2022-06-30   03:43:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 6 sönd

Document
Heatlista
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019
Gren 95, 50m Ryggsim FL AB
Final 1 (5)
Sponsor: SWEBAR
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:07
1 50m
784 2 Alexandra Jensen 2001 SK NEPTUN 38.23 50m
808 3 Isadora Rosén 2002 SK NEPTUN 36.67 50m
1159 4 Ella Törnqvist 2003 TYRESÖ SS 36.39 50m
1312 5 Emilia Liven 2002 AUi 36.48 50m
675 6 Izabella Kullman 2002 ESKILSTUNA 37.90 50m
1004 7 Johanna Granhällen 2002 SPÅRVÄGEN 45.09 50m
8 50m
Gren 95, 50m Ryggsim FL AB Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:09
835 1 Alexandra Vartiainen 2001 SK NEPTUN 35.61 50m
727 2 Rebecca Policastro 2003 JÄRFÄLLA S 35.24 50m
747 3 Manjiri Bhat 2000 LIDINGÖ SK 35.18 50m
1072 4 Emily Lamb 2000 SÖDERTÖRN 35.06 50m
1251 5 Naomi Sterling 2002 SS04 35.12 50m
1088 6 Hilma Hagberg Moberg 2003 SÖDERTÖRN 35.21 50m
1142 7 Cornelia Ericsson 2003 TUREBERG 35.42 50m
965 8 Tora Hansson 2002 SKURU IK 35.73 50m
Gren 95, 50m Ryggsim FL AB Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:10
671 1 Amanda Kullman 2000 ESKILSTUNA 34.35 50m
648 2 Jemina Granholm 2002 BOTK-RÖNN 34.06 50m
1297 3 Julia Koivisto 2002 AUi 33.57 50m
1137 4 Julia Häglund 2003 TUREBERG 33.49 50m
1294 5 Janette Setälä 2001 AUi 33.52 50m
1161 6 Filippa Tottie-Håkansson 2003 TYRESÖ SS 33.93 50m
1136 7 Yasemin Uzum 2003 TUREBERG 34.20 50m
647 8 Emilia Bengtsson 2001 BOTK-RÖNN 34.77 50m
Gren 95, 50m Ryggsim FL AB Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
19:11
Anm tid
Start ca:
794 1 Sophie Bladin 2002 SK NEPTUN 33.36 50m
791 2 Elsa Djuphammar 2003 SK NEPTUN 33.11 50m
1232 3 Filippa Berndtson 1997 SS04 32.64 50m
1296 4 Alida Öhberg 2002 AUi 32.49 50m
1075 5 Elin Lundgren 2003 SÖDERTÖRN 32.62 50m
945 6 Thea Boij Du Rietz 2002 SALTSJÖB 32.75 50m
749 7 Rebecca Sandström 2003 LIDINGÖ SK 33.27 50m
780 8 Rebecca Gustafsson 2003 SK NEPTUN 33.44 50m
Gren 95, 50m Ryggsim FL AB Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:13
1065 1 Alwa Widmark 2002 SÖDERTÖRN 32.04 50m
718 2 Linnea Gipperth 2003 JÄRFÄLLA S 31.72 50m
1155 3 Josefin Alm 2001 TYRESÖ SS 31.40 50m
1058 4 Josefin Ossmyr 1999 SÖDERTÖRN 30.54 50m
1055 5 Vilma Unnermark 1997 SÖDERTÖRN 30.86 50m
1311 6 Helmi Heinonen 2002 AUi 31.69 50m
1051 7 Caroline Speiner 1994 SÖDERTÖRN 31.99 50m
1133 8 Astrid Eriksson 2001 TUREBERG 32.45 50m
2019-05-12 16:24:01 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner