Startliste for Danbolig SunSwim 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Danbolig SunSwim 2019 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Solrød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|
|
Arrangør |
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Karlslunde Bryglaug |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
Ella Palmund |
2008 |
0806AB |
ROSKILDE |
|
25m |
|
233 |
3 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
143 |
4 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
227 |
1 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
3:33.26 |
229 |
2 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:25.54 |
46 |
3 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
25m |
3:03.94 |
53 |
4 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
50m |
3:11.49 |
252 |
5 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
50m |
3:29.08 |
79 |
6 |
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
ROSKILDE |
|
50m |
3:43.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
25m |
3:00.12 |
183 |
2 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
2:51.80 |
50 |
3 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
2:43.46 |
52 |
4 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
2:43.72 |
235 |
5 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:56.96 |
231 |
6 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:01.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
2:43.36 |
315 |
2 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:40.53 |
222 |
3 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:37.09 |
48 |
4 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
2:39.15 |
266 |
5 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
2:42.43 |
186 |
6 |
Anna Lind Petersen |
2004 |
0488AE |
HASLEV |
|
25m |
2:43.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
Licens til Solrød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:50 |
|