Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 lörd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ångaloppet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4:53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4:51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1263 |
0 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
SS04 |
5:36.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
742 |
1 |
|
Boel Jägerskog |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
5:30.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1017 |
2 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
5:19.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
740 |
3 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
5:18.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
738 |
4 |
|
Olivia Halfar |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
5:14.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1034 |
5 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
5:15.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1016 |
6 |
|
Alina Färm |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
5:19.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
692 |
7 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
5:25.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
816 |
8 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
5:30.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1149 |
9 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
5:38.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim FL C |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1214 |
0 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
WISBY SS |
5:12.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
743 |
1 |
|
Emelie Sidén |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
5:08.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1012 |
2 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
5:04.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
730 |
3 |
|
Louise Hertegren |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
4:58.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1146 |
4 |
|
Selma Holmer |
2004 |
TUREBERG |
4:47.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1308 |
5 |
|
Anni Hyttinen |
2004 |
AUi |
4:53.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1215 |
6 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
WISBY SS |
5:01.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
741 |
7 |
|
Amanda Wensmark |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
5:07.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
855 |
8 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
5:12.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
680 |
9 |
|
Josefin Fundberg |
2004 |
ESKILSTUNA |
5:13.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 08:19:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|