2020-05-25   14:38:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PRISMA -uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  PRISMA -uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Joensuu    Tulostusaika  11:29   
  Järjestäjä  Joensuun Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 syyskuu 2019         
 
 
 
Laji 17, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Sponsori: Rakennustoimisto Reijonen 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Maria Perälä  2002  02A170  IU    25m     
Ilona Sormunen  2007  07A338  JoUS    50m  1:04.46  1:04.46 
Pihla Tähkäpää  2010  10A024  JoUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Oona Pölönen  2009  09A087  JoUS    50m  53.03  53.03 
Renata Niidusaar  2009  09A116  JoUS    50m  46.45  46.45 
Vilma Moilanen  2008  08A622  KaUS    50m  50.96  50.96 
Inari Sormunen  2010  10A020  JoUS    50m  1:03.73  1:03.73 
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Martikainen  2007  07A459  JoUS    50m  44.56  44.56 
Senni Piirainen  2007  07A334  JoUS    25m  41.96  41.96 
Ella Määttä  2008  08A168  JoUS    50m  40.53  40.53 
Iita Viinisalo  2007  07A357  JoUS    50m  41.80  41.80 
Inkeri Kuuramaa  2006  06A501  JoUS    25m  42.70  42.70 
Heta Hirvonen  2007  07A390  KaUS    50m  45.53  45.53 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mia Peake  2007  07A209  JoUS    50m  39.51  39.51 
Minea Törhönen  2007  07A552  KuUS    50m  38.19  38.19 
Anri Parviainen  2008  08A080  JoUS    50m  36.90  36.90 
Vilma Vatanen  2007  07A210  JoUS    50m  37.00  37.00 
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    50m  39.34  39.34 
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    25m  39.81  39.81 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Jumppanen  2006  06A477  JoUS    50m  36.10  36.10 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  35.85  35.85 
Esra Ergüner  2007  07A077  JoUS    50m  34.59  34.59 
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    50m  35.51  35.51 
Micaela Moilanen  2004  04B190  KaUS    50m  35.95  35.95 
Viivi Pesonen  2006  06A233  JoUS    50m  36.37  36.37 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sole Piirainen  2002  02A509  SCV    50m  31.44  31.44 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    50m  30.74  30.74 
Veera Venäläinen  1995  95A717  JoUS    50m  28.17  28.17 
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    50m  30.13  30.13 
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    50m  31.12  31.12 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m  33.24  33.24 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura  Tulostusaika  11:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner