50m |
32.08 |
|
160 |
7 |
Casper Aadli |
2000 |
AK8300 |
KLIPPAN |
|
25m |
37.60 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Daniel Agestav |
2002 |
AB7102 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
32.80 |
|
62 |
3 |
Simon Svedberg |
2001 |
AK5701 |
FALKÖPING |
|
50m |
30.93 |
|
71 |
4 |
Markus Malm |
1997 |
AE7397 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
29.47 |
|
284 |
5 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
30.01 |
|
159 |
6 |
Marcus Skog |
1996 |
AG1596 |
KLIPPAN |
|
50m |
31.98 |
|
313 |
7 |
Daniel Shebalin |
2002 |
AT2102 |
ÄLMHULT |
|
50m |
35.72 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
308 |
1 |
Kristoffer Grönhaug |
2002 |
AJ6502 |
ÅSUNDEN |
|
50m |
42.93 |
|
269 |
2 |
Peter Hagedorn-Novik |
2002 |
AK2902 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
32.79 |
|
9 |
3 |
William Westerlund Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
50m |
30.73 |
|
13 |
4 |
Adam Albringer |
1999 |
AH8999 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.29 |
|
283 |
5 |
Noah Svensson |
1999 |
AA7199 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
29.83 |
|
327 |
6 |
Hannes Börjel |
2002 |
AO4502 |
ÖSA |
|
50m |
31.69 |
|
322 |
7 |
William Forsström |
2002 |
AM0902 |
ÖSA |
|
50m |
35.06 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
151 |
1 |
Gabriel Hökemyr |
2002 |
AV0502 |
KARLSKO SF |
|
50m |
41.46 |
|
114 |
2 |
Peter Jivanov |
2002 |
AV8902 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
32.29 |
|
242 |
3 |
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
SKURU IK |
|
50m |
30.52 |
|
11 |
4 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
50m |
27.52 |
|
376 |
5 |
Viktor Sjöström |
2001 |
AB2101 |
ELFSBORG |
|
50m |
29.59 |
|
338 |
6 |
Rudolfs Stupans |
1999 |
AX0599 |
ÖSA |
|
50m |
31.32 |
|
311 |
7 |
Erik Wiloboken |
2002 |
AC9302 |
ÄLMHULT |
|
50m |
34.82 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
20:08 |
|