Ohjelma Sigma Allerød Open 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Sigma Allerød Open |
|
Udskriftsdato |
01 februar 2020 |
|
|
Stævne by |
Allerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:24 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:00 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
0968AD |
KØGE |
|
25m |
|
88 |
2 |
Elisabeth Toft Kristensen |
2009 |
0924AF |
KØGE |
|
25m |
|
284 |
3 |
Katrine Johanne Grovn |
2008 |
0812AP |
TRITON B |
|
25m |
|
202 |
4 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GTI |
|
25m |
|
136 |
5 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
|
282 |
2 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
|
256 |
3 |
Marie Louise Avnsø |
2009 |
0942AD |
GENTOFTE |
|
25m |
|
219 |
4 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GTI |
|
25m |
|
316 |
5 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862AO |
GTI |
|
25m |
|
99 |
6 |
Anna Høyer |
2007 |
0708AI |
KØGE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
0972AB |
KØGE |
|
25m |
|
102 |
2 |
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
0878AN |
KØGE |
|
25m |
|
96 |
3 |
Amalie Haack |
2007 |
0762AT |
KØGE |
|
25m |
|
262 |
4 |
Elise Vedel |
2009 |
0944AD |
GENTOFTE |
|
25m |
|
217 |
5 |
Josephine Madsen |
2009 |
0928AG |
GTI |
|
25m |
|
220 |
6 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
0918AG |
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GTI |
|
50m |
3:56.57 |
221 |
2 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GTI |
|
25m |
3:43.14 |
216 |
3 |
Isabella Høj Johansen |
2008 |
0894AH |
GTI |
|
25m |
3:40.20 |
259 |
4 |
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
0948AD |
GENTOFTE |
|
50m |
3:42.08 |
315 |
5 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
GTI |
|
25m |
3:49.07 |
314 |
6 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
GTI |
|
25m |
4:02.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
80 |
1 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
0876AA |
SIGMA |
|
50m |
3:21.64 |
233 |
2 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:12.61 |
81 |
3 |
Anja Englert |
2008 |
0866AE |
SIGMA |
|
25m |
3:01.52 |
241 |
4 |
Freya Valentin |
2008 |
0888AG |
GLADSAXE |
|
25m |
3:07.67 |
140 |
5 |
Kamilla Figurski |
2008 |
0876AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:19.67 |
215 |
6 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
3:23.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
29 |
1 |
Alberte Stub |
2008 |
0874AI |
SIGMA |
|
25m |
2:56.16 |
57 |
2 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
SIGMA |
|
25m |
2:50.19 |
60 |
3 |
Laura Weng Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
SIGMA |
|
25m |
2:38.64 |
26 |
4 |
Christine Dalsgaard |
2007 |
0754AA |
SIGMA |
|
25m |
2:45.75 |
139 |
5 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:54.83 |
11 |
6 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
25m |
2:58.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
01 februar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
09:24 |
|