Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4 sönd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim FL D
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Neppan Knatte Cup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 14oy |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1116 |
3 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
919 |
4 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
960 |
5 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim FL D |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
891 |
0 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
SK NEPTUN |
1:57.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
865 |
1 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
SK NEPTUN |
1:46.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1274 |
2 |
|
Stella Gammel |
2006 |
SS04 |
1:41.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
875 |
3 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
SK NEPTUN |
1:38.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1264 |
4 |
|
Amanda Hörberg |
2006 |
SS04 |
1:36.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
714 |
5 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:36.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
893 |
6 |
|
Lovis Carltoft |
2008 |
SK NEPTUN |
1:38.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1180 |
7 |
|
Ella Pahlén |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:43.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
892 |
8 |
|
Louise Löfström |
2008 |
SK NEPTUN |
1:47.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1117 |
9 |
|
Emma Johanson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim FL D |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
873 |
0 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
1:33.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1105 |
1 |
|
Malva Lundberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:33.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
879 |
2 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
1:31.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1111 |
3 |
|
Thea Hollén |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:30.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
694 |
4 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:28.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
862 |
5 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
SK NEPTUN |
1:30.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
866 |
6 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:30.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1179 |
7 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:32.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
863 |
8 |
|
Molly Brodd |
2008 |
SK NEPTUN |
1:33.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
980 |
9 |
|
Laura Nelson |
2006 |
SKURU IK |
1:35.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 54, 100m Ryggsim FL D |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1299 |
0 |
|
Iida Vartiainen |
2006 |
AUi |
1:26.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1301 |
1 |
|
Veera Ele |
2006 |
AUi |
1:23.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1108 |
2 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:23.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
713 |
3 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:22.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
758 |
4 |
|
Klara Klingberg |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:12.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1305 |
5 |
|
Elsa Vira |
2006 |
AUi |
1:13.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1302 |
6 |
|
Ronja Vilska |
2006 |
AUi |
1:23.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
833 |
7 |
|
Ines Wijk |
2006 |
SK NEPTUN |
1:23.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
709 |
8 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
1:25.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1303 |
9 |
|
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
AUi |
1:27.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 09:30:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|