Program for VAT Copenhagen Open 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
VAT Copenagen Open 2019 |
|
Udskriftsdato |
10 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:33 |
|
|
Arrangør |
VAT Copenhagen |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
Indledende (4) |
Årg. 0-2019: Jakob Strunge Nissen (2002) 2:12.51 2018-05-12 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
288 |
2 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:03.79 |
48 |
3 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
TUNE |
|
25m |
2:51.76 |
319 |
4 |
Stefan Bondzic-Rasic |
2005 |
AL2105 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:47.20 |
195 |
5 |
Frederik Knakkergaard |
2005 |
0509AJ |
KVIK |
|
50m |
2:49.08 |
12 |
6 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
ISHØJ |
|
25m |
2:57.32 |
45 |
7 |
William Zuk Rasmussen |
2008 |
0801AE |
TUNE |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
0 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
TUNE |
|
25m |
2:43.29 |
292 |
1 |
Alex Baes Maidens |
2004 |
0495AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:37.61 |
188 |
2 |
Oscar Kroos |
2004 |
0459AF |
KVIK |
|
25m |
2:25.35 |
315 |
3 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:19.60 |
77 |
4 |
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
0139AH |
SLAGELSE |
|
25m |
2:09.60 |
15 |
5 |
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
0315AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.44 |
64 |
6 |
Nicolai Therkelsen |
2003 |
0337AG |
LAKSEN |
|
25m |
2:20.80 |
78 |
7 |
Joachim L Andersen |
2003 |
0385AK |
SLAGELSE |
|
25m |
2:32.80 |
363 |
8 |
Kasper Feld Sørensen |
2002 |
0239ag |
LYNGBY |
|
50m |
2:41.79 |
176 |
9 |
Alexander Hillhouse |
2004 |
0461AL |
KVIK |
|
50m |
2:46.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
0 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GREVE |
|
25m |
2:42.79 |
194 |
1 |
Frederik Grove Ankerdal |
2005 |
0539AF |
KVIK |
|
25m |
2:36.73 |
63 |
2 |
Emil Witzner Hansen |
2004 |
0475AD |
LAKSEN |
|
25m |
2:23.71 |
125 |
3 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GREVE |
|
25m |
2:19.46 |
71 |
4 |
Gustav Jørgensen |
2000 |
0075AP |
SLAGELSE |
|
25m |
1:59.80 |
14 |
5 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
0223AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:16.90 |
333 |
6 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:19.96 |
330 |
7 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:31.65 |
331 |
8 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:41.66 |
200 |
9 |
Martin Munch Svendson |
2005 |
0571AJ |
KVIK |
|
25m |
2:44.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
0 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GREVE |
|
25m |
2:41.89 |
61 |
1 |
Noah Tranum |
2004 |
0449AG |
JYLLINGE |
|
25m |
2:33.39 |
308 |
2 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:22.76 |
23 |
3 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.96 |
207 |
4 |
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
0291AC |
KVIK |
|
25m |
1:57.78 |
8 |
5 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NÆSTVED |
|
25m |
2:12.79 |
246 |
6 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
2:19.73 |
11 |
7 |
Petar Trkulja |
2006 |
0645AB |
NÆSTVED |
|
25m |
2:30.42 |
81 |
8 |
Andreas M Nielsen |
2005 |
0505AA |
SLAGELSE |
|
50m |
2:40.06 |
154 |
9 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:44.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
10 maj 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
15:33 |
|