Ohjelma Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Ryggsim FL C |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 15oy |
2:35.37 |
|
|
Olivia Bäckström |
2005 |
|
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-11 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1086 |
|
Olivia Bäckström |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AM0205 |
50m |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
2 |
1039 |
|
Johanna Bagelius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BB4604 |
50m |
2:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
817 |
|
Nike Johnston |
Simklubben Neptun |
2005 |
AJ5405 |
50m |
2:36.52 |
|
|
|
|
|
4 |
689 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
50m |
2:37.55 |
|
|
|
|
|
5 |
691 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
50m |
2:39.07 |
|
|
|
|
|
6 |
1252 |
|
Alice Velden |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AO2405 |
50m |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
7 |
809 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
50m |
2:40.25 |
|
|
|
|
|
8 |
1146 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
50m |
2:41.40 |
|
|
|
|
|
9 |
1006 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
50m |
2:43.19 |
|
|
|
|
|
10 |
1256 |
|
Emma Montelius |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AY4805 |
50m |
2:44.77 |
|
|
|
|
|
11 |
852 |
|
Lovisa Ramsten |
Simklubben Neptun |
2005 |
BK1605 |
50m |
2:48.14 |
|
|
|
|
|
12 |
658 |
|
Filippa Bonorden |
Danderyds Simförening |
2005 |
AH5805 |
50m |
2:52.61 |
|
|
|
|
|
13 |
1017 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
50m |
2:53.33 |
|
|
|
|
|
14 |
741 |
|
Amanda Wensmark |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AJ2405 |
50m |
2:53.99 |
|
|
|
|
|
15 |
1044 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
50m |
2:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
743 |
|
Emelie Sidén |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AL9605 |
50m |
2:55.31 |
|
|
|
|
|
17 |
1166 |
|
Alicia Söderlind |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
AQ5805 |
50m |
2:56.30 |
|
|
|
|
|
18 |
693 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
50m |
2:56.37 |
|
|
|
|
|
19 |
664 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
50m |
2:57.39 |
|
|
|
|
|
20 |
650 |
|
Julia Kantoluoto |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2005 |
AQ2605 |
50m |
2:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
946 |
|
Cornelia Dahlén |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
50m |
3:00.08 |
|
|
|
2004 |
AX1404 |
|
|
|
|
22 |
697 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
50m |
3:02.64 |
|
|
|
2005 |
AU9205 |
|
|
|
|
23 |
1165 |
|
Alva Jacobsson |
Tyresö Simsällskap |
|
|
50m |
3:05.58 |
|
|
|
2005 |
AJ1605 |
|
|
|
|
24 |
1167 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
Tyresö Simsällskap |
|
|
50m |
3:05.87 |
|
|
|
2005 |
AW9405 |
|
|
|
|
25 |
1010 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
3:07.72 |
|
|
|
2005 |
AS9805 |
|
|
|
|
26 |
1120 |
|
Natalie Nilsson |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BV5205 |
50m |
3:10.33 |
|
|
|
|
|
27 |
692 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
50m |
3:12.65 |
|
|
|
|
|
28 |
1265 |
|
Elina Darvish |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BM9405 |
50m |
3:31.42 |
|
|
|
|
|
29 |
1262 |
|
Felicia Rydsheim |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BI5805 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|