2020-02-27   03:07:23
VŠlg stŠvne:

VŠlg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Stevna

Her vises alle stŠvnets startlister og programlister opdelt i stŠvneafsnit.

StŠvneafsnit

Skipa­ir ri­lar Kapping 4
Skipa­ir ri­lar 
 
  Stevnuheiti  Grand Prix Stevna    Prentdagur  07 June 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  22:43   
  Fyrireikari  Su­uroyar Svimjifelag         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  08 June 2019         
 
 
 
Kapping 4, 100m Ryggsvimjing Menn  Finalur (7) 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 56.64 2012-07-15 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 56.64 2012-07-15 
 
Ri­il 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
26  Filip Hansen  2005    Flot    50m   
54  Nˇa Nˇnklett  2006    Havnar    50m   
42  Erling Erlingsson  2007    Havnar    50m   
32  Markus Bßr­arson Dahl  2005    Havnar    50m   
61  H°gni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    50m   
               

 
Ri­il 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
63  Ari Rasmussen Weihe  2005    Havnar    50m  1:43.24 
46  FrÝ­i Dam Lindberg  2003    Havnar    50m  1:40.06 
47  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    50m  1:37.30 
13  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    50m  1:39.23 
39  ┴ki Eliasen  2006    Havnar    50m  1:41.91 
62  PŠtur E. Thorkildsh°j  2007    Havnar    50m  1:49.09 

 
Ri­il 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
43  Dßvid Gislason  2005    Havnar    50m  1:29.67 
27  William Hansen  2005    Flot    50m  1:27.19 
57  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    50m  1:23.81 
28  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    Flot    50m  1:26.88 
Jˇnas ┴ Bergi  2003    Ăgir    50m  1:28.47 
45  Heini Holm Jacobsen  2004    Havnar    50m  1:34.04 

 
Ri­il 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
15  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    50m  1:21.69 
53  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    50m  1:21.42 
14  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  1:19.05 
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    Ăgir    50m  1:21.21 
Heini M. Askham  2006    Ăgir    50m  1:21.55 
31  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    50m  1:23.55 

 
Ri­il 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
25  Lukas Bessason  2007    Flot    50m  1:18.50 
72  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    50m  1:16.56 
30  Niklas Jˇgvan Arge  2004    Havnar    50m  1:14.98 
69  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m  1:16.45 
67  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    50m  1:16.89 
70  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    50m  1:18.73 

 
Ri­il 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
24  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m  1:12.70 
19  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    50m  1:09.64 
23  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  1:07.98 
64  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    50m  1:09.63 
65  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    50m  1:09.90 
41  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m  1:12.79 

 
Ri­il 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
33  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  1:07.28 
51  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    50m  1:06.62 
36  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:06.11 
68  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  1:06.28 
58  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:06.89 
76  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    50m  1:07.45 

 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  07 June 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta­ kl  22:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark