Program for Vårsimiaden 2019, Bålsta
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag den 5/5 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bålsta Simhall |
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 maj 2019 till den 5 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Saga Lindroos |
2008 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Ines Sigholm |
2008 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Märta Rahmqvist |
2007 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Wilma Birelius |
2008 |
SALA SS |
1:45.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Josefin Björkman |
2008 |
ÖSTERBY SS |
1:44.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Beatrice Möller |
2008 |
BÅLSTA SK |
1:45.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Diana Gorelkova |
2008 |
VÄSTERÅS |
14:00.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Katrin Shutova |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:43.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Ellen Eriksson |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:41.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:35.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Moa Antonsson |
2007 |
SALA SS |
1:35.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Emma Henriksson |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:42.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
6 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:43.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Kristina Lind |
2007 |
SK ENA |
1:32.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Moa Lindblom |
2008 |
SALA SS |
1:29.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Elvira Wiell |
2007 |
SALA SS |
1:27.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
SK ENA |
1:29.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
5 |
|
Paula Edebrink |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:32.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Emmy Scherdin |
2008 |
ÖSTERBY SS |
1:33.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
1 |
|
Wilma Larsson |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:27.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Linnea Alvin |
2006 |
SK ENA |
1:27.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Elvira Muhr |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:26.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Nathalie Hammarstrand |
2007 |
SALA SS |
1:26.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Aziza Osman |
2008 |
SK ENA |
1:27.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:27.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Eleonore Stellansdotter |
2007 |
STRÄNGNÄS |
1:24.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
ESKILSTUNA |
1:23.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:22.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
SK ENA |
1:22.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Astrid Eriksson |
2006 |
VÄSTERÅS |
1:23.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Emilia Björkman |
2006 |
ÖSTERBY SS |
1:24.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:21.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Thea Lundgren |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:19.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
1:18.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Moa Nordström |
2007 |
SALA SS |
1:19.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:19.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Ellen Martinez Molina |
2006 |
BÅLSTA SK |
1:21.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Frisim Flickor 11-13 |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
1:15.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:13.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Olivia Budden |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:07.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Ronja Larsén |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:08.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:15.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Emmie Wendborg |
2006 |
NYKÖPING |
1:16.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-05 09:06:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|