Startliste for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 6 sönd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
200m Ryggsim FL B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
2:35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1089 |
|
Jenny Virtanen |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
BS0202 |
50m |
2:26.96 |
|
|
|
|
|
2 |
1065 |
|
Alwa Widmark |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AN4402 |
50m |
2:28.52 |
|
|
|
|
|
3 |
1075 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
50m |
2:29.41 |
|
|
|
|
|
4 |
991 |
|
Linn Herlin |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AU6402 |
50m |
2:30.76 |
|
|
|
|
|
5 |
1136 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
50m |
2:31.13 |
|
|
|
|
|
6 |
732 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
50m |
2:31.62 |
|
|
|
|
|
7 |
791 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
50m |
2:33.61 |
|
|
|
|
|
8 |
945 |
|
Thea Boij Du Rietz |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2002 |
AC9602 |
50m |
2:33.73 |
|
|
|
|
|
9 |
1286 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2003 |
BE8803 |
50m |
2:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1137 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
50m |
2:34.16 |
|
|
|
|
|
11 |
1088 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
50m |
2:34.25 |
|
|
|
|
|
12 |
1311 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
13 |
794 |
|
Sophie Bladin |
Simklubben Neptun |
2002 |
BF5202 |
50m |
2:35.70 |
|
|
|
|
|
14 |
1249 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
50m |
2:38.84 |
|
|
|
|
|
15 |
1159 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
50m |
2:40.30 |
|
|
|
|
|
16 |
1296 |
|
Alida Öhberg |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A627 |
50m |
2:42.23 |
|
|
|
|
|
17 |
998 |
|
Cornelia Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC2603 |
50m |
2:43.28 |
|
|
|
|
|
18 |
795 |
|
Vendela Hillström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AW5803 |
50m |
2:43.97 |
|
|
|
|
|
19 |
675 |
|
Izabella Kullman |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AG9202 |
50m |
2:51.28 |
|
|
|
|
|
20 |
1004 |
|
Johanna Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BO5202 |
50m |
3:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|