2020-02-29   15:01:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuns KM 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Neptuns KM 2019
Arrangör:
Plats: Simklubben Neptun
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 24 aug 2019 till den 24 aug 2019
8 50m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 50 Tuva Glimmerud Gullbjörk Simklubben Neptun 2000 BP6600 25m 26.29
2 17 Rebecca Mattsson Simklubben Neptun 1995 AQ0295 25m 26.65
3 22 Tiffani Segerbrand Simklubben Neptun 1999 AI0699 25m 27.10
4 6 Charlotte Myers Simklubben Neptun 1997 BQ2497 25m 27.82
5 58 Isa Lundgren Sonnergren Simklubben Neptun 2004 AW5404 25m 27.96
6 29 Vilma Brolund Simklubben Neptun 2001 AO9801 25m 28.08
7 26 Linnea Gyllberg Simklubben Neptun 2000 AL4800 25m 28.13
8 19 Linnea Lindberg Simklubben Neptun 1996 AL7696 25m 28.16
9 74 Alexandra Vartiainen Simklubben Neptun 2001 BW1801 25m 28.20
10 116 Filippa Hammarén Simklubben Neptun 2002 BY2602 25m 28.49
11 35 Alva Hagström Simklubben Neptun 2003 AU1203 25m 28.72
12 32 Alexandra Jensen Simklubben Neptun 2001 BG6801 25m 28.84
13 86 Sara Lofter Simklubben Neptun 2006 AS2806 25m 28.85
14 27 Rebecca Gustafsson Simklubben Neptun 2003 AB5203 25m 29.35
15 85 Emilia Lind Simklubben Neptun 2006 AR8806 25m 29.37
16 36 Elsa Djuphammar Simklubben Neptun 2003 AU0403 50m 29.43
17 66 Elin Grähs Simklubben Neptun 2004 BD4204 50m 29.53
18 94 Molly Rantil Simklubben Neptun 2005 BL4405 50m 29.58
19 5 Kiira Mauranen Helsingfors Simsällskap 1999 99B133 25m 29.66
20 68 Maja Wallberg Simklubben Neptun 2005 AP9605 25m 29.68
21 91 Lovisa Ramsten Simklubben Neptun 2005 BK1605 50m 29.78
22 34 Lovisa Edman Simklubben Neptun 2003 AU5203 25m 29.85
23 46 Iris Martinsson Simklubben Neptun 2005 AF3405 50m 29.88
24 51 Isadora Rosén Simklubben Neptun 2002 BL9802 25m 29.89
25 61 Nike Johnston Simklubben Neptun 2005 AJ5405 25m 30.05
26 38 Vendela Hillström Simklubben Neptun 2003 AW5803 25m 30.26
27 70 Elsa Lövquist Simklubben Neptun 2004 BD6604 50m 30.40
28 89 Anna Eneroth Simklubben Neptun 2007 AK4607 25m 30.55
29 37 Isabelle Brodd Simklubben Neptun 2003 AU4803 25m 30.79
30 47 Agnes  Behrenfeldt Simklubben Neptun 2004 AP9604 25m 30.92
31 114 Lea Rodin Simklubben Neptun 2006 BH1206 50m 31.14
32 56 Caroline Friberg Simklubben Neptun 2004 AW9204 50m 31.54
33 106 Amelia Gustafsson Simklubben Neptun 2006 BB0606 50m 31.78
34 90 Evelina Berg Simklubben Neptun 2002 BX0402 25m 31.92
35 84 Engla Blanco Simklubben Neptun 2006 AS0206 50m 32.09
36 63 Sofija Lajsic Simklubben Neptun 2002 BO2802 50m 32.13
37 59 Clara Unden Simklubben Neptun 2004 AW6404 50m 32.31
38 72 Ines Wijk Simklubben Neptun 2006 AH2406 50m 32.41
39 60 Li Elveskog Simklubben Neptun 2004 AW0604 50m 32.44
40 140 Felicia Berg Simklubben Neptun 2007 AZ1407 25m 32.53
41 52 Lilly Eriksson Simklubben Neptun 2004 AS1604 25m 32.62
42 118 Linnea Farrar Simklubben Neptun 2006 BK8206 50m 32.93
43 172 Gry Hellgren Möller Simklubben Neptun 2003 CE1403 50m 32.95
44 39 Else Jomaa Simklubben Neptun 2004 AK1204 25m 33.25
45 99 Frida Forsmark Simklubben Neptun 2008 AF8208 25m 33.27
46 98 Delara Ronquist Simklubben Neptun 2007 AN7807 25m 33.37
47 69 Alice Stenbeck Simklubben Neptun 2006 AG1406 25m 33.41
48 64 Astrid Rosén Simklubben Neptun 2005 AL7205 25m 33.56
49 102 Alicia Dahlberg Simklubben Neptun 2007 AN9807 50m 33.65
50 97 Ellen Medeborn Simklubben Neptun 2005 BL6405 50m 33.91
51 55 Tilda Hägbom Simklubben Neptun 2005 AI5205 50m 33.98
52 101 Sheila Hedman Simklubben Neptun 2006 BB1606 25m 34.17
53 148 Agnes Harlin Emanuelson Simklubben Neptun 2008 AX0608 25m 34.40
54 125 Hedvig Duit Simklubben Neptun 2008 AM4608 50m 34.48
55 42 Alice Litterfeldt Simklubben Neptun 2003 AZ3803 50m 34.75
56 100 Molly Brodd Simklubben Neptun 2008 AF1208 50m 35.13
57 130 Malva Sjödahl Simklubben Neptun 2009 AD8809 25m 35.59
58 121 Julia Lundgren Simklubben Neptun 2007 AZ2207 25m 35.94
59 151 Felicia Forss Simklubben Neptun 2009 AL0409 50m 36.03
60 111 Hilma Stenbeck Simklubben Neptun 2008 AF6208 25m 36.08
61 124 Fanny Lidegran Simklubben Neptun 2008 AM3608 25m 36.11
62 126 Louise Löfström Simklubben Neptun 2008 AM0808 50m 36.23
63 109 Vivyan Wallqvist Simklubben Neptun 2007 AO1207 50m 36.29
64 127 Lovis Carltoft Simklubben Neptun 2008 AM6608 25m 36.57
65 115 Alexandra Berggren Simklubben Neptun 2002 BY5402 25m 36.61
66 113 Signe Mueller Simklubben Neptun 2007 AS2807 50m 37.44
67 30 Linnea Nordström Simklubben Neptun 2002 AT4402 50m 37.99 S8
68 129 Isabelle Wallqvist Simklubben Neptun 2009 AD9809 25m 38.24
69 152 Sofia Fahlen Simklubben Neptun 2009 AL0609 50m 39.33
70 128 Smilla Qvarfordt Simklubben Neptun 2008 AM9608 50m 39.37
71 153 Alicia Uebel Simklubben Neptun 2010 AD9810 50m 40.30
72 146 Elly Skalin Simklubben Neptun 2008 AX1208 25m 40.50
73 79 Rebecca Friberg Simklubben Neptun 2006 AQ8806 25m 41.05
74 123 Elsa Ericsson Simklubben Neptun 2008 AM7608 25m 42.12
75 161 Thelma Verdier Simklubben Neptun 2011 AB0211 50m 42.23
76 142 Lovisa Emanuelsson Simklubben Neptun 2009 AI6809 50m 43.23
77 147 Lisen Skott-Storheden Simklubben Neptun 2008 AX1808 25m 43.90
78 145 Alma Lundströmer Simklubben Neptun 2008 AX1608 25m 45.83
79 149 Nancy Karlmark Simklubben Neptun 2008 AX0808 50m 47.00
80 169 Sonja Walter Simklubben Neptun 2010 AG6010 25m 49.61
81 150 Alice Berg Simklubben Neptun 2009 AL0209 25m 49.69
82 176 Alma Brantemark Simklubben Neptun 2011 25m
2019-08-24 08:29:53 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben Neptun

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner