Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
touko 30, 2019 to touko 30, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Rintauinti Miehet, P11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
63 |
|
Juha Kollin |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
1993 |
93A900 |
50m |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Lauri Elomaa |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2000 |
00A761 |
50m |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Wilhelm Suominen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1999 |
99A027 |
50m |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Otto Rannikko |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1999 |
99A384 |
50m |
30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
285 |
|
Oskari Arvo |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A525 |
50m |
31.29 |
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Niilo Olander |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2001 |
01B360 |
50m |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
437 |
|
Oskari Ovaskainen |
Porin Uimaseura |
2000 |
00A998 |
50m |
32.57 |
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Jere Kekola |
Seinäjoen Uimarit-58 |
2000 |
00A330 |
50m |
33.56 |
|
|
|
|
|
9 |
199 |
|
Jaakko Pihlava |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2004 |
04A845 |
50m |
34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
325 |
|
Sharo Mamandi |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02B262 |
50m |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Matti Nätti |
Simmis Wanda |
2004 |
04A483 |
50m |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
183 |
|
Aaro Puutio |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2003 |
03A834 |
50m |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
165 |
|
Patrik Reiman |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
05A098 |
50m |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Joona Kuitu |
Simmis Wanda |
2004 |
04A248 |
50m |
39.07 |
|
|
|
|
|
15 |
376 |
|
Leevi Arvo |
Aurajoen Uinti |
2004 |
04B307 |
50m |
39.52 |
|
|
|
|
|
16 |
300 |
|
Axel Leppähaara |
Aurajoen Uinti |
2004 |
04A425 |
50m |
39.66 |
|
|
|
|
|
17 |
72 |
|
Jesse Anoschkin |
Porin Uimaseura |
2004 |
04A730 |
50m |
39.71 |
|
|
|
|
|
18 |
197 |
|
Lauri-pekka Pakomäki |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A235 |
50m |
40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
169 |
|
Samuel Salminen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2003 |
03A786 |
50m |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
194 |
|
Max Allén |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
50m |
42.14 |
|
|
|
2005 |
05A484 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
|
Olavi Männistö |
Riihimäen Uimaseura |
2003 |
03A282 |
50m |
42.82 |
LAT |
|
22 |
322 |
|
Alvar Kankare |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A252 |
50m |
45.69 |
|
|
|
|
|
23 |
225 |
|
Onni Lehtimäki |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A760 |
50m |
45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
184 |
|
Frans Sandblom |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A101 |
50m |
46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
413 |
|
Eetu Niemi |
Octopus Lohja |
2007 |
07A159 |
50m |
47.56 |
|
|
|
|
|
26 |
220 |
|
Christian Edelman |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2007 |
07A367 |
50m |
47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
219 |
|
Linus Korin |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
50m |
48.92 |
|
|
|
2006 |
06A619 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
222 |
|
Eelis Lummaa |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2007 |
07A384 |
50m |
50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
218 |
|
Julius Linde |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2007 |
07A322 |
50m |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
372 |
|
Erik Constable |
Aurajoen Uinti |
2008 |
08A503 |
50m |
50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
211 |
|
Santeri Holmberg |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A484 |
50m |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
170 |
|
Tomas Laine |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A077 |
50m |
51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
255 |
|
Jasper Pihlava |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A695 |
50m |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
213 |
|
Ilari Linderborg |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A532 |
50m |
52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
381 |
|
Otto Anttila |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A823 |
50m |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
258 |
|
Ismail Fedulin |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06B125 |
50m |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
390 |
|
Thanh Kiet Lam |
Aurajoen Uinti |
2008 |
08A742 |
50m |
55.40 |
|
|
|
|
|
38 |
340 |
|
Niilo Lehtinen |
Aurajoen Uinti |
2009 |
09A085 |
50m |
56.21 |
|
|
|
|
|
39 |
359 |
|
Kristian Raski |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A871 |
50m |
56.50 |
|
|
|
|
|
40 |
350 |
|
Nikke Laine |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A548 |
50m |
56.53 |
|
|
|
|
|
41 |
374 |
|
Niko Visuri |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A783 |
50m |
57.51 |
|
|
|
|
|
42 |
356 |
|
Marco Lusenius |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A609 |
50m |
57.94 |
|
|
|
|
|
43 |
251 |
|
Eemeli Eloranta |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A682 |
50m |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
242 |
|
Matias Rauhala |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A645 |
50m |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
252 |
|
Vilho Arnell |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A683 |
50m |
1:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
263 |
|
Lauri Seppälä |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
50m |
1:06.00 |
|
|
|
2010 |
10A220 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
400 |
|
Oliver Rantanen |
Uimaseura Kaarina |
2009 |
09A379 |
50m |
1:06.64 |
|
|
|
|
|
48 |
399 |
|
Eetu Ääri |
Uimaseura Kaarina |
2010 |
10A019 |
50m |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
49 |
250 |
|
Roope Rantanen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A646 |
50m |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
262 |
|
Aatos Courtiol Lummaa |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2010 |
10A202 |
50m |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
246 |
|
Kasper Snickars |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A666 |
50m |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
238 |
|
Akseli Niskala |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
50m |
1:11.04 |
|
|
|
2007 |
07A696 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
253 |
|
Aarne Lehtonen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2009 |
09A412 |
50m |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
264 |
|
Harald Nummela |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
05B227 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
452 |
|
Eeli Anttila |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
5000590 5 |
50m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
373 |
|
Oliver Rautala |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A782 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-30 15.04.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|