Program för SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Östsvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Ester Sainz |
2008 |
JÖNKÖPING |
3:02.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
|
Elsa Skarpnord |
2007 |
KALMAR SS |
3:00.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
3 |
|
My Persson Sjölander |
2007 |
NÄSSJÖ |
3:00.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
4 |
|
Mathilda Rångeby |
2007 |
NÄSSJÖ |
2:58.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
5 |
|
Edith Nyman |
2007 |
NKK |
2:59.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Emma Bergqvist |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:00.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
7 |
|
Tilda Andersson |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:01.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
8 |
|
Alma Cosic |
2006 |
JÖNKÖPING |
3:02.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Felicia Gustavsson |
2006 |
FINSPÅNG |
2:56.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Ellen Arnell |
2006 |
LASS |
2:55.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
3 |
|
Julia Almquist |
2007 |
OSKARSHAMN |
2:53.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
4 |
|
Gresa Hasi |
2008 |
SMÅLANDSST |
2:52.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
5 |
|
Elsa Björnholm |
2006 |
LASS |
2:52.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Hanna Manninen |
2006 |
MOTALA SS |
2:54.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
7 |
|
Emma Liis Eerik |
2006 |
LASS |
2:55.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
8 |
|
Tuva Jämtin |
2006 |
KALMAR SS |
2:56.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
1 |
|
Henny Paläng |
2006 |
LASS |
2:52.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
2 |
|
Greta Sjögren |
2007 |
MOTALA SS |
2:51.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
3 |
|
Mara Nichitelea |
2006 |
VÄRNAMO SS |
2:50.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Frida Erlandsson |
2006 |
LASS |
2:49.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Agnes Pehrsson |
2007 |
MARKARYD |
2:50.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
6 |
|
Alina Andersson |
2007 |
NÄSSJÖ |
2:51.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
7 |
|
Evelin Szilveszter |
2006 |
LJUNGBY SS |
2:52.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
8 |
|
Ella Sjö |
2006 |
VÄXJÖ SS |
2:52.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
1 |
|
Boglarka Kovacs |
2006 |
LJUNGBY SS |
2:45.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
2 |
|
Klara Blickfors |
2006 |
OSKARSHAMN |
2:42.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Nellie Skeppland |
2006 |
KALMAR SS |
2:40.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Nina Mirkhan |
2006 |
VÄRNAMO SS |
2:33.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
5 |
|
Leija Johansson Junttila |
2006 |
MOTALA SS |
2:36.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
6 |
|
Nina Gustavsson |
2006 |
VÄXJÖ SS |
2:41.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
7 |
|
Althaea Süsskind |
2007 |
LASS |
2:43.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Engla Dunhagen |
2006 |
FINSPÅNG |
2:47.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-08 20:32:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|