Program for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
100m Frisim FL A |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
LE Mans & 50-manna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
667 |
|
Lisa Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
AN3898 |
50m |
58.47 |
|
|
|
|
|
2 |
773 |
|
Tiffani Segerbrand |
Simklubben Neptun |
1999 |
AI0699 |
50m |
59.39 |
|
|
|
|
|
3 |
1154 |
|
Sara Olsson |
Tyresö Simsällskap |
1999 |
AR6899 |
50m |
59.48 |
|
|
|
|
|
4 |
1055 |
|
Vilma Unnermark |
Södertörns Simsällskap |
1997 |
AI9697 |
50m |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
5 |
782 |
|
Vilma Brolund |
Simklubben Neptun |
2001 |
AO9801 |
50m |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
6 |
1224 |
|
Malin Eklund |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AL9201 |
50m |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
7 |
1058 |
|
Josefin Ossmyr |
Södertörns Simsällskap |
1999 |
AS0299 |
50m |
1:00.92 |
|
|
|
|
|
8 |
1054 |
|
Greta Nykvist |
Södertörns Simsällskap |
1996 |
AU7496 |
50m |
1:01.13 |
|
|
|
|
|
9 |
670 |
|
Wilma Wennerberg |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AG3201 |
50m |
1:01.63 |
|
|
|
|
|
10 |
1294 |
|
Janette Setälä |
Aurajoen Uinti |
2001 |
01A847 |
50m |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
11 |
674 |
|
Frida Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AM5401 |
50m |
1:02.27 |
|
|
|
|
|
12 |
671 |
|
Amanda Kullman |
Eskilstuna Simklubb |
2000 |
AN3400 |
50m |
1:03.38 |
|
|
|
|
|
13 |
983 |
|
Agnes Fährlin |
Spårvägen Simförening |
1998 |
AR1498 |
50m |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
14 |
987 |
|
Julia Augustsson |
Spårvägen Simförening |
2000 |
BC9200 |
50m |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
15 |
783 |
|
Ella Ericson |
Simklubben Neptun |
2000 |
BG9400 |
50m |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
16 |
1213 |
|
Jessica Wiklund |
Wisby Simsällskap |
2000 |
BR8200 |
50m |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
17 |
673 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
50m |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
18 |
676 |
|
Tilda Wik |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AX5401 |
50m |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
19 |
647 |
|
Emilia Bengtsson |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2001 |
BA3601 |
50m |
1:08.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
747 |
|
Manjiri Bhat |
Lidingö Simklubb |
2000 |
AI4600 |
50m |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
21 |
646 |
|
Pernilla Hemmälin |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2001 |
AO3801 |
50m |
1:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|