2020-02-20   07:42:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Viborg Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

11_S
Løb 11, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
39  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  28.48   
188  Christensen Cille  2004  KOLDING  0434AE  25 m  29.23   
24  Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  29.39   
33  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  29.44   
34  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  29.57   
Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  29.89   
161  Nielsen Mie Buch  2001  HORSENS  0188AH  25 m  30.04   
42  Grønning Ida Juul  2004  H2Odense  0418AC  25 m  30.09   
44  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  25 m  30.10   
10  45  Ellehus Freya  2000  H2Odense  0076AJ  25 m  30.12   
11  169  Nielsen Sofie Bach  2003  HORSENS  0368AD  25 m  30.31   
12  246  Larsen Josephine  2004  VIBORG  0476AQ  25 m  30.61   
13  135  Egerup Emilie  2003  SILKEBORG  0316AW  25 m  30.75   
14  225  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  30.82   
15  123  Nedergaard Pernille  2004  SILKEBORG  0414AU  25 m  31.03   
16  25  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  31.10   
17  163  Sørensen Caroline Nymann  2002  HORSENS  0232BA  25 m  31.33   
18  253  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  31.41   
19  183  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  32.16   
20  278  Larsen Freja Klitgaard  2004  NORD  0494AU  25 m  32.31   
21  41  Jørgensen Josefine Risum  2004  H2Odense  0406AC  25 m  32.34   
22  227  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  32.50   
23  167  Gregersen Stinne Holst  2003  HORSENS  0346AX  25 m  32.81   
24  235  Vingborg Elisabeth  2005  VIBORG  0526AL  25 m  32.95   
25  125  Pjengaard Silke Maria  2005  SILKEBORG  0578AR  25 m  33.38   
26  59  Jensen Mette Aagesen  2004  AAS  0476AU  25 m  33.81   
27  124  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  33.89   
28  127  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  34.02   
29  194  Andersen Anika  2001  DURUP  0158BC  25 m  34.44   
30  301  Mischorr Mathilde Hedekær  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  34.82   
31  277  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  34.83   
32  132  Larsen Anne Lundorff  2004  SILKEBORG  0466AB  25 m  35.18   
33  171  Falck Camilla  2003  HORSENS  0324AI  25 m  35.21   
34  81  Lund Dicte  2004  AAS  0444AN  25 m  35.42   
35  210  Kristensen Ida  2004  THISTED  0498AQ  25 m  35.94   
36  152  Hansen Emma Bergene  2005  HORSENS  0518AQ  25 m  36.87   
37  106  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  37.03   
38  179  Christensen Signe  2008  KOLDING  0882AB  25 m  37.13   
39  Haarup Majken  2004  VIBORG  0466AW  25 m  37.14   
40  130  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  37.21   
41  294  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  37.22   
42  208  Jørgensen Freja  2008  THISTED  0858AA  25 m  37.61   
43  102  Glisic Emilia  2005  SILKEBORG  0524AW  25 m  37.92   
44  286  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  38.57   
45  302  Møller Millie  2007  ESBJERG  0768AD  25 m  38.60   
46  176  Langschwager Alberte Kirk  2007  KOLDING  0788AA  25 m  38.72   
47  19  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  39.14   
48  103  Bjørn Julie  2006  SILKEBORG  0666AO  25 m  40.13   
49  307  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  40.32   
50  49  Andersen Emilie Winum  2007  AAS  0796AW  25 m  40.53   
51  48  Jørgensen Clara Cavo  2007  AAS  0752AE  25 m  41.61   
52  51  Andersen Laura Winum  2009  AAS  0934AC  25 m  42.14   
53  85  Willumsen Sofie Nørskov  2006  AAS  0656AE  25 m  42.26   
54  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  42.79   
55  293  Glæsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  43.56   
56  118  Kristense Lærke Ljungberg  2007  SILKEBORG  0738AI  25 m  44.48   
57  79  Keller Dagmar  2006  AAS  0672AS  25 m  44.53   
58  146  Sørensen Kirstine Sabroe  2008  HORSENS  0884AD  25 m  44.85   
59  220  Sloth Emma  2006  VIBORG  0652AU  25 m  45.56   
60  219  Wissing Agnes  2007  KOLDING  0714AN  25 m  47.26   
61  197  Riis Stephanie  2004  DURUP  0432BB  25 m  47.68   
62  112  Jensen Sarah M.  2007  SILKEBORG  0728AI  25 m  48.22   
63  117  Jørgen Silke Sejr Elgaard  2007  SILKEBORG  0718AI  25 m  48.22   
64  196  Knudsen Katrine Hvid  2004  DURUP  0442BB  25 m  49.72   
65  114  Nicholson Liya Korsgaard  2009  SILKEBORG  0914AE  25 m  50.24   
66  107  Stenholt Anna Friis  2009  SILKEBORG  0926AH  25 m  54.43   
67  69  Willems Anna Katrine  2008  AAS  0816AL  25 m  55.63   
68  247  Henriksen Kamilla Ruseng  2007  VIBORG  0768AR  25 m  56.03   
69  221  Sørensen Alberte Martiny  2007  VIBORG  0798AR  25 m  1:02.63   
70  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  1:14.68   
71  Jakobsen Lærke  2009  VIBORG  0980AJ  25 m     
72  27  Schultz Sophie Nørskov  2006  VIBORG  0616AV  25 m     
73  67  Pedersen Marie Storm  2006  AAS  0610AY  25 m     
74  89  Johansson Lærke Pilgaard  2009  SILKEBORG  0924AE  25 m     
75  90  Kristensen Maise  2008  SILKEBORG  0878AR  25 m     
76  98  Jensen Ea T  2009  SILKEBORG  0904AE  25 m     
77  160  Leig Alberte Broeng  2007  HORSENS  0726AY  25 m     
78  233  Skatka Clara Møller  2007  VIBORG  0788AR  25 m     
79  271  Eliasen Nicoline Brun  2008  NORD  0858AE  25 m     
80  282  Overgaard Anne-Sofie S.  2005  NORD  0510BC  25 m     
81  310  Baird Therese  2007  THISTED  0728AU  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  11 juni 2019 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark