Ohjelma Hela-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
touko 30, 2019 to touko 30, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Vapaauinti Miehet, P16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
137 |
|
Otto Rannikko |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1999 |
99A384 |
50m |
1:53.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
84 |
|
Roope Paatos |
Raision Urheilijat |
2002 |
02A108 |
50m |
1:56.85 |
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Wilhelm Suominen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1999 |
99A027 |
50m |
1:57.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Elias Kuusisto |
Raision Urheilijat |
1999 |
99A373 |
50m |
2:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Alexander Malyshkov |
Salon Uimarit |
2004 |
04B259 |
50m |
2:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Joona Pohjola |
Salon Uimarit |
2004 |
04A607 |
50m |
2:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Mathias Lindfors |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2002 |
02A479 |
50m |
2:15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Rony Kulju |
Simmis Wanda |
2004 |
04A262 |
50m |
2:16.99 |
|
|
|
|
|
9 |
179 |
|
Aarni Linderborg |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
05A268 |
50m |
2:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Joona Kuitu |
Simmis Wanda |
2004 |
04A248 |
50m |
2:19.55 |
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Olli Havia |
Salon Uimarit |
2004 |
04A584 |
50m |
2:20.02 |
|
|
|
|
|
12 |
335 |
|
Maksim Amosov |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A932 |
50m |
2:20.12 |
|
|
|
|
|
13 |
112 |
|
Roope Tuomainen |
Salon Uimarit |
2004 |
04A583 |
50m |
2:22.12 |
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Nico Kulju |
Simmis Wanda |
2006 |
06A083 |
50m |
2:24.40 |
|
|
|
|
|
15 |
72 |
|
Jesse Anoschkin |
Porin Uimaseura |
2004 |
04A730 |
50m |
2:27.48 |
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Oscar Westerberg |
Cetus Espoo |
2005 |
05A519 |
50m |
2:38.28 |
|
|
|
|
|
17 |
356 |
|
Marco Lusenius |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A609 |
50m |
3:24.01 |
|
|
|
|
|
18 |
295 |
|
Ajjuub Ezzat |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A108 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
350 |
|
Nikke Laine |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A548 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
330 |
|
Ossi Tikka |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A328 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-30 09.07.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|