Program for MadWave Challenge Hvidovre 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 1:58.46 | |
2 | 290 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 2:06.08 | |
3 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:06.09 | |
4 | 525 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:07.68 | |
5 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:08.65 | |
6 | 401 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:09.34 | |
7 | 523 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 2:10.41 | |
8 | 54 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:10.78 | |
9 | 399 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:12.18 | |
10 | 181 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:13.67 | |
11 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:13.91 | |
12 | 512 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:14.01 | |
13 | 524 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 2:15.42 | |
14 | 26 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 2:15.95 | |
15 | 397 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 50 m | 2:17.20 | |
16 | 51 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:17.58 | |
17 | 46 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:18.27 | |
18 | 522 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:18.37 | |
19 | 21 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:19.00 | |
20 | 517 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:19.61 | |
21 | 485 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:19.64 | |
22 | 68 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 2:19.85 | |
23 | 510 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 2:20.81 | |
24 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 2:21.46 | |
25 | 25 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:21.61 | |
26 | 69 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 2:22.71 | |
27 | 484 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:22.79 | |
28 | 385 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:24.13 | |
29 | 387 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 2:27.47 | |
30 | 511 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:27.71 | |
31 | 390 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 2:27.79 | |
32 | 386 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:28.27 | |
33 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:28.33 | |
34 | 45 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 2:28.55 | |
35 | 518 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:28.86 | |
36 | 391 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 2:29.05 | |
37 | 186 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 2:29.24 | |
38 | 193 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 2:29.54 | |
39 | 48 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 2:29.84 | |
40 | 398 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:30.12 | |
41 | 75 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 2:30.14 | |
42 | 482 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 2:31.63 | |
43 | 217 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:31.83 | |
44 | 58 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:32.35 | |
45 | 60 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 2:32.90 | |
46 | 483 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:34.65 | |
47 | 514 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:34.99 | |
48 | 234 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 2:40.94 | |
49 | 66 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 2:41.22 | |
50 | 235 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 2:42.22 | |
51 | 377 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:44.06 | |
52 | 230 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 2:49.24 | |
53 | 175 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 2:49.27 | |
54 | 227 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 2:53.48 | |
55 | 500 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 2:55.98 | |
56 | 497 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 3:14.63 | |
57 | 80 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 3:23.72 | |
58 | 499 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 50 m | 3:28.14 | |
59 | 33 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | ||
60 | 174 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 25 m | ||
61 | 501 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
62 | 564 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:51.76 | |
2 | 536 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 25 m | 1:56.07 | ||
3 | 273 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:56.47 | |
4 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:57.15 | |
5 | 52 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:58.73 | |
6 | 49 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:00.51 | |
7 | 30 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:01.12 | |
8 | 37 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:01.80 | |
9 | 389 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:03.78 | |
10 | 276 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:05.01 | |
11 | 44 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:05.61 | |
12 | 520 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | 2:06.22 | |
13 | 521 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:07.48 | |
14 | 65 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:08.72 | |
15 | 368 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:08.91 | |
16 | 226 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:09.38 | |
17 | 404 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:09.48 | |
18 | 403 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:09.71 | |
19 | 519 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:10.07 | |
20 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:10.50 | |
21 | 394 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:10.53 | |
22 | 513 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:11.65 | |
23 | 270 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 2:12.34 | |
24 | 53 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:13.93 | |
25 | 388 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:14.48 | |
26 | 395 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 2:15.84 | |
27 | 515 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:16.43 | |
28 | 32 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:19.20 | |
29 | 62 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 2:19.46 | |
30 | 78 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 2:20.13 | |
31 | 400 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:20.31 | |
32 | 194 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 2:26.07 | |
33 | 61 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:28.31 | |
34 | 392 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 2:28.48 | |
35 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 2:36.86 | |
36 | 488 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 2:46.36 | |
37 | 506 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 2:46.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 1:08.93 | |
2 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.05 | |
3 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:11.04 | |
4 | 267 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:13.43 | |
5 | 50 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:15.24 | |
6 | 57 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:15.56 | |
7 | 58 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:16.77 | |
8 | 262 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:16.81 | |
9 | 268 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 25 m | 1:16.91 | |
10 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:17.46 | |
11 | 48 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:18.11 | |
12 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:18.30 | |
13 | 264 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:18.46 | |
14 | 369 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:19.25 | |
15 | 263 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:19.95 | |
16 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:20.87 | |
17 | 180 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:20.95 | |
18 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 1:21.35 | |
19 | 222 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:21.82 | |
20 | 202 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:23.03 | |
21 | 76 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:23.36 | |
22 | 265 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.82 | |
23 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:23.86 | |
24 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:24.50 | |
25 | 47 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:25.26 | |
26 | 481 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 1:26.65 | |
27 | 490 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:27.27 | |
28 | 373 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 1:28.76 | |
29 | 67 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 1:29.71 | |
30 | 223 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:29.75 | |
31 | 375 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:33.48 | |
32 | 63 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:33.71 | |
33 | 495 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:34.37 | |
34 | 237 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 1:35.21 | |
35 | 218 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:39.10 | |
36 | 229 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 1:40.14 | |
37 | 499 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 50 m | 1:47.98 | |
38 | 585 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:51.34 | |
39 | 220 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 1:52.45 | |
40 | 508 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | 1:55.46 | |
41 | 255 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:55.82 | |
42 | 257 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 1:59.24 | |
43 | 82 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 50 m | 1:59.91 | |
44 | 80 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | ||
45 | 565 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 1:04.43 | |
2 | 38 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 1:05.99 | |
3 | 402 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 1:06.51 | |
4 | 275 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:09.08 | |
5 | 403 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:10.73 | |
6 | 39 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:11.03 | |
7 | 272 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 1:12.09 | |
8 | 278 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 25 m | 1:12.48 | |
9 | 199 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:13.27 | |
10 | 205 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 1:14.18 | |
11 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.67 | |
12 | 486 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:23.16 | |
13 | 219 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:24.51 | |
14 | 187 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 1:27.90 | |
15 | 73 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 1:28.01 | |
16 | 256 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:43.70 | |
17 | 176 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 50 m | 1:59.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 5, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 4:08.94 | |
2 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:10.27 | |
3 | 57 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:19.65 | |
4 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 4:21.98 | |
5 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 4:22.30 | |
6 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 4:26.80 | |
7 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 4:32.52 | |
8 | 525 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 4:34.62 | |
9 | 401 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 4:35.12 | |
10 | 36 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 25 m | 4:38.82 | |
11 | 77 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 4:40.31 | |
12 | 34 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 4:42.06 | |
13 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 4:43.49 | |
14 | 517 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 4:44.50 | |
15 | 524 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 4:45.23 | |
16 | 522 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:48.99 | |
17 | 371 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.66 | |
18 | 35 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 4:57.19 | |
19 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 4:57.68 | |
20 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:00.75 | |
21 | 68 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 5:01.76 | |
22 | 29 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:02.83 | |
23 | 393 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:02.97 | |
24 | 79 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 5:07.51 | |
25 | 523 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 5:11.57 | |
26 | 518 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 5:16.22 | |
27 | 579 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 5:17.96 | |
28 | 228 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 5:26.93 | |
29 | 494 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 5:28.30 | |
30 | 235 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 5:32.77 | |
31 | 81 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 5:57.64 | |
32 | 82 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 7:20.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 25 m | 4:00.94 | |
2 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 4:03.64 | |
3 | 40 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 25 m | 4:05.37 | |
4 | 402 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 4:06.05 | |
5 | 269 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 4:13.35 | |
6 | 28 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 25 m | 4:13.77 | |
7 | 52 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 4:15.13 | |
8 | 22 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 4:19.31 | |
9 | 27 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 25 m | 4:21.55 | |
10 | 24 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 4:22.73 | |
11 | 59 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 4:29.88 | |
12 | 39 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 4:32.03 | |
13 | 71 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 4:32.21 | |
14 | 31 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 4:34.63 | |
15 | 53 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 4:36.06 | |
16 | 521 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 4:37.24 | |
17 | 519 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 4:43.46 | |
18 | 270 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 4:45.55 | |
19 | 404 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 4:46.20 | |
20 | 74 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 4:52.73 | |
21 | 78 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 4:54.20 | |
22 | 396 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 4:55.96 | |
23 | 32 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 5:01.12 | |
24 | 70 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 5:11.52 | |
25 | 192 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 5:28.49 | |
26 | 520 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 25 m | 59.46 | |
2 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:01.37 | |
3 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 50 m | 1:02.33 | |
4 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:02.50 | |
5 | 290 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 1:02.75 | |
6 | 399 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 1:02.85 | |
7 | 525 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:02.90 | |
8 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:03.54 | |
9 | 267 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 1:03.69 | |
10 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 1:03.99 | |
11 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:04.05 | |
12 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:04.20 | |
13 | 51 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:04.37 | |
14 | 46 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:05.41 | |
15 | 262 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:05.79 | |
16 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:06.27 | |
17 | 512 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:07.66 | |
18 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:08.48 | |
19 | 26 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:09.45 | |
20 | 34 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:09.83 | |
21 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:10.22 | |
22 | 491 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:10.82 | |
23 | 397 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 50 m | 1:11.25 | |
24 | 25 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:11.52 | |
25 | 29 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:12.26 | |
26 | 35 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:13.34 | |
27 | 511 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
28 | 21 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:13.86 | |
29 | 260 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:14.43 | |
30 | 191 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:15.06 | |
31 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 1:16.25 | |
32 | 485 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:16.68 | |
33 | 222 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:16.80 | |
34 | 47 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:16.82 | |
35 | 514 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.85 | |
36 | 398 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:17.44 | |
37 | 76 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:18.57 | |
38 | 206 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:19.26 | |
39 | 391 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:19.75 | |
40 | 386 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:20.11 | |
41 | 385 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:21.11 | |
42 | 510 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:21.56 | |
43 | 390 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 1:23.85 | |
44 | 227 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:24.91 | |
45 | 483 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:27.54 | |
46 | 234 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:28.33 | |
47 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 1:38.07 | |
48 | 218 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 1:38.50 | |
49 | 229 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:43.46 | |
50 | 387 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:48.52 | |
51 | 220 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | ||
52 | 501 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
53 | 564 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | 53.72 | |
2 | 536 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 25 m | 54.63 | ||
3 | 277 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 55.74 | |
4 | 278 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 55.81 | |
5 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 50 m | 56.63 | |
6 | 273 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 56.78 | |
7 | 56 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 57.35 | |
8 | 28 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 25 m | 58.68 | |
9 | 37 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 59.58 | |
10 | 22 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:00.17 | |
11 | 31 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:00.42 | |
12 | 49 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:00.64 | |
13 | 404 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:00.72 | |
14 | 201 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:01.38 | |
15 | 24 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:01.65 | |
16 | 519 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:02.08 | |
17 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
18 | 30 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:02.39 | |
19 | 27 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 1:02.41 | |
20 | 238 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:04.34 | |
21 | 389 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 1:05.75 | |
22 | 199 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:06.37 | |
23 | 515 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:06.50 | |
24 | 62 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:07.75 | |
25 | 513 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:07.78 | |
26 | 188 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 1:08.82 | |
27 | 219 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:08.82 | |
28 | 388 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:09.56 | |
29 | 372 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:10.23 | |
30 | 400 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:10.39 | |
31 | 78 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:13.14 | |
32 | 403 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:14.36 | |
33 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:17.28 | |
34 | 392 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:17.65 | |
35 | 394 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:17.85 | |
36 | 185 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:18.81 | |
37 | 489 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:19.47 | |
38 | 487 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:19.64 | |
39 | 73 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:20.08 | |
40 | 74 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:24.04 | |
41 | 395 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:40.71 | |
42 | 488 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | ||
43 | 506 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 2:08.34 | |
2 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 2:11.53 | |
3 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:18.37 | |
4 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:19.58 | |
5 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:20.78 | |
6 | 77 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:24.10 | |
7 | 46 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:24.62 | |
8 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:25.00 | |
9 | 524 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 2:26.13 | |
10 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:26.67 | |
11 | 399 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:28.29 | |
12 | 523 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 2:28.69 | |
13 | 370 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 2:30.62 | |
14 | 484 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:32.99 | |
15 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:33.38 | |
16 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:33.53 | |
17 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:34.68 | |
18 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:35.46 | |
19 | 512 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:35.75 | |
20 | 522 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:36.71 | |
21 | 385 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:38.05 | |
22 | 397 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:38.13 | |
23 | 54 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:38.38 | |
24 | 517 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:39.19 | |
25 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:41.00 | |
26 | 401 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:42.09 | |
27 | 203 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 2:42.75 | |
28 | 79 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:43.59 | |
29 | 398 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:43.78 | |
30 | 387 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 2:44.80 | |
31 | 391 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 2:44.90 | |
32 | 518 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:48.57 | |
33 | 204 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 2:48.91 | |
34 | 510 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 2:49.66 | |
35 | 45 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 2:53.09 | |
36 | 217 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:53.70 | |
37 | 75 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 2:55.13 | |
38 | 237 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:57.30 | |
39 | 221 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 2:57.93 | |
40 | 511 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 2:58.46 | |
41 | 390 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 2:58.60 | |
42 | 393 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:59.34 | |
43 | 386 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 3:00.92 | |
44 | 66 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 3:14.76 | |
45 | 375 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:14.88 | |
46 | 230 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 3:16.14 | |
47 | 497 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 50 m | 3:40.64 | |
48 | 500 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | ||
49 | 508 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | ||
50 | 514 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | ||
51 | 564 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | ||
52 | 565 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 1:59.61 | |
2 | 40 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 25 m | 2:02.06 | |
3 | 44 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:13.85 | |
4 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:13.89 | |
5 | 65 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:18.44 | |
6 | 394 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:19.46 | |
7 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:19.73 | |
8 | 389 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:23.16 | |
9 | 402 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 2:23.43 | |
10 | 226 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:23.74 | |
11 | 231 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:29.48 | |
12 | 521 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:30.07 | |
13 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:32.14 | |
14 | 396 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:33.75 | |
15 | 513 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 2:40.78 | |
16 | 486 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:43.10 | |
17 | 515 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:45.99 | |
18 | 70 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:47.32 | |
19 | 395 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:50.32 | |
20 | 388 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:51.71 | |
21 | 61 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:56.57 | |
22 | 400 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 3:01.40 | |
23 | 392 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 3:09.72 | |
24 | 520 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Vat Cph Damer 1 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 1:54.87 | ||
2 | 289 | Herlev Elite Piger 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 1:56.76 | ||
3 | 41 | Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:00.28 | ||
4 | 555 | Hvidovre Damer | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 2:02.62 | ||
5 | 291 | Herlev Elite Piger 2 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:03.51 | ||
6 | 530 | Vat Cph Damer 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:07.37 | ||
7 | 558 | Hvidovre Damer 2 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 2:08.48 | ||
8 | 212 | Hils Piger 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:10.62 | ||
9 | 42 | Red Stags 2 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:11.11 | ||
10 | 383 | Stålpiger 1 | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:12.82 | ||
11 | 213 | Hils Piger 2 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:15.03 | ||
12 | 279 | Herlev Tøser 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:21.60 | ||
13 | 280 | Herlev Tøser 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:29.92 | ||
14 | 281 | Herlev Tøser 3 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:33.70 | ||
15 | 282 | Herlev Tøser 4 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:49.84 | ||
16 | 566 | Hvidovre Piger 1 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | |||
17 | 567 | Hvidovre Piger 2 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Herlev Elite Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:42.75 | ||
2 | 41 | Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 1:43.04 | ||
3 | 288 | Herlev Elite Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:45.19 | ||
4 | 532 | Vat Cph Herrer 1 | 1993 | VAT CPH | 25 m | 1:48.21 | ||
5 | 43 | Red Stags 2 | 2001 | HØRSHOLM | 25 m | 1:49.28 | ||
6 | 533 | Vat Cph Herrer 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 1:55.94 | ||
7 | 208 | Hils Drenge 1 | 1963 | HILLERØD | 25 m | 1:56.17 | ||
8 | 292 | Herlev Elite Drenge 3 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:04.50 | ||
9 | 384 | Ståldrenge | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:16.36 | ||
10 | 216 | Hils Drenge 2 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:20.24 | ||
11 | 568 | Hvidovre Drenge 1 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 569 | Hvidovre Drenge 2 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 570 | Hvidovre Drenge 3 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 571 | Hvidovre Drenge 4 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 13, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 524 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:03.32 | |
2 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:03.33 | |
3 | 399 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:04.07 | |
4 | 523 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:04.25 | |
5 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:04.45 | |
6 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:04.53 | |
7 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 1:05.16 | |
8 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:06.12 | |
9 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:07.33 | |
10 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:07.51 | |
11 | 34 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:07.68 | |
12 | 36 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 25 m | 1:07.93 | |
13 | 525 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:08.10 | |
14 | 263 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:08.74 | |
15 | 57 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:08.82 | |
16 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:08.96 | |
17 | 46 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:08.97 | |
18 | 268 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 25 m | 1:09.19 | |
19 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:09.20 | |
20 | 26 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:10.20 | |
21 | 180 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:11.29 | |
22 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:11.42 | |
23 | 401 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:11.89 | |
24 | 35 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:12.39 | |
25 | 51 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:12.65 | |
26 | 25 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:12.66 | |
27 | 517 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:12.77 | |
28 | 264 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:13.01 | |
29 | 518 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:13.08 | |
30 | 397 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 1:13.11 | |
31 | 21 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:13.60 | |
32 | 511 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:14.47 | |
33 | 512 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:14.50 | |
34 | 385 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:14.54 | |
35 | 45 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 1:15.22 | |
36 | 206 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:15.30 | |
37 | 260 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:15.71 | |
38 | 491 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:15.97 | |
39 | 522 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:16.21 | |
40 | 47 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:17.01 | |
41 | 193 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:17.43 | |
42 | 387 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:17.43 | |
43 | 386 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:17.71 | |
44 | 514 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:17.84 | |
45 | 76 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:18.06 | |
46 | 481 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 1:18.07 | |
47 | 69 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:18.15 | |
48 | 191 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:18.38 | |
49 | 202 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:18.69 | |
50 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.72 | |
51 | 217 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:18.74 | |
52 | 510 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:18.75 | |
53 | 222 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:18.79 | |
54 | 204 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:19.02 | |
55 | 391 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:19.19 | |
56 | 579 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:19.26 | |
57 | 48 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:19.36 | |
58 | 58 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:19.56 | |
59 | 390 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:19.96 | |
60 | 67 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:20.02 | |
61 | 398 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:20.39 | |
62 | 494 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:20.92 | |
63 | 237 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:20.98 | |
64 | 221 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:22.19 | |
65 | 234 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:22.43 | |
66 | 482 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:22.52 | |
67 | 228 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:22.72 | |
68 | 393 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:23.03 | |
69 | 190 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:23.69 | |
70 | 227 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:23.79 | |
71 | 63 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:24.38 | |
72 | 223 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:24.52 | |
73 | 367 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:27.18 | |
74 | 230 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:29.09 | |
75 | 229 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:30.26 | |
76 | 81 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:31.85 | |
77 | 218 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:34.18 | |
78 | 220 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:34.19 | |
79 | 585 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:41.55 | |
80 | 175 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:42.23 | |
81 | 255 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:43.24 | |
82 | 257 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:45.85 | |
83 | 80 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:46.24 | |
84 | 501 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 1:46.77 | |
85 | 363 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 1:46.83 | |
86 | 508 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | ||
87 | 565 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 14, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 536 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 25 m | 58.15 | ||
2 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 58.50 | |
3 | 24 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 59.51 | |
4 | 38 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 25 m | 59.67 | |
5 | 56 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:00.00 | |
6 | 521 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:00.67 | |
7 | 22 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 25 m | 1:01.33 | |
8 | 277 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:01.91 | |
9 | 402 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 1:03.01 | |
10 | 31 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:03.42 | |
11 | 520 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | 1:03.83 | |
12 | 201 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:04.15 | |
13 | 199 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.51 | |
14 | 53 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:05.78 | |
15 | 404 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 1:05.80 | |
16 | 519 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:05.96 | |
17 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:06.20 | |
18 | 403 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:06.33 | |
19 | 513 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:06.77 | |
20 | 205 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:07.09 | |
21 | 389 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:07.51 | |
22 | 388 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:07.85 | |
23 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:08.13 | |
24 | 27 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 25 m | 1:08.95 | |
25 | 269 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:09.51 | |
26 | 394 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:09.76 | |
27 | 238 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:09.86 | |
28 | 219 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:11.08 | |
29 | 515 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:11.10 | |
30 | 395 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:11.16 | |
31 | 396 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:11.16 | |
32 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:13.14 | |
33 | 62 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:13.84 | |
34 | 400 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:14.05 | |
35 | 32 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:15.29 | |
36 | 372 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:15.91 | |
37 | 185 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:16.61 | |
38 | 194 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.97 | |
39 | 392 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:19.13 | |
40 | 73 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:22.07 | |
41 | 192 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:23.33 | |
42 | 231 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:26.62 | |
43 | 487 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:27.10 | |
44 | 256 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:35.39 | |
45 | 176 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:39.10 | |
46 | 506 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:02.66 | |
2 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 50 m | 1:04.28 | |
3 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:04.80 | |
4 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:05.93 | |
5 | 50 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:06.01 | |
6 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:08.37 | |
7 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:08.58 | |
8 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:08.96 | |
9 | 370 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 1:09.44 | |
10 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:09.46 | |
11 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:10.54 | |
12 | 36 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 25 m | 1:10.71 | |
13 | 262 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:11.54 | |
14 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:11.98 | |
15 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:12.64 | |
16 | 522 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:12.64 | |
17 | 54 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:12.89 | |
18 | 186 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:13.54 | |
19 | 260 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:13.99 | |
20 | 485 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:16.52 | |
21 | 68 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 25 m | 1:17.45 | |
22 | 79 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:17.84 | |
23 | 193 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:18.37 | |
24 | 483 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:18.57 | |
25 | 203 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:18.64 | |
26 | 377 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:18.70 | |
27 | 235 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:20.47 | |
28 | 490 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:20.74 | |
29 | 373 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:21.80 | |
30 | 75 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:22.16 | |
31 | 371 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:23.71 | |
32 | 367 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:26.05 | |
33 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:26.23 | |
34 | 66 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:30.31 | |
35 | 81 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:36.53 | |
36 | 495 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:37.91 | |
37 | 376 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:39.04 | |
38 | 497 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:40.61 | |
39 | 257 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:43.57 | |
40 | 499 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:46.52 | |
41 | 60 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:56.41 | |
42 | 174 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 50 m | 2:02.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 54.66 | |
2 | 40 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 25 m | 57.31 | |
3 | 274 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 57.68 | |
4 | 28 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 25 m | 58.90 | |
5 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 1:00.31 | |
6 | 44 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:00.83 | |
7 | 30 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:01.14 | |
8 | 521 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:02.33 | |
9 | 368 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:04.73 | |
10 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:04.75 | |
11 | 49 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:05.03 | |
12 | 65 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:05.82 | |
13 | 39 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:07.88 | |
14 | 59 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:10.14 | |
15 | 489 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:11.04 | |
16 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:11.44 | |
17 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:19.35 | |
18 | 374 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:21.42 | |
19 | 70 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 1:22.04 | |
20 | 61 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:22.93 | |
21 | 488 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:25.59 | |
22 | 378 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 1:36.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 54.87 | |
2 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 56.72 | |
3 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 50 m | 57.20 | |
4 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 57.21 | |
5 | 399 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 58.12 | |
6 | 523 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 58.21 | |
7 | 266 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 59.13 | |
8 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 59.16 | |
9 | 525 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 59.45 | |
10 | 23 | Føyn Anne | 2002 | HØRSHOLM | 0282AF | 50 m | 59.75 | |
11 | 524 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 59.95 | |
12 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 59.96 | |
13 | 54 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:00.13 | |
14 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:00.13 | |
15 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:00.52 | |
16 | 77 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:01.24 | |
17 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:01.82 | |
18 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 1:01.87 | |
19 | 206 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:02.38 | |
20 | 401 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:02.42 | |
21 | 263 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:02.57 | |
22 | 397 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 50 m | 1:02.69 | |
23 | 26 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:02.78 | |
24 | 181 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:02.88 | |
25 | 25 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:03.12 | |
26 | 46 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:03.18 | |
27 | 45 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 1:03.59 | |
28 | 512 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:03.81 | |
29 | 68 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 1:03.89 | |
30 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:04.09 | |
31 | 180 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 1:04.11 | |
32 | 522 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:04.40 | |
33 | 510 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:05.15 | |
34 | 69 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:05.47 | |
35 | 517 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:05.51 | |
36 | 484 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:05.85 | |
37 | 385 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:06.06 | |
38 | 481 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 1:07.08 | |
39 | 67 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:07.16 | |
40 | 518 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:07.60 | |
41 | 190 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:07.71 | |
42 | 393 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 1:07.78 | |
43 | 48 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:07.81 | |
44 | 29 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:08.17 | |
45 | 398 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:08.27 | |
46 | 387 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:08.28 | |
47 | 579 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:08.59 | |
48 | 217 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 1:08.77 | |
49 | 191 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:08.84 | |
50 | 390 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:08.92 | |
51 | 202 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 1:09.12 | |
52 | 511 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:09.25 | |
53 | 369 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:09.26 | |
54 | 386 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:09.41 | |
55 | 494 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 50 m | 1:09.49 | |
56 | 60 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:09.75 | |
57 | 204 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 1:09.77 | |
58 | 391 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:10.08 | |
59 | 265 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:10.24 | |
60 | 514 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:10.56 | |
61 | 75 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:11.01 | |
62 | 228 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 1:11.47 | |
63 | 221 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:12.64 | |
64 | 375 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:13.58 | |
65 | 66 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:14.31 | |
66 | 223 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:15.33 | |
67 | 227 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:15.52 | |
68 | 218 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 1:16.20 | |
69 | 229 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:16.77 | |
70 | 63 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 1:17.22 | |
71 | 175 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 1:17.47 | |
72 | 230 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:18.01 | |
73 | 500 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 50 m | 1:19.55 | |
74 | 33 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 1:19.76 | |
75 | 220 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 1:23.04 | |
76 | 80 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:25.90 | |
77 | 255 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:26.13 | |
78 | 585 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:26.25 | |
79 | 363 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 1:29.65 | |
80 | 501 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 1:33.93 | |
81 | 508 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | 1:34.75 | |
82 | 376 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:42.38 | |
83 | 565 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 50.50 | |
2 | 275 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 50.98 | |
3 | 22 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 52.07 | |
4 | 278 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 53.05 | |
5 | 277 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 53.16 | |
6 | 273 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 53.87 | |
7 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 50 m | 54.23 | |
8 | 276 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 54.66 | |
9 | 402 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 54.72 | |
10 | 37 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 54.96 | |
11 | 52 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 55.75 | |
12 | 205 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 57.54 | |
13 | 520 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 57.91 | |
14 | 403 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 58.09 | |
15 | 201 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 58.19 | |
16 | 404 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 58.39 | |
17 | 394 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 58.56 | |
18 | 389 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 58.70 | |
19 | 71 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 58.75 | |
20 | 270 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 58.76 | |
21 | 65 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 59.00 | |
22 | 188 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 59.63 | |
23 | 513 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 59.78 | |
24 | 238 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:00.04 | |
25 | 519 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:00.39 | |
26 | 515 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:00.94 | |
27 | 388 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 1:01.01 | |
28 | 199 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 1:01.17 | |
29 | 226 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:01.32 | |
30 | 395 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 1:01.72 | |
31 | 72 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:01.85 | |
32 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:01.87 | |
33 | 219 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:02.34 | |
34 | 396 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:02.58 | |
35 | 272 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 1:02.64 | |
36 | 400 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:03.02 | |
37 | 62 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:03.85 | |
38 | 231 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:05.12 | |
39 | 187 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:05.32 | |
40 | 372 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:05.67 | |
41 | 74 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:05.89 | |
42 | 486 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 1:07.44 | |
43 | 78 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 1:07.51 | |
44 | 194 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 1:07.51 | |
45 | 392 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:08.47 | |
46 | 506 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 1:08.90 | |
47 | 70 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:09.15 | |
48 | 61 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 50 m | 1:10.43 | |
49 | 487 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:14.60 | |
50 | 378 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 1:18.61 | |
51 | 256 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 1:27.02 | |
52 | 176 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:27.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:11.83 | |
2 | 169 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 2:14.68 | |
3 | 524 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 2:19.36 | |
4 | 523 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 2:20.79 | |
5 | 162 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 2:21.22 | |
6 | 170 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:21.74 | |
7 | 165 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:21.99 | |
8 | 267 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 2:22.55 | |
9 | 57 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:22.95 | |
10 | 399 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:22.95 | |
11 | 163 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:23.04 | |
12 | 525 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:25.50 | |
13 | 36 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 25 m | 2:25.68 | |
14 | 262 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:26.13 | |
15 | 164 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:26.64 | |
16 | 161 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:26.92 | |
17 | 166 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:27.18 | |
18 | 171 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:27.52 | |
19 | 401 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:30.84 | |
20 | 34 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 2:31.61 | |
21 | 46 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:31.64 | |
22 | 77 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:34.00 | |
23 | 51 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:34.01 | |
24 | 517 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:34.41 | |
25 | 35 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:37.01 | |
26 | 511 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:37.96 | |
27 | 397 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:38.96 | |
28 | 518 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 2:39.44 | |
29 | 47 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:39.57 | |
30 | 512 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:39.73 | |
31 | 55 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:41.12 | |
32 | 385 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:41.31 | |
33 | 21 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:41.73 | |
34 | 58 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:43.03 | |
35 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:43.49 | |
36 | 76 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 2:43.75 | |
37 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:45.95 | |
38 | 386 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:46.07 | |
39 | 29 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:46.27 | |
40 | 222 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:46.31 | |
41 | 510 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 2:46.44 | |
42 | 491 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:47.27 | |
43 | 391 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:48.12 | |
44 | 370 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:48.55 | |
45 | 237 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:49.87 | |
46 | 398 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:50.68 | |
47 | 514 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 2:51.17 | |
48 | 79 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 2:53.35 | |
49 | 390 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 2:54.07 | |
50 | 490 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 2:54.25 | |
51 | 387 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 2:54.64 | |
52 | 393 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:54.96 | |
53 | 235 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:57.18 | |
54 | 234 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 2:58.61 | |
55 | 190 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 3:03.56 | |
56 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:05.49 | |
57 | 495 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:10.39 | |
58 | 82 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 50 m | 3:52.55 | |
59 | 497 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | ||
60 | 499 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | ||
61 | 500 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 25 m | 2:02.07 | |
2 | 38 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 25 m | 2:08.36 | |
3 | 167 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:09.20 | |
4 | 274 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 2:09.64 | |
5 | 24 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:10.60 | |
6 | 536 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 25 m | 2:13.87 | ||
7 | 28 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 50 m | 2:16.60 | |
8 | 49 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:16.78 | |
9 | 30 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:17.33 | |
10 | 521 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:18.17 | |
11 | 31 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:18.75 | |
12 | 269 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:19.84 | |
13 | 389 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:20.12 | |
14 | 53 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:20.52 | |
15 | 402 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 2:21.33 | |
16 | 52 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 2:21.34 | |
17 | 516 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:21.65 | |
18 | 404 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:21.91 | |
19 | 520 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 25 m | 2:22.21 | |
20 | 39 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:22.24 | |
21 | 513 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:22.70 | |
22 | 44 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:22.81 | |
23 | 59 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 2:24.95 | |
24 | 27 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 2:27.45 | |
25 | 71 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:27.98 | |
26 | 395 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:27.99 | |
27 | 394 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:29.11 | |
28 | 519 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:29.81 | |
29 | 388 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:31.50 | |
30 | 396 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:32.27 | |
31 | 403 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:32.51 | |
32 | 515 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:36.61 | |
33 | 400 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:36.73 | |
34 | 489 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 50 m | 2:40.09 | |
35 | 74 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 2:45.18 | |
36 | 392 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 2:45.95 | |
37 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 2:46.27 | |
38 | 374 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:47.03 | |
39 | 62 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 2:47.75 | |
40 | 32 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:49.70 | |
41 | 185 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 2:50.08 | |
42 | 73 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 2:53.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 21, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Herlev Elite Piger 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 1:49.84 | ||
2 | 41 | Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 531 | Vat Cph Damer 1 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 1:50.12 | ||
4 | 555 | Hvidovre Damer | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:53.13 | ||
5 | 558 | Hvidovre Damer 2 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 1:54.16 | ||
6 | 212 | Hils Piger 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:57.26 | ||
7 | 530 | Vat Cph Damer 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 1:58.32 | ||
8 | 537 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 1:59.47 | ||
9 | 42 | Red Stags 2 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 291 | Herlev Elite Piger 2 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:02.24 | ||
11 | 213 | Hils Piger 2 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:05.59 | ||
12 | 279 | Herlev Tøser 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:08.07 | ||
13 | 280 | Herlev Tøser 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:11.00 | ||
14 | 538 | Værløse Piger 2 | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:14.68 | ||
15 | 281 | Herlev Tøser 3 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:18.15 | ||
16 | 282 | Herlev Tøser 4 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:28.89 | ||
17 | 539 | Værløse Piger 3 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:45.00 | ||
18 | 572 | Hvidovre Piger 3 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
19 | 573 | Hvidovre Piger 4 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
20 | 574 | Hvidovre Piger 5 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Herlev Elite Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:34.64 | ||
2 | 41 | Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 1:35.00 | ||
3 | 288 | Herlev Elite Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:35.86 | ||
4 | 532 | Vat Cph Herrer 1 | 1993 | VAT CPH | 25 m | 1:40.23 | ||
5 | 43 | Red Stags 2 | 2001 | HØRSHOLM | 25 m | 1:42.00 | ||
6 | 533 | Vat Cph Herrer 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 1:44.89 | ||
7 | 292 | Herlev Elite Drenge 3 | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:49.98 | ||
8 | 208 | Hils Drenge 1 | 1963 | HILLERØD | 25 m | 1:55.27 | ||
9 | 216 | Hils Drenge 2 | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:00.22 | ||
10 | 540 | Værløse Drenge 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:02.66 | ||
11 | 575 | Hvidovre Drenge 5 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 576 | Hvidovre Drenge 6 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 577 | Hvidovre Drenge 7 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 578 | Hvidovre Drenge 8 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 2:31.57 | |
2 | 86 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 2:42.81 | |
3 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 2:52.40 | |
4 | 438 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 2:56.96 | |
5 | 502 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 3:02.51 | |
6 | 117 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 3:07.02 | |
7 | 329 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 3:16.23 | |
8 | 88 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 3:25.53 | |
9 | 89 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 3:32.95 | |
10 | 92 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 3:54.71 | |
11 | 345 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 4:06.53 | |
12 | 84 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 2:27.36 | |
2 | 113 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 2:45.77 | |
3 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 2:46.94 | |
4 | 93 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 2:51.50 | |
5 | 406 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 2:51.97 | |
6 | 546 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 50 m | 2:59.11 | |
7 | 419 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 3:03.60 | |
8 | 418 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:15.00 | |
9 | 324 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 3:18.16 | |
10 | 244 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 3:19.18 | |
11 | 349 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 3:34.29 | |
12 | 340 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 3:38.33 | |
13 | 338 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 3:46.84 | |
14 | 544 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 3:48.39 | |
15 | 247 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 3:53.47 | |
16 | 239 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | ||
17 | 254 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 40.14 | |
2 | 98 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 41.71 | |
3 | 105 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 42.64 | |
4 | 306 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 43.70 | |
5 | 474 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 50 m | 44.92 | |
6 | 334 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 45.06 | |
7 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 46.71 | |
8 | 112 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 46.86 | |
9 | 543 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 50 m | 47.74 | |
10 | 118 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 48.91 | |
11 | 504 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 49.24 | |
12 | 293 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 49.81 | |
13 | 299 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 50.14 | |
14 | 437 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 50.51 | |
15 | 109 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 51.13 | |
16 | 297 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 51.62 | |
17 | 91 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 52.19 | |
18 | 478 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 52.52 | |
19 | 365 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 52.69 | |
20 | 422 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 52.82 | |
21 | 295 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 53.42 | |
22 | 300 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 53.49 | |
23 | 480 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 53.93 | |
24 | 426 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 54.25 | |
25 | 95 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 54.78 | |
26 | 298 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 54.97 | |
27 | 296 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 55.82 | |
28 | 83 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 55.94 | |
29 | 88 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 56.58 | |
30 | 315 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 50 m | 57.48 | |
31 | 90 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 58.14 | |
32 | 89 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 59.81 | |
33 | 550 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:01.65 | |
34 | 240 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 50 m | 1:03.27 | |
35 | 294 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:04.20 | |
36 | 477 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:05.15 | |
37 | 316 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:05.82 | |
38 | 350 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 1:07.68 | |
39 | 479 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | 1:07.90 | |
40 | 551 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 1:09.42 | |
41 | 553 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 1:11.70 | |
42 | 96 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | 1:14.63 | |
43 | 352 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 50 m | 1:14.76 | |
44 | 20 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 1:41.81 | |
45 | 258 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | ||
46 | 424 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
47 | 427 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | ||
48 | 432 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | ||
49 | 435 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 38.75 | |
2 | 328 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 41.93 | |
3 | 472 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 41.94 | |
4 | 189 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 41.95 | |
5 | 17 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 50 m | 42.40 | |
6 | 337 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 42.81 | |
7 | 303 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 43.12 | |
8 | 114 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 43.67 | |
9 | 111 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 44.45 | |
10 | 414 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 45.50 | |
11 | 232 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 46.56 | |
12 | 302 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 47.09 | |
13 | 493 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 50 m | 47.61 | |
14 | 407 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 48.32 | |
15 | 326 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 50.07 | |
16 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 51.93 | |
17 | 496 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 50 m | 51.96 | |
18 | 106 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 52.25 | |
19 | 104 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 52.74 | |
20 | 19 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 53.02 | |
21 | 475 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 53.19 | |
22 | 421 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 54.83 | |
23 | 110 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 55.81 | |
24 | 545 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 56.00 | |
25 | 473 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 56.91 | |
26 | 507 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 57.06 | |
27 | 119 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 57.47 | |
28 | 102 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 58.66 | |
29 | 18 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 59.18 | |
30 | 343 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 50 m | 59.46 | |
31 | 351 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 50 m | 1:00.25 | |
32 | 408 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:01.81 | |
33 | 301 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:03.01 | |
34 | 196 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 1:05.32 | |
35 | 413 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 1:06.29 | |
36 | 195 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 1:07.61 | |
37 | 554 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 1:07.83 | |
38 | 552 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:08.40 | |
39 | 248 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:11.78 | |
40 | 173 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | ||
41 | 177 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | ||
42 | 200 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
43 | 245 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
44 | 253 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | ||
45 | 259 | Webb-Thomasen Alasdair | 2011 | HERLEV | 1143AC | 25 m | ||
46 | 344 | Emil Arulis | 2009 | GLADSAXE | 0927BC | 25 m | ||
47 | 353 | Vitus Sommers Vissing | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | ||
48 | 409 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | ||
49 | 411 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | ||
50 | 412 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | ||
51 | 415 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | ||
52 | 548 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 27, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 16.00 | |
2 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 21.49 | |
3 | 323 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 26.04 | |
4 | 364 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 28.71 | |
5 | 243 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 30.11 | |
6 | 96 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | ||
7 | 331 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | ||
8 | 350 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 28, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 14.50 | |
2 | 305 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 19.13 | |
3 | 182 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 22.61 | |
4 | 405 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 22.87 | |
5 | 322 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 31.58 | |
6 | 179 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | ||
7 | 307 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | ||
8 | 339 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | ||
9 | 347 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 35.02 | |
2 | 100 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 37.28 | |
3 | 438 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 39.76 | |
4 | 101 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 40.33 | |
5 | 241 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 41.73 | |
6 | 293 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 41.73 | |
7 | 86 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 42.07 | |
8 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 42.16 | |
9 | 423 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 42.43 | |
10 | 295 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 42.79 | |
11 | 99 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 42.98 | |
12 | 474 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 43.11 | |
13 | 97 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 43.40 | |
14 | 478 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 43.46 | |
15 | 422 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 43.57 | |
16 | 299 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 44.50 | |
17 | 130 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 45.29 | |
18 | 366 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 46.19 | |
19 | 103 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 46.26 | |
20 | 148 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 46.28 | |
21 | 433 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 46.85 | |
22 | 426 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 47.20 | |
23 | 434 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 47.47 | |
24 | 309 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 47.67 | |
25 | 115 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 47.70 | |
26 | 300 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 48.52 | |
27 | 480 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 48.66 | |
28 | 135 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 48.79 | |
29 | 298 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 49.27 | |
30 | 477 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 49.96 | |
31 | 134 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 50.50 | |
32 | 296 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 51.32 | |
33 | 436 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 50 m | 51.54 | |
34 | 294 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 51.80 | |
35 | 297 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 51.87 | |
36 | 89 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 50 m | 52.32 | |
37 | 498 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 52.46 | |
38 | 509 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 53.02 | |
39 | 547 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 53.14 | |
40 | 124 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 54.63 | |
41 | 379 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 55.19 | |
42 | 197 | Ptak Thilde | 2009 | HILLERØD | 0946AG | 25 m | 55.92 | |
43 | 258 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 56.50 | |
44 | 430 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 57.10 | |
45 | 20 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 57.25 | |
46 | 429 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 58.07 | |
47 | 150 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 58.11 | |
48 | 425 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 58.30 | |
49 | 341 | Jungersen Alina | 2010 | GLADSAXE | 1024AB | 25 m | 58.70 | |
50 | 145 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:00.73 | |
51 | 149 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 1:01.96 | |
52 | 332 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:02.08 | |
53 | 479 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | 1:02.59 | |
54 | 428 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 1:02.95 | |
55 | 381 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 1:06.25 | |
56 | 348 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 1:08.16 | |
57 | 122 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:12.31 | |
58 | 158 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 1:15.69 | |
59 | 160 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 1:17.19 | |
60 | 123 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 1:17.76 | |
61 | 136 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 1:20.41 | |
62 | 152 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 1:33.27 | |
63 | 4 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | ||
64 | 8 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | ||
65 | 9 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | ||
66 | 10 | Hansen Sarah Møller | 2009 | ROSKILDE | 0912BC | 25 m | ||
67 | 11 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
68 | 129 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
69 | 133 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | ||
70 | 146 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | ||
71 | 153 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | ||
72 | 157 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | ||
73 | 207 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | ||
74 | 439 | Backhausen Alberte Delin | 2010 | KVIK | 1004AI | 25 m | ||
75 | 440 | Toftdahl Alva Wagner | 2010 | KVIK | 1006AI | 25 m | ||
76 | 441 | Cairo Coco | 2010 | KVIK | 1014AI | 25 m | ||
77 | 442 | Hansson Emma Smedegaard | 2010 | KVIK | 1020AI | 25 m | ||
78 | 443 | Weichardt Irma Valskov | 2010 | KVIK | 1024AI | 25 m | ||
79 | 444 | Jensen Isabel Romanova | 2010 | KVIK | 1026AI | 25 m | ||
80 | 445 | Harwani Jayna | 2010 | KVIK | 1028AI | 25 m | ||
81 | 446 | Jørgensen Liva | 2010 | KVIK | 1040AI | 25 m | ||
82 | 447 | Skeem Lola Svea Secher | 2010 | KVIK | 1044AI | 25 m | ||
83 | 448 | Lund Louise Bilberg | 2010 | KVIK | 1046AI | 25 m | ||
84 | 449 | Sønderkær Lykke | 2010 | KVIK | 1048AI | 25 m | ||
85 | 450 | Stenkilsson Tusnelda | 2010 | KVIK | 1056AI | 25 m | ||
86 | 451 | Spence Zenia | 2010 | KVIK | 1062AI | 25 m | ||
87 | 461 | Qvant Dagmar Fleron | 2010 | KVIK | 1016AI | 25 m | ||
88 | 462 | Jacobsen Frida Maren Romme | 2010 | KVIK | 1022AI | 25 m | ||
89 | 463 | Nilsson Katarina | 2010 | KVIK | 1032AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 33.40 | |
2 | 472 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 50 m | 35.68 | |
3 | 108 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 36.61 | |
4 | 321 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 36.77 | |
5 | 406 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 37.17 | |
6 | 419 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 37.42 | |
7 | 308 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 50 m | 38.34 | |
8 | 492 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.77 | |
9 | 303 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 39.54 | |
10 | 116 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 39.63 | |
11 | 17 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 39.85 | |
12 | 127 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 40.94 | |
13 | 107 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 41.02 | |
14 | 132 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 41.18 | |
15 | 113 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 41.21 | |
16 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 41.37 | |
17 | 324 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 41.54 | |
18 | 233 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 41.74 | |
19 | 156 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 41.91 | |
20 | 252 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 41.92 | |
21 | 19 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 42.22 | |
22 | 417 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 42.33 | |
23 | 330 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 42.36 | |
24 | 154 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 42.63 | |
25 | 503 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 43.32 | |
26 | 302 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 43.74 | |
27 | 144 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 43.94 | |
28 | 493 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 44.89 | |
29 | 120 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 46.31 | |
30 | 141 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 47.18 | |
31 | 155 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 48.12 | |
32 | 131 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 48.50 | |
33 | 313 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 48.88 | |
34 | 475 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 48.99 | |
35 | 18 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 49.45 | |
36 | 505 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 49.72 | |
37 | 159 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 50.04 | |
38 | 421 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 50.62 | |
39 | 147 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 51.11 | |
40 | 13 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 51.68 | |
41 | 340 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 52.27 | |
42 | 473 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 52.45 | |
43 | 420 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 52.50 | |
44 | 410 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 53.16 | |
45 | 7 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 54.17 | |
46 | 6 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 55.72 | |
47 | 413 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 56.45 | |
48 | 301 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 57.28 | |
49 | 143 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 58.29 | |
50 | 198 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 50 m | 59.36 | |
51 | 12 | Nordly Sofus | 2009 | ROSKILDE | 0989AE | 25 m | 1:01.95 | |
52 | 121 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:02.00 | |
53 | 142 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:02.03 | |
54 | 128 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 1:02.25 | |
55 | 195 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 1:02.38 | |
56 | 125 | Lysgaard Andreas | 2010 | HOVEDSTAD | 1061AA | 25 m | 1:03.37 | |
57 | 3 | Lundager Jacob trier | 2008 | ROSKILDE | 0865AL | 25 m | 1:04.04 | |
58 | 126 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | 1:04.31 | |
59 | 5 | Ballarin Egon | 2010 | ROSKILDE | 1021AD | 25 m | 1:04.91 | |
60 | 138 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 1:05.20 | |
61 | 548 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 1:05.59 | |
62 | 140 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:08.62 | |
63 | 139 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 1:12.10 | |
64 | 137 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 1:13.39 | |
65 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | 1:16.93 | |
66 | 2 | Ammitzbøll Albert | 2009 | ROSKILDE | 0921BC | 25 m | ||
67 | 151 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | ||
68 | 245 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
69 | 253 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | ||
70 | 319 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 25 m | ||
71 | 452 | Nielsen Daniel Wetendorff | 2009 | KVIK | 0959BB | 25 m | ||
72 | 453 | Tholstrup Emil Laurs Worsøe | 2009 | KVIK | 0963BB | 25 m | ||
73 | 454 | Balle Jonas Kolbye | 2009 | KVIK | 0973BB | 25 m | ||
74 | 455 | Reimer Linus | 2010 | KVIK | 1025AF | 25 m | ||
75 | 456 | Hentzen Mads | 2010 | KVIK | 1027AF | 25 m | ||
76 | 457 | Povlsen Oskar Gørup Godhjælp | 2009 | KVIK | 0993BB | 25 m | ||
77 | 458 | Frederiksen William To | 2010 | KVIK | 1029AF | 25 m | ||
78 | 459 | Sørensen William Winther | 2009 | KVIK | 0997BB | 25 m | ||
79 | 460 | Skriver Mads | 2009 | KVIK | 0979BB | 25 m | ||
80 | 464 | Sommer Willum Sullivan | 2009 | KVIK | 0901BC | 25 m | ||
81 | 465 | Aifaoui Samy | 2009 | KVIK | 0995BB | 25 m | ||
82 | 562 | Haakonson Sigurd | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | |||
83 | 563 | Hartmann Mortensen Julius | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
84 | 580 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
85 | 582 | Langkilde Daniel | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | |||
86 | 584 | Eriksen Mathias | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 31, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:16.10 | |
2 | 318 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:24.31 | |
3 | 105 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:24.89 | |
4 | 86 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:25.51 | |
5 | 543 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:26.38 | |
6 | 474 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:28.00 | |
7 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:28.99 | |
8 | 306 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:29.39 | |
9 | 118 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:29.84 | |
10 | 293 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:30.72 | |
11 | 311 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:30.91 | |
12 | 184 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:33.13 | |
13 | 317 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:33.66 | |
14 | 299 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:34.64 | |
15 | 84 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:36.40 | |
16 | 320 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:36.77 | |
17 | 295 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:37.54 | |
18 | 478 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:37.54 | |
19 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:38.07 | |
20 | 365 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:39.61 | |
21 | 502 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:39.71 | |
22 | 91 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:40.25 | |
23 | 92 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 1:40.32 | |
24 | 250 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:40.40 | |
25 | 95 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:40.69 | |
26 | 109 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:42.92 | |
27 | 88 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:42.96 | |
28 | 83 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 1:43.96 | |
29 | 297 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:44.23 | |
30 | 366 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:45.08 | |
31 | 298 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:46.06 | |
32 | 426 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:46.26 | |
33 | 480 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:47.38 | |
34 | 294 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:47.68 | |
35 | 315 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:49.15 | |
36 | 498 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:49.44 | |
37 | 477 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:50.90 | |
38 | 300 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:51.38 | |
39 | 89 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:52.45 | |
40 | 549 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:53.20 | |
41 | 345 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:54.29 | |
42 | 90 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:56.20 | |
43 | 296 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:56.80 | |
44 | 504 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:57.17 | |
45 | 550 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:58.84 | |
46 | 547 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:59.46 | |
47 | 323 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 2:03.08 | |
48 | 551 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 2:08.05 | |
49 | 553 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 2:11.82 | |
50 | 312 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:15.12 | |
51 | 96 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | 2:23.71 | |
52 | 381 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 2:32.76 | |
53 | 341 | Jungersen Alina | 2010 | GLADSAXE | 1024AB | 25 m | 3:03.29 | |
54 | 342 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 3:29.65 | |
55 | 20 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | ||
56 | 241 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
57 | 243 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | ||
58 | 352 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:18.02 | |
2 | 325 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:18.80 | |
3 | 472 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:19.16 | |
4 | 303 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:20.68 | |
5 | 17 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:20.87 | |
6 | 304 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:25.36 | |
7 | 189 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:27.17 | |
8 | 114 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:28.26 | |
9 | 302 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:29.05 | |
10 | 232 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:29.48 | |
11 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 1:30.00 | |
12 | 492 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:30.31 | |
13 | 305 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:32.73 | |
14 | 307 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 1:34.95 | |
15 | 104 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:35.01 | |
16 | 546 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 1:35.59 | |
17 | 503 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:35.69 | |
18 | 249 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:37.77 | |
19 | 252 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:37.82 | |
20 | 496 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:37.93 | |
21 | 19 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:38.95 | |
22 | 313 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:39.43 | |
23 | 408 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:39.78 | |
24 | 93 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:40.56 | |
25 | 473 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:40.80 | |
26 | 411 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:43.66 | |
27 | 102 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:43.99 | |
28 | 349 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:44.53 | |
29 | 545 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:44.84 | |
30 | 475 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:46.64 | |
31 | 183 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:48.76 | |
32 | 346 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:51.11 | |
33 | 251 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:52.19 | |
34 | 412 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:54.05 | |
35 | 246 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:54.35 | |
36 | 18 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:55.74 | |
37 | 405 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 1:56.77 | |
38 | 248 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:59.21 | |
39 | 544 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 2:00.12 | |
40 | 301 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 2:07.10 | |
41 | 338 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 2:07.23 | |
42 | 548 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 2:09.65 | |
43 | 552 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 2:18.19 | |
44 | 380 | Marinovic Mario | 2008 | FR.VÆRK | 0861AK | 25 m | 2:21.00 | |
45 | 554 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 33, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 30.36 | |
2 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 32.37 | |
3 | 98 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 34.35 | |
4 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 35.85 | |
5 | 101 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 35.92 | |
6 | 97 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 36.81 | |
7 | 242 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 37.54 | |
8 | 310 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 50 m | 37.59 | |
9 | 117 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 38.08 | |
10 | 329 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 38.18 | |
11 | 437 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 38.48 | |
12 | 423 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 41.03 | |
13 | 112 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 41.43 | |
14 | 436 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 42.10 | |
15 | 425 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 43.07 | |
16 | 9 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | 43.26 | |
17 | 431 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 43.26 | |
18 | 547 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 50 m | 43.90 | |
19 | 316 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 45.69 | |
20 | 509 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 46.64 | |
21 | 197 | Ptak Thilde | 2009 | HILLERØD | 0946AG | 25 m | 47.19 | |
22 | 345 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 47.79 | |
23 | 428 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 50.43 | |
24 | 429 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 50.64 | |
25 | 364 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 50.95 | |
26 | 379 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 51.35 | |
27 | 243 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 50 m | 53.58 | |
28 | 240 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 50 m | 53.62 | |
29 | 435 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | 55.57 | |
30 | 11 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 56.15 | |
31 | 258 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 56.40 | |
32 | 432 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | 56.43 | |
33 | 4 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 1:00.72 | |
34 | 342 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 1:09.51 | |
35 | 8 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | 1:15.42 | |
36 | 10 | Hansen Sarah Møller | 2009 | ROSKILDE | 0912BC | 25 m | ||
37 | 207 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | ||
38 | 348 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | ||
39 | 424 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
40 | 439 | Backhausen Alberte Delin | 2010 | KVIK | 1004AI | 25 m | ||
41 | 440 | Toftdahl Alva Wagner | 2010 | KVIK | 1006AI | 25 m | ||
42 | 441 | Cairo Coco | 2010 | KVIK | 1014AI | 25 m | ||
43 | 442 | Hansson Emma Smedegaard | 2010 | KVIK | 1020AI | 25 m | ||
44 | 443 | Weichardt Irma Valskov | 2010 | KVIK | 1024AI | 25 m | ||
45 | 444 | Jensen Isabel Romanova | 2010 | KVIK | 1026AI | 25 m | ||
46 | 445 | Harwani Jayna | 2010 | KVIK | 1028AI | 25 m | ||
47 | 446 | Jørgensen Liva | 2010 | KVIK | 1040AI | 25 m | ||
48 | 447 | Skeem Lola Svea Secher | 2010 | KVIK | 1044AI | 25 m | ||
49 | 448 | Lund Louise Bilberg | 2010 | KVIK | 1046AI | 25 m | ||
50 | 449 | Sønderkær Lykke | 2010 | KVIK | 1048AI | 25 m | ||
51 | 450 | Stenkilsson Tusnelda | 2010 | KVIK | 1056AI | 25 m | ||
52 | 451 | Spence Zenia | 2010 | KVIK | 1062AI | 25 m | ||
53 | 461 | Qvant Dagmar Fleron | 2010 | KVIK | 1016AI | 25 m | ||
54 | 462 | Jacobsen Frida Maren Romme | 2010 | KVIK | 1022AI | 25 m | ||
55 | 463 | Nilsson Katarina | 2010 | KVIK | 1032AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 29.34 | |
2 | 416 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 29.79 | |
3 | 308 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 50 m | 32.37 | |
4 | 107 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 32.81 | |
5 | 337 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 33.11 | |
6 | 111 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 33.59 | |
7 | 407 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 33.77 | |
8 | 249 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 34.93 | |
9 | 179 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 35.38 | |
10 | 244 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 37.09 | |
11 | 418 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 37.51 | |
12 | 106 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 38.03 | |
13 | 247 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 38.95 | |
14 | 246 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 39.27 | |
15 | 347 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 50 m | 39.43 | |
16 | 177 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | 41.73 | |
17 | 110 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 42.21 | |
18 | 119 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 43.37 | |
19 | 410 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 43.58 | |
20 | 420 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 43.76 | |
21 | 182 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 44.35 | |
22 | 338 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 44.35 | |
23 | 339 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | 45.72 | |
24 | 409 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 45.89 | |
25 | 13 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 46.02 | |
26 | 319 | Holm Laurits Bach | 2008 | GLADSAXE | 0821AN | 50 m | 46.54 | |
27 | 7 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 47.94 | |
28 | 198 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 50 m | 49.63 | |
29 | 554 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 49.84 | |
30 | 196 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 50.23 | |
31 | 351 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 50.75 | |
32 | 6 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 55.78 | |
33 | 253 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 56.44 | |
34 | 415 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 58.29 | |
35 | 3 | Lundager Jacob trier | 2008 | ROSKILDE | 0865AL | 25 m | 58.61 | |
36 | 12 | Nordly Sofus | 2009 | ROSKILDE | 0989AE | 25 m | 1:00.64 | |
37 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | 1:24.25 | |
38 | 2 | Ammitzbøll Albert | 2009 | ROSKILDE | 0921BC | 25 m | ||
39 | 5 | Ballarin Egon | 2010 | ROSKILDE | 1021AD | 25 m | ||
40 | 200 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
41 | 245 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
42 | 259 | Webb-Thomasen Alasdair | 2011 | HERLEV | 1143AC | 25 m | ||
43 | 344 | Emil Arulis | 2009 | GLADSAXE | 0927BC | 25 m | ||
44 | 353 | Vitus Sommers Vissing | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | ||
45 | 452 | Nielsen Daniel Wetendorff | 2009 | KVIK | 0959BB | 25 m | ||
46 | 453 | Tholstrup Emil Laurs Worsøe | 2009 | KVIK | 0963BB | 25 m | ||
47 | 454 | Balle Jonas Kolbye | 2009 | KVIK | 0973BB | 25 m | ||
48 | 455 | Reimer Linus | 2010 | KVIK | 1025AF | 25 m | ||
49 | 456 | Hentzen Mads | 2010 | KVIK | 1027AF | 25 m | ||
50 | 457 | Povlsen Oskar Gørup Godhjælp | 2009 | KVIK | 0993BB | 25 m | ||
51 | 458 | Frederiksen William To | 2010 | KVIK | 1029AF | 25 m | ||
52 | 459 | Sørensen William Winther | 2009 | KVIK | 0997BB | 25 m | ||
53 | 460 | Skriver Mads | 2009 | KVIK | 0979BB | 25 m | ||
54 | 464 | Sommer Willum Sullivan | 2009 | KVIK | 0901BC | 25 m | ||
55 | 465 | Aifaoui Samy | 2009 | KVIK | 0995BB | 25 m | ||
56 | 562 | Haakonson Sigurd | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | |||
57 | 563 | Hartmann Mortensen Julius | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
58 | 580 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
59 | 582 | Langkilde Daniel | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | |||
60 | 584 | Eriksen Mathias | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 1:29.39 | |
2 | 99 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:36.92 | |
3 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:41.07 | |
4 | 103 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:43.10 | |
5 | 331 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:44.57 | |
6 | 86 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 1:45.33 | |
7 | 334 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 1:45.58 | |
8 | 504 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:49.93 | |
9 | 250 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:51.03 | |
10 | 91 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 50 m | 1:52.66 | |
11 | 135 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:53.27 | |
12 | 84 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:55.88 | |
13 | 130 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:57.39 | |
14 | 115 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:01.78 | |
15 | 92 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 2:04.90 | |
16 | 148 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:05.15 | |
17 | 549 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 2:06.78 | |
18 | 134 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:07.69 | |
19 | 90 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 50 m | 2:08.27 | |
20 | 427 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 2:10.69 | |
21 | 498 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 50 m | 2:12.15 | |
22 | 124 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:18.22 | |
23 | 314 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 50 m | 2:18.91 | |
24 | 332 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 50 m | 2:25.75 | |
25 | 145 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:46.40 | |
26 | 509 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 3:21.63 | |
27 | 122 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | ||
28 | 123 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | ||
29 | 129 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
30 | 133 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | ||
31 | 136 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | ||
32 | 146 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | ||
33 | 149 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | ||
34 | 150 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | ||
35 | 152 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | ||
36 | 153 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | ||
37 | 157 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | ||
38 | 158 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | ||
39 | 160 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:31.10 | |
2 | 116 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:32.22 | |
3 | 108 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:32.79 | |
4 | 127 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:37.03 | |
5 | 406 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:37.35 | |
6 | 414 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:41.01 | |
7 | 493 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:41.81 | |
8 | 417 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:44.32 | |
9 | 132 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:47.22 | |
10 | 546 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 50 m | 1:50.38 | |
11 | 144 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:53.17 | |
12 | 346 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 50 m | 1:55.18 | |
13 | 156 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:55.41 | |
14 | 141 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:59.72 | |
15 | 421 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:59.86 | |
16 | 507 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 2:03.35 | |
17 | 131 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 2:04.27 | |
18 | 545 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 2:06.14 | |
19 | 159 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 2:06.32 | |
20 | 336 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 50 m | 2:07.84 | |
21 | 154 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 2:09.95 | |
22 | 155 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 2:10.28 | |
23 | 120 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:10.96 | |
24 | 254 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 50 m | 2:16.04 | |
25 | 147 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:18.96 | |
26 | 505 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 2:22.59 | |
27 | 121 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | ||
28 | 125 | Lysgaard Andreas | 2010 | HOVEDSTAD | 1061AA | 25 m | ||
29 | 126 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | ||
30 | 128 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | ||
31 | 137 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | ||
32 | 138 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | ||
33 | 139 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | ||
34 | 140 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | ||
35 | 142 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | ||
36 | 143 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | ||
37 | 151 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | ||
38 | 503 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 37, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 35.01 | |
2 | 118 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 35.58 | |
3 | 318 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 50 m | 36.13 | |
4 | 100 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 37.25 | |
5 | 438 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 38.11 | |
6 | 101 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 50 m | 38.95 | |
7 | 474 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 39.22 | |
8 | 543 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 40.28 | |
9 | 293 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 40.34 | |
10 | 299 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 50 m | 41.21 | |
11 | 242 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 41.46 | |
12 | 184 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 50 m | 41.55 | |
13 | 295 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 42.08 | |
14 | 422 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 50 m | 42.28 | |
15 | 478 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 44.16 | |
16 | 294 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 44.75 | |
17 | 366 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 45.19 | |
18 | 320 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 46.25 | |
19 | 297 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 46.80 | |
20 | 477 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 47.07 | |
21 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 47.32 | |
22 | 250 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 47.84 | |
23 | 434 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 48.55 | |
24 | 298 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 49.73 | |
25 | 83 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 49.88 | |
26 | 480 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 50.55 | |
27 | 88 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 50.83 | |
28 | 95 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 54.05 | |
29 | 20 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 55.65 | |
30 | 551 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 57.95 | |
31 | 300 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 58.65 | |
32 | 550 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:01.32 | |
33 | 296 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:03.17 | |
34 | 89 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:03.62 | |
35 | 553 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 1:15.39 | |
36 | 342 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 50 m | 1:21.76 | |
37 | 96 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 38, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 32.14 | |
2 | 472 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 33.05 | |
3 | 303 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 34.79 | |
4 | 17 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 35.66 | |
5 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 50 m | 37.31 | |
6 | 232 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 38.55 | |
7 | 492 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.64 | |
8 | 304 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 38.74 | |
9 | 302 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 39.92 | |
10 | 473 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 50 m | 40.36 | |
11 | 111 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 40.40 | |
12 | 252 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 41.11 | |
13 | 239 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 41.13 | |
14 | 408 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 50 m | 41.16 | |
15 | 233 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 41.43 | |
16 | 328 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 42.12 | |
17 | 19 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 42.41 | |
18 | 326 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 42.53 | |
19 | 546 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 44.08 | |
20 | 496 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 44.71 | |
21 | 349 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 50 m | 45.84 | |
22 | 246 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 49.38 | |
23 | 418 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 50 m | 50.42 | |
24 | 106 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 50 m | 50.69 | |
25 | 110 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 51.20 | |
26 | 405 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 51.91 | |
27 | 102 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 53.94 | |
28 | 183 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 50 m | 54.02 | |
29 | 247 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 54.92 | |
30 | 475 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 55.39 | |
31 | 544 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 57.56 | |
32 | 18 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 57.80 | |
33 | 343 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 50 m | 59.24 | |
34 | 251 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:00.84 | |
35 | 301 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:06.87 | |
36 | 254 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
37 | 505 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 39, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:23.75 | |
2 | 311 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:28.55 | |
3 | 105 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:29.91 | |
4 | 502 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 50 m | 1:31.72 | |
5 | 317 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:32.26 | |
6 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 1:35.21 | |
7 | 112 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:35.57 | |
8 | 241 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 1:36.26 | |
9 | 423 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:36.42 | |
10 | 117 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:39.83 | |
11 | 97 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:39.95 | |
12 | 84 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:40.26 | |
13 | 433 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | 1:41.45 | |
14 | 92 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 1:44.56 | |
15 | 549 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:55.39 | |
16 | 430 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 1:59.15 | |
17 | 312 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:00.66 | |
18 | 314 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 50 m | 2:03.53 | |
19 | 240 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 50 m | 2:15.44 | |
20 | 4 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 2:27.96 | |
21 | 9 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | ||
22 | 10 | Hansen Sarah Møller | 2009 | ROSKILDE | 0912BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 40, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:14.00 | |
2 | 492 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:25.22 | |
3 | 113 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:26.01 | |
4 | 107 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:27.34 | |
5 | 416 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:28.77 | |
6 | 414 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:29.70 | |
7 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 50 m | 1:30.62 | |
8 | 244 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:31.82 | |
9 | 93 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:32.64 | |
10 | 346 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 50 m | 1:45.04 | |
11 | 420 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 1:53.09 | |
12 | 409 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 1:53.97 | |
13 | 552 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 2:04.13 | |
14 | 554 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 2:04.77 | |
15 | 413 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 2:14.42 | |
16 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | ||
17 | 2 | Ammitzbøll Albert | 2009 | ROSKILDE | 0921BC | 25 m | ||
18 | 3 | Lundager Jacob trier | 2008 | ROSKILDE | 0865AL | 25 m | ||
19 | 415 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 41, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:06.45 | |
2 | 100 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:08.89 | |
3 | 543 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:12.89 | |
4 | 86 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 1:13.83 | |
5 | 87 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 1:14.61 | |
6 | 327 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 1:17.42 | |
7 | 293 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 50 m | 1:19.99 | |
8 | 99 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 1:20.91 | |
9 | 474 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:21.75 | |
10 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:23.44 | |
11 | 437 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 50 m | 1:24.04 | |
12 | 299 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:24.26 | |
13 | 309 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:24.59 | |
14 | 130 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:25.60 | |
15 | 91 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:26.25 | |
16 | 242 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:26.55 | |
17 | 295 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 50 m | 1:27.23 | |
18 | 310 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 50 m | 1:27.55 | |
19 | 84 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:27.78 | |
20 | 88 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 50 m | 1:28.64 | |
21 | 103 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:28.64 | |
22 | 478 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:29.90 | |
23 | 365 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:30.08 | |
24 | 83 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 1:30.77 | |
25 | 109 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 50 m | 1:31.00 | |
26 | 297 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:33.64 | |
27 | 477 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:34.03 | |
28 | 90 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:34.40 | |
29 | 298 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:34.49 | |
30 | 148 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 50 m | 1:34.66 | |
31 | 294 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:34.98 | |
32 | 115 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:35.75 | |
33 | 135 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:36.14 | |
34 | 480 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:36.76 | |
35 | 95 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:37.52 | |
36 | 547 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:38.34 | |
37 | 498 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:38.63 | |
38 | 89 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:39.57 | |
39 | 134 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 50 m | 1:40.81 | |
40 | 549 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:41.19 | |
41 | 550 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:42.13 | |
42 | 300 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:42.83 | |
43 | 296 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:45.34 | |
44 | 504 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:48.88 | |
45 | 20 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 1:50.22 | |
46 | 379 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 1:55.17 | |
47 | 124 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:55.37 | |
48 | 145 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:55.77 | |
49 | 149 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 1:55.81 | |
50 | 479 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | 1:58.80 | |
51 | 122 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:04.07 | |
52 | 150 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 2:05.24 | |
53 | 96 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | 2:05.74 | |
54 | 350 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 2:10.77 | |
55 | 553 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 2:17.47 | |
56 | 352 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 50 m | 2:19.89 | |
57 | 158 | Bugge Ursula | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AB | 25 m | 2:20.41 | |
58 | 381 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 2:20.89 | |
59 | 133 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:24.42 | |
60 | 160 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:29.54 | |
61 | 153 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:30.73 | |
62 | 136 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:35.25 | |
63 | 152 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 2:36.92 | |
64 | 8 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | ||
65 | 11 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
66 | 123 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | ||
67 | 129 | Højbjerg Asta | 2009 | HOVEDSTAD | 0910BC | 25 m | ||
68 | 146 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | ||
69 | 157 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | ||
70 | 341 | Jungersen Alina | 2010 | GLADSAXE | 1024AB | 25 m | ||
71 | 348 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | ||
72 | 431 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | ||
73 | 439 | Backhausen Alberte Delin | 2010 | KVIK | 1004AI | 25 m | ||
74 | 440 | Toftdahl Alva Wagner | 2010 | KVIK | 1006AI | 25 m | ||
75 | 441 | Cairo Coco | 2010 | KVIK | 1014AI | 25 m | ||
76 | 442 | Hansson Emma Smedegaard | 2010 | KVIK | 1020AI | 25 m | ||
77 | 443 | Weichardt Irma Valskov | 2010 | KVIK | 1024AI | 25 m | ||
78 | 444 | Jensen Isabel Romanova | 2010 | KVIK | 1026AI | 25 m | ||
79 | 445 | Harwani Jayna | 2010 | KVIK | 1028AI | 25 m | ||
80 | 446 | Jørgensen Liva | 2010 | KVIK | 1040AI | 25 m | ||
81 | 447 | Skeem Lola Svea Secher | 2010 | KVIK | 1044AI | 25 m | ||
82 | 448 | Lund Louise Bilberg | 2010 | KVIK | 1046AI | 25 m | ||
83 | 449 | Sønderkær Lykke | 2010 | KVIK | 1048AI | 25 m | ||
84 | 450 | Stenkilsson Tusnelda | 2010 | KVIK | 1056AI | 25 m | ||
85 | 451 | Spence Zenia | 2010 | KVIK | 1062AI | 25 m | ||
86 | 461 | Qvant Dagmar Fleron | 2010 | KVIK | 1016AI | 25 m | ||
87 | 462 | Jacobsen Frida Maren Romme | 2010 | KVIK | 1022AI | 25 m | ||
88 | 463 | Nilsson Katarina | 2010 | KVIK | 1032AI | 25 m | ||
89 | 509 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 42, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:09.54 | |
2 | 303 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 1:10.20 | |
3 | 116 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:11.84 | |
4 | 472 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:11.93 | |
5 | 114 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:12.01 | |
6 | 17 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 50 m | 1:14.14 | |
7 | 249 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | 1:16.49 | |
8 | 407 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:17.08 | |
9 | 233 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 50 m | 1:17.21 | |
10 | 302 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 50 m | 1:17.25 | |
11 | 239 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 50 m | 1:18.32 | |
12 | 94 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 1:19.16 | |
13 | 127 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:19.42 | |
14 | 93 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:20.21 | |
15 | 189 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:20.42 | |
16 | 19 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:21.94 | |
17 | 132 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:22.05 | |
18 | 417 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:22.91 | |
19 | 545 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:23.19 | |
20 | 104 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:24.50 | |
21 | 493 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 50 m | 1:25.17 | |
22 | 496 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 50 m | 1:25.43 | |
23 | 156 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:26.73 | |
24 | 503 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 50 m | 1:26.88 | |
25 | 505 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 50 m | 1:29.91 | |
26 | 347 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 50 m | 1:30.61 | |
27 | 473 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 50 m | 1:30.64 | |
28 | 412 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:30.94 | |
29 | 155 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:30.98 | |
30 | 119 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 50 m | 1:31.26 | |
31 | 144 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:31.29 | |
32 | 475 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:31.36 | |
33 | 154 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 50 m | 1:32.32 | |
34 | 330 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:32.84 | |
35 | 159 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 50 m | 1:32.96 | |
36 | 507 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 50 m | 1:34.64 | |
37 | 248 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 50 m | 1:36.06 | |
38 | 251 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | 1:36.14 | |
39 | 411 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:36.30 | |
40 | 544 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:38.27 | |
41 | 141 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:38.31 | |
42 | 18 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:38.56 | |
43 | 147 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:39.50 | |
44 | 142 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:41.21 | |
45 | 131 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 50 m | 1:41.84 | |
46 | 410 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 1:42.93 | |
47 | 173 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 1:44.07 | |
48 | 120 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 50 m | 1:45.87 | |
49 | 343 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:46.51 | |
50 | 339 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | 1:49.01 | |
51 | 301 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:49.13 | |
52 | 143 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:50.52 | |
53 | 13 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 1:50.58 | |
54 | 6 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 1:51.08 | |
55 | 128 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 1:51.59 | |
56 | 7 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 1:54.61 | |
57 | 336 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:55.55 | |
58 | 125 | Lysgaard Andreas | 2010 | HOVEDSTAD | 1061AA | 25 m | 1:56.14 | |
59 | 548 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 2:00.59 | |
60 | 138 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 2:04.20 | |
61 | 140 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 2:09.74 | |
62 | 340 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 2:32.51 | |
63 | 12 | Nordly Sofus | 2009 | ROSKILDE | 0989AE | 25 m | 2:33.03 | |
64 | 151 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | 2:51.47 | |
65 | 5 | Ballarin Egon | 2010 | ROSKILDE | 1021AD | 25 m | ||
66 | 121 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | ||
67 | 126 | Hansen Arthur Holten | 2010 | HOVEDSTAD | 1023AA | 25 m | ||
68 | 137 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | ||
69 | 139 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | ||
70 | 344 | Emil Arulis | 2009 | GLADSAXE | 0927BC | 25 m | ||
71 | 351 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | ||
72 | 353 | Vitus Sommers Vissing | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | ||
73 | 452 | Nielsen Daniel Wetendorff | 2009 | KVIK | 0959BB | 25 m | ||
74 | 453 | Tholstrup Emil Laurs Worsøe | 2009 | KVIK | 0963BB | 25 m | ||
75 | 454 | Balle Jonas Kolbye | 2009 | KVIK | 0973BB | 25 m | ||
76 | 455 | Reimer Linus | 2010 | KVIK | 1025AF | 25 m | ||
77 | 456 | Hentzen Mads | 2010 | KVIK | 1027AF | 25 m | ||
78 | 457 | Povlsen Oskar Gørup Godhjælp | 2009 | KVIK | 0993BB | 25 m | ||
79 | 458 | Frederiksen William To | 2010 | KVIK | 1029AF | 25 m | ||
80 | 459 | Sørensen William Winther | 2009 | KVIK | 0997BB | 25 m | ||
81 | 460 | Skriver Mads | 2009 | KVIK | 0979BB | 25 m | ||
82 | 464 | Sommer Willum Sullivan | 2009 | KVIK | 0901BC | 25 m | ||
83 | 465 | Aifaoui Samy | 2009 | KVIK | 0995BB | 25 m | ||
84 | 552 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 43, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 527 | Gti | 2008 | GTI | 25 m | 2:22.98 | ||
2 | 355 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.06 | ||
3 | 356 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:30.55 | ||
4 | 559 | Hvidovre 2 | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:36.12 | ||
5 | 528 | Gti2 | 2008 | GTI | 25 m | 2:37.51 | ||
6 | 541 | Værløse Piger | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | 2:52.26 | ||
7 | 560 | Hvidovre 3 | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:52.56 | ||
8 | 357 | Gsc Piger 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:03.24 | ||
9 | 382 | Stålpiger 2 | 2008 | FR.VÆRK | 25 m | 3:04.41 | ||
10 | 529 | Gti3 | 2008 | GTI | 25 m | 3:05.04 | ||
11 | 561 | Hvidovre Piger 4 | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 3:07.40 | ||
12 | 361 | Gsc 4. Hold Piger 1 | 2010 | GLADSAXE | 25 m | 3:42.76 | ||
13 | 16 | Roskilde Skjoldmøer | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 3:55.55 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 44, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 526 | Gti Drengerøve 1 | 2007 | GTI | 25 m | 1:07.10 | ||
2 | 583 | Gti Drengerøve 2 | 2007 | GTI | 25 m | 1:09.16 | ||
3 | 556 | Hvidovre Herrer | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | 1:22.34 | ||
4 | 286 | Herlev Drenge 1 | 2008 | HERLEV | 25 m | 1:26.40 | ||
5 | 354 | Gsc 4. Hold Drenge 1 | 2009 | GLADSAXE | 25 m | 1:32.81 | ||
6 | 359 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 1:34.61 | ||
7 | 362 | Gsc 4. Hold Drenge 2 | 2009 | GLADSAXE | 25 m | 1:36.58 | ||
8 | 542 | Værløse Drenge | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 14 | Roskilde Vikinger 1 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | |||
10 | 15 | Roskilde Vikinger 2 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | |||
11 | 285 | Herlev Drenge 2 | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
12 | 358 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | |||
13 | 360 | Gsc Drenge 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 45, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.79 | ||
2 | 527 | Gti | 2008 | GTI | 25 m | 2:43.30 | ||
3 | 470 | Kvik K3-Piger 1 | 2008 | KVIK | 25 m | 2:49.90 | ||
4 | 356 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:53.10 | ||
5 | 528 | Gti2 | 2008 | GTI | 25 m | 3:01.29 | ||
6 | 559 | Hvidovre 2 | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 3:03.46 | ||
7 | 284 | Herlev Piger | 2008 | HERLEV | 25 m | 3:11.60 | ||
8 | 471 | Kvik K3-Piger 2 | 2008 | KVIK | 25 m | 3:11.75 | ||
9 | 541 | Værløse Piger | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | 3:12.87 | ||
10 | 529 | Gti3 | 2008 | GTI | 25 m | 3:14.06 | ||
11 | 382 | Stålpiger 2 | 2008 | FR.VÆRK | 25 m | 3:24.02 | ||
12 | 560 | Hvidovre 3 | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 3:27.36 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |
Løb 46, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.68 | ||
2 | 466 | Kvik K3-Drenge | 2007 | KVIK | 25 m | 2:24.66 | ||
3 | 526 | Gti Drengerøve 1 | 2007 | GTI | 25 m | 2:28.79 | ||
4 | 283 | Herlev Drenge | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:39.60 | ||
5 | 467 | Kvik K3-Drenge 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:44.14 | ||
6 | 359 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:44.18 | ||
7 | 542 | Værløse Drenge | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | 2:45.88 | ||
8 | 556 | Hvidovre Herrer | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | 2:55.91 | ||
9 | 469 | Kvik K3-Drenge 3 | 2007 | KVIK | 25 m | 3:06.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:36 |