Program for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
400m Frisim FL B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Ångaloppet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
4:40.63 |
|
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-11 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1195 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
4:33.25 |
|
|
|
|
|
2 |
1078 |
|
Klara Possman |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BA6803 |
50m |
4:39.96 |
|
|
|
|
|
3 |
718 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AA6403 |
50m |
4:43.77 |
|
|
|
|
|
4 |
967 |
|
Felicia Östlund |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
BD6202 |
50m |
4:44.34 |
|
|
|
|
|
5 |
1311 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
4:46.15 |
|
|
|
|
|
6 |
722 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
50m |
4:49.40 |
|
|
|
|
|
7 |
1080 |
|
Zeline Bengtson |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BE8203 |
50m |
4:52.68 |
|
|
|
|
|
8 |
1136 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
50m |
4:57.01 |
|
|
|
|
|
9 |
1211 |
|
Hedda Sköld |
Wisby Simsällskap |
2002 |
AM0402 |
50m |
4:58.48 |
|
|
|
|
|
10 |
1137 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
50m |
5:01.38 |
|
|
|
|
|
11 |
1159 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
50m |
5:02.75 |
|
|
|
|
|
12 |
1088 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
50m |
5:03.07 |
|
|
|
|
|
13 |
999 |
|
Veronica Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC0603 |
50m |
5:04.68 |
|
|
|
|
|
14 |
1198 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
50m |
5:08.91 |
|
|
|
|
|
15 |
1075 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
50m |
5:12.06 |
|
|
|
|
|
16 |
1326 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
50m |
5:15.14 |
EFT |
|
17 |
1083 |
|
Rebecka Axelmalm |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BG7603 |
50m |
5:16.28 |
RES |
|
18 |
1251 |
|
Naomi Sterling |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
BN1402 |
50m |
5:24.33 |
EFT,RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|