2020-06-01   14:42:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Viborg Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 102
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Viborg Cup 2019    Udskriftsdato  16 juni 2019   
  Stævne by  Viborg    Udskriftstidspunkt  11:36   
  Arrangør  Viborg Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  14 juni 2019         
 
 
 
Løb 102, 50m Frisvømning Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
48  Clara Cavo Jørgensen  2007  0752AE  AAS    25m   
145  Frida Gode Agersbæk  2007  0754AV  HORSENS    25m   
302  Millie Møller  2007  0768AD  ESBJERG    25m   
77  Frida Damm Thorsell  2007  0716AN  AAS    25m   
78  Ida-Marie J. C. Hansen  2007  0706AN  AAS    25m   
212  Karen Sørensen  2007  0752AD  THISTED    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
155  Signe Kristensen  2006  0624AK  HORSENS    25m   
116  Mille E. S. Jensen  2005  0564AP  SILKEBORG    25m   
185  Johanne Heilmann  2005  0558AI  KOLDING    25m   
122  Line Knudsen  2005  0532AM  SILKEBORG    25m   
277  Astrid Jensen  2005  0566AO  NORD    25m   
286  Mathilde Hoff Sørensen  2006  0654AS  NORD    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
42  Ida Juul Grønning  2004  0418AC  H2Odense    25m   
133  Nanna Bøgild Lundahl  2001  0172AR  SILKEBORG    25m   
33  My Phuong Bui  2003  0322AS  H2Odense    25m   
135  Emilie Egerup  2003  0316AW  SILKEBORG    25m   
187  Elma Gabela  2004  0472AE  KOLDING    25m   
186  Melanie Petersen  2004  0414AN  KOLDING    25m   

 
Heat 4 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
48  Clara Cavo Jørgensen  2007  0752AE  AAS    25m   
145  Frida Gode Agersbæk  2007  0754AV  HORSENS    25m   
302  Millie Møller  2007  0768AD  ESBJERG    25m   
77  Frida Damm Thorsell  2007  0716AN  AAS    25m   
78  Ida-Marie J. C. Hansen  2007  0706AN  AAS    25m   
212  Karen Sørensen  2007  0752AD  THISTED    25m   

 
Heat 5 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
155  Signe Kristensen  2006  0624AK  HORSENS    25m   
116  Mille E. S. Jensen  2005  0564AP  SILKEBORG    25m   
185  Johanne Heilmann  2005  0558AI  KOLDING    25m   
122  Line Knudsen  2005  0532AM  SILKEBORG    25m   
277  Astrid Jensen  2005  0566AO  NORD    25m   
286  Mathilde Hoff Sørensen  2006  0654AS  NORD    25m   

 
Heat 6 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
42  Ida Juul Grønning  2004  0418AC  H2Odense    25m   
133  Nanna Bøgild Lundahl  2001  0172AR  SILKEBORG    25m   
33  My Phuong Bui  2003  0322AS  H2Odense    25m   
135  Emilie Egerup  2003  0316AW  SILKEBORG    25m   
187  Elma Gabela  2004  0472AE  KOLDING    25m   
186  Melanie Petersen  2004  0414AN  KOLDING    25m   

 
Heat 7 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
               
               
               

 
Heat 8 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
               
               
               

 
Heat 9 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
               
               
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 juni 2019 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark