2022-12-09   22:50:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019
46 50m Bröstsim PO AB
Sponsor: SWEBAR
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1238 Johan Hennert Solna Sundbyberg SS 04 2001 AL6901 Yard
SC
28.84
2 1222 Andreas Fürst Väsby Simsällskap 1990 AE1990 50m 29.07
3 1153 Christoffer Andersson Tyresö Simsällskap 1994 AM3594 50m 29.48
4 1067 Klaudius  Schreck Södertörns Simsällskap 2001 AN2701 50m 30.28
5 1018 Jakub Majta Spårvägen Simförening 2003 AV9703 50m 31.18
6 990 Jonas Malmring Spårvägen Simförening 2001 AO1701 50m 31.47
7 1085 Theodor Fridh Södertörns Simsällskap 2002 AT3302 50m 31.49
8 1056 Filip Antlöv Södertörns Simsällskap 1998 AE5998 50m 31.65
9 669 Axel Witt Eskilstuna Simklubb 2000 AE5100 50m 31.71
10 1242 Douglas Reuterskiöld Solna Sundbyberg SS 04 2002 AM1302 50m 31.79
11 1157 Algot Lindwall Tyresö Simsällskap 2002 AJ4102 50m 31.98
12 994 Gustav Annas Spårvägen Simförening 2003 AL0303 50m 32.25
13 934 Felix Engelbrektson Simklubben Neptun 2000 BB0300 50m 32.42
14 818 Isak Wallström-Blomgren Simklubben Neptun 2003 AQ9303 50m 33.41
15 1061 Alexis Camacho Södertörns Simsällskap 2001 AE5301 50m 33.43
16 751 Noah Stenström Lidingö Simklubb 2000 AX4300 50m 33.53
17 1230 Lars Hennert Solna Sundbyberg SS 04 1961 AA5561 50m 33.99
18 684 Axel Thorsén Eskilstuna Simklubb 2003 AH6503 50m 34.30
19 1237 Kalle Voigt Solna Sundbyberg SS 04 2001 AK8901 50m 34.47
20 745 Markus Sandh Järfälla Simsällskap 2002 AZ1302 50m 34.73
21 1313 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti 2002 02A249 50m 34.77
22 679 Elias Paulson Eskilstuna Simklubb 2000 AS0900 50m 35.22
23 1138 Isac Persson Taylor Turebergs Simklubb 2003 AE6903 50m 35.34
24 1248 Marcus Larsson Solna Sundbyberg SS 04 2003 AM0903 50m 35.58
25 961 Johan Allberg Skuru Idrottsklubb 2002 AH7502 50m 35.93
26 1079 Oskar Hägglund Södertörns Simsällskap 1999 AW5399 50m 38.43
27 653 Jakob Khaytan Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2003 AX6503 50m 40.69
2019-05-12 15:19:12 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner