Startliste for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
100m Bröstsim FL B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
1:15.48 |
|
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-12 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1312 |
|
Emilia Liven |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A205 |
50m |
1:14.11 |
|
|
|
|
|
2 |
1326 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
50m |
1:14.59 |
EFT |
|
3 |
1194 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
50m |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
4 |
734 |
|
Moa Arvehed |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AT7803 |
50m |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
5 |
1035 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
50m |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
793 |
|
Isabelle Brodd |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU4803 |
50m |
1:17.49 |
|
|
|
|
|
7 |
722 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
50m |
1:17.62 |
|
|
|
|
|
8 |
788 |
|
Alva Hagström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU1203 |
50m |
1:18.68 |
|
|
|
|
|
9 |
748 |
|
Amanda Andersson |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS6603 |
50m |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
10 |
1089 |
|
Jenny Virtanen |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
BS0202 |
50m |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
11 |
1279 |
|
Elsa Staaf |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
12 |
732 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
50m |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
13 |
1311 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
1:20.90 |
|
|
|
|
|
14 |
1003 |
|
Emilia Wullrich |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BI8203 |
50m |
1:20.92 |
|
|
|
|
|
15 |
1162 |
|
Emma Parsons |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
BF8802 |
50m |
1:20.98 |
|
|
|
|
|
16 |
1083 |
|
Rebecka Axelmalm |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BG7603 |
50m |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
17 |
1210 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
2003 |
CC3403 |
50m |
1:22.93 |
|
|
|
|
|
18 |
1141 |
|
Astrid Nilsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AQ9403 |
50m |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
19 |
992 |
|
Ioana Danes |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AY3802 |
50m |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
20 |
662 |
|
Tova Lindbom |
Danderyds Simförening |
2002 |
BV8802 |
50m |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
21 |
1142 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
50m |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
22 |
796 |
|
Madicken Eriksson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AX8203 |
50m |
1:27.75 |
|
|
|
|
|
23 |
1004 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BO5202 |
50m |
1:28.89 |
|
|
|
|
|
24 |
1247 |
|
Rebecka Ishaq |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AY8403 |
50m |
1:29.62 |
|
|
|
|
|
25 |
836 |
|
Ebba Eneroth |
Simklubben Neptun |
2003 |
BW2403 |
50m |
1:36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|