2020-02-28   07:20:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Stevna

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Skipaðir riðlar Kapping 5
Skipaðir riðlar 
 
  Stevnuheiti  Grand Prix Stevna    Prentdagur  07 June 2019   
  Staður  Vágur    Prentað kl  22:43   
  Fyrireikari  Suðuroyar Svimjifelag         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  08 June 2019         
 
 
 
Kapping 5, 100m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (6) 
Føroyskt met (senior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 
Føroyskt met (junior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 
 
Riðil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
Annelisa Joensen  2003    Ægir    50m   
Jonna Joensen  2005    Ægir    50m   
49  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    50m   
29  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    50m   
10  Signhild Joensen  2000    Ægir    50m   
Barbara Debes  2000    Ægir    50m   

 
Riðil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
50  Bára D. Nattestad  2004    Havnar    50m  2:00.28 
35  Signa Vár Dávadóttir  1998    Havnar    50m  1:47.11 
Lea Osberg Højsted  2008    Ægir    50m  1:45.93 
22  Róa Trygvadóttir  2008    Ægir    50m  1:46.83 
Durita M. Askham  2008    Ægir    50m  1:49.76 
12  Lena R. Loburak  2007    Ægir    50m   

 
Riðil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
59  Sólja Sigmundardóttir  2005    Havnar    50m  1:43.68 
75  Bjørk L Sørensen  2004    SUÐUROYAR    50m  1:40.37 
55  Bjørg Ólavsdóttir  2004    Havnar    50m  1:34.43 
48  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  1:36.16 
52  Oddvá Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m  1:42.85 
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    Ægir    50m  1:45.16 

 
Riðil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
56  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    50m  1:33.82 
Birna Isholm  2006    Ægir    50m  1:32.85 
37  Jóhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  1:31.17 
17  Bjørt A. Sigurðsson  2004    Ægir    50m  1:32.16 
40  Elisabeth Erlendsdóttir  2005    Havnar    50m  1:33.13 
44  Anna Højgaard  2004    Havnar    50m  1:34.10 

 
Riðil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
34  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  1:29.18 
66  Elin Christiansen  2004    SUÐUROYAR    50m  1:27.71 
77  Alisa Vestergård  2003    SUÐUROYAR    50m  1:25.82 
73  Lea Midjord  2002    SUÐUROYAR    50m  1:27.09 
60  Kristina Í Skála  2005    Havnar    50m  1:29.07 
20  Sofía Toftegaard  2006    Ægir    50m  1:29.55 

 
Riðil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Føðiár  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  Tíð 
 
74  Petra A. Nielsen  2003    SUÐUROYAR    50m  1:25.30 
38  Vár E. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  1:24.41 
21  Rebekka Trygvadóttir  2004    Ægir    50m  1:17.56 
18  Sólvá A. Sigurðsson  2002    Ægir    50m  1:21.73 
11  Malan Jóhansdóttir  2004    Ægir    50m  1:24.99 
71  Lilja D Jacobsen  2003    SUÐUROYAR    50m  1:25.63 

 
 

Stovnað í WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  07 June 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prentað kl  22:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark