Program för Arena Open /NM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Bowlingcentrum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AD4702 |
50m |
24.06 |
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Viktor Thodin |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
2000 |
00A166 |
50m |
24.95 |
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Petter Norén Vosveld |
Härnösands Simsällskap |
1999 |
AH9599 |
50m |
25.32 |
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Joel Westerlind |
Härnösands Simsällskap |
1996 |
AD2796 |
50m |
25.75 |
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Albin Eriksson |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AF3503 |
50m |
26.04 |
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Robin Björklund |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AA9502 |
50m |
26.18 |
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Ji An Wang |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AA2303 |
50m |
26.18 |
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Arvid Strömbro |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AR4502 |
50m |
26.23 |
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Jonathan Hiltonsson |
Njurunda Simsällskap |
2000 |
AH1300 |
50m |
26.38 |
|
|
|
|
|
10 |
109 |
|
Viktor Svärd |
Simklubben Ägir |
2005 |
AC8305 |
50m |
26.69 |
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
50m |
26.88 |
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Simon Lundgren |
Simklubben Ägir |
2001 |
AL0501 |
50m |
26.89 |
|
|
|
|
|
13 |
87 |
|
Robin Andersson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP5503 |
50m |
26.90 |
|
|
|
|
|
14 |
90 |
|
Iyas Kalash |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AO4304 |
50m |
27.04 |
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Theo Ylipää |
Luleå Simsällskap |
2004 |
AB0704 |
50m |
27.14 |
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Oskar Albinsson |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP4503 |
50m |
27.27 |
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Robin Ulander |
Skellefteå Simklubb |
2001 |
AN7901 |
50m |
27.44 |
|
|
|
|
|
18 |
117 |
|
Hannes Olsson |
IKSU Simning |
1990 |
BA3490 |
50m |
27.46 |
|
|
|
|
|
19 |
83 |
|
Henrik Lidström |
Umeå Simsällskap |
2003 |
AP0303 |
50m |
27.49 |
|
|
|
|
|
20 |
73 |
|
Peter Sundström |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AH4302 |
50m |
27.70 |
|
|
|
|
|
21 |
120 |
|
Jonathan Olsson |
Dorotea IF |
2003 |
AZ3503 |
50m |
27.84 |
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Mattias Gillgren |
Njurunda Simsällskap |
2003 |
AR0303 |
50m |
28.52 |
|
|
|
|
|
23 |
84 |
|
Viktor Nyström |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AJ9504 |
50m |
28.73 |
|
|
|
|
|
24 |
57 |
|
Ludvig Utterström |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AM7304 |
50m |
28.91 |
|
|
|
|
|
25 |
25 |
|
Gustaf Sandström |
Hudiksvalls Simsällskap |
2003 |
AP4703 |
50m |
28.97 |
|
|
|
|
|
26 |
27 |
|
Anton Sölveskog |
Hudiksvalls Simsällskap |
2003 |
AX6103 |
50m |
29.12 |
|
|
|
|
|
27 |
72 |
|
Felix Luthman |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AB4104 |
50m |
29.24 |
|
|
|
|
|
28 |
61 |
|
Marcus Lundmark |
Skellefteå Simklubb |
2002 |
AN7302 |
50m |
29.39 |
|
|
|
|
|
29 |
110 |
|
Roine Epäilys |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR3103 |
50m |
29.64 |
|
|
|
|
|
30 |
86 |
|
Axel Andersson |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AJ5504 |
50m |
30.02 |
|
|
|
|
|
31 |
256 |
|
Erik Fahlander |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2003 |
AU8103 |
50m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-10 18:41:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|