Ohjelma Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
200m Frisim PO C |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 15oy |
2:03.47 |
|
|
Simon Fröde |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-11 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1076 |
|
Henry Plavans |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AB6105 |
50m |
2:08.65 |
|
|
|
|
|
2 |
801 |
|
Morris Martin |
Simklubben Neptun |
2004 |
AH0504 |
50m |
2:10.30 |
|
|
|
|
|
3 |
1216 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
50m |
2:10.67 |
|
|
|
|
|
4 |
735 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
50m |
2:12.17 |
|
|
|
|
|
5 |
707 |
|
Ted Wiker |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE1304 |
50m |
2:12.61 |
|
|
|
|
|
6 |
1164 |
|
Simon Brunn |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AH9704 |
50m |
2:13.24 |
|
|
|
|
|
7 |
1081 |
|
Kevin Hellman |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AC6705 |
50m |
2:13.99 |
|
|
|
|
|
8 |
1038 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
50m |
2:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
687 |
|
Samuel Paulson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AG3504 |
50m |
2:14.84 |
|
|
|
|
|
10 |
1094 |
|
Tobias Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AI7105 |
50m |
2:14.99 |
|
|
|
|
|
11 |
806 |
|
Theo Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC6105 |
50m |
2:15.08 |
|
|
|
|
|
12 |
682 |
|
Carl Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB8104 |
50m |
2:16.23 |
|
|
|
|
|
13 |
1087 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
2:16.27 |
|
|
|
|
|
14 |
706 |
|
Morten Brattgård |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE8104 |
50m |
2:17.10 |
|
|
|
|
|
15 |
1090 |
|
Lucas Vainio |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AN2504 |
50m |
2:18.84 |
|
|
|
|
|
16 |
841 |
|
Tim Rogersson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AN5305 |
50m |
2:19.53 |
|
|
|
|
|
17 |
813 |
|
Uno Härmark |
Simklubben Neptun |
2005 |
AD8705 |
50m |
2:20.88 |
|
|
|
|
|
18 |
1145 |
|
Alexander Arnö |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AB5505 |
50m |
2:21.64 |
|
|
|
|
|
19 |
678 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
50m |
2:21.97 |
|
|
|
|
|
20 |
1005 |
|
Einar Styrman |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH3305 |
50m |
2:22.02 |
|
|
|
|
|
21 |
1009 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
50m |
2:22.11 |
|
|
|
|
|
22 |
1027 |
|
Aron Ekblad |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AU6505 |
50m |
2:22.35 |
|
|
|
|
|
23 |
1023 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
50m |
2:22.54 |
|
|
|
|
|
24 |
1042 |
|
Anton Graner |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH4905 |
50m |
2:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
837 |
|
Jonathan Hörberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AT0304 |
50m |
2:25.15 |
|
|
|
|
|
26 |
761 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
50m |
2:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1114 |
|
Michael Andrée |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AX7904 |
50m |
2:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1101 |
|
Alvin Hamzehnejad |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AV9304 |
50m |
2:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1152 |
|
Albin Argelius |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AN1105 |
50m |
2:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
805 |
|
Oliver Albinzon |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC3105 |
50m |
2:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1280 |
|
Hugo Klang |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AH0705 |
50m |
2:28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1037 |
|
Oscar Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE5305 |
50m |
2:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
739 |
|
Marcus Hansson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD7705 |
50m |
2:30.27 |
|
|
|
|
|
34 |
1268 |
|
Malkolm Nömm |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AT6905 |
50m |
2:32.28 |
|
|
|
|
|
35 |
1143 |
|
Niclas Ruimeng Li |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AE0704 |
50m |
2:35.65 |
|
|
|
|
|
36 |
1319 |
|
Konsta Vainio |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A299 |
50m |
2:37.56 |
|
|
|
|
|
37 |
755 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
50m |
2:42.03 |
|
|
|
|
|
38 |
1255 |
|
Alexander Youssef |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
AS2504 |
50m |
2:43.82 |
|
|
|
|
|
39 |
1221 |
|
Leo Swahn |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AZ9104 |
50m |
3:12.24 |
|
|
|
|
|
40 |
1289 |
|
Adi Holjas |
Älvsjö AIK Simförening |
2004 |
AV1705 |
50m |
3:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|