Program for DM (50 m) 2019, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag 25 maj
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholm Sim & Järfälla |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 25 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Linn Herlin |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
34.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
4 |
|
Alice Lindgren |
2005 |
VÄSBY SS |
33.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
5 |
|
Elvira Montes |
2004 |
SS04 |
34.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
6 |
|
Helena Fältman |
1980 |
TÄBY SIM |
37.33 |
25m |
S10 |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
1 |
|
Julia Häglund |
2003 |
TUREBERG |
33.66 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Rebecca Gustafsson |
2003 |
SK NEPTUN |
33.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
3 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
33.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
4 |
|
Josefin Alm |
2001 |
TYRESÖ SS |
32.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
5 |
|
Louise Peacock |
2001 |
VÄSBY SS |
33.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Sophie Bladin |
2002 |
SK NEPTUN |
33.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Alida Ramdén |
1997 |
SÖDERTÄLJE |
33.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
8 |
|
Cornelia Eklund |
2000 |
VÄSBY SS |
33.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
32.82 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Kristina Isacson |
2001 |
TÄBY SIM |
32.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
3 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
32.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
4 |
|
Hilma Ramdén |
2000 |
SÖDERTÄLJE |
32.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
5 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
32.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
6 |
|
Isabel Nordström |
2001 |
SS04 |
32.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
7 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
32.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
8 |
|
Rebecca Sandström |
2003 |
LIDINGÖ SK |
32.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
1 |
|
Olivia Stille |
2000 |
TUREBERG |
31.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Emma Sundstrand |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
31.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
3 |
|
Alice Velden |
2005 |
SS04 |
31.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
4 |
|
Anna Miram |
1999 |
VÄSBY SS |
31.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
5 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
SÖDERTÄLJE |
31.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
31.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
7 |
|
Elin Ristl |
1999 |
VÄSBY SS |
31.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
8 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
TÄBY SIM |
32.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-25 08:12:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|