Startliste for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Bröstsim FL B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
2:49.38 |
|
|
Saliha Colic |
2003 |
|
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-11 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1077 |
|
Saliha Colic |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AX8803 |
50m |
2:38.90 |
|
|
|
|
|
2 |
1312 |
|
Emilia Liven |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A205 |
50m |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
3 |
1193 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
50m |
2:43.39 |
|
|
|
|
|
4 |
793 |
|
Isabelle Brodd |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU4803 |
50m |
2:44.59 |
|
|
|
|
|
5 |
991 |
|
Linn Herlin |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AU6402 |
50m |
2:46.84 |
|
|
|
|
|
6 |
1188 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
50m |
2:49.81 |
|
|
|
|
|
7 |
1162 |
|
Emma Parsons |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
BF8802 |
50m |
2:50.30 |
|
|
|
|
|
8 |
1156 |
|
Sofia Björkman |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AL8802 |
50m |
2:52.52 |
|
|
|
|
|
9 |
965 |
|
Tora Hansson |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AW6802 |
50m |
2:52.82 |
|
|
|
|
|
10 |
788 |
|
Alva Hagström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU1203 |
50m |
2:53.34 |
|
|
|
|
|
11 |
1279 |
|
Elsa Staaf |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
2:56.19 |
|
|
|
|
|
12 |
748 |
|
Amanda Andersson |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS6603 |
50m |
2:58.01 |
|
|
|
|
|
13 |
1311 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
2:59.57 |
|
|
|
|
|
14 |
1246 |
|
Andrea Mitrovic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
BC7802 |
50m |
3:08.28 |
|
|
|
|
|
15 |
1249 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
50m |
3:08.75 |
|
|
|
|
|
16 |
1247 |
|
Rebecka Ishaq |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AY8403 |
50m |
3:10.44 |
|
|
|
|
|
17 |
1004 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BO5202 |
50m |
3:12.71 |
RES |
|
18 |
1142 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
50m |
3:14.61 |
RES |
|
19 |
836 |
|
Ebba Eneroth |
Simklubben Neptun |
2003 |
BW2403 |
50m |
3:40.06 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|