2020-06-01   16:36:58
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Viborg Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

5_S
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
40  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  30.71   
39  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  25 m  31.67   
Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  32.27   
44  Petersen Emilie Podiss  2004  H2Odense  0404AO  25 m  32.40   
187  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  25 m  32.51   
133  Lundahl Nanna Bøgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  32.61   
169  Nielsen Sofie Bach  2003  HORSENS  0368AD  25 m  32.66   
185  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  33.41   
25  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  33.61   
10  41  Jørgensen Josefine Risum  2004  H2Odense  0406AC  25 m  33.68   
11  186  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  33.78   
12  167  Gregersen Stinne Holst  2003  HORSENS  0346AX  25 m  34.18   
13  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  34.32   
14  170  Wienberg Katrine Sofie  2002  HORSENS  0252AP  25 m  34.32   
15  124  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  34.71   
16  181  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  34.73   
17  287  Wigard Naja Laitinen  2003  NORD  0356AZ  25 m  34.93   
18  42  Grønning Ida Juul  2004  H2Odense  0418AC  25 m  35.14   
19  264  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  35.22   
20  183  Kristensen Karla  2005  KOLDING  0516AC  25 m  35.24   
21  253  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  25 m  35.48   
22  127  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  36.23   
23  132  Larsen Anne Lundorff  2004  SILKEBORG  0466AB  25 m  36.51   
24  122  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  36.72   
25  155  Kristensen Signe  2006  HORSENS  0624AK  25 m  36.85   
26  207  Sørensen Frederikke  2006  THISTED  0666AI  25 m  37.49   
27  277  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  25 m  37.49   
28  301  Mischorr Mathilde Hedekær  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  37.51   
29  130  Lindberg Paula  2007  SILKEBORG  0714AI  25 m  38.16   
30  174  Højstrøm Nanna  2007  KOLDING  0758AK  25 m  38.67   
31  106  Lauritsen Klara Ledager  2007  SILKEBORG  0784AM  25 m  38.87   
32  128  Wittenhagen Laura  2006  SILKEBORG  0612AM  25 m  39.29   
33  208  Jørgensen Freja  2008  THISTED  0858AA  25 m  39.49   
34  19  Jespersen Natasha Do  2007  VIBORG  0796AS  25 m  41.40   
35  201  Sørensen Caroline K.  2008  THISTED  0848AJ  25 m  42.03   
36  213  Andersen Karoline Sander  2009  THISTED  0966AC  25 m  42.21   
37  26  Andreasen Sofie Reinholdt  2005  VIBORG  0524AR  25 m  42.31   
38  257  Hollensen Frida  2005  ODDER  0596AW  25 m  42.97   
39  78  Hansen Ida-Marie J. C.  2007  AAS  0706AN  25 m  43.60   
40  229  Obel Caroline Christensen  2007  VIBORG  0776AO  25 m  44.06   
41  138  Tomzak Frida Bækskov  2009  HORSENS  0974AG  25 m  44.47   
42  259  Jensen Ellen Højsgaard  2007  ODDER  0718AS  25 m  44.65   
43  Svenstrup Lærke  2008  VIBORG  0858AK  25 m  45.28   
44  Sloth Maja  2008  VIBORG  0854AN  25 m  45.86   
45  173  Møller Signe Magelund  2006  KOLDING  0618AS  25 m  46.81   
46  290  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  47.02   
47  101  Hansen Emma Kidmose  2007  SILKEBORG  0708AR  25 m  47.21   
48  87  Hallenberg Sofie T.  2007  SILKEBORG  0796AR  25 m  47.73   
49  69  Willems Anna Katrine  2008  AAS  0816AL  25 m  48.17   
50  147  Rasmussen Trine Pors  2007  HORSENS  0704AQ  25 m  48.18   
51  141  Rasmussen Vigga  2009  HORSENS  0984AG  25 m  48.98   
52  263  Nielsen Anna Kjær  2008  ODDER  0852AK  25 m  49.05   
53  143  Bentzen Astrid  2007  HORSENS  0728AS  25 m  51.15   
54  28  Andreasen Stella Reinholdt  2008  VIBORG  0848AR  25 m  51.76   
55  91  Øvre Kristine  2009  SILKEBORG  0904AH  25 m  53.77   
56  241  Flarup Frida  2008  VIBORG  0846AR  25 m  56.04   
57  60  Jensen Signe Bøgh Baarup  2006  AAS  0698AV  25 m  57.49   
58  14  Lauridsen Marie T.  2008  VIBORG  0844AR  25 m  57.95   
59  90  Kristensen Maise  2008  SILKEBORG  0878AR  25 m  58.56   
60  100  Gravningsbråten Josefine  2009  SILKEBORG  0934AH  25 m  58.77   
61  98  Jensen Ea T  2009  SILKEBORG  0904AE  25 m  1:00.33   
62  252  Kibsgaard Laura  2008  VIBORG  0828AK  25 m  1:02.64   
63  197  Riis Stephanie  2004  DURUP  0432BB  25 m  1:03.46   
64  92  Hegelund Tilde  2009  SILKEBORG  0964AJ  25 m  1:05.30   
65  94  Frøkjær Sofie  2010  SILKEBORG  1022AC  25 m  1:07.64   
66  268  Bertelsen Emma  2008  NORD  0888AE  25 m  1:12.51   
67  137  Skytte Frida Nielsen  2008  HORSENS  0858AN  25 m  1:14.30   
68  86  Brotherwood Lara  2008  SILKEBORG  0884AO  25 m     
69  96  Hansen Maja Juul  2009  SILKEBORG  0962AJ  25 m     
70  160  Leig Alberte Broeng  2007  HORSENS  0726AY  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  11 juni 2019 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark