Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
263 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
25m |
28.78 |
|
|
|
|
|
2 |
476 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
25m |
29.02 |
|
|
|
|
|
3 |
474 |
|
Oliver Rasool |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AI0103 |
25m |
29.69 |
|
|
|
|
|
4 |
262 |
|
Theo Oerther |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AF0503 |
25m |
29.73 |
|
|
|
|
|
5 |
495 |
|
Emil Frisendahl |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AV8303 |
25m |
30.06 |
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Ted Wiker |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AE1304 |
25m |
31.06 |
|
|
|
|
|
7 |
269 |
|
Oscar Fällman |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AM5103 |
25m |
31.31 |
|
|
|
|
|
8 |
270 |
|
Johan Thormé Rova |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AK7504 |
25m |
31.81 |
|
|
|
|
|
9 |
488 |
|
Hugo Seemann |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AT0703 |
25m |
31.92 |
|
|
|
|
|
10 |
156 |
|
Adrian Ekström |
Skuru Idrottsklubb |
2004 |
AV6104 |
50m |
32.64 |
|
|
|
|
|
11 |
33 |
|
Linus Wickström |
Danderyds Simförening |
2003 |
AK8303 |
25m |
33.25 |
|
|
|
|
|
12 |
334 |
|
Simon Brunn |
Tyresö Simsällskap |
2004 |
AH9704 |
25m |
33.38 |
|
|
|
|
|
13 |
286 |
|
Spencer Huerta |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AV5504 |
25m |
33.42 |
|
|
|
|
|
14 |
110 |
|
Jonathan Hörberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AT0304 |
50m |
33.47 |
|
|
|
|
|
15 |
272 |
|
Malte Söderberg |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL1904 |
25m |
33.64 |
|
|
|
|
|
16 |
434 |
|
Johannes Barkarö |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AI7904 |
25m |
34.38 |
|
|
|
|
|
17 |
456 |
|
Max Claesson |
Ösmo Simsällskap |
2004 |
AB1904 |
25m |
34.43 |
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Victor Bäckström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AQ1303 |
25m |
35.54 |
|
|
|
|
|
19 |
96 |
|
Malte Norberg |
Simklubben Neptun |
2003 |
AI7903 |
25m |
36.06 |
|
|
|
|
|
20 |
441 |
|
Isak Widstrand |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AA1113 |
25m |
36.07 |
|
|
|
|
|
21 |
300 |
|
Alvin Hamzehnejad |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AV9304 |
25m |
36.33 |
|
|
|
|
|
22 |
50 |
|
Morten Brattgård |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE8104 |
25m |
36.35 |
|
|
|
|
|
23 |
275 |
|
Lennon Köndell |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AO3104 |
25m |
36.60 |
|
|
|
|
|
24 |
440 |
|
Elias Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AP7503 |
25m |
37.75 |
|
|
|
|
|
25 |
121 |
|
Alexander Olausson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AY5504 |
25m |
38.29 |
|
|
|
|
|
26 |
438 |
|
Paul Kumlin |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AP8503 |
25m |
38.55 |
|
|
|
|
|
27 |
271 |
|
Ludvig Johansson |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AQ0703 |
25m |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 12:33:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|