2020-05-25   14:19:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PRISMA -uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  PRISMA -uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Joensuu    Tulostusaika  11:29   
  Järjestäjä  Joensuun Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 syyskuu 2019         
 
 
 
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Sponsori: Joensuun Laivaus Oy 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Milla Tukiainen  2007  07A628  JoUS    25m     
Maija Lämsä  2005  05A591  KaUS    25m     
Noora Vaakanainen  2009  09A419  JoUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Unna Laurén  2006  06B143  KuUS    25m  1:58.06  1:58.06 
Kerttu Leinonen  2008  08A355  JoUS    50m  1:54.44  1:54.44 
Lumia Lätti  2010  10A022  JoUS    50m  1:42.94  1:42.94 
Pihla Tähkäpää  2010  10A024  JoUS    25m  1:53.91  1:53.91 
Aino Romppanen  2009  09A176  JoUS    50m  1:55.47  1:55.47 
Ida Hirvonen  2009  09A131  JoUS    25m  2:24.13  2:24.13 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
tinja korhonen  2006  06B136  KuUS    25m  1:38.95  1:38.95 
Oona Pölönen  2009  09A087  JoUS    50m  1:31.50  1:31.50 
Peppi Vartiainen  2008  08A248  JoUS    50m  1:22.97  1:22.97 
Roosa Kaksonen  2007  07A493  JoUS    25m  1:23.60  1:23.60 
Renata Niidusaar  2009  09A116  JoUS    50m  1:33.32  1:33.32 
Vilma Raatikainen  2008  08A760  KuUS    50m  1:41.75  1:41.75 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Martikainen  2007  07A459  JoUS    50m  1:21.54  1:21.54 
Eeva Partanen  2005  05B106  KaUS    50m  1:18.80  1:18.80 
Nea-noora Hannele Väli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  1:18.04  1:18.04 
Noona Hyrkäs  2006  06A445  KaUS    50m  1:18.64  1:18.64 
Ella Määttä  2008  08A168  JoUS    50m  1:18.93  1:18.93 
Maria Karhapää  2007  07A838  JoUS    50m  1:22.90  1:22.90 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Hallikainen  2006  06A869  KuUS    50m  1:16.00  1:16.00 
Iida Kemppainen  2007  07A590  KaUS    50m  1:13.92  1:13.92 
Iita Viinisalo  2007  07A357  JoUS    50m  1:12.00  1:12.00 
Vilja Takalo  2006  06A331  KaUS    50m  1:12.39  1:12.39 
Erika Ruotsalainen  2005  05A923  KaUS    50m  1:14.13  1:14.13 
Sara Jaatinen  2008  08A144  JoUS    50m  1:17.70  1:17.70 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    50m  1:11.96  1:11.96 
Anette Kärkkäinen  2006  06A318  KaUS    50m  1:10.75  1:10.75 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    50m  1:05.13  1:05.13 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    50m  1:09.58  1:09.58 
Minea Törhönen  2007  07A552  KuUS    50m  1:11.35  1:11.35 
Iiris Uusitalo  2006  06A409  KaUS    50m  1:11.99  1:11.99 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  11:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner