Program för Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 28 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Fl D Final
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
1 |
|
Agnes Ljungberg |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Line Näslund |
2007 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
|
Anna Sundqvist |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:59.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
4 |
|
Wilma Jernberg |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:44.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Sibel Levin |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:52.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
6 |
|
kajsa Averstad Rastner |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
2:12.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Mira Berg Byström |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Fl D Final |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1 |
|
Thea Holmberg |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:42.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
TYRESÖ SS |
1:38.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
3 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
1:34.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:28.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
SKK |
1:33.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Ella Pahlén |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:34.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
7 |
|
Lotta Lande |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:38.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
8 |
|
Elvira Karlstedt |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:42.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Fl D Final |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:26.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
1:24.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
|
Thea Bergström |
2007 |
SS04 |
1:21.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
1:20.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
SS04 |
1:21.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
1:23.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
7 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
SKK |
1:25.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
8 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
SKK |
1:27.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 09:07:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|