2020-02-27   08:39:27
VŠlg stŠvne:

VŠlg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Stevna

Her vises alle stŠvnets startlister og programlister opdelt i stŠvneafsnit.

StŠvneafsnit

Skipa­ir ri­lar Kapping 8
Skipa­ir ri­lar 
 
  Stevnuheiti  Grand Prix Stevna    Prentdagur  07 June 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  22:43   
  Fyrireikari  Su­uroyar Svimjifelag         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  08 June 2019         
 
 
 
Kapping 8, 100m Firvald Menn  Finalur (7) 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
 
Ri­il 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
               
42  Erling Erlingsson  2007    Havnar    50m   
32  Markus Bßr­arson Dahl  2005    Havnar    50m   
25  Lukas Bessason  2007    Flot    50m   
               
               

 
Ri­il 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
               
24  Denis Voropaev  2000    Ăgir    50m   
39  ┴ki Eliasen  2006    Havnar    50m   
51  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    50m   
28  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    Flot    50m   
               

 
Ri­il 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
57  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    50m   
62  PŠtur E. Thorkildsh°j  2007    Havnar    50m   
43  Dßvid Gislason  2005    Havnar    50m  1:44.15 
31  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    50m   
13  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    50m   
46  FrÝ­i Dam Lindberg  2003    Havnar    50m   

 
Ri­il 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
69  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    50m  1:39.25 
30  Niklas Jˇgvan Arge  2004    Havnar    50m  1:31.32 
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    Ăgir    50m  1:28.81 
Jˇnas ┴ Bergi  2003    Ăgir    50m  1:28.88 
53  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    50m  1:31.33 
47  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    50m  1:40.24 

 
Ri­il 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
41  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m  1:25.44 
67  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    50m  1:24.53 
70  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    50m  1:12.07 
54  Nˇa Nˇnklett  2006    Havnar    50m  1:24.49 
65  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    50m  1:25.43 
Heini M. Askham  2006    Ăgir    50m  1:27.47 

 
Ri­il 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
61  H°gni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    50m  1:11.08 
72  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    50m  1:10.26 
15  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    50m  1:06.19 
68  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  1:08.70 
58  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:10.49 
14  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    50m  1:11.74 

 
Ri­il 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FAR  Hylur  TÝ­ 
 
36  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:04.19 
76  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    50m  1:02.69 
33  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  1:00.56 
23  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    50m  1:02.25 
64  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    50m  1:03.73 
19  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    50m  1:05.21 

 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  07 June 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta­ kl  22:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark