Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 5 sönd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 71, 100m Frisim PO A
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
LE Mans & 50-manna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
781 |
0 |
|
Simon Blom |
1999 |
SK NEPTUN |
1:02.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
775 |
1 |
|
Isak Gustafsson |
2001 |
SK NEPTUN |
1:01.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1190 |
2 |
|
Andres Pöllänen |
2001 |
TÄBY SIM |
58.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1189 |
3 |
|
Wilhelm Muzikants |
2001 |
TÄBY SIM |
58.29 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1235 |
4 |
|
Philip Bentzer |
2001 |
SS04 |
56.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1237 |
5 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
SS04 |
56.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
721 |
6 |
|
Hugo Malmberg |
2001 |
JÄRFÄLLA S |
58.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
799 |
7 |
|
Nicolas Jernberg |
2001 |
SK NEPTUN |
1:00.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1079 |
8 |
|
Oskar Hägglund |
1999 |
SÖDERTÖRN |
1:01.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
798 |
9 |
|
Ludvig Rasmuson |
2001 |
SK NEPTUN |
1:03.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 71, 100m Frisim PO A |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
990 |
0 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
SPÅRVÄGEN |
55.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
719 |
1 |
|
Elias Fröde |
2001 |
JÄRFÄLLA S |
55.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
986 |
2 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
SPÅRVÄGEN |
53.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
779 |
3 |
|
Oliver Rehn |
2001 |
SK NEPTUN |
53.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
765 |
4 |
|
Linus Magnusson |
1990 |
SK NEPTUN |
51.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
668 |
5 |
|
William Brand |
1998 |
ESKILSTUNA |
52.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
776 |
6 |
|
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
SK NEPTUN |
53.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1067 |
7 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
SÖDERTÖRN |
55.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1238 |
8 |
|
Johan Hennert |
2001 |
SS04 |
55.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
778 |
9 |
|
Oskar Iwarsson |
2000 |
SK NEPTUN |
56.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 12:16:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|