2020-02-18   09:26:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Viborg Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

12_S
Løb 12, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
32  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  25 m  25.79   
43  Henriksen Simon Juul  2001  H2Odense  0161AG  25 m  26.36   
168  Gregersen Andreas Egemose  2003  HORSENS  0311AS  25 m  26.83   
164  Lindstrøm Lukas  1998  HORSENS  9869AR  25 m  26.95   
36  Henriksen Mads Juul  2004  H2Odense  0465AA  25 m  27.03   
18  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  27.14   
58  Sloth William  2003  AAS  0367AJ  25 m  27.76   
165  Jacobsen Arthur Rytter  2003  HORSENS  0373AL  25 m  28.09   
134  Gaardsted Frederik  2001  SILKEBORG  0101AN  25 m  29.41   
10  184  Frederiksen Lasse Skyt  2002  KOLDING  0249AL  25 m  29.56   
11  177  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  25 m  29.65   
12  172  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  29.86   
13  129  Riisgaard Jakob  2003  SILKEBORG  0309AA  25 m  29.93   
14  191  Danilkin Vania  2004  KOLDING  0419AO  25 m  29.95   
15  153  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  30.02   
16  216  Hansen William  2006  THISTED  0663AE  25 m  31.13   
17  248  Henriksen Kasper  2004  VIBORG  0441AM  25 m  31.33   
18  276  Jaworski Emil  2004  NORD  0475AQ  25 m  31.42   
19  250  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  31.77   
20  274  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  32.03   
21  273  Feldtmose Mathias Frahm  2004  NORD  0425AL  25 m  32.23   
22  83  Nielsen Mads Halfdan  2004  AAS  0491AP  25 m  33.43   
23  280  Møller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  33.57   
24  295  Heeb Karl  2005  ESBJERG  0581AM  25 m  33.58   
25  217  Haaning William  2007  THISTED  0713AC  25 m  33.96   
26  84  Gallacher Simon  2005  AAS  0569AN  25 m  34.14   
27  215  Olsen Rasmus  2006  THISTED  0603AJ  25 m  34.78   
28  289  Andersen Tobias Staghøj  2006  ESBJERG  0621AC  25 m  35.32   
29  206  Harbo Frederik  2005  THISTED  0591AH  25 m  35.51   
30  258  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  35.53   
31  105  Holm Carl Roulund  2006  SILKEBORG  0643AI  25 m  35.55   
32  209  Dyrbye Gustav  2006  THISTED  0617AJ  25 m  35.76   
33  292  Foss Oskar  2006  ESBJERG  0677AC  25 m  36.25   
34  203  Stilling Christian  2006  THISTED  0669AO  25 m  36.50   
35  291  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  36.77   
36  148  Mogensen Alexander  2005  HORSENS  0511AM  25 m  37.44   
37  202  Eriksen Casper  2007  THISTED  0777AI  25 m  37.47   
38  104  Poulsen Laurits Winter  2007  SILKEBORG  0715AK  25 m  37.73   
39  304  Sørensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  37.73   
40  56  Viskum Tobias Tranberg  2006  AAS  0675AL  25 m  37.97   
41  239  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  38.07   
42  279  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m  38.20   
43  245  Sørensen Jonathan N.  2006  VIBORG  0659AM  25 m  38.34   
44  Rasmussen Lucas Lund  2007  VIBORG  0797AG  25 m  39.17   
45  20  Heuer Oliver  2006  VIBORG  0625AL  25 m  39.54   
46  244  Varming Jacob  2007  VIBORG  0771AF  25 m  40.20   
47  75  Mumm August  2006  AAS  0639AO  25 m  40.21   
48  158  Andersen Mathias Løth  2007  HORSENS  0709AC  25 m  40.22   
49  218  Jensen William  2005  THISTED  0505AO  25 m  40.22   
50  111  Gaarde Simon  2007  SILKEBORG  0729AK  25 m  40.25   
51  255  Halle Angus  2007  ODDER  0745AH  25 m  40.35   
52  109  Vejvad Frederik Rantzau  2007  SILKEBORG  0729AG  25 m  40.37   
53  261  Lisberg Kasper  2007  ODDER  0793AF  25 m  40.37   
54  305  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  40.44   
55  30  Villadsen Tristian K.  2006  VIBORG  0689AM  25 m  42.29   
56  159  Bach Marcus Diego  2006  HORSENS  0607AR  25 m  44.28   
57  120  Vejvad Magnus Rantzau  2008  SILKEBORG  0811AF  25 m  44.31   
58  297  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  44.33   
59  180  Stilling Magnus  2007  KOLDING  0713AI  25 m  45.12   
60  108  Jensen Aske T  2007  SILKEBORG  0739AG  25 m  45.87   
61  228  Aggerholm Asbjørn  2006  VIBORG  0687AL  25 m  46.49   
62  74  Persson Oscar  2008  AAS  0803AL  25 m  48.76   
63  256  Halle Marcus  2009  ODDER  0975AC  25 m  58.03   
64  113  Nicholson Luca Korsgaard  2009  SILKEBORG  0957AC  25 m  1:07.92   
65  68  Holm Tobias Højgaard  2006  AAS  0693AG  25 m     
66  73  Thøgersen Mads Røddik  2007  AAS  0761AO  25 m     
67  99  Laursen Jonatan Vestfalen  2008  SILKEBORG  0825AG  25 m     
68  222  Jeppesen Andreas  2008  VIBORG  0885AM  25 m     
69  242  Aggerholm Hjalte  2009  VIBORG  0939AC  25 m     
70  251  Rasmussen Kristoffer H.  2006  VIBORG  0685AN  25 m     
71  299  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  11 juni 2019 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark