2020-02-27   13:05:02
VŠlg stŠvne:

VŠlg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Stevna

Her vises alle stŠvnets startlister og programlister opdelt i stŠvneafsnit.

StŠvneafsnit

8_S
Kapping 8, 100m Firvald Menn 
 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
 
 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 









 
33  Dam Johan N.  2002  Havnar    50 m  1:00.56   
23  Trygvason Rˇkur  2000  Ăgir    50 m  1:02.25   
76  Toftum Rˇland  1998  SUđUROYAR    50 m  1:02.69   
64  Bech Rˇi  2001  SUđUROYAR    50 m  1:03.73   
36  Eidesgaard Bartal E.  2003  Havnar    50 m  1:04.19   
19  Sivertsen Martin V.  2002  Ăgir    50 m  1:05.21   
15  Matras Natanael A.  2002  Ăgir    50 m  1:06.19   
68  Debess Bartal  2002  SUđUROYAR    50 m  1:08.70   
72  Jacobsen Rani  2001  SUđUROYAR    50 m  1:10.26   
10  58  Schiller Jˇnas L.  2003  Havnar    50 m  1:10.49   
11  61  Thomassen H°gni Hoydal  2002  Havnar    50 m  1:11.08   
12  14  Matras Brandur A.  2003  Ăgir    50 m  1:11.74   
13  70  Hjelm Hans Jacob  2003  SUđUROYAR    50 m  1:12.07   
14  54  Nˇnklett Nˇa  2006  Havnar    50 m  1:24.49   
15  67  Dahl R˙ni  2004  SUđUROYAR    50 m  1:24.53   
16  65  Bech R˙ni  2002  SUđUROYAR    50 m  1:25.43   
17  41  Erlendsson Jˇhannis  2003  Havnar    50 m  1:25.44   
18  Askham Heini M.  2006  Ăgir    50 m  1:27.47   
19  Brestisson Tˇrßlvur S.  2003  Ăgir    50 m  1:28.81   
20  Bergi Jˇnas ┴  2003  Ăgir    50 m  1:28.88   
21  30  Arge Niklas Jˇgvan  2004  Havnar    50 m  1:31.32   
22  53  Nielsen SÝmun G.  2005  Havnar    50 m  1:31.33   
23  69  Hansen Heini  2003  SUđUROYAR    50 m  1:39.25   
24  47  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    50 m  1:40.24   
25  43  Gislason Dßvid  2005  Havnar    50 m  1:44.15   
26  13  Lydersen Hanus  2006  Ăgir    50 m     
27  24  Voropaev Denis  2000  Ăgir    50 m     
28  25  Bessason Lukas  2007  Flot    50 m     
29  28  Jßkupsstovu Jßkup ═  2004  Flot    50 m     
30  31  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    50 m     
31  32  Dahl Markus Bßr­arson  2005  Havnar    50 m     
32  39  Eliasen ┴ki  2006  Havnar    50 m     
33  42  Erlingsson Erling  2007  Havnar    50 m     
34  46  Lindberg FrÝ­i Dam  2003  Havnar    50 m     
35  51  Nattestad Niels T.  1998  Havnar    50 m     
36  57  Samuelsen Villiam Marius  2005  Havnar    50 m     
37  62  Thorkildsh°j PŠtur E.  2007  Havnar    50 m     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  08 June 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta­ kl  00:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark