2022-11-27   16:59:05
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Distriktstandvården Neptuniaden 2019

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Startlista
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019
5 100m Bröstsim FL D
Sponsor: Vitamin Well
SS 14oy 1:17.88 Olivia Bäckström 2005 SWE Eriksdalsbadet SWE 2019-05-12
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1100 Ella Gunnarsson Södertörns Simsällskap 2006 AT5206 50m 1:23.04
2 1095 Julia Ottosson Södertörns Simsällskap 2006 AN9206 50m 1:24.38
3 700 Ronja Larsén Eskilstuna Simklubb 2006 BB2406 50m 1:29.33
4 1302 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 1:31.41
5 1260 Danielle Youssef Solna Sundbyberg SS 04 2006 AY3206 50m 1:32.69
6 1108 Ebba Mattisson Södertörns Simsällskap 2006 BD2606 50m 1:34.89
7 1301 Veera Ele Aurajoen Uinti 2006 06A310 50m 1:35.84
8 833 Ines Wijk Simklubben Neptun 2006 AH2406 50m 1:36.79
9 1104 Lovisa Lindberg Södertörns Simsällskap 2007 AK0407 50m 1:37.51
10 873 Vivyan Wallqvist Simklubben Neptun 2007 AO1207 50m 1:37.72
11 1122 Chanel Matilainen Södertörns Simsällskap 2007 BH6207 50m 1:37.88
12 1112 Thelma Flink Södertörns Simsällskap 2006 BE3606 50m 1:37.95
13 1304 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti 2006 06A551 50m 1:38.29
14 709 Isabelle Sandström Gustavsbergs Simsällskap 2007 AB3207 50m 1:38.39
15 885 Linnea Farrar Simklubben Neptun 2006 BK8206 50m 1:39.60
16 1300 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 2006 06B010 50m 1:40.38
17 714 Felicia Westerdahl Gustavsbergs Simsällskap 2006 BK0806 50m 1:40.61
18 980 Laura Nelson Skuru Idrottsklubb 2006 AU5806 50m 1:40.77
19 863 Molly Brodd Simklubben Neptun 2008 AF1208 50m 1:42.83
20 656 Ida Haidari Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2006 BN8206 50m 1:42.99
21 887 Julia Lundgren Simklubben Neptun 2007 AZ2207 50m 1:43.43
22 694 Alice Roos Eskilstuna Simklubb 2007 AA7407 50m 1:43.69
23 949 Laura Midby Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AG9806 50m 1:44.20
24 862 Frida Forsmark Simklubben Neptun 2008 AF8208 50m 1:44.42
25 1180 Ella Pahlén Tyresö Simsällskap 2007 AZ0407 50m 1:44.51
26 1111 Thea  Hollén Södertörns Simsällskap 2007 AR8207 50m 1:44.54
27 1179 Fidelie Börnesson Tyresö Simsällskap 2007 AZ8207 50m 1:44.67
28 758 Klara Klingberg Lidingö Simklubb 2006 AW0206 50m 1:44.74
29 1181 Felicia Tiippana-Henriksson Tyresö Simsällskap 2008 AN4208 50m 1:46.15
30 1129 Nora Hodneland Södertörns Simsällskap 2007 BJ5807 50m 1:46.16
31 654 Mimmi Nordström Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2007 AO8207 50m 1:46.92
32 891 Hedvig Duit Simklubben Neptun 2008 AM4608 50m 1:47.68
33 874 Olivia Strömberg Simklubben Neptun 2007 AO4207 50m 1:50.40
34 1274 Stella Gammel Solna Sundbyberg SS 04 2006 BN4606 50m 1:50.56
35 1128 Adriana Hamzehnejad Södertörns Simsällskap 2007 BJ4407 50m 1:51.40
36 876 Stella Ahlström Simklubben Neptun 2007 AO0607 50m 1:51.93
37 879 Signe Mueller Simklubben Neptun 2007 AS2807 50m 1:53.12
38 893 Lovis Carltoft Simklubben Neptun 2008 AM6608 50m 1:58.76
39 892 Louise Löfström Simklubben Neptun 2008 AM0808 50m
40 1116 Moa  Bäckström Södertörns Simsällskap 2010 AA3810 50m
41 1130 Matilda Centellini Södertörns Simsällskap 2007 BL2607 50m
42 1131 Elina Rodemar Södertörns Simsällskap 2007 BL6007 50m
43 1107 Thea Severinsson Södertörns Simsällskap 2008 AF5608 50m
2019-05-12 15:19:04 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner