Startliste for UGP1 2019-2020, Oskarshamn
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Sponsor: GDL |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Arvidsson Anton | 2000 | KALMAR SS | AV6500 | 25 m | 2:14.71 | |
2 | 83 | Axandersson Oskar | 2002 | VÄXJÖ SS | AN7502 | 25 m | 2:14.78 | |
3 | 21 | Lingström Carl | 2002 | KALMAR SS | AN7902 | 25 m | 2:15.49 | |
4 | 90 | Eriksson Alvin | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ3703 | 25 m | 2:22.20 | |
5 | 13 | Raunio Frank | 2000 | KALMAR SS | AA3700 | 25 m | 2:22.70 | |
6 | 19 | Johansson Arvid | 2001 | KALMAR SS | AQ8501 | 25 m | 2:30.30 | |
7 | 52 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | AO3904 | 25 m | 2:32.64 | |
8 | 25 | Pap Henrik | 2001 | KALMAR SS | AU5701 | 25 m | 2:36.53 | |
9 | 75 | Nad Mattias | 2003 | VÄSTERVIK | AZ2303 | 25 m | 2:42.77 | |
10 | 109 | Edqvist Alwin | 2006 | VÄXJÖ SS | AM8906 | 25 m | 2:43.97 | |
11 | 57 | Wallenberg Oscar | 2004 | OSKARSHAMN | AS0704 | 25 m | 2:49.59 | |
12 | 93 | Kling Linus | 2004 | VÄXJÖ SS | AO2504 | 25 m | 2:50.58 | |
13 | 99 | Kelemit Fabian | 2004 | VÄXJÖ SS | AO5904 | 25 m | 2:51.08 | |
14 | 79 | Hallberg Hannes | 2004 | VÄSTERVIK | AZ2104 | 50 m | 2:53.04 | |
15 | 18 | Mägiste Albin | 2003 | KALMAR SS | AD4903 | 50 m | 2:57.08 | |
16 | 92 | Hjelmberg Ludvig | 2006 | VÄXJÖ SS | AC9506 | 25 m | 2:58.77 | |
17 | 61 | Nerlén Max | 2002 | OSKARSHAMN | AZ1102 | 25 m | 2:59.53 | |
18 | 112 | Fogelström Lukas | 2005 | VÄXJÖ SS | AT3705 | 25 m | 3:05.06 | |
19 | 46 | Machaj Szymon | 2006 | KALMAR SS | AV7306 | 25 m | 3:08.97 | |
20 | 47 | Vukovic Robin | 2005 | OSKARSHAMN | AA0905 | 25 m | 3:29.81 | |
21 | 76 | Hilding Melvin | 2005 | VÄSTERVIK | AS2505 | 25 m | 3:46.45 | |
22 | 68 | Hedman Carl | 2009 | OSKARSHAMN | AC5109 | 25 m | ||
23 | 78 | Bovinder Leo | 2005 | VÄSTERVIK | AU5905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2019 |
Licensierad till: Oskarshamns Simsällskap | Utskriftstid | 14:13 |