2022-12-09   22:53:26
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Distriktstandvården Neptuniaden 2019

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Startlista
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019
21 200m Bröstsim PO C
Sponsor: SWEBAR
SS 15oy 2:30.63 Theodor Fridh 2002 SWE Eriksdalsbadet SWE 2019-05-11
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1216 Elias Lyth Wisby Simsällskap 2004 AO8504 50m 2:32.71
2 731 Marcus Nykvist Järfälla Simsällskap 2004 AB1504 50m 2:32.91
3 834 Hjalmar Mueller Simklubben Neptun 2004 AR8104 50m 2:35.91
4 823 Ferdinand Bang Simklubben Neptun 2005 AF1305 50m 2:43.73
5 1087 Emil Gunnarsson Södertörns Simsällskap 2004 AM0504 50m 2:44.61
6 997 Markus Annas Spårvägen Simförening 2004 AF1704 50m 2:45.85
7 711 Adrian Ekström Gustavsbergs Simsällskap 2004 AV6104 50m 2:49.82
8 1218 Jack Sjöberg Wisby Simsällskap 2005 AI3305 50m 2:50.85
9 813 Uno Härmark Simklubben Neptun 2005 AD8705 50m 2:51.41
10 1143 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb 2004 AE0704 50m 2:52.11
11 761 Martin Gertz Lidingö Simklubb 2005 AU7905 50m 2:54.74
12 737 Oliver Harper Järfälla Simsällskap 2005 AD2705 50m 2:54.81
13 1024 Oscar Gustafson Spårvägen Simförening 2005 AR6705 50m 2:55.48
14 678 Fredrik Karlsson Eskilstuna Simklubb 2004 AB7104 50m 2:59.17
15 706 Morten Brattgård Gustavsbergs Simsällskap 2004 AE8104 50m 2:59.34
16 1021 Ludvig Alverfors Spårvägen Simförening 2004 AT8104 50m 2:59.93
17 739 Marcus Hansson Järfälla Simsällskap 2005 AD7705 50m 3:01.36
18 1316 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti 2005 05A167 50m 3:02.71
19 1013 John Ström Spårvägen Simförening 2004 AQ9704 50m 3:03.39
20 1090 Lucas Vainio Södertörns Simsällskap 2004 AN2504 50m 3:05.09
21 1229 Isak Widstrand Åkersberga Simsällskap 2004 AA1113 50m 3:10.59
22 831 Gustav Edman Simklubben Neptun 2005 AG3505 50m 3:12.90
23 1094 Tobias Lindberg Södertörns Simsällskap 2005 AI7105 50m 3:13.37
24 1285 Thure Essén Strängnäs Simklubb 2005 AY1505 50m 3:16.91
25 1102 Filip Hägglund Södertörns Simsällskap 2004 AV5304 50m 3:18.55
26 1172 Albin Wullt Tyresö Simsällskap 2005 AR5705 50m 3:19.77
27 801 Morris Martin Simklubben Neptun 2004 AH0504 50m 3:22.99
28 1220 Linus Nordström Wisby Simsällskap 2005 AM0505 50m 3:25.65
29 1121 Isak Ekman Södertörns Simsällskap 2004 AZ6904 50m 3:26.12
30 1271 Alvin Johansson Solna Sundbyberg SS 04 2005 AV4705 50m 3:35.48
31 1175 Emil Sageryd Tyresö Simsällskap 2005 AU9105 50m 3:40.96 RES
32 839 Georgios Theodosiadis Simklubben Neptun 2005 AN6105 50m RES
2019-05-12 15:19:08 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner