Ohjelma Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
100m Ryggsim FL C |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 14oy |
1:11.87 |
|
|
My Larsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-12 |
|
|
SS 15år |
1:08.97 |
|
|
|
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-12 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
814 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
50m |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
689 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
50m |
1:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1039 |
|
Johanna Bagelius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BB4604 |
50m |
1:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1146 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
50m |
1:13.06 |
|
|
|
|
|
5 |
817 |
|
Nike Johnston |
Simklubben Neptun |
2005 |
AJ5405 |
50m |
1:14.36 |
|
|
|
|
|
6 |
1207 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
50m |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
7 |
1006 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
50m |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
8 |
695 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
50m |
1:15.98 |
|
|
|
|
|
9 |
1017 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
50m |
1:16.76 |
|
|
|
|
|
10 |
1012 |
|
Alma Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV1605 |
50m |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
11 |
1202 |
|
Clara Ersson |
Täby Sim |
2004 |
BA3204 |
50m |
1:17.07 |
|
|
|
|
|
12 |
680 |
|
Josefin Fundberg |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC2604 |
50m |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
13 |
809 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
50m |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
14 |
969 |
|
Elsa Bäckström |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AU3204 |
50m |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
15 |
1096 |
|
Maja Frejd |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
BL8404 |
50m |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
16 |
1044 |
|
Lina Ahlström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6805 |
50m |
1:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
852 |
|
Lovisa Ramsten |
Simklubben Neptun |
2005 |
BK1605 |
50m |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
18 |
1031 |
|
Ella Engelgren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AM9804 |
50m |
1:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
741 |
|
Amanda Wensmark |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AJ2405 |
50m |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
20 |
697 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
50m |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
21 |
658 |
|
Filippa Bonorden |
Danderyds Simförening |
2005 |
AH5805 |
50m |
1:20.33 |
|
|
|
|
|
22 |
828 |
|
Elisa Sundberg |
Simklubben Neptun |
2005 |
AP6805 |
50m |
1:20.41 |
|
|
|
|
|
23 |
740 |
|
Felicia Göthberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4204 |
50m |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
24 |
1167 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
AW9405 |
50m |
1:20.76 |
|
|
|
|
|
25 |
738 |
|
Olivia Halfar |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AJ4205 |
50m |
1:20.95 |
|
|
|
|
|
26 |
1150 |
|
Johanna Klingenstierna |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AS1405 |
50m |
1:21.09 |
|
|
|
|
|
27 |
946 |
|
Cornelia Dahlén |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2004 |
AX1404 |
50m |
1:21.47 |
|
|
|
|
|
28 |
650 |
|
Julia Kantoluoto |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2005 |
AQ2605 |
50m |
1:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1166 |
|
Alicia Söderlind |
Tyresö Simsällskap |
|
|
50m |
1:22.13 |
|
|
|
2005 |
AQ5805 |
|
30 |
652 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
|
50m |
1:22.31 |
|
|
|
2005 |
AZ4205 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
663 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH1805 |
50m |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
32 |
743 |
|
Emelie Sidén |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AL9605 |
50m |
1:22.47 |
|
|
|
|
|
33 |
1214 |
|
Nella Silfwergård |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BE4604 |
50m |
1:22.67 |
|
|
|
|
|
34 |
827 |
|
Maja Wallberg |
Simklubben Neptun |
2005 |
AP9605 |
50m |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
35 |
1109 |
|
Felicia Klintemar |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BM6605 |
50m |
1:22.76 |
|
|
|
|
|
36 |
821 |
|
Astrid Rosén |
Simklubben Neptun |
2005 |
AL7205 |
50m |
1:23.33 |
|
|
|
|
|
37 |
742 |
|
Boel Jägerskog |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AJ7205 |
50m |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
38 |
693 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
50m |
1:23.65 |
|
|
|
|
|
39 |
664 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
50m |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
40 |
1165 |
|
Alva Jacobsson |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
AJ1605 |
50m |
1:24.93 |
|
|
|
|
|
41 |
1263 |
|
Cecilia Krans |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BL4805 |
50m |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
42 |
812 |
|
Tilda Hägbom |
Simklubben Neptun |
2005 |
AI5205 |
50m |
1:27.08 |
|
|
|
|
|
43 |
651 |
|
Ida Nygren |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2004 |
BL2404 |
50m |
1:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1070 |
|
Tyra Marsten |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AE9404 |
50m |
1:27.22 |
|
|
|
|
|
45 |
1273 |
|
Maja Dunder |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BS5805 |
50m |
1:27.59 |
|
|
|
|
|
46 |
1265 |
|
Elina Darvish |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BM9405 |
50m |
1:27.60 |
|
|
|
|
|
47 |
1120 |
|
Natalie Nilsson |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BV5205 |
50m |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
48 |
692 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
50m |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
49 |
978 |
|
Matilda Bergström |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AU9605 |
50m |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
50 |
1010 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS9805 |
50m |
1:28.22 |
|
|
|
|
|
51 |
847 |
|
Saga Lööf |
Simklubben Neptun |
2005 |
BE2205 |
50m |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
52 |
1169 |
|
Philippa Ledo Antunes |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
BR7804 |
50m |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
53 |
666 |
|
Irma Ehrengren |
Danderyds Simförening |
2005 |
BN9605 |
50m |
1:31.17 |
|
|
|
|
|
54 |
952 |
|
Alva Karén |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2005 |
BE3605 |
50m |
1:33.90 |
|
|
|
|
|
55 |
1022 |
|
Karolina Nivenius |
Spårvägen Simförening |
2005 |
BC8405 |
50m |
1:34.55 |
|
|
|
|
|
56 |
977 |
|
Alice Belic |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AU7605 |
50m |
1:34.92 |
|
|
|
|
|
57 |
764 |
|
Ida Herold |
Lidingö Simklubb |
2005 |
BU8405 |
50m |
1:37.87 |
|
|
|
|
|
58 |
973 |
|
Nicole Wahlström |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AN3405 |
50m |
1:39.29 |
|
|
|
|
|
59 |
1277 |
|
Alexandra Silverryd |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BU6405 |
50m |
1:48.38 |
|
|
|
|
|
60 |
1026 |
|
Lisa Danfelter |
Spårvägen Simförening |
2005 |
BL9605 |
50m |
1:52.39 |
|
|
|
|
|
61 |
1272 |
|
Amelie Jäntti |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BS8605 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1284 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|